Jump to content
Miłosz

[DD2] Bugi, Crashe!

Recommended Posts

tak jak by wiem boo grałem xD ale dzieki, pisac jak by był crasch ! :) 

• Like 2

rolo i justynka mi nic na razie nie ruszać bo się pogubie, jeszcze wchodzę żeby tutaj tą sprawe załatwić z crashami. 

Meldować dalej 

to rolo masz to wszystko mi tu pisać, ja nie widzę co się dzieje na serwie to jak mam sprawdzać pluginy, jeżeli temat pusty. 

Każdy crash, lub inny błąd mi tutaj dajesz. 

Sprawdzaj 

Dziś około południa, nie pamiętam godziny dokładnie, 2x w ciągu 2-3 minut wystąpił crash, może to przypadek, może nie, ale nastąpiło to od razu po tym, gdy wpisałem /vips, dałem enter i server shutting down (Było tak jak w jednym, tak i drugim przypadku) Ale potem komenda działała normalnie :P

• Like 1

Nie wiem czy może wystąpić crash teraz z powodów choćby reklam na say. 

Także w razie crashu informować, na ten moment został włączony plugin 

ad_manager_array

Nie wiem czy to było związane z tymi twoimi "robótkami :D " czy też nie, ale dziś (może pół godziny temu?) był crash serwera i cofnęło rank (przynajmniej mi) o wszystkie fragi z tamtej mapy.

Edited by Jockerek

Wreszcie ktoś się tym zajął, jak widzisz -_- nie ma kto teraz zająć się serwerem :/

Karolu jeśli ta wiedza Ci coś da to powiem, że wczoraj koło 24:00 i potem, bugowało się balansowanie drużyn i przydzielanie przez amx, oraz była taka syt. kilka razy, że CT wszyscy byli martwi a paka odliczana aż do wybuchu. Ale w tym momencie jest już ok. Natomiast chłopakom (MowilaZeMa18 i mnie np) buguje się VIP, ciągle ja np. nie mam. Rzuć proszę na to okiem w wolnej chwili

Skorzystam z tego tematu.

Admini DD2 którzy 'utracili' dostęp do amxmodmenu - ogl flagi wszystkie, które mieli wcześniej, zgłaszają się do mnie na PW.

A najlepiej jak przed PW zobaczycie wiadomości, a szczególnie tą która była wysłana do was, albo wy wysłaliście ją do mnie w sprawie otrzymania admina. 

Każdy z was dostał wiadomość z hasłem, a nawet gotowca do skopiowania i wklejenia na serw.

setinfo _pw "haslo" 

Brawo dla każdego, płaczecie że nie ma admina tak na prawdę bo jesteście leniwi, i to każdy z wyjątkiem miko który jako jedyny wpisał hasło które dostał po otrzymaniu admina. 

Pon/Pt 7:15 do 13:45.  14:30- ?

Sobota ?

Niedziela?

Od Poniedziałku do Piątku od 7:15 do 13:45 jestem ciągle na serwie   Po 14:30 jestem dalej na serwerze ale normalka śniadanie prysznic czy zakupy i obiad wlasne sprawy . Sobota i Niedziele dałem znak zapytania bo nie jestem w stanie tego określić :)

//Siwy

OK ;) 

Edited by Siwy
  • Like 1

Mam pytanie odnośnie regulaminu serwera oDD2. Dostałem bana za podmiane modeli. Czy istnieje możliwość odbanowania jeśli wgram oryginalne modele??

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines