Kyz.!

Użytkownik
 • Content count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 11h 8m 34s

1 Follower

About Kyz.!

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 05/27/2003

Informacje o Profilu

 • Nick
  vEq.!
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  JailBreak CS:GO
 • Lokacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Spanie, chlanie, sranie. Pozdrawiam.

Recent Profile Visitors

967 profile views
 1. Uhh witam ponuś. A więc jak niektórzy wiedzą 5 miesięcy temu ponuś zachowywał się nie zbyt dobrze tzn. Nadużywał mikrofon i lubiał sobie powyzywać. Teraz jest nowy ponuś po przerwie zachowuje się przyzwoicie: nie sprawia problemów na serwerze nie chcę w jakiś sposób zabłysnąc głupotą itp; więc myślę, że powinien dostać tego unmute i, że to będzie ostatni raz kiedy składa podanie o um. Pozdrawiam vEq.!
 2. Miły gracz który popracował nad swoim zachowaniem, tzn. nie jest wybuchowy (nowy rok - sytuacja jednorazowa), umie się opanować gdy wie, że robi coś źle, i można by tak wymieniać i wymieniać (kłamie). W skrócie na duużeee TAK.
 3. Na Tak: +Nie prowkokujesz na czacie +Nie obrażasz -wiek -/+ Ten głos troche boli w uszy, ale da się wytrzymać
 4. Typ Pracy: Atwork MiddleWymiary: Takie jak w tematyceRender, Stock: -Napis/y: vEq.!Tematyka: https://imgur.com/a/IUwuhKolorystka: Napis żeby był na białoInne: Napis vEq.! żeby był na środku
 5. Nick na forum: Kyz.! Cyfra/Liczba: 9
 6. Potwierdzam to co napisał Sklej Tam na samym początku ❤ ♡ SweetMe❤ ♡ wszedł na basen i gdyby nigdy nic spojrzał odrazu do góry na lampe na której znajdował się Sklej Tam, nie sprawdzając nawet połowy basenu wyszedł z niego i odrazu spojrzał sie na lampe na której przebywał blobi. Ten dowód to chyba potwierdzenie tej skargi bardzo doskonale. Pozdrawiam vEq.!
 7. 1. Twój Nick: ム1tap by' vEq.!ム-SaiyajiN- 2. Kto zawinił? (admin/gracz): Guardzi. 3. Nick oskarżonego: Huczin i Rudolf Hess 4. Steam_ID oskarżonego: Huczin - STEAM_1:1:104381779 Rudolf Hess - STEAM_1:0:163265257 5. Data i godzina zdarzenia: 01.01.2018 około godziny 20:20 6. Mapa: jb_renegade_v5 i pod koniec mapy jb_mountaincraft_v5 7. Opis sytuacji: Guardzi uzywali bindów (pisałem na [email protected] żeby przestali, a oni mieli na to wylane) 8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): Demo http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_renegade_v5-1514833740-1514836440.zip 9. Wynik/numer rundy/czas: Ostatnie minuty jb_mountaincraft_v5 i poczatek mapy jb_renegade_v5. Ehh huczinek huczinek po 1 nie siedziełeś całą mape cicho bo w trakcie mapy też puszczałeś (tylko nie pamietam rundy) czyli 1 kłamstwo. Druga rzecz która mnie rozśmieszyła troszku to powód: testowanie bindów. XDD Trzecia rzecz 3 OSOBY CI NAPISAŁY (JA CI CIĄGLE MÓWIŁEM) A TY NADAL PUSZCZAŁEŚ, PORAZ DRUGI KŁAMIESZ!!!!
 8. Na TAK, Przemysław to dobry kandydat na to stanowisko ponieważ: +Ma duży staż na serwerze. +Miły +Ogarnia ct +Umie ogarnąć serwa (nawet gdy jest jedynym administratorem na serwerze).
 9. Nick:ムvEq.!ム-SaiyajiN- Wiek:14 Link do GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/631707 Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie):Tak Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie):Nie Powód bana: Obrażanie Od kiedy masz bana: 23.09.2017 Podobno czas przebaczeń (xd), no cuż zobaczymy. (nie chodzi mi tutaj o przebaczenie o warna, tylko są swieta i taki okres jest (chyba)) @Peter ja już nie rozumiem ty piszesz, że w danym dziale serwera, a shino w podaniu o unbana HPCX'a napisał, że tutaj sie takie coś pisze.
 10. Do zamknięcia.
 11. Typ Pracy: AvatarWymiary: Takie jak na forumRender, Stock: - Napis/y: vEq.!Tematyka: Coś świątecznego Kolorystka:-Inne:-
 12. Nick:ムvEq.!ム-SaiyajiN- Wiek:14 za niedlugo 15 Link do GameMe: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/631707 Sprawny i działający mikrofon (Tak/Nie): Tak Czy przeszedłeś PEŁNĄ mutacje (Tak/Nie): Nie Powód bana: Obrazanie Od kiedy masz bana: Nie pamietam zbytnio chyba od ktoregos wrzesnia. P.S. Chciałbym wszystkich przeprosic za moje zachowanie. Od momentu dostania pbana do teraz stanowczo poprawilem swoje zachowanie. Nie rozumiem jednego skąd wiecie jak sie teraz będę zachowywal jak przeciez pisze ze sie poprawilem, a najczęstszym argumentem nie których jest "to co zrobiles kiedys jest teraz nieodwracalne".
 13. Proste, że na tak: Fajnie się z nim gra Miły Pomocny
 14. Na tak -Nie ma dużo adminów -Jest przyjazny, ogarniety -Nie jest konfliktową osobom