Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Marcin była ankieta. Będzie bałwanek i to w okresie zimowym :) Ale fajnie że pomyślałeś o świątecznym skinem bomby ^^

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glock i rękawiczki raczej odpadają . Nóż i zamiast granatów bombki to już prędzej . Na nóż i granaty zrobimy bardzo możliwe ankiete co sądzi nasza wiara. Ale pierwszej kolejności musze przedyskutować z mistrzem oraz Karolem czy to nie przeciąży zbytnio serwera, ponieważ pojawi się co nie co na święta :) Ale miło że tak się angazujecie w server ^^ każda propozycję wasze będą analizowane . ^^

Edytowane przez Skiperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dodane to co w ankiecie, ewentualnie noz ktory podeslal polaczekkkk, nie mozna za duzo kombinowac zeby nie lagowalo serwera potem ☺

Edytowane przez ODSMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował dac Bombsite B od np. 5 ct bo jak gra się rano przewaznie,to plantują B i w tym momencie idziesz na A a tu paka na B i no nie masz szans dobiegnać na 2 koniec mapy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiekunowie innych serwerów mają swoje serwery żeby się nimi zajmować ;) chcą to mogą złożyć podanie i albo będzie przyjęte albo nie, w Twoim przypadku chyba było odrzucone ostatnio to pewnie stąd ten pomysł :)

Nikt nie ma wpływu na to co się dzieje rano czy wieczorem raz się jest a raz nie, raczej gdy jest coś ważniejszego od csa to się to robi.

Ja wracam do propozycji admin voica czy coś bo nikt nie dał odpowiedzi czy będzie czy nie a dużo osób napisało ze spoko opcja

O mnie mowisz? Ja dawno podania nie skladalem bo mam mniej czasu to bezsensu skladac podanie. Jak chcesz moge zlozyc :p tak samo ty mozesz na ffa zlozyc :) wolny kraj, wolna wola :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Orgazm. Były różne propozycje dust2, aby zmienić na inne mapy. Lecz niestety zostaliśmy przy de_dust2 ze względu na to ,że to server Only dd2 i były różne opinie i stanęło to wszystko, że zostajemy dalej przy only dd2 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podeślę pewien pomysł może się ktoś zgodzić może nie, ale zależy od opiekuna servera. Pomysł polega na tym by najlepszy gracz mapy(np. ja) i na środku wyświetla się napisz "Gracz wiars0n zostaje najlepszym graczem rundy w zamian otrzymuje VIP na następną mape". fakt faktem nie sprawiedliwość dodanie w skali 1:10 "Tym razem VIP otrzymuje najgorszy gracz mapy - wiars0n" to moja sugestia prosze o za i przeciwy oraz wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zgodzę się z Fryzjerem, raz tu napisał już Siwy. jeśli chodzi o pluginy.
Ja mam podobną propozycje co wiarson, tyle że bez żadnej nagrody, chodzi o to by na koniec mapy pokazywała się lista 3 najlepszych graczy a wyglądać by to miało tak:
1.Miejsce zajął gracz XXXXX zdobywając XX fragów.
2.Miejsce zajął gracz XXXXX zdobywając XX fragów.
3.Miejsce zajął gracz XXXXX zdobywając XX fragów.


Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ jedna z postawowych zasad servera wymusznie rate i interp co ileś minut bo to co się dzieje nie raz podczas gry przechodzi ludzkie pojęcie .

 

 

 

'lata lecą a ja to wciąż ja i ja'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie, że zmiana mapy nie wchodzi w gre? czemu pytam?

Przecież możecie zrobić cykl mapy: de_dust2 / de_dust2_winter / de_dust2 / de_dust2_winter / itd... pętla

 

Tylko na okres świąt i zaraz 27.12 skasować de_Dust2_winter

 

Może trochę dajćie luzu ile można lat męczyć tego dd2 bez jakiś chociaż w święta małych zmian, nikt nie mówi o zmianie dd2 na dd2_winter tylko zrobieniu pętli mapek które są tak na prawde takie same tylko jedna ma zmiane o śnieg :P

 

ten dd2 na FFA jest dobry wszystko tu działa elegancko, Damian ma tą mapke jak co :)

 

Przemyślcie to może taka zmiana na 10 dni była by spoko (raz na rok...) :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qubas aktualnie trwa głosowanie na mapę DD2 snow, więc zapraszam do zakładki dyskusje :)

 

Co do interp to poszukamy pluginu bo ratę to tylko przepustowość jest nic po za tym , więc rate tutaj nic nie zmienia w rozgrywce :)

Edytowane przez Skiperek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności