Jump to content

Kyz.!

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  2d 13h 23m 26s

Kyz.! last won the day on March 6 2018

Kyz.! had the most liked content!

Community Reputation

65 Dobry

About Kyz.!

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 05/27/2003

Informacje o Profilu

 • Nick
  vEq.!
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  BATTLE ROYAL CS:GO
 • Lokacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Wylaczanie powiadomien na msg.

Recent Profile Visitors

1,517 profile views

 1. Kyz.!

  Proponuje dodać do elity serwera konkurencje: Najlepszy pojedynkowicz.
 2. Kyz.!

  Na Tak: Jest pozytywnie nastawiony na serwer, umie opanować chaos (w sumie były opiekun jb..), można się z nim nieżle pobawić na owym serwerze, luźno podchodzi do niektórych spraw, ogółem pozytywny chłopak. Witam spowrotem Monika.
 3. Kyz.!

  Usunąć z zabawy Zbijak kevlara, ponieważ w jednego terroryste, gdy ma kevika trzeba rzucać minimum 5 razy żeby go zabić.
 4. Kyz.!

  Dodanie możliwości usunięcia vice lidera przez lidera gangu. Naprawienie błędu wyrzucania z gangu, mianowicie: Gdy chciałem wyrzucić dzisiaj jednego członka z gangu, to gdy wchodziłem w członkowie gangu było napisane że ta osoba ma 0h immunitetu, natomiast gdy wchodziłem w menu lidera - wyrzuć z gangu to było napisane że ta osoba ma 1h immunitetu i nie mogłem jej usunąć.
 5. Kyz.!

  Dodanie wymiany blunta na respekt. Dajmy na to jeden blunt = 30000 respektu.
 6. Kyz.!

  Na tak: FreshMan się ogarnął od momentu kiedy zaczął grać po przerwie, zachowuje kulturke, przestał obrażać (wręcz pomaga). Pozdrawiam vEq.!
 7. Kyz.!

  Według mnie to było dla zabawy wiele razy były takie akcje kiedy ktoś dla "żartów" pisał np. !kick nick 100000 i jakiś śmieszny powód.
 8. Kyz.!

  1. Twój Nick: ムvEq.!ム 2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz 3. Nick oskarżonego: LesroYt 4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:0:239351385 5. Data i godzina zdarzenia: około 15:54 6. Mapa: jb_new_czernobyl 7. Opis sytuacji: Gracz siedzi pod mapą, nie chcę wpisać killa. Obraża serwer/graczy. 8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): 9. Wynik/numer rundy/czas: -
 9. Kyz.!

  Jestem na Tak: Tomuś odziwo 1 h dziennie to jest ten minimum. Pograłem z nim na jb i skończył obrażać na czacie, prowokować, gdy siedziałem z nim na ts nie wybuchał złością tylko normalnie sobie gadaliśmy. Podumowując chłop się ogarnął i jestem skłonny dać na Tak.
 10. Kyz.!

  Proponuje na codmodzie gdy sie rozpoczyna zabawa usunąć napisy co robi dana klasa, ponieważ gdy chcę się odrazu strzelać po rozpoczęciu to nie widze celownika bo mi te napisy zasłaniają. @Evo^^ to w trakcie tej 1 minuty mozna wpisac !codmod
 11. Kyz.!

  Tutaj mam mieszane zdanie, ponieważ z jednej strony kiedy nie miałeś pmuta i bana na ct to nie robiłeś nie potrzebnego chaosu (nie gubiłeś się w poleceniach) potrafiłeś ogarnąć bunty itp; ale z drugiej strony czasami lubisz powyzywać i prowokować. W skrócie jestem na małe Tak P.S popraw zachowanie to będzie wszystko git.
 12. Kyz.!

  Na Tak: Zmieniam zdanie, pograłem z nim trochę na jb i pogadałem na ts i był przyjazny, nie prowokował, pomaga nowym graczom.
 13. Kyz.!

  Na tak: Miał guarda kilka razy i spisywał się wmiare dobrze. Gdy jest chaos na serwerze umiał ogarnąc (sam się przekonałem). Rozpoznawalność na serwerze. Szósty w rankingu przeganych dni na serwerze. W skrócie nie widze przeszkód żeby go przygarnąć na to stanowisko.
 14. Kyz.!

  Wsumie teraz się tak zastanawiam, że ptrk jest odpowiednią osobą na to stanowisko, ponieważ jest on stanowczy, ogarnięty, znajomość regulaminu mu nie ucieka wręcz na odwrót, aktywny przynajmniej tą godzine dziennie ( tylko ta nieobecność 4 dniowa :P). A więc myślę, że się sprawdzi w tej roli. Pozdrawiam vEq.!
 15. Kyz.!

  No to zaczynamy (będzie krótko): Pierwsze co to 14 podpunkt tu bym sie doczepił troszeczke bo masz głos jak byś kończył, albo i nawet skończył mutację. Admina masz na innym serwerze co plusuję twoją znajomość SourceBans. Ogarniasz na serwerze, gdy jesteś w ct nie robisz fk (chyba ,że będzie bład przy pracy), a myślę, że to jest ważne bo prawdopodobnie będziesz musiał iść do ct jak nikogo innego nie będzie (oczywiście jak byś miał guarda), pomocny, jedynym minusem (chyba) jest u ciebie fakt, że wmiare szybko da się ciebie sprowokować i tak jak w przypadku sklejka lubisz powyzywać (sądze, że dla żartów). W skrócie Tak. Pozdrawiam vEq.! # PolaR na guarda (xd). @Polar no to są postępy hehe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines