Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, długo się nad tym nie zastanawiałem i nie wiem czy nie padła już taka propozycja ... :D

 

Proponuję, aby wprowadzić coś takiego, jak " Free VIP " w godzinach nocnych, np. 00:00 - 06:00.

Późnym wieczorem, po godzinie 23:00 serwer zaczyna świecić pustkami, a są pojedyncze osoby, które po prostu są przyzwyczajone do odd2 z cs-classic.

Oczywiście liczę się z tym, że osoby , które są w TOP będą negatywnie nastawione do tego pomysłu, ponieważ parę nocek i nowa osoba może "nas" wygryźć. Na to też mam jako takie rozwiązanie, aby na czas trwania " Free VIP'a " zablokować możliwość podbicia rankingu.

Sugeruję takie rozwiązanie, ponieważ mogłoby to przyciągnąć sporo graczy nocą na serwer.

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez TwixCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zgodzę się iż mogłoby to przyciągnąć jakąś ilość graczy w porze nocnej, serwer to nic nie kosztuje a jedynie poprawia jego popularność, jeśli chodzi o podbijanie rankingu w nocy to jestem przeciwny, niech sobie tam gracze biją ile chcą nikt nie powinien w to ingerować, może specjalnie będą wchodzić po to by nabić sobie fragi a to przekłada się na popularność serwera.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie, admin w tych godzinach musiałby być. Większa ilość graczy=większą możliwość czitów

Większość z adminów składając podanie deklaruje: " W tym czasie, o tej godzinie, w tych porach, rano, w nocy ... Nie ma admina, a ja będę "

Przy akceptacji mojej propozycji, mieliby szansę potwierdzenia swoich deklaracji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie wchodzi w grę, mnie też troche zirytował ten post bo admin powinien być zdolny do aktywności 24/7. Ale nie ma co nad tym siedzieć, jest vip darmowy albo top15, a zdecydowanie te top15 zachęca bardziej graczy do gry, problem z aktywnością jest taki że większość odszedło na cs:go i na 1.6 zostało mało dobrych graczy, a jak nie ma ich to nei ma gry, prosta sprawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa plusy i minusy, plusy takie ze darmowy vip przyciaga graczy, wiecej graczy o poznej porze = wiecej cziterow fakt, ale moim zdaniem gdyby gracze grali o poznych porach to na serwerze znalazl by sie i admin, np ja, nie gram o 1 czy 2 w nocy bo nie ma z kim a chetnie bym siedzial (mowa o tym serwerze), druga strona ze jest konkurs na vipa w topce co zmniejszy chec graczy na rywalizowanie z tego wzgledu ze i tak vip bedzie dostepny o pozniejszych porach. Moim zdaniem na probe mozna wgrac taki motyw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam propozycje dotyczącą podsadzania przez gracza drużyny, podoba wam się ten pomysł.?
Moim zdaniem było by to fajne i przydatne, dziś na serwerze spotkałem się już z komentarzami, że fajnie by było dodać taką możliwość podsadzania przez gracza z teamu
Pozdrawiam:
Discus

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ! 
Podsadzanie przez graczy z własnego team'u ... Są tego plusy i minusy, jak w każdej propozycji.

Jedynym plusem jakim widzę, to zrobienie " drabinki " przy anarchii ... :D
A z minusów, większość graczy będzie to denerwowało, z tego względu, że w momencie, gdy serwer jest pełny, to będzie masowe blokowanie graczy.

Prosty przykład: Wychodzisz z anarchii na długą, lecą HE w Twoją stronę, chcesz cofnąć i jesteś zablokowany.

Każda propozycja jest do rozważenia, poczekamy na więcej opinii na ten temat.

Pozdrawiam ! :)

Edytowane przez TwixCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciw poniewaz bylo by czeste blokowanie sie nawzajem w roznych miejscach wiec trzeba bedzie sie liczyc z wiekszym obrazaniem wzajemnym i wieksza iloscia wulgaryzmow posrod graczy oraz mozliwe specjalne utrudnianie gry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vip darmowy w nocy odpada. Są już i tak sporo konkursów typu top15 staty miesiącu wyliczanka itd itd :) Więc odpada . Oraz odpada pomysł z podsadzaniem bo jak pisaliście wyżej będą ludzie się blokowali i będzie, więcej wyzwisk :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada, bo propozycje są bezsensu, albo w niczym nie pomagają?
Przy takiej liczbie osób, granie bez przenikania jest uciążliwe.

Edytowane przez ev1l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada, bo propozycje są bezsensu, albo w niczym nie pomagają?

Przy takiej liczbie osób, granie bez przenikania jest uciążliwe.

Free VIP w nocy jest bez sensu ?

Większość użytkowników była na tak.

Twierdzisz, że w niczym nie pomagają ? Wejdź około 2-3 w nocy na cs'a i zobacz, który serwer ma najwięcej graczy, zastanów się dlaczego tam grają, a nie u nas.

Pomyśl zanim coś skomentujesz. :)

Edytowane przez TwixCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Ciebie, darmowy VIP po 23 przyciągnie masę osób, szczególnie w tygodniu kiedy to ludzie chodzą do pracy,szkoły itp. Przyjdą specjalnie do nas, aby pograć te kilka godzin w nocy, no bo jest darmowy VIP. Odnośnie serwerów, na których jest wyższa frekwencja w godzinach nocnych, nie sądzę, że jest to spowodowane jakimiś darmowymi VIPami, albo możliwością podsadzania się czy też spadochronem XD Większa aktywność jest raczej spowodowana lepszą reklamą, stabilnością serwera a co za tym idzie brakiem lagów lub też wyższym poziomem graczy (sam znam osoby, które grywają u nas, ale wolą nie raz iść na serwer gdzie team wie o co chodzi :))

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twix to nie jest tak że odpada wszystko, ja sam byłem i nadal jestem za zniesieniem przenikania przez graczy, gra ma być klasyczna jak wskazuje na nią mod - FFa , mapa, ewentualnie dodatkowo vip, i tyle starczy aby się dobrze bawić, a przenikanie psuje całość, ale niestety tutaj musi być.. widzisz chyba sytuacje na serwerze, nie grają tam osoby dobrane, są jednak zdolności umiejętnego grania w drużynie, ale są też debile. To ze sobą nie może grać, i dlatego Skiperek - chociaż to mógłby każdy powiedzieć ale on podpisuje wszystko, powiedział jednoznacznie nie. 

Kolejną sprawą jest ten twój vip, czy sytuacja z konkursem na który gracze sie starają jest dla ciebie okej z darmowym vipem? to znacznie poprawia grę. 

Jeżeli tak wiele głosów się pojawi, można debatować nad losowym vipem na 1 mapę, to jest inna sytuacja i nikomu niczym nie przeszkadza. 

 

A odnośnie top15, co to za zmiana że admini biorą udział? Admin ma darmowego vip'a na czas nieokreślony chyba że zrezygnuje (+1miesiąc od rezygnacji) chyba że wcześniej odmówi gry z vipem. Ale załóżmy jest @, masz vip @VIP, na 2 miejscu jesteś w rankingu i po jakiego Uja masz być brany pod uwagę? Ja stworzyłęm ten konkurs aby był on dla graczy, admini mają po złożeniu składki wynoszącej 11.07PLN (bodajże) jak w.w napisałęm vipa na zawsze. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy vip jest bezsensem, zmienia to całkowicie serwer, poniekąd też zniechęca do kupna go (bo przecież jest darmowy przez pewien okres). Serwer potrzebuje zmian i pierwsze co to porządny sztab adminów. Jest ich mało, serwerowi potrzeba większej opieki.
Kolejna sprawa to konkursy - po co jest ich tyle? Są słabo zorganizowane (nieczytelne tematy, średnie nagrody). Moim zdaniem na serwerze powinien być przynajmniej jeden stały konkurs (np top3 vip) i inne konkursy (nie aż tak częste) z lepszymi nagrodami, lepszą reklamą i zachęta, czymś nowym co przyciągnie statystycznego gracza.
Trzeba zadbać o forum serwera dd2, o czytelność jego tematów i przede wszystkim usunięcie chaosu (chociażby edytowanie swoich postów, a nie pisanie jeden pod drugim, interpunkcja i ortografia ludzi zaczynających dany temat czy konkurs to zupełna podstawa).
Regulamin powinien być bardziej egzekwowany, bo przecież po coś on jest (ostatnio zauważyłem, że admini są dość pobłażliwi). Kolejna sprawa - grafika software. Można wprowadzić notkę w regulaminie, że jeżeli gracz dostanie ssy i będzie na nich taka grafika to po prostu będzie musiał ją zmienić, a następny ban będzie permanentny (pozwoli to zachować więcej graczy, mimo że nie zdarza się to zbyt często).

Serwer buduje atmosfera i to ona w głównej mierze przyciąga graczy, a nie jakieś dodatki typu spadochron (który jest zupełnie bezużyteczny na tej mapie). Jest to priorytet i dbają o nią w dużej mierze admini, bo to oni jej pilnują i to ich serwer bardzo potrzebuje.

 

@down

Ja w takim razie nie rozumiem po co jest taki regulamin? Skoro opiekunowie każą być "na luzie" to może czas na zmianę regulaminu, przecież jak to mówisz nie musicie się do niego mocno stosować.

Fajnie, że takie tematy są poruszane, może nareszcie coś się ruszy.

Edytowane przez rwxpnx
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.rewox - "(ostatnio zauważyłem, że admini są dość pobłażliwi) - no nie, co ja czytam ? Jak pobłażliwi ? Gdy byliśmy surowi i konsekwentni a zarazem przestrzegaliśmy regulaminu to Opiekunowi wciskali nam do głowy że nie jesteśmy wyluzowani i źle traktujemy graczy (bo przecież przestrzegamy regulaminu) rewox szanuje cię, ale weź w sprawie tego tematu zgłoś się bezpośrednio do opiekuna DD2 i mu to przetłumacz, bo ja obecnie już kilka upomnień miałem (GG,Priv,say_team@ na serwerze) że przesadzam, teraz traktuje tą pracę na wyj*b*ni*, klną gracze, klnę ja i mam problem nagadywania na adminów z głowy.

2.Kolejna sprawa, vip w nocy to nie jest zły pomoc, graczy dużo to nie przyciągnie, ale na pewno nie pogorszy też statusu serwera, można by było zrobić ankietę, na większość rzeczy widziałem ankiety niech i teraz zadecyduje większość, bo tutaj nie ma monarchii.

3.Przenikanie jest i dla mnie głupotą, ale tak już jest i raczej wątpię by w tym temacie się coś zmieniło.

4.Forum serwera DD2, w końcu ktoś o tym wspomniał, ludzie ! Zaglądajcie częściej, wypowiadajcie się, jest marna aktywność, konkursów za dużo przy czym marne nagrody i tutaj rewox wspominając to miał racje, tematy pisane są przed 5 letnie dzieci - Sorki mój 2 letni syn lepiej wbija literki na klawiaturze i można się czegoś doczytać niż nie jeden tutaj 16+ Interpunkcja, błędy ortograficzne, normalnie masakra, chaos, burdel, syf !

5.Grafika software potwierdzam i zgadzam się w 100% z rewoxem dziwie się że nie ma nic na ten temat w regulaminie.

6.Admini powinni mieć zakaz brania udziału w konkursie i tutaj zgadzam się z Siwym. Obecnie przez adminów normalny "kowalski" nie ma szans na zdobycie nagrody.

7.Spadochron nie ! Nie i uj ! Nie ma takiej opcji, od razu zepsuta atmosfera na serwerze, gdzie chcecie skakać do piachu by z bs'a łatwiej awp ściągało ? z gali na środek by na spokojnie celownikiem przesunąć na model i zestrzelić gracza z b/środek ? 

8.Ostatnio zauważyłem że wymuszany interp który jest obecnie, niestety ale nie działa, gracze widać że latają na innych nie jeden pisze że po wejściu na serwer zmienia i widać że gra lepiej - ciężej go zabić.


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde skasowałem wszystko ..... W skrócie bo nie chce mi sie powtarzać.. 

Spiochu, tutaj trzeba patrzeć niestety z perspektywy gracza bo ty jesteś adminem i widzisz jednak inaczej wszystko, niestety nie jest tak kolorowo u was, są rzecz jasna admini dobrzy ale są też źli , ale t o jest wszystko spowodowane niedoświadczeniem opiekuna. Ja jestem nadal za żeby to Discus był głównym opiekunem a nie Skiperek, jak osoba która jest w słabszej pozycji względem doświadczenia może być na wyższym stanowisku, bezsens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności