Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Karol poszukałem trochę w necie i wydaje mi się że jest coś takiego jak anty spect bug.

Nie wiem czy to jest to bo się na tym nie znam ;) Mogę ci podesłać linka na priv bo tutaj chyba nie można dawać linków które prowadzą poza forum

to źle szukałeś :)

Te pluginy typu antyspecbug to jest jedno wielkie gówno. Poczytaj sobie proszę posty na amxx od osób, które się na tym znają :)

 

amxx.pl/topic/96810-anty-spec-bug-czy-za-dziala-taki-kod/?p=475413

Gwynbleid ładnie tutaj opisał ten plugin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki pomysł:

Po każdym zabiciu rywala tracimy ammo w magazynku, więc może zrobić tak, żeby po każdym zabiciu rywala ammo się odnawiało.

Jestem na nie, w ogóle jestem za tym by wszystko było jak najtrudniej w rozgrywce. Brak spadochronów, uważać gdzie strzelać by nie zabić swoich. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, w ogóle jestem za tym by wszystko było jak najtrudniej w rozgrywce. Brak spadochronów, uważać gdzie strzelać by nie zabić swoich. ;)

Marcinie to nie jest TP zeby grało sie FF :P a spadochron jest dobrą rzecza :D,ej zrocie przenikanie moze? bo kruwa jak jest 12 gosci na respie to w ogole sie nie da wyjsc a ile razy blokuja tez..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przenikaniu była już mowa i nie zostanie wprowadzone (sam proponowalem). Podobno za bardzo obciaza serwer.

Chcecie włączyć friendlyfire? To dopiero byłaby sieka. Na pewno ktoś by z tego korzystał aby zabijać swoich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło. Chodzi o, że jak zabijemy wroga to trzeba przeładować, ale po co to robić jak magazynek by się sam uzupełniał bez przeładowywania po zabiciu wroga.

 @S}{adow nie chcemy włączenia friendlyfire. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło. Chodzi o, że jak zabijemy wroga to trzeba przeładować, ale po co to robić jak magazynek by się sam uzupełniał bez przeładowywania po zabiciu wroga.

 @S}{adow nie chcemy włączenia friendlyfire. :D

Czy to CoD Mod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło. Chodzi o, że jak zabijemy wroga to trzeba przeładować, ale po co to robić jak magazynek by się sam uzupełniał bez przeładowywania po zabiciu wroga.

@S}{adow nie chcemy włączenia friendlyfire. :D

Wiesz co Papus moze to i nie glupi pomysl, mogło by sie przyjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna propozycja nadająca się na CodMod..

Druga (Droga Miszejlo) nadająca się na 4fun.

 

Rozumiem Was, nie możecie się doczekać nowego serwera cs 1.6 ale dajcie spokój... 70% tych pomysłów to puste posty. Pamiętajcie, że do tylko DD2.

 

To automatyczne przeładowanie nawet dla Vipa się nie nadaje, bo wyobraźcie sobie odzyskiwanie HP po zabiciu wroga oraz automatyczne przeładowanie... - prawie jak terminator.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z automatycznym "odzyskiwaniem" ammo za zabicie wroga totalnie bez sensu - lecisz raszem, leci full auto i jesteś w stanie wyciąć cały team. VIP i tak posiada +10HP za każde trafienie w mordę więc i to już jest dużym plusem. ODD2 powinno zostać jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Większość tych propozycji nadaje się na serwer 4fun, trochę szkoda by było zepsuć to co jest teraz. 

Według mnie to co widzę jest szukaniem dziury w całym. Po co na siłę szukać nowych pluginów i zaśmiecać serwer?

Zamiast tych wszystkich dodatków przydałoby się ogarnąć lagi.

Ale to jest tylko moje skromne zdanie, ale fajnie że ludzie się interesują przyszłością serwera. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje taką. A wiec mozna bylo by pomyslec nad czyms takim jak mała mapa, bo czasem jest tak ze gra nas 4 na 4 i biegają po całej mapie i wez sie teraz ganiaj..

 

Bez sensu..

Grajac 4 vs 4 nauczysz sie wiecej niz na zajebanej planktonem mapie :smile-big:

Edytowane przez HARDWELL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności