Skocz do zawartości

Propozycja dodania ikon do rang na forum


Shino

Czy dodajemy ikony do rang na forum?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dodajemy ikony do rang na forum?

    • Tak, uważam, że jest to dobry pomysł.
      15
    • Nie, nie powinniśmy iść w tę stronę.
      7
    • Mam inny pomysł na coś takiego. (liczę, że osoby, które zaznaczyły taką opcję napiszą jaki).
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Parę miesięcy temu kolejny raz padła propozycja, by dodać ikony (oczywiście w stylu classica) do obecnych rang na forum. Osobiście jestem w stanie się do tego przychylić, ale sam odzew w tej sprawie był jakiś czas temu, stąd temat z moim zapytaniem do Was - co wy na ten temat uważacie? Zachęcam przede wszystkim do oddania głosu jak i w miarę potrzeby wypowiedzi pod tym tematem. 

Pozdrawiam. 

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od razu całą gablotkę trzaśnijmy pod awatarem, why not. Według mnie i tak jest już tego zbyt dużo i stary wygląd na classicu jakoś bardziej mi się podobał. Nie widzę miejsca na te ikony.

Edytowane przez SnuFFy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam najważniejsze pytanie. Jak to będzie z tymi ikonami wyglądać? Bo szczerze nie wiadomo o co chodzi. XD (w sensie, że za pierwszym razem jak to przeczytałam to nie wiedziałam o co ci dokładnie z ikonami chodzi)

 

Kiedy na byłam administratorem, chciałam odświeżyć te rangi, ale wyszło tak, że nie chcieli takiej zmiany. Tak jak Snuffy napisał, też nie widzę miejsca na te ikony. Nawet sensu tej zmiany, czemu?

Styl mamy dosyć stonowany i prosty. (Porównując do innych tego typu for) można, nie mówię, że nie. Ale może coś innego da się zmienić? Może coś innego jest warte zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana stylu > unowocześnienie > rangi > grafiki etc. 

Pod tym stylem cokolwiek dodasz nie będzie pasować ludziom, bo styl leży ciągle już długo, ludzie się przyzwyczaili. 
Jak dla mnie zostawmy rangi jak jest, wystarczą "nagrody" pod rangą - są spox. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kasia! napisał:

To ja zadam najważniejsze pytanie. Jak to będzie z tymi ikonami wyglądać? Bo szczerze nie wiadomo o co chodzi. XD (w sensie, że za pierwszym razem jak to przeczytałam to nie wiedziałam o co ci dokładnie z ikonami chodzi)

 

 

Chodzi o ikonę przy tym image.png Przykład tematu:


Nie uważam, że taki mały plus do rang jest czymś złym, a dużo osób o tym pisało, stąd ten temat. 
Aktualnie w ankiecie jest 10 za, 5 przeciw, zachęcam do oddawania głosu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja tych rang wypali tylko wtedy, kiedy się porządnie do tego przyłoży. Przeglądając różne inne fora, które postanowiły trochę urozmaicić ich "awatar" można na start podzielić je na te brzydkie, znośne i ładne. To co wrzucił Portiz moim zdaniem jest przykładem tego 4/10. Trzeba wziąć pod uwagę to, że to okienko informacyjne jest w miarę symetryczne i ciężko wrzucić taką książkę czy też ołówek z którejkolwiek stron ramki rangi. Opcją jest tutaj wsadzenie tego do środka. Przydałoby się, też aby te obrazki były statyczne. Czytelnik forum powinien skupić się na czytanym poście, a nie na kręcącą się zębatkę. 

 

Jeżeli rozmawiamy na temat rang, to mam pewną propozycje:

Ponieważ nie mamy już serwerów 1.6 nie widzę większego sensu istnienia przyrostku CS:GO przy randze Admin. Miłym urozmaiceniem byłoby natomiast zastąpienie tego skrótem serwera na którym posiada się administratora. Więc kolejno: FFA, CoD201, CoD2k, JB, DM. Byłoby to coś przyjemnego dla oka.

 

 

dupa3.png.4a5a1aaae88e9ca50744dcdef57b04d7.pngdupa2.png.74ae21504c7a94f927e541566cacbac8.pngdupa.png.eb40f5d14b2799737cb4054346371ccb.png

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2020 o 04:39, Jeremaya Gattwold napisał:

Edycja tych rang wypali tylko wtedy, kiedy się porządnie do tego przyłoży. Przeglądając różne inne fora, które postanowiły trochę urozmaicić ich "awatar" można na start podzielić je na te brzydkie, znośne i ładne. To co wrzucił Portiz moim zdaniem jest przykładem tego 4/10. Trzeba wziąć pod uwagę to, że to okienko informacyjne jest w miarę symetryczne i ciężko wrzucić taką książkę czy też ołówek z którejkolwiek stron ramki rangi. Opcją jest tutaj wsadzenie tego do środka. Przydałoby się, też aby te obrazki były statyczne. Czytelnik forum powinien skupić się na czytanym poście, a nie na kręcącą się zębatkę. 

 

 

 

Nie mam zamiaru wrzucić czegoś, co by wyświetlało się na każdym profilu, przy każdym poście na odwal się. Jeżeli coś ma zostać dodane lub zmienione to musi to zostać wykonane dobrze lub w ogóle. Co do tematu Portiza, myślę, że był to tylko poglądowy przykład tego co miał na myśli, nie mówię, że mamy wprowadzać coś dokładnie wyglądającego jak to co dodał, ale jestem otwarty na propozycję w tej sprawie. Z resztą się zgadzam, ale nie rozumiem jak widzisz wsadzenie tego środka. 

W dniu 24.05.2020 o 04:39, Jeremaya Gattwold napisał:

 

 

Jeżeli rozmawiamy na temat rang, to mam pewną propozycje:

Ponieważ nie mamy już serwerów 1.6 nie widzę większego sensu istnienia przyrostku CS:GO przy randze Admin. Miłym urozmaiceniem byłoby natomiast zastąpienie tego skrótem serwera na którym posiada się administratora. Więc kolejno: FFA, CoD201, CoD2k, JB, DM. Byłoby to coś przyjemnego dla oka.

 

Super, spróbuję to ogarnąć z pomocą grafików. Dobry pomysł, dziękuję. 

 

 

Co do tematu przepaść między za i przeciw się zwiększa na rzecz "za", poczekam jeszcze finalnie, a może dojdzie jakaś propozycja od kogoś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności