Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Moderator] Jeremaya Gattwold


Jeremaya Gattwold

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Jeremaya Gattowld

Wiek: 20 lat

Staż na Forum:  Od czerwca 2016

Znajomość Regulaminów: W tym punkcie chyba nikt nie powie, że regulaminów nie zna. Nie będę temu dłużny. Oczywiście prawnikiem nie jestem i raczej nie zamierzam nim zostać w najbliższym czasie. Nie wyrecytuje wam słowo w słowo każdego paragrafu i nie będę pamiętać, czy dany punkt odnosił się do tematu A czy też może do tematu B. Nie zmienia to jednak faktu, że regulaminy czytałem i wiem jakie zachowania i czyny są akceptowalne, a jakie nie. Ostrzeżeń (chyba) żadnych nie miałem co mówi samo za siebie. 

Czas jaki możesz poświecić na forum: Sprawdzanie aktywności na forum weszło w moją codzienną rutynę. Zawsze starałem się sprawdzać co się dzieje i co tam ludzie piszą na ShoutBox. Rano (2 pm)  wstaje i zazwyczaj przy sprawdzaniu msg zaglądam na forum. Pod koniec dnia (6 am) też rzucę okiem, aby zobaczyć czy nocne Mareczki coś ciekawego wstawili. W trakcie dnia, gdy spędzam dobrze czas przed komputerem prawie zawsze cs-classic jest otwarte w drugim oknie. W skrócie jestem cały czas, chyba że mnie nie ma :P

Znajomość funkcji Moderatora: Posiadałem na forum kilka rang: Redaktor, UbTeam, Opiekun Serwera. Aktualnie zajmuje się moderowaniem 2 stronek, gdzie czas działania to podstawa. Myślę, że to wystarczająca wiedza. 

Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Wpierw kilka słów o mnie. Mam na imię Filip i studiuje Elektrotechnikę na Politechnice Krakowskiej. Jestem aktywnym członkiem WRSS oraz parlamentu studenckiego. W obecnej sytuacji bezrobotny, większość czasu spędzam w swoim pokoju albo w ogrodzie na papierosku. Według testu 16Personality jestem Dyskutantem. Jedynym serwerem na, którym możecie mnie znaleźć jest JailBreak. Poza graniem często spędzam czas na czytaniu. W większości uniwersum Tolkienowskie ale też powieści grozy (Lovecraft, King, Ito). Ostatnio też zacząłem szarpać struny gitary klasycznej, ale niedługo przerzucam się na bass. Oglądam też epizodycznie chińskie bajki.

Wracając do meritum. Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ chce w ten pokrętny sposób podziękować za to ile to forum dało mi pozytywnych doświadczeń. Czas spędzony tutaj oraz osoby które poznałem. Zawsze chciałem pomagać i  ta ranga do tego nie jest mi potrzeba. Jest ona miłym dodatkiem który mi to po prostu ułatwi.  Zdaje sobie sprawę, że nie jestem super aktywnym użytkownikiem, który spamuje na czacie i odpowie na każdy post. Po prostu staram się, aby moje wypowiedzi dodawały coś do tematu i miały jakiekolwiek znaczenie. Staram się przeczytać wszystko co opublikują nasi koledzy i koleżanki. Dlatego jeżeli komuś się wydaje, że jestem nieobecny to jest w błędzie. Ja tam gdzieś jestem pod ścianą i wszystko na spokojnie obserwuje.

Jeżeli miałbym podać swoją cechę, która przyjdzie mi pierwsza do głowy to będzie to bezkonfliktowość. Staram się do każdego podchodzić z tą samą dozą sympatii i nie ważne jest to czy kogoś lubię czy nie. Rozmowa czy też kontakt z osobami których nie lubię wygląda podobnie jak z osobami, które są blisko mojego serduszka. Nie mam pojęcia czy to jest wada czy też może zaleta. Zostawiam to wam do przemyślenia. 

Szczerze uważam, że na przestrzeni lat zmieniłem się diametralnie. Nie jestem tym samym chłopaczkiem, który pisał tu posty. Więc zachęcam was do poznania mnie na nowo. Jedyną rzeczą, która się nie zmieniła jest to, że moje wypowiedzi są głupie i sztucznie przeintelektualizowane. Ale chyba tak ma każdy. Chyba najbardziej boje się tego, że koledzy z discorda będą brać to podanie i puszczać je na bocie xD

  • Like 14
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tego użytkownika od około 3 lat i już na początku bardzo polubiłem go jak i jego przyjazne podejście do świata.

Posiada on rozległą wiedzę o wielu przydatnych jak i tych nie tematach.

Odkąd pamiętam miał on najkreatywniejsze pomysły i zawsze umiał wymyślić coś poza formatowego.

Na forum jest od dawna, posiadał kilka ważnych rang przy, których potrzebna była znajomość regulaminów na forum i sprawował się dobrze.

Jak dla mnie można dać mu szansę i sprawdzić jak sobie poradzi.

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobry kandydat na moderatora, potrafi podejść do problemu z dystansem i humorem, a jednocześnie trzymać się określonych reguł. Dość kreatywny człowiek, któremu po prostu chce się coś robić, a nie tylko udawać, że coś robi. Poza tym pełnił już wiele funkcji na forum, w których, z całą pewnością mogę powiedzieć, się sprawdził. Jest osobą wartą zaufania i z chęcią zobaczyłabym, jak pracuje na forum jako moderator.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zacznę od tego, że w tych podaniach na moderatora patrzyłem przede wszystkim na minusy danej osoby, im więcej tych minusów było tym faktycznie działało to bardziej na niekorzyść danej osoby.
Bardzo podobało mi się Twoje nastawienie po powrocie, z resztą, nie tylko mi, ale im dalej w las, tym było coraz gorzej. Finalnie zatrzymałeś się między osobą, która jest szczera z chęciami, a swoim aktualnym wybuchowym temperamentem i przekraczaniem jakiś limitów. Rolą moderatora nie jest odstawianie szopek, a to co robisz musi być bezkonfliktowe. Wiem, że jeżeli mam Ci coś powierzyć to faktycznie się nie zawiodę, Twój staż pomijając przerwę jest Twoim plusem. 
Mam nadzieję, że finalnie osiągniemy coś razem współpracując. 
Pamiętaj, że bycie moderatorem to nie tylko dawanie przykładu na forum, ale także na serwerach, jako osoba reprezentująca jakąś pozycję na sieci. 
Powodzenia, mam nadzieję, że w tej ciężkiej decyzji się nie zawiodę. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności