Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Usuńcie te zimowe mapki, bo to porażka jest,,, Zostawcie nuke, dd2 i inferno zwykłe oraz wywalcie te je**ne kulki śniegu zamiast granatów. Sam nie wiem jaki granat trzymam w ręce oraz nie wiem jaki nadlatuje i czym mam się odwracać czy nie... Nie potrzebne takie coś na FFA, na 4FUN sobie wrzućcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, i nie wiem co zrobiliście ale nie widać jak leży na ziemi jakaś broń lub paka.

I usuńcie choinkę, bo strasznie denerwuję

 

Najlepiej zróbcie tak jak było przed tymi świątecznymi dodatkami, bo odechciewa się grać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuńcie te zimowe mapki, bo to porażka jest,,, Zostawcie nuke, dd2 i inferno zwykłe oraz wywalcie te je**ne kulki śniegu zamiast granatów. Sam nie wiem jaki granat trzymam w ręce oraz nie wiem jaki nadlatuje i czym mam się odwracać czy nie... Nie potrzebne takie coś na FFA, na 4FUN sobie wrzućcie..

Mapki są usunięte

 

Aaa, i nie wiem co zrobiliście ale nie widać jak leży na ziemi jakaś broń lub paka.

I usuńcie choinkę, bo strasznie denerwuję

 

Najlepiej zróbcie tak jak było przed tymi świątecznymi dodatkami, bo odechciewa się grać...

Bronie/Paka leżą "pod śniegiem" chyba widzisz że pada śnieg co nie?

A paka niech zostanie, nikt tutaj cie nie trzyma na siłe.

 

Masz jeszcze coś takiego jak "edit" a nie spamujesz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paka jak wypadnie to fajnie żeby była widoczna dla wszystkich. Bronie leżące na ziemi też fajnie kiedy są widzialne.

Śnieg nie leży bo jak ktoś biegnie to nie słyszę że po śniegu zapierdziela - raz, dwa - pod dachem też śnieg pada? ;)))

 

Jeszcze jedna propozycja: wulgaryzmy dozwolone, jest FFA są emocje, każdemu się może zdarzyć. A za wjazdy na rodzinę i obrażanie bezczelne (tudzież wulgarne) bany dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio słychać jak się po śniegu chodzi. Co do wulgaryzmów jest admin, który musi na tym zapanować.

 Z tym, że mamy admina który sam sobie jedzie ile wlezie a jak ktoś kogo nie lubi (ok 90% serwera - bo po prostu lepiej grają) przeklnie to daje bana na 5 minut za kulturę.

 

Ja mam standardowe dźwięki na mapach. Na nuke, inferno, dd2 w żadnym miejscu nie słyszę abym stompał po śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj głupot, bo jak jestem na serwerze to ciągle zwracam wam uwagę żeby nie przeklinać. Nie chce was banować chyba, że trafi się już ewidentnie typ co mnie obrazi albo nie zwraca uwagi na moje ostrzeżenia. Dlatego zawsze byłem za tym, aby była cenzura na serwerze, ale widać nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle tez mozna dodac granaty wypadajace z zabitych ludzi ;)

Też jestem Za Tym.

 

Paka jak wypadnie to fajnie żeby była widoczna dla wszystkich. Bronie leżące na ziemi też fajnie kiedy są widzialne.

 

Śnieg nie leży bo jak ktoś biegnie to nie słyszę że po śniegu zapierdziela - raz, dwa - pod dachem też śnieg pada? ;)))

 

Jeszcze jedna propozycja: wulgaryzmy dozwolone, jest FFA są emocje, każdemu się może zdarzyć. A za wjazdy na rodzinę i obrażanie bezczelne (tudzież wulgarne) bany dopiero.

Jestem za tym żeby usunąć ten "snieg" bo to utrudnia troche grę.

Haha... wulgaryzmy dozwolone? hah śmiech na sali <facepalm> człowieku ty jesteś graczem króry najczęściej przeklina.Dlatego już wczoraj nie mogłem znieść tego czytania twoich słów więdz cie zaczełem upominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i zacząłem Shenzi :D poprawka mała :D 

 

yy, na serwerze musi 'rosnąć' wiek graczy...tzn,że jak ktoś ma z 20+ lat to co zabronisz mu napisać 'kurwa' albo powiedzieć to przez mikro ? Bez przesady nie róbmy dziecinady jakiejś, że nie można nic, kompletnie.... Ale wiadomo,że wszystko z umiarem :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jestem za wprowadzeniem reklam na serwerze. Niech co runde wyskakuje infromacja o konkursach na forum, czy o możliwości zakupu vipa. Niech serwer na siebie zarabia.

Są informacje o konkursach (nawet kilkakrotnie te same), informacje o VIP'ach także. Serwer powoli sam na siebie zarabia (sprzedaż VIP"ow) więc jest dobrze

 

Paka jak wypadnie to fajnie żeby była widoczna dla wszystkich. Bronie leżące na ziemi też fajnie kiedy są widzialne.

 

Śnieg nie leży bo jak ktoś biegnie to nie słyszę że po śniegu zapierdziela - raz, dwa - pod dachem też śnieg pada? ;)))

 

Jeszcze jedna propozycja: wulgaryzmy dozwolone, jest FFA są emocje, każdemu się może zdarzyć. A za wjazdy na rodzinę i obrażanie bezczelne (tudzież wulgarne) bany dopiero.

Ban jest za wyzwanie danego gracza lub za notoryczne przeklinanie. Na FFA nie banuje się osoby za to że raz napisała (lub dwa) "Kur*a"

 

 

 

Śnieg został na razie wycofany

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to jest za plugin ale on strasznie denerwuje adminów np: gram sobie i nagle mnie przeżuca na specta i musze od nowa wchodzic (jak zgine)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś plugin na adminów, ale coś z nim nie tak chyba.

Już lepiej dodać takie coś:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie wiem co to jest za plugin ale on strasznie denerwuje adminów np: gram sobie i nagle mnie przeżuca na specta i musze od nowa wchodzic (jak zgine)

Po 1, nie przerzuca tylko przez chwile pokazuje wam SPECT (wina freeloka bodajże)

Po 2, to plugin dzięki ktoremu widzicie wszystkie Team'y

 

 

To jest jakiś plugin na adminów, ale coś z nim nie tak chyba.

Już lepiej dodać takie coś:

21-03-08 16:51

Nie dodam pluginu który nie był edotwany i "update'owany" przez prawie 6 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1, nie przerzuca tylko przez chwile pokazuje wam SPECT (wina freeloka bodajże)

Po 2, to plugin dzięki ktoremu widzicie wszystkie Team'y

 

 

Zmieniłbyś spectowanie na każdego(to w sumie FFA), tak jak to pisałeś kilka stron temu i plugin można by wyrzucić, bo jest denerwujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zmieniłbyś spectowanie na każdego(to w sumie FFA), tak jak to pisałeś kilka stron temu i plugin można by wyrzucić, bo jest denerwujący.

Dzięki niemu admina mogą spectować każdy team. Jeżeli mam to usunąć to zależy to od adminów serewra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności