-_-

Propozycje Only DD2

W dniu 10.06.2018 o 20:35, PIOTR_xD napisał:

Jak wiecie krucho ostatnio z graczami i wpadliśmy razem z Crewem na pewien pomysł.

Chodzi o to, że klasyczne DD2 już troszkę nudzi i nie przyciąga tak wiele graczy jak kiedyś. Dlatego chcielibyśmy dodać parę urozmaiceń oraz poznać Wasze zdanie o pluginach, które są niżej. Oczywiście to nadal ma być ODD2 więc mowa o pluginach, które nie będą miały bezpośredniego wpływu na rozgrywkę.

1. Rangi z CS GO

Wprowadzą dodatkową rywalizacje między graczami oraz chęć zdobywania coraz większej rangi. Dodatkowo będzie można dzięki temu tworzyć bardziej rozbudowane konkursy.

2. Najlepszy gracz rundy/mapy

Informacja będzie się pojawiać na say czy gdzieś tam na HUD. W przypadku końca mapy będzie wyświetlane top 3.

3. Usunięcie przenikania graczy

Nad tym się długo zastanawiałem. Wtedy gracze będą mogli sie podsadzać co urozmaici rozgrywkę. Minusem będą bloki graczy, ale na razie jest Ich mało i można wprowadzić na próbę. Najwięcej bloków jest na respie, więc można włączyć przenikanie tylko na początek rundy.

4. Smugi po granatach

Element w sumie z 4FUN, ale na rozgrywkę nie wpływa.

5. Spadochron

Dużo razy się pojawiał w propozycjach i w sumie nie mam zdania, więc wy zdecydujecie.

6. Zmiana zawartości VIP'a

Tak lub nie, a jak tak to co miałby zawierać

7. Przywrócenie dźwięków typu "MULTIKILL" 

???

8. Modele kos

Może nie koniecznie tak jak to było ostatnio. Bardziej mam na myśli przerobienie oryginalnej kosy na taką z logiem forum. Zmienia się tylko teksturka, więc nie będzie to miały wpływu na fps. Oczywiście z możliwością jej wyłączenia dla graczy

9. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to pisać. No i czekam na wasze zdanie :)

1Super pomysł ale zeby były awanse rang np za 10kili s1

3 to jest fajne ale przy małej liczbie osób

4no może być

5 dla vipa daj 

6 niepotrzebne

7nIe

8nie

Podsumowując dodajemy:

1. Rangi CS GO

2. Najlepszy gracz rundy

3. Smugi po granatach

4. Spadochron, dla VIP czy ogólnie to jeszcze się zastanowimy

5. Kosa z reklamą sieci

Zmiany będą wprowadzane przez najbliższe dni

Dzięki za odpowiedzi :)

Edited by PIOTR_xD

A napiszę tak o, co mi szkodzi.

Przychodzę z propozycją by do tego pluginu "Najlepszy gracz mapy" co pod koniec mapy jest 1, 2, 3 miejsce i są medale. Złoty, srebrny i brązowy.

Co by można rozwinąć o dodatkową komendę... A mianowicie dodać ranking medali :) Bo tak na prawdę to co jest teraz czyli TYLKO INFORMACJA "kto był niby najlepszy na mapie" jest do niczego... Często na serverze ludzie pytają. A DO CZEGO TO JEST? Więc jakby dodać kolejny ranking była by większa rywalizacja a zarazem można by dodać konkurs top15 medali :)

a i jeszcze dodam PS. Niektórzy mogą sobie pomyśleć że za dużo wydziwień itp... Ale przecież server only dd2 nie musi być cały czas ZWYKŁYM only dd2... Zwykły odd2 ZAWSZE KAŻDEMU się znudzi. A taki z "urozmaiceniami" już nie :) 

@PIOTR_xD A nie da się tak że plugin najlepszego na mapie oddzielnie z pluginem rankingu medali? Nie da się tego jakoś? Tylko musi to być jako jeden plugin? Jeśli musi to może gdzieś by się znalazł jeszcze inny xD No bo jak mówisz że tamten co jest z rankingiem obciąża server to nie ma sensu go dodawać. :X No nic... 

Edited by RyBsoN.
PS.

31 minut temu, RyBsoN. napisał:

A napiszę tak o, co mi szkodzi.

Przychodzę z propozycją by do tego pluginu "Najlepszy gracz mapy" co pod koniec mapy jest 1, 2, 3 miejsce i są medale. Złoty, srebrny i brązowy.

Co by można rozwinąć o dodatkową komendę... A mianowicie dodać ranking medali :) Bo tak na prawdę to co jest teraz czyli TYLKO INFORMACJA "kto był niby najlepszy na mapie" jest do niczego... Często na serverze ludzie pytają. A DO CZEGO TO JEST? Więc jakby dodać kolejny ranking była by większa rywalizacja a zarazem można by dodać konkurs top15 medali :)

a i jeszcze dodam PS. Niektórzy mogą sobie pomyśleć że za dużo wydziwień itp... Ale przecież server only dd2 nie musi być cały czas ZWYKŁYM only dd2... Zwykły odd2 ZAWSZE KAŻDEMU się znudzi. A taki z "urozmaiceniami" już nie :) 

Jestem jak najbardziej za Rybsonem, popieram ! :D Fajne urozmaicenie :P 

Godzinę temu, RyBsoN. napisał:

a i jeszcze dodam PS. Niektórzy mogą sobie pomyśleć że za dużo wydziwień itp... Ale przecież server only dd2 nie musi być cały czas ZWYKŁYM only dd2... Zwykły odd2 ZAWSZE KAŻDEMU się znudzi. A taki z "urozmaiceniami" już nie

Ludzie piszą, że jest dużo wydziwień, wolą zwykłe dd2. Najlepsze jest to w tym, że jak jest zwykłe "czyste" dd2, to nikt ku*wa na nim nie gra. 

Dobra propozycja mordko. 

Dla mnie można by zmienić jeszcze rangi cs:go na te jak za dawnych lat wojskowe. Wiecie zamiast gold, kapral itd... Zawsze to miało jakiś fajny smaczek bo pisało przy okazji od ilu fragów zdobędziemy następną rangę. :D

//edit piotr - nie piszemy postu pod postem tylko edytujemy

Nad przenikaniem także bym się zastanowił, wydaję mi się , że lepiek by było bez włączonego przenikania. Rozważcie to ! :D

Edited by PIOTR_xD

@RyBsoN.

Miałem do wyboru tą wersję albo z rankingiem. Tej z rankingiem tak jak juz wspominałem tutaj ----> klik nie dodałem ze względu na bugi (od obciążeń serwera po samoistne dodawanie, usuwanie, resetowanie się graczom medali).

@Hizaszi

Dopiero co zostały one dodane więc nie będę tego zmieniać. Mam w planach jedynie inny plugin na rangi. Ten co jest teraz posiada dużo bugów. Nowy plugin niestety będzie liczył range tylko od ilości killów.

Zdecydowana większość graczy zagłosowała aby zostawić przenikanie (tam u góry było).

//EDIT

@RyBsoN.

Ja takiego pluginu nie znalazłem, żeby oddzielnie było a szukałem długo.

//EDIT 2

@RyBsoN.

Dobra nie zrozumiałem cie xD. Nie da sie oddzielnie. Plugin liczy medale właśnie z końca mapy i tworzy z nich TOP15. W sumie nwm czy o to ci chodzi xD

Edited by PIOTR_xD

Witam,

Byłbym za zmianą muzyki na rozgrzewkę, gdyż ta robi się powoli nudna :P 

Drugą sprawą jest przenikanie, zrobiłbym kolejne głosowanie... Wydaję mi się, że bardziej atrakcyjne jest granie bez przenikania ! :D 

Edited by Hizaszi

Siemanko,

Na serverze można by dodać skiny z GO, może to przygarnie ludzi, dla mnie dodawanie skinów GO do 1.6 jest totalnym gównem, gdyż to nawet nie wygląda dobrze, lecz widzę, że na serverach z tymi skinami siedzą ludzie i to nie mało. Można by spróbować, jak nie styknie zawsze można usunąć. 

10 godzin temu, Hizaszi napisał:

Siemanko,

Na serverze można by dodać skiny z GO, może to przygarnie ludzi, dla mnie dodawanie skinów GO do 1.6 jest totalnym gównem, gdyż to nawet nie wygląda dobrze, lecz widzę, że na serverach z tymi skinami siedzą ludzie i to nie mało. Można by spróbować, jak nie styknie zawsze można usunąć. 

No nwm. Zapraszam innych do wypowiedzi na ten temat.

A i możecie też powiedzieć co sadzicie o zmianach na serwerze które ostatnimy czasy wprowadzilismy (rozgrzewka itp.) Czy wam sie to podoba, bo na poczatku tylko glosowaliście za wprowadzeniem w sumie nie wiedząc jak to będzie wyglądać, a teraz z perspektywy czasu, może coś jednak nie było dobrym pomysłem.