Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

majster ale teraz chodzi na o to by dodac po koncu rundy na lewej stronie zielony napisal kto ile osob zabil ile osob zabil przez HS'y i ile zabral dmg :) (chodzi o najlepszego gracza rundy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje dodać linijke w regulaminie dla graczy mianowicie:

 

x. Uzywanie latarki celowo , aby innego gracza zlagowac grozi banem od - do -  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje plugin wgrać test na 32 bity przynajmniej lepiej się będzie grało  :) Plugin po śmierci gracza wyświetla w okienku motd obrazki wykonane w 32bitach. Graczu po wyjściu z motd wyskakuje menu z nr. obrazków, gracz musi odpowiedzieć prawidłowo który obrazek był inny od wszystkich. Jeśli gracz gra na 16bitach wszystkie obrazki są dla niego takie same! Za daną liczbę nieudanych odpowiedzi wyrzuca .

gracza z serwera.

 

Chyba nie muszę się rozpisywać , do czego to ma służyć :) co wy na to ? ;d

 

http://amxx.pl/topic/22521-test-na-32bity-v20/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie dodaje tego typu pluginu bo są one zbędne.

 

 

Co do spadochronu to zależy to od was, mogę zrobić ankiete i zobaczymy co wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze spadochron ulatwia gre na takim modzie  ale skoro ludzia sie to podoba po co to usuwac :D plugin na te sprawdzanie czy 32 czy 16 bit moim zdaniem jest niepotrzebny bedzie tylko dociazal niepotrzebnie serwer a zawsze jesli ktos " widzi przez smoke " mozna poprosic admina o zrobienie stosownych SSów na ktorych bedzie widac wszystko jak na tacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić o usuniecie różnych map na De_Dust2, gdyż siedziałem z rentui na serwerze i chciałem zobaczyć czy są wgrane inne mapy na serwer i wpisałem cs_wiocha i się zmieniło, ale po chwili dałem ponownie De_Dust2 :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wgrać taki mini plugin odnosnie  gdy sie konczy runda na boku widac na zielono jaki gracz zdobyl najwiecej fragow w rndzie np Gracz PawełeK. najlepszy wynik 7/5 7 dedow 5 head'ow --->>> szybciej to pisalem ale to by było fajne

 i mysle ze jak szybciej pisali bf2 rank to juz lepiej z funa wgrac 15 lamka 100 bot i tak dalej ./... nie trzeba nic edytowac po co przeciążać serwer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

SWAG, ty mnie powoli zaczynasz denerwowaćPo kiego bawisz się takimi opcjami?Masz opcję amxmodmenu i tam masz mapy i tyle, dalsze tego typu grzebanie bo mapy mogą zostać od nowa załadowane na serwer i ty znowu zmienisz sobie na daną mapę bo "chciałeś sprawdzić", zastanów się najpierw nad tym co robisz. Nie będę usuwał map bo to idiotyzm, nie są nigdzie wpisane.

 

Specjalnie dla cb i adminów od dzisiaj sprawdzę logi i jeśli okaże się że bawiliście że któryś z was bawił się takim czymś wylatuje z banem z zabawę

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wgrać plugin Voteban, dzięki któremu gracze (jak już wiemy adminów na dd2 mało a cheat'ów dużo) będą mogli wywołać głosowanie które w pomyślnym rezultacie zbanuje gracza grającego nie fair. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wgrać plugin cenzurujący przekleństwa. Wiem że nie ma zakazu ich używania, wiem że dużo osób przeklina, i w sumie nie widzę w tym problemu. Ale wszystko z umiarem... Mam dosyć czytania na say'u serii wulgaryzmów kierowanych w powietrze jak i wymierzonych w innych graczy. Krew mnie zalewa jak widzę np takie sytuacje: http://speedy.sh/344hu/1.rar (to tylko przykład).

Ludzie, aż takie ubogie słownictwo macie że inaczej nie potraficie się porozumiewać?

Nie chodzi mi o karanie takich wypowiedzi, ale raczej o podmianę tekstu na say'u np na "cenzura".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pana B to ma racje, tego jest za dużo, co nie wejde na serwer to ktoś sobie ciśnie, a co do komendy /ban to ona nie działa nie wiem dlaczego, ale dziś chcieliśmy z votować gracza i się nie dało :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności