Skocz do zawartości

Bronie snajperskie


Bane

Bronie Snajperskie  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy G3SG1 i SCAR-20 (auto kampy) maja byc zablokwoane?

    • Tak
      25
    • Nie
      5
  2. 2. Limit AWP na team?

    • Tak
      18
    • Nie
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie tak na dwie opcje:

1. No autoszmat nie trzeba nawet tłumaczyć dlaczego.

2. Bez limitu AWP się nie obejdzie aczkolwiek nie wiem, czy nie będzie to kolidować z odznaką, która ma nam dawać szansę na dropnięcie free AWP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Autokampa to oczywiście do blokady, nie ma co się zastanawiać.

2. Tutaj szczerze to nie wiem, bo po pierwsze na start jest dużo osób z awp bo robią podstawową odznakę, więc po jakimś czasie zmniejszy się ilość awp. Druga sprawa to jeśli ktoś zrobił odznakę(napracował się w mniejszym lub większym stopniu) to teraz blokujemy mu to co sam sobie zapracował. Dlatego tutaj bym zaczekał i najpierw zobaczył jak się rozwinie sytuacja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. AWP w odpowiednich rękach jest znacznie lepsza od autokampy, ale ludzie i tak bardziej płaczą gdy zginą od "auto-szmaty", więc raczej wypadałoby ją zablokować i ewentualnie dodać jakieś eventy, podczas których wszystkie bronie są dostępne (godziny wieczorne, poranne, niedziele czy co tam kto chce)

2. Ze względu na to, że nie jest to zwykły serwer, lecz BF2 granie z AWP jest utrudnione (szybsze bieganie, niewidzialność na nożu, dodatkowe zdrowie), więc moim zdaniem limit AWP na team jest zbędny. Najwyżej jak gracze będą grali tylko z AWP można wprowadzić lekkie ograniczenia

Edytowane przez RaVeNeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Autolamy do wywalenia
2. AWP można zarzucić tak, że powiedzmy jest 20 graczy no to połowa może kupić z każdego teamu. Bo granie np 5vs5 i 3+ osoby w każdym teamie beda miały to chuj nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę tak od kąd pamiętam na bf2 za 1 odznake był scout 1/x na drugie byl scout badz awp i na 3 awp Ale mogę się mylić ale na kilku bf z 1.6 tak widziałem więc

1.Zablokować Autosnajperke

2.Zamiast awp 1 odznaka niech da scouta zamiast awp a 2 ta po wykonaniu Pierwszej :) już niech losuje między nimi :D [

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autokampy zostały zablokowane, a co do limitu AWP nie będzie 1 i 2 stopień odznaki będzie zmieniony na Scout'a 3 i 4 stopień odznaki AWP.

Edytowane przez Bane
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bane zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności