Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jak najbardziej za pluginem nr 1 i 3:) Blokada na fb max 3 sec. Za darmowym vipem nie jestem, bo zamula się cały serwer i póżniej graczy wyrzuca. Kto chce mieć VIPA niech sobie go kupić i tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szkoda męczyć się z wpisywaniem hasła co wejście
2. Ja bym dawal losowego vipa co mape
3. Ja bym zmniejszyl czas blokady HE do 5s i bym ustawil flasha rowniez blokade na 5s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to tak pomyślałem o ile można coś takiego zrobić, no bo niektórzy potrafią tak podłożyć pakę że nie da się jej znaleźć np.. albo też czasami jak ktoś ją straci gdy dednie to nie można jej w żaden sposób wziąć bo leży poza teksturami albo coś. Jest na to jakiś plugin żeby odbila sie od tekstur czy cuś ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soot to co pisałeś o tych pluginach, z tym Vipem darmowym to moim zdaniem najlepszy jest pomysł z tym co 2h losowy vip dla dwóch osób.. i też nie od 22 a np od 24 bo o godz 22 jest jeszcze dużo osób i zaraz wszycy AWP i Krowa i wgl nie da się wtedy grać normalnie tylko jest taka sieczka że aż serwer zwiesza.. co do pluginu nr. 1 to bardzo dobry pomysł bo sam znasz mój problem z tamtym kolesiem i innym też to może się przytrafić więc to naprawdę dobry pomysł.. takie moje skromne zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resumując: Wprowadzę tą rezerwacje nicku na hasło na próbę (na 2 dni ) sprawdzimy czy zda to egzamin.  Co do vipa to będzie losowy vip jeszcze ogarnę na ile czy na mapkę czy na określoną liczbę godzin, minut. Blokada he i fb będzie na czas 5 sek od rozpoczęcia rundy bez żadnych spadków he itp. Wszyscy są za ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiałbym zaproponować nową nutke na rozgrzewke, bardziej motywującą :P 

Oraz chciałbym zaproponować reset ranku co miesiąc alb oco dwa miesiące ;] Dlatego, że 1) W tej chwili ciężko wbić się do topki ;p, 2) byłaby większa motywacja co idzie za ty, że serwer byłby bardziej zapełniony ponieważ do tego mogłobybyć- 3) np po miesiącu top 3 dostaje nagrody :P 1-vip 2 tygodnie, 2-vip tydzien 3-odznaka xDD Co o tym sądzicie..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze duzo razy na serwerach slyszalem fajna nutke, lecialo "tu cie mam, tu cie mam, techno amfa amfa techno". Nie pamiętam tylko nazwy, ale nadawałoby się to na muzykę rozgrzewkową, bo Bangarang nie pasuje trochę moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kwestia gustu, mi sie podobala wczesniejsza nuta, sootowi ta, a tobie tu cie mam xD rozgrzewkowa nuta bedzie zmieniana mniej wiecej co tydzien-max 2 wiec mozecie dawaj tytuly to zrobie muzyke tylko na pewno nie rapsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzieice o tym resecie ranku :D ?

Oraz znowu wpadłem na coś :] 

Niech medale otrzymują najlepsi :P a nie Ci co grają od początku mapy.. Kiedyś spotkałem sięz takim czymś, że medale przyznawane były dla graczy którzy mieli najlepszy bilans :] np: gracz "X" ma staty 18-5 gracz "Y" 21-10 gracz "Z" 16-1 to medale dostali by odpowiednio Z [15 +] X[13+] Y[11+].. Chodzi o to aby każdy miał szanse na medal nie zależnie od tego jak długo gra na danej mapie :P   nie znalazłem takiego pluginu więc nie potrzebnie to wcześniej napisałem.. ; \ mój błąd

 

Mozna byłoby dodać plugin medale+ranking

Opis: "Plugin na koniec każdej mapy przyznaje trzem najlepszym graczom medale i pokazuje to na sayu.Gracz, który zdobył najwięcej fragów otrzymuje medal złoty, potem kolejno srebrny i brązowy. Plugin dodatkowo tworzy ranking medali w którym za kolejność odpowiada ilość pkt: medal złoty daje 3pkt, medal srebrny daje 2pkt a medal brązowy daje 1 pkt. W Top15 medali pokazuje ilość każdego z medali oraz ich sumę. Dodatkowo w każdej chwili możesz sprawdzić ile jakich medali posiadasz. Plugin nie zastępuje TOP15 normalnego rankingu tylko robi oddzielny z medalami."

 

Tutaj link: http://amxx.pl/topic/67198-medale-ranking/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności