Skocz do zawartości

[WAŻNE] Nowy Sezon - wasze propozycje


offen

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że na serwerze jest zauważalny znaczny spadek graczy a ta edycja to jeden wielki niewypał to pora na jakieś zmiany.

Chciałbym abyście napisali w tym poście co wam się podobało w aktualnej edycji a co nie, jakieś propozycje na nową etc.

Biorąc pod uwagę, że to Wy tworzycie ten serwer mam nadzieję, że rozwinie się tutaj fajna dyskusja i każdy na serwerze zobaczy to, czego będzie chciał (oczywiście w miarę możliwości).

  • Like 7
  • Smutny 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji nie podobało mi się:

1. Speed i grawitka ct, gdy w ct był jakiś gracz który nie umiał "strzelać" brał p90 kupował grawitke i speeda i był praktycznie nie do zabicia oczywiście taki gracz przed tym musiał dać polowanie czy inne dzieci wojny żeby żeby nafarmić trochę $.

2.Bardzo denerwuje mnie gdy do ct wchodzi jakiś gracz który daje na początek zabawę dla ct, gdy się zbuntujemy również daje zabawę  dla ct jako "kare" i  kolejną zabawę dla ct by zdenerwować terrorystów.

3."Dzieci" nadużywające mikrofonu.

W tej edycji podobało mi się :

1.Nowe zabawy, były bardzo fajne 😉

2.Usunięcie svipa za blunty bo to było za op.

3.Pula map.

Moje propozycje: Czapki, jak kiedyś (wiem że się bugowały na demkach  ale można chociaż spróbować coś z nimi zrobić), przywrócenie mikrofonu po mutacji i chyba to tyle.

  • Like 4
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji podobało mi się : 
+ więcej eventów niż zazwyczaj
+ dodanie nowych zabaw i nowych muzyk
+ standardowo pula map choć były takie moim zdaniem trzymane na siłę.

W tej edycji nie podobało mi się :

-  ciut za mało nowości na serwerze
zabranie ulepszenia "lepszy drop z ruletki" z gangów


Moim skromnym zdaniem sezon był w sam raz. Na Tak.
 

Edytowane przez Rommelek
  • Like 2
  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobało mi się: 

-Brak mikrofonu po mutacji

-Dzieci w ct  które zabijały za wszystko 

-

1 godzinę temu, CypriaN napisał:

 

2.Bardzo denerwuje mnie gdy do ct wchodzi jakiś gracz który daje na początek zabawę dla ct, gdy się zbuntujemy również daje zabawę  dla ct jako "kare" i  kolejną zabawę dla ct by zdenerwować terrorystów.

 

-

1 godzinę temu, CypriaN napisał:

W tej edycji nie podobało mi się:

1. Speed i grawitka ct, gdy w ct był jakiś gracz który nie umiał "strzelać" brał p90 kupował grawitke i speeda i był praktycznie nie do zabicia oczywiście taki gracz przed tym musiał dać polowanie czy inne dzieci wojny żeby żeby nafarmić trochę $.

 

-bany za słowo "ez" itp

-rewolwery na hs

-snow war

-spięci administratorzy

-malo eventow

-zepsute mapy brak możliwości użycia komend !open !close

Podobało sie :

- Nowy miły zgrabny opiekun

-nowe mapy

Propozycje:

-Przywrócenie mikro po mutacji

-Wytłumaczenie prowadzącym lub dodanie w regulaminie puntku  nie zabijania za wszystko przed celami albo za jakies mniejsze gówna

-Lepsze nagrody za dotrwanie na zyczeniu jak i zabicie na pojedynkach itp.

-Dodanie muzczek na pojedynki np na bezruch muzyka z coffina dance

-Brak możliwości prowadzenia 2x pod rzad jak są osoby chętne 

-Dodanie np . w czwartki na poczatku rundy vote na 10s kto ma prowadzic runde 

 

 

Edytowane przez Sahito
  • Like 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o to co mi się nie podobało to zacznijmy od "kastratów" pchających się do CT i nie przepuszczających osób z mutacją. Nieraz, gdy byłem na serwerze i próbowałem dołączyć do drużyny antyterrorystów to w kolejce czekała masa dzieciaków bez mutacji, gdy zapytałem czy będą tacy mili i opuszczą kolejke to słyszałem tekstu typu "ALE GDZIE MASZ TO W REGULAMINIE" lub czasami takie osoby nawet nie odpowiadały, niestety, ale w większości przypadków, gdy zgłaszam taką sprawę to jest ona olewana przez administrację, a jak już przy administracji jesteśmy to jest to na pewno jeden z większych minusów serwera. W administracji znajdują się osoby, które nigdy nie powinny się tam znajdować.Są admini, którzy faworyzują, prowokują, niektórzy nawet są w stanie posunać się do wyzwisk, nie będę tutaj dawał przykładów, bo oczywiście zostanę zjedzony w komentarzach przez pewną grupę osób. Kolejną rzeczą, która nie podobała mi sie w tej edycji to takie udziecinnianie serwera, przykładowo: Ktoś przeklnie to od razu jest pouczany przez administracje, żeby zachował kulturę, ja rozumiem kultura kulturą, ale bez przesady jailbreak zawsze był robiony pod osoby starsze, a nie pod młodsze, więc naprawdę już można zdjąć tę cenzurę na przekleństwa. Następną rzeczą, która mi się nie podobała to znowu osoby bez mutacji, ale tym razem nie pchające się do CT,a drące za przeproszeniem tego "ryja", jak dla mnie najlepszą opcją byłoby przywrócenie mikrofonu po mutacji, bo obecnie to co się dzieje na serwerze to jakieś nieporozumienie, serwer po prostu został przejęty przez dzieci. Następna rzecz to zmiana balansu TT-CT jak dla mnie stary balans był w 100% lepszy od tego, przez parę lat był tamten balans i nikt nie narzekał, a jeżeli już ktoś narzekał to była to mniejsza grupka osób.

Dobra ponarzekałem to teraz pochwalę trochę ten sezon. Pierwsza rzecz, która jest na + to usunięcie svipa za blunty, dziwnę, że dopiero po tylu latach, ale zawsze na +. Druga rzecz to częsta aktualizacja puli map, na początku byłem tego przeciwnikiem, ale po czasie stwierdziłem, że wsm to nie jest takie złe i powiew świeżości zawsze jest lepszy niż stanie na cały czas na jednym. Ogólnie to tylko tyle rzeczy mogę pochwalic w tym sezonie, według mnie sezon był słabiutki jeżeli chodzi o organizacje. Mam nadzieje, że następny będzie lepszy :D.
 

  • Like 4
  • Dziękuję 1
  • Haha 4
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobało mi się :

- Zbyt mała ilość eventów

- Ceny/boosty w sklepie ct ( za mała kwota na takiego speeda/grawitację) 

- za mała ilość minimalnych tt na 1 ct

- usuniecie,, Mikrofonu po mutacji "

- Niektóre bronie na headshot day'u (rewolwer, tec-9, dwie Berety) 

----------

Podobało mi się:

- Pula map 

- Eventy ale było ich trochę za mało

- Nowe zabawy

- Usunięcie Svipa za blunty

-------

Moje propozycje

Dodanie więcej ilości respektu za przeżycie na berka

Zmniejszyć speed zakupiony po stronie ct o 20-30%

Dodać nowe ulepszenia do gangu np. 

(Więcej respektu za dotrwanie do życzenia, więcej respektu za wygranie zabawy) 

Dodanie do listy życzeń, życzenia zabaw np.

Wybiera się zabawe z listy na życzeniu i potem pojedynek. Jeżeli tt by wygrało zabawę np. wg to na następną rundę tą zabawę by dało automatycznie (Jeżeli jest taka możliwość)

Przywrócenie ,,Mikrofonu po mutacji"

Dodanie opcji obstawiania pojedynków za różne kwoty ale z limitem np od (200-999)

 

 

Edytowane przez Scroll
  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało?

- Ulepszenie kolejki (pokazuje kiedy zostałeś usunięty w kolejce i który jesteś)

- Balans TT - CT

- Zmiana cen w sklepie po stronie ct

- Przywrócenie SnowWara (mi osobiście zabawa bardzo przypadła do gustu)

- Eventy i sposób ich przeprowadzania przez administracje.

- Zmiany w regulaminie, dodanie nowej "przykładowej" zabawy oraz umieszczenie informacji, których zabaw nie trzeba tłumaczyć.

- Aktualizacja muzyki na zabawach.

- Zaangażowanie graczy w życie serwera.

- Usunięcie svipa za blunty.

- Balans cen w gangu.

- Wprowadzenie rotacji map.

- Dodanie "przejęcie kontroli nad CT" do !lr

Co mi się nie podobało?

- Nastawienie niektórych ludzi. "No bez buntów to JB nie ma" (tak należę do tej grupki osób którzy unikają buntów jak ognia, musicie mi wybaczyć :P)

- Brak nowych mechanik...

Propozycje?

- Może usunięcie dotychczasowych ras i wprowadzenie nowych.

- Wprowadzenie lasera i markera dla terrorysty, który przejmuje kontrole nad CT.

- Wybranie ile respektu chciałoby się obstawić na pojedynek. (oczywiście nie mówię tutaj o olbrzymich ilościach.

- Wprowadzenie do !lr pojedynku na zeusy.

- Dodanie nowych ciekawych mechanik.

No i to tyle, jak sobie jeszcze coś przypomnę, to chętnie dopisze.

 

 

Edytowane przez Suiryu
  • Like 5
  • Smutny 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobało mi się to że został usunięty punkt Mikrofon po mutacji według mnie powinien wrócić jak najszybciej  oraz nie podobało mi się to że w momencie gdy Gemciu dostał opiekuna wprowadzał na serwer bardzo duży luz i znikome trzymanie się regulaminu bynajmniej ja to tak odczułem według mnie przez to że był aż taki luz ludzie pozwalali sobie na zbyt dużo a administratorzy wsm już sami nie wiedzieli co mają robić jak się zachowywać 

Oczywiście nie podoba mi się również to że jeśli jakiś nowy administrator czegoś nie wie to jest wyśmiewany przez resztę administracji  i nie ma praktycznie żadnej pomocy od niej typu "jesteś Adminem a nie wiesz ?" Albo "chyba przekupiłeś offena żeby mieć admina " Nie wiem jak jest teraz ale wiem że w tej edycji takie sytuacje miały miejsce 

Tak pozatym wszystko było gites 

Edytowane przez c9nn
  • Like 5
  • Haha 2
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się podobało? 

  • Balans TT-CT.
  • Eventy (może było ich mniej lecz uważam, że były fajnie przeprowadzone).
  • Usunięcie SVipa za blunty.
  • Często zmieniana pula map.

Co mi się nie podobało? 

  • Na pewno zachowanie, niektórych osób na serwerze i nie chodzi mi tu tylko o zachowanie w stosunku do administracji lecz do samych graczy tych młodszych jak i starszych.
  • Bronie na zabawach typu KD-HS, często się zdarza, że na takim HS daje jakąś pompę lub dual beretty, co jest mega wkurzające.
  • Atmosfera na serwerze, nie raz jest tak, że da się pośmiać, pożartować z wami a zdarza się tak że wejdzie jedna osoba i od tak potrafi tę atmosferę zniszczyć. Rozumiem, że można nie lubić jakiegoś gracza/graczy ale żeby przychodzić i niszczyć tę społeczność to chyba coś nie halo? Pamiętajcie że to wy tworzycie ten serwer i tylko wy możecie doprowadzić, że na serwerze będziecie grać z uśmiechem na twarzy! 
  • Sklep w CT a co dokładnie?  Niska cena speeda + grawitacja, nie raz jest tak że 3 CT kupi sobie to w sklepie po czym latają po całej mapie i się bawią, lub prowokująco podchodzą do TT. Jak dla mnie odpowiednią opcją byłoby zwiększenie ceny tej rzeczy w sklepie lub zmniejszenie speeda o 20%. 

Moje propozycje.

  • (Oczywiście jak się da) Wprowadzenie rangi do kolejki, która dawałaby pierwszeństwo osobie z mutacją, a po range gracze zgłaszali by się na forum.
  • Zmodyfikowanie ras lub dodanie całkowicie nowych.
  • Dodanie w sklepie dla TT możliwość kupna FD za np 13 000$.
  • Dodanie zabawy "wirus" lub "Latające Scouty", które były trzecimi najchętniej wybieranymi zabawami  w ankiecie *Tutaj*.
  • Dodanie tzw. "Dnia bez buntu" gdzie CT przez jeden dzień miałoby goda i mogłoby normalnie prowadzić nie bojąc się, że ktoś się zbuntuje. 

Pamiętajcie, że to własnie wy tworzycie ten serwer!

Edytowane przez ZyXeel
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając moją zerową aktywność na tej edycji nie ominę postu. 
Nie podobało mi się:
- Sklep CT, totalnie nie zbalansowany w wielu momentach utrudniający rozgrywkę do maksimum.
- Powielenie tego co zawsze - mam na myśli (rasy, gangi, reguły gry)
- Bronie na zabawach
-+ "dzieci w ct" - w tym punkcie nigdy żadna ze stron nie dojdzie do porozumienia, każdy młodzik chce zagrać w CT, starszych to irytuje, więcej zrozumienia.


Podobało mi się: 
- Mapy 
- /nowe/ zabawy


Propozycje:
- "Z racji, że na serwerze zauważalny jest znaczny spadek graczy a ta edycja to jeden wielki niewypał" - nowe, nowe i jeszcze raz nowe mechaniki gry, wprowadźcie nowe reguły, innowacja to hasło do przyciągnięcia graczy.
- Przebudowa systemów Ras/gangów.
- Sklep CT do naprawy

  • Like 8
  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności