Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

No tak, musiałbym zapisywać dane w bazie, a to idiotyzm, bo po co zapisywać coś co i tak zniknie po zmianie mapy? (zbędne przeciążenie serwera)

 

Gracz wychodzi z serwera, więc jeżeli sam nie ustawię CI wtedy zmiennej na false i nie usunę flagi, to może dojść do error'ow, bo serwer nie będzie mógł CIę odnaleźć, nie będzie CIę na serwerze, więc dla serwera "nie istniejesz" już. xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zapomniałem dodać, jeżeli komuś znikną teraz punkty, to proszę napisać najlepiej na PW (FORUM).
Teraz mogę sprawdzać gdzie dokładnie "znikają" punkty, w którym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wysarczy jak zodtanie podana informacja kto otrzymal vipa. Ale mam propozycje. Może zrobimy tak że graczy afk lub ze zbyt wysokim pingiem będzie wyrzucalo wcześniej niż 150 sekund. Bo czat w tym przypadku przez dobre kilkadziesiąt sekund jest zaspamowany o tym że gracz jest afk lub ze został wywalony za ping.

 

I jeszcze jedno, na koniec rozgrzewki dalej można strzelać z pistoletu, a to ma być rozgrzewka na noze.

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy gracz rundy rozgrzewkowej dostaje vipa? Jak tak to mogłaby być jakaś informacja o tym na czacie i jak by się dało to też jakaś informacja kto otrzymał tego vipa.

Jak wygrałem dzisiaj rundę rozgrzewkową to pojawiła się informacja w HUD'zie o mojej wygranej i przyznaniu mi vipa na całą mapę. Nie wiem czy inni to widzieli.

 

@Edit: Pozostali nie widzą kto wygrał rozgrzewkę.

 

@Edit2: Na serwerze występują lagi, które bardzo utrudniają grę ;s.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest do końca propozycja, ale chciałbym poruszyć kwestię kultury. Trochę irytujące zaczyna się robić te 5 sekund na info, bo zamiast usłyszeć gdzie kto jest słyszę coraz częściej wyzwiska. Ja rozumiem, że czasem można poprzeklinać, mi też się zdarza, ale nie przesadzajmy. Gracze mimo ostrzeżeń czy kicków/banów dalej robią swoje. Może by tak zaostrzyć regulamin pod tym względem?

 

Sytuacja bardzo często wygląda jak na załączonym obrazku (minimapa z csgo, ale każdy wie o co chodzi).

 

 

pre_1474493619___20160921_232700.jpg

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że cały dzisiejszy dzień jestem w trasie to jutro z Damianem przedyskutujemy obecny regulamin. Jeżeli chcielibyście jeszcze coś w nim zmienić to zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilbym czas repsa dla TT i czas rashowania dla ct. Dokładnie chodzi mi o skrocenie.

Jest dobrze jeśli chodzi o 1:30 na respie tt,tylko trzeba to egzekwować, a nie wszyscy się do tego garną. Co do rashowania ct to mógłbyś przybliżyć o co Ci chodzi, bo nie bardzo rozumiem? Chcesz antyrasha czy co?

 

Jeśli już trzeba się aktualnie czymś zająć to właśnie tymi uporczywymi lagami, to psuje rozgrywkę w podstawowym założeniu tej gry. Nie wiem jak u Was, ale u mnie pojawiły się mniej więcej wtedy co weszła w życie runda nożowa, nie twierdzę że ma to związek ze sobą, ale mimo wszystko już sporo czasu trwa ta niewygodna sytuacja.

Edytowane przez Lipton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już trzeba się aktualnie czymś zająć to właśnie tymi uporczywymi lagami, to psuje rozgrywkę w podstawowym założeniu tej gry. Nie wiem jak u Was, ale u mnie pojawiły się mniej więcej wtedy co weszła w życie runda nożowa, nie twierdzę że ma to związek ze sobą, ale mimo wszystko już sporo czasu trwa ta niewygodna sytuacja.

Chciałem dokładnie o tym samym wspomnieć. Co jakiś czas pod czas gry, najczęściej gdy się z kimś strzelam dostaje sekundową zwieche, po czym leżę, bo nie mogę wykonać żadnego ruchu. Pingi też co jakiś czas skaczą przez co strzela się gorzej, co prowadzi do irytacji. Może być to wina rozgrzewki, nie wiem, w każdym razie coś trzeba z tym zrobić, bo jak widać nie tylko ja się z tym spotkałem, wiele osób ma to samo. W zeszłym miesiącu gdy było w zasadzie wszystko ok, grało się dobrze miałem k/d 3+, teraz ledwo 2+ a gram tak samo, zauważyłem tez spadek ratio u innych graczy np. Liptona, wnioskuje że powodem są lagi, nie spadek formy.

 

Co do respa TT i rashu CT, jak dla mnie nic nie trzeba zmieniać, jedynie egzekwować wyznaczony czas do opuszczenia respa TT > 1:30

Edytowane przez ev1l
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie k/d ratio mam podobnie i sekundowe zwiechy są strasznie uporczywe. Jednak osobiście ja z pingiem nie mam nigdy problemów, zawsze poniżej 20. Zauważyłem też, że co jakiś czas wyskakuje error cl_flushenitypacket u wielu gracze spodowany lagiem serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lagi występują aktualnie czy opisane przez was sytuacje miały miejsce jakiś czas temu?

Karol kombinował 2 dni temu z tymi lagami i powinno już się lepiej grać - osobiście zauważyłem różnicę. Jeżeli wg was dalej występują to znowu zaczniemy kombinować jak to wyeliminować.Proszę o odpowiedź ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys juz o tym pisalem... Ale teraz sa nowi opiekunowie , mozna bylo by dodac napis Cs-classic na kose? Fajnie to wyglada i podczas rozgrzewki w ktorej walczy sie tylko kosami gracze beda wiedzieli jakie to forum wgl bo duzo graczy nie patrzy na reklamy forum w cs ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co @Wercia. (zgłaszam tylko dlatego, że problem zaistniał, nie zależy mi na pkt).

Ponadto mam 2 propozycje dość ciekawe i na pewno by umiliły grę. Mianowicie:

- dodać możliwość rozmowy między teamami podczas rozgrzewki

- dodać możliwość rozmowy między teamami po śmierci

 

@down

To co jest teraz jest dziwne i zbugowane :v raz jest, raz nie

Edytowane przez rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności