Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor] Kosin


Kosin

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 21
Ilość spędzanego czasu na forum?: praktycznie od rana do wieczora a nawet i w nocy dużo przesiaduje
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Na poprzedniej sieci byłem odpowiedzialny za prawie wszystko przez brak ludzi. Pracuje w korporacji gdzie bardzo często muszę coś przedstawić lub stworzyć. Coraz częściej (i będzie tego więcej) można zobaczyć moje dłuższe lub krótsze opisy z różnych dziedzin (dopiero się rozkręcam), w Gimbazje na WOS praktycznie co miesiąc musiałem tworzyć film/prezentacje na temat ostatnich wiadomości z kraju lub świata. Teraz na studiach byłem odpowiedzialny za organizacje ludzi na grupie FB gdzie też trochę się pisało. 
Dział który najbardziej ci odpowiada: Jestem elastyczny
Dlaczego akurat Ty?: Spełniam wymagania w lepiej niż 100%. Jestem gotów i mam chęci trochę rozkręcić forum pod kątem tego by coś się działo. Mam ostatnio dużo czasu i z nudów robię już przeróżne rzeczy i taką jedną na pewno będzie pisanie artykułów na naszym pięknym forum. 
Co chciałbyś wnieść jako Redaktor?: Na pewno zwiększenie ilości treści i aktywności kącika oraz innych działów na forum. Dodatkowo może w przyszłości pomyśli się nad innymi działami.
Link do 3 Twoich prac: Praca 1 ; Praca 2
Aktualnie jestem w trakcie pisania 3 pracy ponieważ chce zrobić recenzje na całą serię Anime i muszę ją obejrzeć jeszcze raz, ale można przejrzeć HydePark i zobaczyć kilka rzeczy gdzie nie kopiowałem treści 1:1. Oto jeden z nich: Przykład 1 Przykład 2 Przykład 3

Edytowane przez Kosin
Dodanie prac
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek ogarnia co ma do roboty, umie się do niej wziąć, na forum daje pełno propozycji, niektóre na siłę ale to pokazuje, że umie myśleć, więc nie widzę żadnego problemu w przyjęciu go, na tak ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracując z tobą wcześniej poznałam cię z dobrej strony jako pracowitego i poukładanego, który ma jeszcze pasje oprócz internetu i jego otoczenia. Mam nadzieję, że nadal tak jest! :)

*Wielkim minusem jest to, że "sadzisz" tematami i spamujesz, tak jakbyś tylko chciał rangę. Tak robili inni, po prostu tak mi to przypomina.* Jednak wiem, że ogarniesz to co trzeba i dasz radę pokazać co potrafisz.

Patrząc na tematy które dodałeś można powiedzieć, że starasz się i ci to wychodzi, także rób tak dalej, ale pamiętaj, żeby czasami zwolnić, bo może się to znudzić. 

Jak na takie stanowisko to nie mogę powiedzieć nic innego. Jestem na tak. 

Pozdrawiam serdecznie! 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności