Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to jest propozycja, ale zdecydowanie kolorowe smugi za granatami są zbędne, żadnego z nich pożytku prócz ułatwieniem rozgrywki.. bo niebieski, zielony i czerwony zmieni sporo rozgrywkę, tu nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego. 

Generalnie problem jest z graczami, no z tego co zauważyłem większość wychodzi z serwera kiedy rozgrywka trwa zbyt długo. Zbyt mała ilość adminów? -13 Czy problemy z rozdzieleniem adminów po godzinach?. Każdy z nich powinien mieć wydzielone godziny kiedy to jest na serwerze, tak aby od mniej więcej 10 godziny do 23 był przynajmniej jeden z adminów. Można też by było zmniejszyć o te 5 sekund czas paki, standard -30 sekund, ale dużo osób lekceważy cele i to nawet podłożoną pake, a takie czekanie 30 sekund nudzi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugi przy granatach rzeczywiście zbędne. Co do zmniejszenia czasu paki i wydzielania czasu adminom to według mnie bezsens. Standard czasu paki w csgo to 40 sekund i tutaj powinno być podobnie. Jak będzie 30 sekund 80% rund będzie wygrywać terro. Często jest tak, że jest mało infa i tak naprawdę sama rotacja z np longa pod bramę B lub z B na A zajmuje sporo czasu (10-18 sekund, zależy od pozycji). Jaki by miało sens odbijanie bsa w te 12 sekund? Samo wejście i rozpoznanie sytuacji, ewentualne fragi zajmuje dużo więc czasu + rozbrojenie bomby (z defem 5,5sec). Według mnie czas bomby powinien wynosić 40 sekund.

Co do rozdzielenia godzin adminom według mnie nie wypali z prostego powodu. Przynajmniej połowa adminów gra elastycznie, raz sie uda wejść o 12 a raz o 24.

Edytowane przez rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^gadasz bzdury. 100fps jest optymalnie do grania w cs 1.6, ludzkie oko i tak nie wychwytuje więcej niż 60fps więc bez różnicy czy grasz na 100 czy 300. Płynność gry też będzie ta sama bo nie spadną poniżej 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugi przy granatach rzeczywiście zbędne. Co do zmniejszenia czasu paki i wydzielania czasu adminom to według mnie bezsens. Standard czasu paki w csgo to 40 sekund i tutaj powinno być podobnie. Jak będzie 30 sekund 80% rund będzie wygrywać terro. Często jest tak, że jest mało infa i tak naprawdę sama rotacja z np longa pod bramę B lub z B na A zajmuje sporo czasu (10-18 sekund, zależy od pozycji). Jaki by miało sens odbijanie bsa w te 12 sekund? Samo wejście i rozpoznanie sytuacji, ewentualne fragi zajmuje dużo więc czasu + rozbrojenie bomby (z defem 5,5sec). Według mnie czas bomby powinien wynosić 40 sekund.

Co do rozdzielenia godzin adminom według mnie nie wypali z prostego powodu. Przynajmniej połowa adminów gra elastycznie, raz sie uda wejść o 12 a raz o 24.

 

Co do rozdzielania godzin to nie przesadzajmy

Rewox, albo to albo to, niekoniecznie wszystko na raz. 

A godziny, ja w tym wypadku (za mojej kadencji) obserwowałem kiedy admini są (godziny), i na tej podstawie rekrutowałem nowych - to zdecydowanie poprawiło sytuacje na serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W jakim celu jest dodane wymuszanie ilości fpsów?

poniosło mnie z kopiowaniem.

Gotowe

 

Są wakacje, ciężko rozdzielić rolę adminów na dane godziny.

Wybuch paki z 35 na 40 sekund

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał prosić administrację o dodanie czegoś co by ubarwilo (przyciąglo ) nowych

ludzi. Proponuje rozgrzewkę. Nie długa, byle było zabawnie. można ankietę zrobić. widziałem na innych serwerach tez coś takiego jak Ranga ala Csgo gdzie pokazuje twój ratio. Niby nic ale fajne to jest. No i po raz kolejny Asysty. Ja ciągle uważam ze to podniesie atrakcyjność serwa i przybędzie nam nowych graczy.

pozdrawiam :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Damianem się zgadzam w większości kwestii. Jedynie co do asyst mam mieszane uczucia. Gdyby był taki sam system co w csgo to jak najbardziej jednakże w cs1.6 asysty mi średnio pasują. Rozgrzewka dobry pomysł ale można by zrobić tak by fragi i śmierci z rozgrzewki (np 20 sekundowej) nie liczyły się do k/d ratio (o ile to wgl możliwe)

Edytowane przez rewox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka musi być, tylko jaka? Parę propozycji od mnie:

-na noże

-każdy dostaje losowa broń

-na granaty

To już do wyboru od graczy, proponuje ankietę.

 

Asysty można dodać na okres próbny zobaczymy czy przyjdą nowi gracze, jak zareagują.

 

A te rangi z cs go jak dla mnie odpadają. :/

Edytowane przez DuNg3()N
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tak! Damian sam chciałem zaproponować rozgrzewkę. Jest na cod 350 i jest całkiem fajnie ;d Powiedzmy 60 sekund na noże i będzie git.

Rangi z cs;go moim zdaniem są śmieszne, ale nie ukrywajmy coś takiego przyciągnie graczy. 

A te asysty.. cóż.. Jestem po prostu na nie xd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty to puste fragi tak samo jak 3 pkt za bombę, nie liczy się to ani do ranku ani nic - zbędne.
Rangi cs go? Szedłbym bardziej w rangi z moda bf, ale to też nic nie daje xd
Smugi za granatami? Jeśli widoczne tylko dla teammateów, ujdzie.
Dłuższy czas tykania bomby? Ja bym zaostrzył bardziej reguły odnośnie celów mapy a w szczególności, gdy VIP zachowuję broń którą ma i tak co rundę za darmo do wybory, do koloru...
Co mnie denerwuję, to że VIP w pierwszej rundzie ma kask. Rozumiem, że VIP, że pieniądze, coś za coś, ale to jest irytujące - żeby zabić z glocka CTka mającego kask trzeba trafić 3 głowy...
Kolejna rzecz, która pewnie i tak nie przejdzie, ale co mnie denerwuję i innych zresztą też, ilość awp na drużynę... Rozumiem, że ktoś kupuję VIPa tylko po to żeby grać z AWP bo z innych broni jest mierny, ale ja bym wprowadził jakiś limit, np. 3 na drużynę, bo czasami to już jest przesada gdy w jednym teamie jest 5-7 VIPów i każdy gra z awp.. Słabsi gracze zazwyczaj nie mają szans w takim pojedynku, przez co wychodzą bo giną ciągle z awpy :c
Rozgrzewka jest jak dla mnie zbędne, chcesz się rozgrzać - idź na jakiegoś DMa :X 

 

 

Btw.
Odnośnie FPS najlepiej grać na 100. Cs 1.6 jest tak głupią grą, że im więcej fps tym szybciej celownik się zmniejsza po oddaniu strzału, mimo tego że recoil jest ciągle ten sam, przez co mamy złudne wrażenie że przecież trafiliśmy, a pocisk idzie w niebo XD

Edytowane przez ev1l
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest taka możliwość to proponuję dodać w amxmodmenu powód kicka,bana o treści "Mikrofon" czy coś w tym stylu.

 

Edit: A także dodanie powodu o treści "Fleshe" lub "Utrudnianie gry"

Edit2:

1.2.7 Zabrania się podmieniania modeli graczy.
1.2.10 Całkowity zakaz podmieniania modeli graczy

Czy te podpunkty nie mówią o tym samym?

 

Wpadłem również na kolejny pomysł, aby uniemożliwić oszukiwanie graczom grającym na 16 bitach. Plugin "TEST na 32 bity". Starzy wyjadacze CS'a 1.6 pamiętają ten plugin na niejednym serwerze. Screeny
Tylko teraz pytanie, czy serwer nie straci na graczach?

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest taka możliwość to proponuję dodać w amxmodmenu powód kicka,bana o treści "Mikrofon" czy coś w tym stylu.

 

Edit: A także dodanie powodu o treści "Fleshe" lub "Utrudnianie gry"

 

Edit2:

1.2.7 Zabrania się podmieniania modeli graczy.

1.2.10 Całkowity zakaz podmieniania modeli graczy

Czy te podpunkty nie mówią o tym samym?

 

Wpadłem również na kolejny pomysł, aby uniemożliwić oszukiwanie graczom grającym na 16 bitach. Plugin "TEST na 32 bity". Starzy wyjadacze CS'a 1.6 pamiętają ten plugin na niejednym serwerze. Screeny

Tylko teraz pytanie, czy serwer nie straci na graczach?

Jeżeli już jesteśmy przy tym, zawsze chciałem walnąć tam uszczególnienie odnośnie modeli graczy. 

Typu . Całkowity zakaz podmieniania modeli graczy (prócz modeli zwiększających FPS) // to takie bardziej kwadratowe kształty ;) 

A nie wiem czy jest potrzeba wgrywać ten plugin, jeszcze kiedyś było bardzo mało osób jeżdżących na D3D czy SoftWare. Nie wiem czy jest sens 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 16bit, to aż tak ważne na dd2? :P Ja bym coś się mógł do x-raya adminowskiego przyczepic (znaczy tak troszeczkę, tycio tycio :D) , jeżeli by się dało zamiast tych "prostokątów" linie esp, według mnie jakoś lepiej by się to sprawdzilo (czasem zdarza się ,że jeżeli gracz podejdzie blisko drzwi, model broni przechodzi przez nie, a przy tych prostokatach bardzo ciężko to zauważyć, już miałem kilka takich sytuacji, że gracz na model przechodził i nie byłem pewny sytuacji, 3x demka musiałem pobierać i patrzyć żeby się upewnić :D)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 16bit, to aż tak ważne na dd2? :p Ja bym coś się mógł do x-raya adminowskiego przyczepic (znaczy tak troszeczkę, tycio tycio :D) , jeżeli by się dało zamiast tych "prostokątów" linie esp, według mnie jakoś lepiej by się to sprawdzilo (czasem zdarza się ,że jeżeli gracz podejdzie blisko drzwi, model broni przechodzi przez nie, a przy tych prostokatach bardzo ciężko to zauważyć, już miałem kilka takich sytuacji, że gracz na model przechodził i nie byłem pewny sytuacji, 3x demka musiałem pobierać i patrzyć żeby się upewnić :D)

będziesz w trybie obserwowania gracza z pierwszej osoby (tylko i wyłącznie ta kamera jest dostępna) , kliknij R chyba i 2 i 9 powinna być na ON, reszta OFF bo jest zbędna, zdecydowanie poprawi ci komfort sprawdzania graczy bo tak to masz wszystko nawalone na monitorze, kreski kropki bronie nazwy broni hp kamizelka i wszystkie teamy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest już szmat czasu, 

 

Rozgrzewka musi być, tylko jaka? Parę propozycji od mnie:
-na noże
-każdy dostaje losowa broń
-na granaty
To już do wyboru od graczy, proponuje ankietę.

Asysty można dodać na okres próbny zobaczymy czy przyjdą nowi gracze, jak zareagują.

A te rangi z cs go jak dla mnie odpadają. :/

A jeszcze to skomentuje. 

Rozgrywki zawsze nie trawiłem bo wole grać normalnie a nie na jakieś duperela losowe bronie , granaty czy kosy a w dodatku rozgrywka została stworzona po to aby przystosować się do mapy, jeżeli na Only DD2 jest cały czas dd2 to po co ona jest?. 

 

Asysty już były ostatnio wgrywane jak chcieliście, połowa nie była zadowolona - Ci którzy chcieli to, a 2 strona medalu to że plugin trzeba by było napisać od nowa aby asysty spełniły oczekiwania graczy. Także jeżeli jest ktoś chętny na napisanie pluginu , to jestem za. 

 

Natomiast rangi .. zawsze chciałem coś takiego dodać, niekoniecznie związane z cs:go bo to jest teraz co 3 serwer i nie jest unikatowe, ja znajdę wam gdzieś alternatywę i zaprezentuje, ale to jutro wieczorem, wcześniej nie ma mowy a dziś padam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Asysty to puste fragi tak samo jak 3 pkt za bombę, nie liczy się to ani do ranku ani nic - zbędne.

Rangi cs go? Szedłbym bardziej w rangi z moda bf, ale to też nic nie daje xd

Smugi za granatami? Jeśli widoczne tylko dla teammateów, ujdzie.

Dłuższy czas tykania bomby? Ja bym zaostrzył bardziej reguły odnośnie celów mapy a w szczególności, gdy VIP zachowuję broń którą ma i tak co rundę za darmo do wybory, do koloru...

Co mnie denerwuję, to że VIP w pierwszej rundzie ma kask. Rozumiem, że VIP, że pieniądze, coś za coś, ale to jest irytujące - żeby zabić z glocka CTka mającego kask trzeba trafić 3 głowy...

Kolejna rzecz, która pewnie i tak nie przejdzie, ale co mnie denerwuję i innych zresztą też, ilość awp na drużynę... Rozumiem, że ktoś kupuję VIPa tylko po to żeby grać z AWP bo z innych broni jest mierny, ale ja bym wprowadził jakiś limit, np. 3 na drużynę, bo czasami to już jest przesada gdy w jednym teamie jest 5-7 VIPów i każdy gra z awp.. Słabsi gracze zazwyczaj nie mają szans w takim pojedynku, przez co wychodzą bo giną ciągle z awpy :c

Rozgrzewka jest jak dla mnie zbędne, chcesz się rozgrzać - idź na jakiegoś DMa :X 

 

 

Btw.

Odnośnie FPS najlepiej grać na 100. Cs 1.6 jest tak głupią grą, że im więcej fps tym szybciej celownik się zmniejsza po oddaniu strzału, mimo tego że recoil jest ciągle ten sam, przez co mamy złudne wrażenie że przecież trafiliśmy, a pocisk idzie w niebo XD

Odniosę się do limitów AWP,

Uważam, że to nie jest dobry pomysł, bo limit byłby odgórny dla każdego, wtedy zwykły gracz w ogóle by nei grał AWP, bo przecież VIP'y by ją od razu obstawiły.

Nigdy nie byłem przychylnie nastawiony co do smug za granatami na DD2.

Co do rozgrzewki to przemyślę, ale raczej działałaby ona na zasadzie rundy na kosy

 

Co do rang, to bardziej bym chciał wiedzieć czy chcielibyście te z csgo czy raczej jakieś inne.

 

Niedługo też pojawi się informacja co do nowego systemu banowania, ale to raczej wiadomość dla adminów.

 

Polecieli kolejni admini, niektórzy też nie czytają tematów, a także nie stosują się do zasad panujących na sieic.

Przypominam BARDZO ważny temat http://forum.cs-classic.pl/topic/12393-przeczytaj-dla-admin%C3%B3w-jak-i-graczy/ 

Zauważyłem, że wielu adminów na DD2 ma z tym problem

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności