Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

A przypadkiem specowanie nie jest na każdą drużynę?
Zaraz sprawdzę i w razie czego poprawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak więc, dodam jeszcze  (niedługo- tak jak pisałem wcześniej ) de_nuke.
Będzie inferno/nuke/dd2 i może train lub dd ale to potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawą propozycję dotyczącą informowania adminów. Grałem kiedyś na pewnym serwerze i jeżeli nie było admina a grał cziter to wpisywało się na say'u "/wh" i dostępni admini dostawali powiadomienie na GG. Czy była by także możliwość zrobienia czegoś podobnego? Jestem często na kompie, ale mam też inne sprawy do robienia i było by mi łatwiej wejść na serwer zbanować kogoś jakbym dostawał takie powiadomienie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mam ciekawą propozycję dotyczącą informowania adminów. Grałem kiedyś na pewnym serwerze i jeżeli nie było admina a grał cziter to wpisywało się na say'u "/wh" i dostępni admini dostawali powiadomienie na GG. Czy była by także możliwość zrobienia czegoś podobnego? Jestem często na kompie, ale mam też inne sprawy do robienia i było by mi łatwiej wejść na serwer zbanować kogoś jakbym dostawał takie powiadomienie.

Pewnie autorski plugin

 

Dodano mapę de_nuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traina nawet nie dodawaj, bo to się rozleci.
Początkowi gracze, nie będą grać na trainie, wiem o tym, bo sam kiedyś zrobiłem serwer only dd2/inferno/nuke/train.
Na pierwszych 3 serwer pełny na train 4,3 osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie?
Po to jest wyłączone DMG z HE i skanów by nie było akcji ze skanem ("trafnym")

Tak to ludzie nie wiedzą czy gościu tam jest czy nie i łatwiej wyszukać osobę z WH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać ze 2 małe mapy (np. awp_india, aim_map), nie do mapcyklu, tylko do ogólnych plików.

Chodzi mi o sytuacje z rana, gdy jest mało ludzi. Admin mógłby zmienić na taką mapę, zamiast biegać w 5 po całym inferno.

Edytowane przez -_-
Od 23 do 11 można te mapy ustawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... fajnie by było bo z rana gra bardzo mało osób i takie mapki bysię przydały, ale na te mapki może zmienić tylko admin a nie że graczy na to głosują ;) dobry pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dodać coś takiego jak camp meter czy coś takiego. Spotkałem się z tym kiedyś na jakiś serwerze i polega to na tym,że jeżeli gracz bardzo długo kampi to rośnie mu % kampienia i od bodajże 70+% ekran robi się powoli czarny, gdy będzie już 100% to ekran jest całkowicie czarny. 

Myślę,że zapobiegnie to kampieniu oraz gracze w końcu będą wykonywali cele mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie dodać fy_pool_day jak jest mało graczy itp ...

albo fy_snow aim to są nudne mapki :)

 

Tylko to jest tak że admini spamuja wykonuj cele mapy a sytułacja jest taka mam pake i zostało 2 mam ok 50hp a oni maja ok 7 graczy i kampia bsy tak więc jak mam wykonać cele dając sie zabić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więdz na serwie, piszą mi na U@/say itp. czy będzie kiedyś vip, Więdz zajełem się tą propozycją.

Jeśli miał by być ten vip to oczywiście trzeba napisac wybosazenie tego vipa :D

a więdz o to moja propozycja odnoście vipa :

-od 3 rundy dostaje menu broni czyli : awp+dlg,m4+dgl,ak+dgl,krowa+dgl NIE DODAM TEGO GÓWNA

-napis w tabeli VIP

-widziany w liście vipów (komenda /vips),

-powitanie vipa gdy wchodzi na serwer

-200$ za zabicie,800$ za HS

-od poczatku mapy dostaje kevlar i all granaty

motd o tym co ma vip (komenda /vip),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to vipa to nie jest taki zły pomysł bikos;

vip mógłby dostawać 10hp za zabójstwo 15 za HS (aczkolwiek) nie koniecznie. Mogłoby być $$$ za zwykłe zabójstwo 400, za HS 600, dostawał by DEFA (tylko ct) all granaty i kamizelkę napis vip i takie duperele oraz z 200 za rozbrojenie/podłożenie paki i 400 za przetrwanie rundy. Taka propozycja mała, mogłaby zachęcić graczy do kupna (w rozsądnej cenie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, uważaj bo dodam VIP'a który dodaje bronie na startk i HP za zabicie.
Już widzę grę osób bez VIP'a i ich "płacz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności