Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

HARDWELL mało kto używa ts'a akurat w przypadku tego serwera także to nie argument :D

Wiem bo sam czasem wejde na ts'a i się dziwie że pusto.

Siedzą w pokoju, w którym nie widzisz że ktoś jest.

Poza tym nie siedzą tylko na classicowym ts.

Są także skype lub inne tsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARDWELL mało kto używa ts'a akurat w przypadku tego serwera także to nie argument :D

Wiem bo sam czasem wejde na ts'a i się dziwie że pusto. A ta kamerka co jest teraz jest dobra, uwierz.. Często gramy przeciw sobie HARDWELL :) i przyznam Ci się że też myślałem że jesteś odpalony, a jednak nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem po 3 miesiacach do grt takze moja forma jest daleka od idealu, a dopiero mam zamiar pokazac co potrafie, jak za dawnych czasow  :tongue2:  Bylem tutaj rowniez adminem przez pół roku wiec kazdy mnie tutaj dobrze zna, ale zawsze jak ktos ma watpliwosci co do mojej osoby, to prosze o rozpisanie demka i o dziwo nikt sie nie zdecydowal :D

Nie spamujmy juz, bo sie warny poleca.

 

Do zobaczenia pozniej na D2

Edytowane przez HARDWELL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moją propozycją jest, by nikt oprócz admina nie mógł oglądać kamerki wroga.

 

 

HARDWELL i Marcin nie jest to dobre posluchajcie, gdy zostajesz zabity to od razu masz kamerke na wroga. Może zabił Cie akurat ten z wh? Oglądasz go, patrzysz coś Ci nie pasuje to piszesz na u@. Tym samym pomagasz adminom, więc wydaje mi sie że to co napisaliscie jest zbędne. Ale to już zdecydują admini.

Slayer to na speca i widzisz wszystko. 

Marcin gotowe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoś gracza na u@ , zamiast sprawdzać . 

Jest minus w tym teraz, ale unikniemy takich rzeczy .. albo je utrudnimy jak podpowiadanie . Bo zdarza się to często , a tak to można to utrudnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory, ja zważam na wasze zdanie ale tutaj nie muszę się pytać co o tym sądzicie. Marcin wyleciał z świetnym pomysłem, i został on zrealizowany.

Nie ma żadnego 'ale' jest i koniec. 

 

Każde zmiany na serwie będą na forum, w tym temacie

> Spectators dostępne (wcześniej było wyłączone) 

> licznik c4 wywalony (spam na hud, powodujące crashe) 

 

 

Teraz mam do was pytanie

Ustawiamy freeztime na 3/4 sekundy, aby nowi gracze bez bindów mogli się uzbroić ,- freeztime nie zabiera czasu do końca rundy. 

Dla niekumatych :D freeztime - 'strefa' w której się kupuje na początku rundy broń, u nas to wygląda że jest od razu start, i większość siedzi i ślęczy w tym sklepiku nad kupowaniem broni ;)

 

I co sądzicie o miesięcznym konkursie? w tym reset top15, 

Nagrody by wyglądały tak; 

TOP 1 vip + rezerwacja slota na 1 miesiąc

TOP 2 vip + rezerwacja slota na 3 tygodnie

TOP 3 vip + rezerwacja slota na 2 tygodnie

 

?Co wy na to, tylko mówie ranking top15 by był resetowany co miesiąc. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe plugi na dd2 są do dupy .Stare były lepsze .Czy zostaną one przywrócone ? :)

Nie rozumiem. Nic nie podmieniałem w pluginach jeżeli o to ci chodzi, zostały wywalone zbędne lub powodujące za duże obciążenie serwa (np. powodujące crashe serwera). 

Ale ty nie wiem jak wiesz co teraz jest na serwie wgrane, prócz cs_team_semiclip oraz admin_freelook ? także nie wiem co ci tu przeszkadza, przenikanie na początku respa? czy że admin widzi wszystkie drużyny? Nie pisz zbędnych postów które nic nie będą wnosiły do tematu, bo po tym poście nie wiem co ty chcesz abym dodał na serwer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja ;)może głupia i zbędna ale moim zdaniem zabawna :D a w grze o zabawę właśnie chodzi... na niektórych serwerach jest taki bajer że pakę można przemieszczać np przez strzelenie w nią :D . Fajnie byłoby aby to było na dd2.

PS. Madri... krowe kup xD(nie ważne)

Edytowane przez Slayerxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BArdzo dobry pomysl ale siwy proponuje aby 1 miejsce wygrywalo jezeli gra nonsteam steam + vip decyzja do was:) pozdro

(jezeli gra steam) nagroda jest taka jak sam napisales

Nagrody by wyglądały tak; 

TOP 1 vip + stem  (jezeli nie posiadasz steam)

TOP1 vip + rezerwacja slota na miesiac (jezeli posiadasz steam)

TOP 2 vip + rezerwacja slota na 3 tygodnie

TOP 3 vip + rezerwacja slota na 2 tygodnie

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności