Skocz do zawartości

Rezygnacja :c


Lukrowy_plemnik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jurek z Mokotowa 


Powód rezygnacji:  Chciałem zrezygnować już jakiś czas temu, ze względu na niekończące się zgrzyty i zbytni podział na grupki na serwerze czy nawet w samej administracji ; dałem sobie jeszcze chwilę, ale stwierdziłem, że na mnie już czas :c 


Coś od siebie: Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję wszystkim z administracji za wspólnie spędzone chwile ❤️   Pomimo wielu kłótni, nieporozumień i  późniejszych godzeń się i wspólnego śmiania, ten czas był dla mnie naprawdę wspaniały ❤️  
Dziękuję przede wszystkim @RyKoS i @Mahesvara2 za danie mi "etatu" jako admin. Wiem, że nie zawsze spisywałem się na medal, ale mimo wszystko dziękuję bobasy ❤️   
Dziękuje też @FNX, @Pancio. ,@Edekk@lukasz2623@Sakku
 za niesamowitą dawkę śmiechu, wspólnych wygłupów, oraz za poważniejsze rozmowy na różne tematy! 
@Agnes mimo niesamowitego zgrzytu, który był między nami - fajnie, że mogłem Cię bliżej poznać i z Tobą pracować! 

 

Jesteście naprawdę wspaniałymi ludźmi i nigdy nie zapomnę współpracy z Wami, nigdy :(  ❤️  
Jest mi mega przykro, że musiałem to napisać, ale tak po prostu będzie lepiej dla wszystkich ! :)

Trzymajcie się mordki i do zobaczenia na serwerze jeszcze dziś! ❤️ 

  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności