Skocz do zawartości

[DD2] Bugi, Crashe!


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Gotowe, przez ten czas ani jednego crasha i mam nadzieję że tak pozostanie. 

Plugin pokazujący info po śmierci wywalony, będę szukał coś za niego. 

 

W między czasie zmieniłem plugin na przenikanie, bez prześwitywania modelów jest teraz. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolo i justynka mi nic na razie nie ruszać bo się pogubie, jeszcze wchodzę żeby tutaj tą sprawe załatwić z crashami. 

 

Meldować dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to rolo masz to wszystko mi tu pisać, ja nie widzę co się dzieje na serwie to jak mam sprawdzać pluginy, jeżeli temat pusty. 

Każdy crash, lub inny błąd mi tutaj dajesz. 

 

 

Sprawdzaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś około południa, nie pamiętam godziny dokładnie, 2x w ciągu 2-3 minut wystąpił crash, może to przypadek, może nie, ale nastąpiło to od razu po tym, gdy wpisałem /vips, dałem enter i server shutting down (Było tak jak w jednym, tak i drugim przypadku) Ale potem komenda działała normalnie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy może wystąpić crash teraz z powodów choćby reklam na say. 

Także w razie crashu informować, na ten moment został włączony plugin 

 

ad_manager_array

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Będę dzisiaj grzebał w serwerze, więc mogą czasem wystąpić przerwy w działaniu danych pluginów, chodzi o optymalizacje serwera.

Z góry przepraszam za problem

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było związane z tymi twoimi "robótkami :D " czy też nie, ale dziś (może pół godziny temu?) był crash serwera i cofnęło rank (przynajmniej mi) o wszystkie fragi z tamtej mapy.

Edytowane przez Jockerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, zepsuło, masa errorow z połączeniem i jakimś innym pluginem, dostałem już od pukawki logi i się tym zajmuje.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu jeśli ta wiedza Ci coś da to powiem, że wczoraj koło 24:00 i potem, bugowało się balansowanie drużyn i przydzielanie przez amx, oraz była taka syt. kilka razy, że CT wszyscy byli martwi a paka odliczana aż do wybuchu. Ale w tym momencie jest już ok. Natomiast chłopakom (MowilaZeMa18 i mnie np) buguje się VIP, ciągle ja np. nie mam. Rzuć proszę na to okiem w wolnej chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedlem zagrac jedna mape i zauwazylem wgrane asysty.

Ich dzialanie chyba nie jest prawidlowe poniewaz dostalem fraga nie obijajac w ogole przeciwnika, a za drugim razem nastepnego gdy zabralem zaladwie 13hp.

 

@edit

 

Wszedlem znowu na pol minuty i tak wyglada moj wynik po zabicu jednego przeciwnika w trupie.

39476759438449107535.jpg

Edytowane przez HARDWELL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności