Skocz do zawartości

[FFA] Propozycje dotyczące serwera


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dodam vertigo,prodigy to tak samo gracze bedą narzekac jak na forge. Serwer jest full wiec w jakis sposob forge spełnia wymagania. 

Edytowane przez natalja
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało gram na tym serwerze bo dopiero zaczynam w sumie ale moim zdaniem powinno zostać tak jak jest bez wrzucania czy podmieniania map. Prędzej czy później gracze powinni się przyzwyczaić do forge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zrobić jak kiedyś ? Tak ale ludzie będą narzekać że w kółko to samo nie da się dogodzić każdemu dla mnie temat mapcycle nie powinien być tykany bo co chwilę narzekają na nowe zmiany. Dla mnie to odpada zostawić tak jak jest ewentualnie jak będą sporo narzekać i uciekać od map Tuscan i Forge bo ostatnio na te narzekają to można usunąć i zostawić DD2,NUKE,INFERNO,TRAIN i MIRAGE. I dalej nic z tym nie robić.

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc po postach, narazie tylko maniek walczy oto, aby usunąć mapę de_forge, de_tuscan, po prostu chce je podmienić innymi mapami.

Widać tu jakiś spam od 20-stu graczy, którym nie podoba się mapa de_forge? NIE!

Więc po co dalej drążyć ten temat?

Moim zdaniem jest to całkowicie nie potrzebne, bo jak widać wyjaśniło się już mańkowi, że ta mapa nie będzie zmieniona lecz on dalej o to walczy.

Mapa de_forge zostaje!

KONIEC KROPKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem bardzo mało gram na serwerze (ale gram, żeby nie było wątpliwości nie na nicku Porczop) xD

Nie chcę tu nic mieszać, ale tak jak napisał Makaveli to niezły pomysł z tym ONLY DD2/INFERNO/NUKE. Mi się pomysł podoba, ale pewnie wgrany nie zostanie, bo dopiero co dołączyło de_forge - mi się mapa podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem bardzo mało gram na serwerze (ale gram, żeby nie było wątpliwości nie na nicku Porczop) xD

Nie chcę tu nic mieszać, ale tak jak napisał Makaveli to niezły pomysł z tym ONLY DD2/INFERNO/NUKE. Mi się pomysł podoba, ale pewnie wgrany nie zostanie, bo dopiero co dołączyło de_forge - mi się mapa podoba :D

Porki na serwerze jest mapcycle (które nie zostanie zmienione) a co za tym idzie granie 3 map odpada bo gracze będą narzekać i znowu będą kłótnie i spory kto jaką mape chce. Wszystkim nie dogodzisz...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wejsc czasem po północy na serwer, kiedy jest 16~ osób-> mapa zmienia sie na tuscan jest poniżej 10-> po tuscanie znowu wraca do 16~

 

 

Przestańcie sie w końcu opierać na własnej opinii a zacznijcie na statystykach 

Edytowane przez marianekłowcaszparek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wejsc czasem po północy na serwer, kiedy jest 16~ osób-> mapa zmienia sie na tuscan jest poniżej 10-> po tuscanie znowu wraca do 16~

Ja nie wiem co gracze mają do tej mapy ja ją tam lubię.

Najlepiej to wgrajcie westwoody, ratsy, kabula albo jakieś inne przerabiane mapy wtedy każdy znajdzie mapę dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow nie chciał wracać do OnlyDD2/Inf/Nuke. Teraz decyzja należy do natalji czy chce zmieniać mapcycle na tym serwerze. Jak pamiętam to graczom nudziły się ciągle te same 3 mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, ze gramy do 12 wygranych rund i niekiedy mapa zmienia sie nawet po 15 min, powracając do cyklu dd2/nuke/inferno jestem tego samego zdania co polaczek, ze szybko zaczną sie nudzić. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą się nudzić to jest pewne. Chcecie tego ? Po co ? Po to żeby więcej narzekali ? "O boshe znów dd2 ? Przed chwilą co był." takie komentarze będą na porządku dziennym. Tyle co wiem to ludzie się znudzi takie coś bo ile można grać to samo ? A tak mamy 7 mapek i fajnie się gra i nikt nie narzeka że znów była ta mapa a jak im się te mapy nie podobają mogą nie grać. De_forge teraz widzę że jest full to po co zmiana ? De_Tuscan będę patrzeć i czy to prawda że ludzie uciekają jeśli nie, to znaczy że zostaję tak samo jak forge. Nie wiem dlaczego chcecie 3 mapy tylko jak ludzie będą marudzić i powiedzcie mi dlaczego usunęli te 3 mapy i dodali kolejne mapy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak komuś nie odpowiada mapa, może sobie zrobić przerwę od grania. Można się pouczyć,poćwiczyć,zjeść coś itd...

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za liczbą 5 map jednak od czasu do czasu zmianę ostatnio wprowadzoną mapę na inną np raz na miesiąc lub na dwa miesiąc żeby było jakieś urozmaicenie map a nie ciągle w koło jedne i te same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie kombinować z tymi mapami.. Może od razu zróbmy z FFA ODD2?

Serwer przyciąga ludzi właśnie innymi mapami a nie tylko podstawowymi ( czyli dd2, inferno, nuke)

Jak już tak strasznie chcecie zmieniać mapy to co tydzień/dwa ewentualnie miesiąc zmieniać ostatnią mapę i tyle..

Zobaczymy co z tego wyjdzie bo pozostawanie przy 3 podstawowych mapach jest bez sensu. Ludziom się one znudzą i taka jest prawda. Nie pamiętacie jak było wcześniej? Też zaczynały się ludziom one nudzić i tyle w tym temacie.. 

 

Zastanówcie się czy warto wracać do tego co było skoro na 90% za jakiś czas powrócicie do tego cyklu co teraz jest.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności