Skocz do zawartości

Porozmawiajmy o [Only AWP]


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witajcie,

Jako iz drugim serwerem w ankiecie

był Only AWP, zapraszam Was do zgłaszania swoich propozycji związanych z tym serwerem.

 

W tym temacie możecie podrzucić mapy, pluginy, etc -> jak ma wyglądać serwer
1 post na osobę, więc proszę edytować swoje posty, a jeśli się z kimś zgadzasz, zostaw reakcje pod jego postem

  • Like 8
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym rozwiązaniem byłoby:

-Losowanie np. co 5 rund innych trybow np ns+bh , ns , bh + podczas tych trybów brak możliwości zabicia z kosy.  Oczywiscie tylko na 1 runde żeby urozmaicić nieco rozgrywke . 

-System !tophs !topns itp. 

- sv_airaccelerate 100 

-Gdy zostanie się 1v1 po lewej stronie powinna znajdowac sie ankieta jak załatwić sprawe ns , knife itp. 

-Ochrona przez pierwsze 3-4s

-Spadochron + wiekszy skok dla vipów  

Mapy:

- awp_infinite_v1

-awp_minecraft_crash_go

-awp_lego_8

-awp_india- ta klasyczna 

-awp_lego_csgo

-awp_lego_2011

-awp_roost

-awp_ice_csgo

 

 

  • Like 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sahito napisał:

-Losowanie np. co 5 rund innych trybow np ns+bh , ns , bh + podczas tych trybów brak możliwości zabicia z kosy.  Oczywiscie tylko na 1 runde żeby urozmaicić nieco rozgrywke . 

Jak dla mnie to kosy powinny być wyłączone w każdej rundzie, oprócz tych właśnie "wyjątkowych". Doda się taką rundę, w której będzie można użyć kos i tyle, to jest serwer Only AWP, więc kosy mogłyby nie być używane, ale no raz na jakiś czas można je włączyć.

  • Włączone kosy + exo
  • Only noscope + bh

i takie tam inne, ale to już w razie czego inne osoby dołożą jakieś propozycje od siebie.

Kilka map podrzucę:

Myślę, że można by pomyśleć nad jakimiś takimi zwykłymi modelami.

4 godziny temu, Sahito napisał:

-Gdy zostanie się 1v1 po lewej stronie powinna znajdowac sie ankieta jak załatwić sprawe ns , knife itp. 

W przypadku zostania 1v1 dwóch gości, dodałbym możliwość tylko wybrania czy jest to noscope, czy też nie. Za dużo jak dla mnie by było tych opcji podczas takiej akcji. Mogłoby być 30 sekund na zabicie się, a potem slay obu gości.

Jeśli chodzi o rangi, ranking, to moim zdaniem najlepiej by było, jakby ranga była zależna od ilości posiadanych punktów (punkty nie były by resetowane).

To od ilu punktów jaka ranga, myślę, że się jeszcze nad tym pomyśli.

Jeśli chodzi o jakiś !sklep czy coś, to może z takich estetycznych spraw, by coś dodać do tego sklepu. Za jakieś 8k kupowałoby się jakieś dodatki typu jakieś lasery kolorowe po strzale, lub jakieś rangi ciekawe przy nicku.

//

Od razu dołożę.

Trochę nie ogarniam tego leczenia za fraga posiadając VIP'a, bo wiadomo, że to serwer AWP, co znaczy, że raczej będziesz padał na hita. Dla mnie ma to sens jedynie wtedy kiedy za każdego fraga zostajesz uleczony do 100 hp, bo nie raz się zdarza, że dostaniesz 2 strzały w nogi, ale za 2 już nie przeżyjesz. Leczenie +5 hp jest mega useless na ten serwer.

+ Dobrze by było jakby zawsze był wyłączony dmg po upadku z wysokości, bo dużo map ma właśnie tak, że musisz czasami spaść z jakiegoś miejsca, więc myślę, że lepszym rozwiązaniem było by dodać brak dmg po upadku.

 

 

 

 

Edytowane przez Medve
  • Like 8
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ucieszyłbym się z NoScope rundy na początku mapy jako pierwsza runda lub rozgrzewka.

Co do map:

- awp_lego_csgo
- awp_india_cs16
- awp_dust

Co do broni to AWP+Kosa zawsze fajnie jest wyeliminować wroga z noża.

Skiny do AWP i Kosy należy kupić za walutę monety lub tym podobne.

VIP na serwerze dawałby:

- 110hp na start
- 5hp za killa
- 10hp za HS



Rundy rozrywkowe takie jak:

- Mniejsza grawitacja 

- HS+BH rundy

- Czas na Killa (początkowo 20sek. Za killa Dodatkowe 5sek. za HS 10sek. Po upływie czasu eliminacja gracza)
 

Edytowane przez BialyyByk
  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy:

AWP_Ergistael

AWP Arena

awp_junglejam

awp_down_v1-ifms

AWP - ICE - CSGO

AWP | Arcade KP

awp_snow_container

AWP Simple Bridge

awp_pro

Awp gade

Homage - AWP/SniperWar

AWP_Summer

Jak to @Medve napisał dodanie rang w zależności od ilości punktów, lecz moim zdaniem lepiej byłoby restartowanie punktów co 1-2 miesiące

Punkty za zabicie:

Zabicie z  noscopa  np 5 pkt 

Zabicie z  noscopa w głowę np 9 pkt 

Zabicie ze scopa np 4 pkt 

Zabicie ze scopa w głowę 7 pkt 

Dodanie:

Dodanie ochrony 2-3s od rozpoczęcia rundy 

Dodanie vipowi duble jump'a lub większy skok

Dodanie końcowej muzyki 

Dodanie Topki graczy 

Ochrony przed upadkiem lub spadochron.

!malamapa 

Dodanie "Anty-Rush" (blokada na połowie mapy) 

Blokada ta usuwana byłaby np: gdy zostanie 3 osoby w danej drużynie lub zniknie po określonym czasie 

Za każde zabicie gracza regenerowanie HP:

Dla gracza +65 HP 

Dla vipa +100 HP

Dodanie jakiś specjalnych rund np:

Grawitacja + noscope 

Naćpanie + noscope lub scope 

Dodanie monet, za które  moglibyśmy kupować skiny do awp oraz do noży a także jakieś urozmaicenia rozgrywki. Myślę że zachęci to graczy do dłuższego grania na serwerze by zarobić monety i kupować coraz to lepsze skiny.

Monety moglibyśmy dostać za:

- wygranie rundy

- przetrwanie rundy

- pobyt na serwerze np. raz na 5 minut

Opcjonalnie również za zabicie w głowę oraz za zabicie  noscopem.

5 godzin temu, Medve napisał:

Jeśli chodzi o jakiś !sklep czy coś, to może z takich estetycznych spraw, by coś dodać do tego sklepu. Za jakieś 8k kupowałoby się jakieś dodatki typu jakieś lasery kolorowe po strzale, lub jakieś rangi ciekawe przy nicku.

Dodanie w !sklepie 

lasery 

kolorowe kule 

jakieś ciekawe tagi przy nicku np: 100% HS  Ess itp.

Jak coś jestem chętny do pomocy w przygotowaniach serwera.

//

Co do kos, uważam że powinny być włączone, jak dla mnie lepiej się gra mając kose, niż biegając ciągle z awp

 

Edytowane przez ZyXeel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakich AWP ONLY graliscie ale pomysl dodania tam modeli postaci jest skrajnie idiotyczny. Rozumiem DR bo tam strzelanie ma w sumie mala wage, ale na AWP Only xD?

Modele - STANOWCZE NIE
Mapy - Są okej, ludzie na pewno znajda ich wiecej, a ich jest na pewno wiecej.
Rangi za punkty -  A po co to komu? Chłopaki, to nie FFA, jeżeli jest jakaś osoba, która wbija na ONLY AWP po ranking, a nie po to, żeby pograć sobie tylko AWP, potrenować albo poflexować się swoim skillem to mu współczuję. Jakiś ranking na GameME jak najbardziej, już niech sobie mają.
"Fun Rounds" - Jak ktorys z was mi powie, ze bedzie chetny do zagrania rundy AWP no scope na nacpaniu to dam mu 100 zl. Jak czytam te niektore rundy przez was rozpisane to chce mi sie plakac, bo to jest pisane na sile, nie znam osoby, ktora gralaby niektore rozpisane przez was rundy XD
 

47 minut temu, ZyXeel napisał:

Dodanie "Anty-Rush" (blokada na połowie mapy) 

Blokada ta usuwana byłaby np: gdy zostanie 3 osoby w danej drużynie lub zniknie po określonym czasie 

Kiepski pomysl, wiekszosc mapek jest mala i takie zrushowanie prawej flanki moze byc calkiem przyjemne.

48 minut temu, ZyXeel napisał:

Dodanie vipowi duble jump'a 

No chyba nie XD

2 godziny temu, BialyyByk napisał:

Na pewno ucieszyłbym się z NoScope rundy na początku mapy jako pierwsza runda lub rozgrzewka.

No ja bym sie nie ucieszyl, jak dla mnie noscope to najgorsze mozliwe rozwiazanie, no oprocz tych rund z nacpaniem, tam to ktos w ogole ulegl fantazji.

No to teraz moze do rzeczy, ktore jako tako widze na tym serwerze i takich, ktore sa akurat dobre.

50 minut temu, ZyXeel napisał:

Za każde zabicie gracza regenerowanie HP:

Dla gracza +65 HP 

Dla vipa +100 HP

Fajna rzecz, bo usprawnila by gre spocencom, a tacy na pewno sie pojawia

5 godzin temu, Medve napisał:

+ Dobrze by było jakby zawsze był wyłączony dmg po upadku z wysokości, bo dużo map ma właśnie tak, że musisz czasami spaść z jakiegoś miejsca, więc myślę, że lepszym rozwiązaniem było by dodać brak dmg po upadku.

Tu sie zgadzam, zwlaszcza jakby mialy byc wylaczone kosy, a osobiscie ja tak to widze, ze jedyne co masz to AWP + granaty


No i to w sumie tyle XD.

Pomysl "pojedynku" 1v1 jest w miare ciekawy ale mysle, ze osoba proponujaca go za malo sie rozpisala bo nie wiem jak ona to widzi, mozna z tego ugrac jakis fajny motyw, ktory poprzyciaga ludzi do gry.

  • Like 3
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Medve napisał:

W przypadku zostania 1v1 dwóch gości, dodałbym możliwość tylko wybrania czy jest to noscope, czy też nie. Za dużo jak dla mnie by było tych opcji podczas takiej akcji. Mogłoby być 30 sekund na zabicie się, a potem slay obu gości.

Zgadzam się w 100%. Jedyny normalny a zarazem zabawny pomysł gdy zostaje się 1vs1.

Co do hp u vipa czy też otrzymywanie go za zabicie. Myślę że jest to troszkę zbędne patrząc na to że jednak gramy na only AWP a vip nie jest po to by dawać aż taką przewagę nad zwykłym graczem który owego vipa nie posiada dając mu większą ilość hp.

4 godziny temu, SnuFFy napisał:

Rangi za punkty -  A po co to komu? Chłopaki, to nie FFA, jeżeli jest jakaś osoba, która wbija na ONLY AWP po ranking, a nie po to, żeby pograć sobie tylko AWP,

Myślę że rangi są takim dodatkowym urozmaiceniem dla graczy. I jak najbardziej jestem zdania że na takiego typu serwerze miało by to sens. Zwykłe urozmaicenie co jakoś dużo nie kosztuje ^^

4 godziny temu, SnuFFy napisał:

Tu sie zgadzam, zwlaszcza jakby mialy byc wylaczone kosy, a osobiscie ja tak to widze, ze jedyne co masz to AWP + granaty

Uważam że kosy powinny być. Dlaczego? Dodaje to lekkiej mobilności a przynajmniej takie jest moje zdanie. 

+To co napisał @BialyyByk 

6 godzin temu, BialyyByk napisał:

Co do broni to AWP+Kosa zawsze fajnie jest wyeliminować wroga z noża.

 

9 godzin temu, Sahito napisał:

-Ochrona przez pierwsze 3-4s

Pomysł dobry zwłaszcza że znajdą się mapy gdzie będziemy mieli przeciwników na wprost siebie.

 

Od siebie dodam że jakiekolwiek modele nie mają sensu na tego typu serwerze.

Widzę że jest parę pomysłów na vipa niestety większość z nich zawiera zbędną ilość hp. Jednak wydaje mi się że posiadanie granatów oraz spadochronu jest wystarczające

Osobiście nie grałem na serwerze gdzie pod komendą !sklep byłyby do zakupienia jakieś lasery czy też kolorowe kulki xD. Wydaje mi się że większość osób posaida takie coś jak czyszczenie mapy a lasery przy większej ilości graczy z tym oto itemem obciążyły by jedynie serwer i jest to po prostu zbędne.

Wiadomo dodanie pluginu dzięki któremu gracz dostanie przysłowiowego slapa za to że zbyt długo stoi wcelowany. Serwer niby only awp jednak nie polega on na siedzeniu prawie całej rundy w 1 miejscu i czekanie na wychylenie gracza. 

 

  • Like 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 19:37, ZyXeel napisał:

 

 

Za każde zabicie gracza regenerowanie HP:

Dla gracza +65 HP 

Dla vipa +100 HP

Myślę,że jest to bez sensu jak zostanie jakas lepsza osoba na trochę mniej słabsze będzie dostawal 60 czy to 100hp

 

 

 

 

To teraz coś odemnie 

Zacznijmy od wyłączenia noży iż z cz asem będzie to only knife niż awp będą biegać z kosami co na blisko jest totalnie bez sensu (chodzi mi tutaj o zablokowanie dmg z kosy) 

Dodanie co np 2 rundy zmianę tryby na noscope +bunny hop bądź same noscope albo na odwrót 

Dodawanie jakiś kolwiek postaci,trailow itp jest totalnie bez sensu 

Gdy zostajesz 1vs1 jest opcja noscope albo noscope 

Teraz coś dla vipa (hp?) 

HP dla vipa +10 normalny strzał w ciało 

HP dla vipa +20/15 za strzał w głowę 

Brak double jumpa dla vipa żeby nie było aż tak p2w lekko można zwiększyć mu grawitke żeby vip nie był aż tak łysy/dodanie dla vipa flesha na każdą runde 

Natomiast dla zwykłego gracza +5 za hs i za ciało albo po prostu neutralne dla gracza 

Ochronka gracza przez 2-3 sekundy żeby od buta się nie zabijało 

Dodanie spadochronu dla wszystkich graczy

Możliwość robienia vote przez graczy na np tryb noscope w nastepnej rundzie (bądź gracz jeden będzie mógł wykupić taka runde przyjmijmy, że za 16k$)

Wyłączenie dmg od upadku bo zdarzają się sytuację że jesteś gdzieś gdzie nie ma innego wyjścia niż skok z jakieś wysokości 

Co do map wyżej mapy są rozpisane przez innych z czasem dojdzie ich pewnie więcej wiec nie będę rozpisywał tutaj mapek

Dodanie top15 graczy jak jest na ffa p

Dodanie zarabianie moment i zrobionie do nich,!sklep gdzie będzie można kupić jakiś tag przed nickiem żeby jakoś ładnie wyglądały (nazwy tagów można obgadać i zrobić jakieś jedyne w swoim rodzaju) bądź dodanie zwykłych rang od danych zabójstw

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla mnie to tak:

-nóż powinnien być lecz nie zadawałby dmg do szybszego poruszania się

-napewno brak antyrusha

-rangi za punkty spoko sprawa

-brak spadochronu ale brak dmg od upadku

-jeśli zostaje 1v1 głosowanie na noscope

-ochrona max2sec

-w rozgrzewce jakieś deagle/revolery/bh/noscope

-no i można skinki też dać w sumie dla urozmaicenia

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Dziękuję Wam bardzo za propozycje.

Trwają już pracę nad Only AWP i niedługo pojawi się więcej informacji w tej sprawie!

  • Like 3
  • Dziękuję 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności