Jump to content
Miłosz

[DD2] Bugi, Crashe!

Recommended Posts

Coś mi się zdaje że nawet jak będziesz co te 5 min pisał o lagach nic, a nic się nie zmieni. Jeżeli widzisz w jakim stopniu są te lagi, 5-7 sek, a nawet więcej to jest spory napływ pakietów, i jedynie opcja zmiany hostingu coś by tu poradziła o ile to na hostnig się uwiezli bo Fryzjer pisze jak by to był serwer i hosting. Ale opcja rezygnacji z pukawki odpada, bo są te zniżki.

Inaczej, atakując pukawke atakujesz wszystkie serwery podpięte pod ten hosting. Atak na serwer? Jak by ta grupa zaatakowała DD2 to by nawet nie wstawał. 

Edited by Miłosz

Niestety co mi wiadomo i patrząc na statystyki to nie tylko nasz jest serwer ciągle atakowany, ale wiele wiele więcej . Głównym atakiem chakerów jest nasz serwer inaczej hosting czyli pukawka i nie tylko nasz serwer, gdyż ataki chakerów mają na celu zniszczyć lub zniesławić nasz serwer. Dlaczego ? Bo aktualnie moim zdaniem Only dd2 serwer stoi na rankingu dość wysoko , a nie wszystkim to się podoba :) 

• Like 1

popieram Skiperka, z tego co zebrałem informacje Only dd2 serwerowni cs classic stoi w top serwerów oblicznym pod kontem graczy jak i w nocy tak i w dzień.

• Like 1

Wyśle ale nie teraz gdyż brak czasu ale jutro wszystko zostanie zgłoszone. Przepraszam ale po prostu nie dam rady dzisiaj co kolwiek zrobić :)

To jest i tego nie da się naprawic to jest między ns a steam. A przy tym na prawdę trzeba się bardzo znać a nikt z nas się nie zna nawet karol :) A Ty Twix nie pisz zbędnych postów :)

dokładnie, co chwile masz jakies nowe wersje ns, i aktualizacje steam, one czasami się nie zgrywają i powstają właśnie takie sytuacje ;)

1. Data [godzina/minuta/dzien]: 2017.05.23 , między 15-16

2. Opisz sytuacje w której padł serwer: Nie padł lecz mniej więcej co 10min ping na serwerze skakał każdemu po 500. Wolałem nie zostawiać tego i napisać notkę :)

Edited by CWANIAKt
  • Like 1

1. 13.072017 godzina 20.50

2. Straszne lagi ludzie znikają a pingi skaczą do 130.

Edited by Netsky
  • Like 1

;v nie widziałem postów piwerka i netsky . Już pisze do hostingu w tej sprawie. Sorry za zwłokę

• Like 2

Dnia 13.07.2017 o 20:53, Netsky napisał:

1. 13.072017 godzina 20.50

2. Straszne lagi ludzie znikają a pingi skaczą do 130.

Dnia 13.07.2017 o 20:59, Piwerko napisał:

potwierdzam , świeże info z przed 3 min . 

Godzinę temu, Wercia. napisał:

1. Data [godzina/minuta/dzien]: 18.07.2017 godzina 14:00-14:07

2. Opisz sytuacje w której padł serwer: Straszne lagi serwera, ping często skaczę do 60 max 80 

55 minut temu, Rias napisał:

@up sytuacja tak wygląda od wczoraj, dzisiaj jest tylko gorzej

Odpowiedź była szybka.

Witam,

Serwer jednego z klientów obrywa dość mocnymi atakami, co odbiło się na działaniu całej jednostki. Zastosowaliśmy już odpowiednie filtry i zgłosiliśmy sprawę do data center eTOP.

Pozdrawiam

Czyli na dniach powinniście się spodziewać poprawy.

Edited by Miłosz
  • Like 3

Nie działa prawidłowo komenda /serwer. Nie przenosi do serwera FFA.

Prosiłbym o szybką interwencję.

Pozdrawiam

• Like 2
  • Haha 1

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines