Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałam wcześniej że była propozycja o dostaniu expa za zabicie nemka czy tam survka, ale się nie przyjęła. A jakby tak osoba która zabije survka dostawała symbolicznie 5 czy tam 10 ap. Bo tak to nie ma zbytnio motywacji wśród graczy żeby tak za nim biegać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Siemka

 

moim zdaniem Bronie takie jak auto kampy powinne być od 21 i 22 a na 23 krowa pompa na 20. m4a1 zamienić z ak ponieważ m zabieram mało hp ;)

to tyle :)

 

Moim zdaniem lepiej usunac Scouta i AWP bo z tego nikt nie korzysta a 7000 exp latwo nie jest wbic ale to moje zdanie

Mieliście czas na pisanie takich propozycji, dopiero przy następnym sezonie będę w stanie to poporawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A i jeszcze ta klasa na zm smoker co jest na vipa nie mozna jej wybrac naprawcie to

 

Podaj mi miejsce w którym pisze, iż ta klasa jest dla VIP'a ogólnodostępna.

Jeżeli mi pokażesz to ją dodam, bo to że pisze "VIP" nie oznacza, że jest dla VIP'a. To co ma vip masz w /vip

 

 

Co do expa za nemka i surva, dodam niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam zeby dodac kolorowe flary np: niebieskie czerwone zolte

bo te biale to chyba kazdemu juz sie przejadly

 

 

co wy na to?

jak dla mnie zbędne, masz się skupić na zabijaniu/zarażaniu a nie na kolorach flar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał dawcio. po za tym nie będziemy obciążać servera jakimiś kolorowymi flarami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawcio i Blu wazne sa tez szczegoly wy to byscie nic nie dodowali bo po co nie?

A wogole jak kolorowe flary maja obciazyc serwer?

 

A jezeli na smokeru pisze vip to rozumiem ze to dla vipa :)

A jezeli ta klasa nie na vipa to dla kogo? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli to...

A jeżeli to...

Poczytaj starsze tematu, potem się wypowiadaj.

Nie jest ważne co ty chcesz, wiele osób ma słabsze pc i już były narzekania na lagi, był armagedon mode nemki vs survy i 80 % servera miało na tym lagi takie że sie grać nie dało, kolorowe flary? co ci dadzą?? bez sensu. na serverze zm już nawet teraz wiele rzeczy jest nie dopracowanych, a ty już chcesz nowe dodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry dobry wszystkim . Mam ciekawą dla was propozycje ;) Można dodać plugin taki aby graczowie słyszeli się ? to znaczy ns z steamem aby się słyszał a nie oni burczenie robotów ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałoby rady podwyższyć ceny unlimited ammo do 35 ap? Jak kampi takich dwoje to zm praktycznie szans nie ma, chyba że pake rzuci. Chociaż troszkę można by tych humanów osłabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info i jak osłabisz humanów to humant to już nic nie zrobi zombi bo i tak maja po 100hp  i zombi ich zaraz za jednym atakiem ,lecz gdyby doszły nowe klasy tak jak smoker lub coś podobnego nie dla vipów z góry mówie to było by łatwiej bo smoker by przyciągał ludzi itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie dałoby rady podwyższyć ceny unlimited ammo do 35 ap? Jak kampi takich dwoje to zm praktycznie szans nie ma, chyba że pake rzuci. Chociaż troszkę można by tych humanów osłabić.

sprawdź na next.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ludzi to są słabi ;o Gościu ma auto lame nieskączoność ammo i napierdala zbierając fragi ale cóż Może vip powinnien mieć troche drozej sklep bo żeby zebrać fragi jako początkujący trudno Jest a zoombie są słabe i paka jest troche za droga o 10 ap ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności