Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

O dobrze Pan napisał, dobrze byłoby jak byście wgrali na ffa taki plugin z tymi przekleństwami. Nie wiem jak jest na cod ale grałem na innej serwerowni też ffa i jak sie przeklnie masz 30 sek na napisanie Przepraszam jeżeli nie KICK :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaa bym proponował wgranie ranku z 4 fun bez niczego tylko po prostu z lewej strony bedzie np Lama 15 zabić bot 20 i tak dalej widac wtedy czy gracz dlugo gra przez  zabicia i wgl fajnie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę  na 100% się sprawdza i bardzo pomaga w sprawdzeniu danego gracza .. sama sprawdziłam na własnych serwerach i zapraszam do wypowiadania się na ten temat .link: http://amxx.pl/topic/16299-lucia-hallucination-antywallhack/

Jest ESP, lucia w tych czasach gówno daje zwłaszcza jak ktoś używa Tokio Driftta

 

To tak łatwo ominąć że szkoda gadać

 

TO DD2 nie 4fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram na Only, ale widze że nie ma adminów na serwerze więc.... Mam propozycje żeby zrobić szybką rekrutacje na Admina tzn. 

 

Nick

Godz na Serwie

Steam 

Wiek 

 

 

Napewno by się zgłosiło parenaście osób a Buśka wybrał by np. 4 Osoby na okres probny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie ;) , takich akcji sie nie robi nie w tych czasach i napewno nie na tym serwerze tutaj rekrutacja musi byc jeszcze bardziej dokladna niz jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodany obrazek

 

Opis :
pokazuje kto zdobył najwięcej fragów pod koniec rundy ...
Autor screnow  : Freeq
 

 

 

Dodany obrazek

 

Opis :
Plugin odlicza czas do wybuchu bomby . Od 11sekundy odtwarza sie piosenka

 

 

nadd2 propozycje ale nie bd skladal tej samej propozycji na cod ale tam na cod tez sie przyda głownie czas paki bo tam niema nawet jak ct sie obodzi po afk to nie wie ze paka tyka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cskomandosi.pl/topic/7551-spreeamxx-najlepszy-gracz-rundy/  ----->>>> najlepszy gracz rundy .

na pake nie trzeba bo jest na dd2 ;x

http://cskomandosi.pl/topic/7248-zaklady-kto-wygra-runde/ ------>>> ten plugin przedstawia zaklad ja jest 1 vs 1 kto wygra w zamian otrzymujemy dodatkowe hp piniadze mysle ze to by bylo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużo przedmiotów do vipa według mnie. Granaty i kasa wystarczy, bo bronie to z zabójstw będą + za łatwo by się grało dla vipa, a inni by mieli nieprzyjemną grę z tego tytułu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten vip który teraz jest wystarczy, przedstawiony wyżej jest grubo przesadzony i byłby za dużym ułatwieniem na tym modzie czyli FFA[only d2]. Plugin najlepszego gracza rundy dziś wgram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności