Skocz do zawartości

[DD2] Bugi, Crashe!


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę , że poszły jakieś zmiany na serwie, min. serwer sam wykrywa program Leis i automatycznie daje bana, z tym że daje bana tylko na 1 godzine > a powinien perma dawać , jak możecie to zmienić to będzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perma? hmmm w sumie po co ? Skoro ktoś wchodząc po 1 h z tym smamym dostanie znów na 1h i tak mu się w końcu znudzi lub usunie śmieć ze swojego csa :D

 

Też nie wiem, czy można w 100% wierzyć w to czy właściwie ten autoban działa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leisa mu wykryje, a co  innymi programami? dostając bana na godzinę wróci z innym czitem, a tak to mamy go już z głowy.

Kara powinna być taka sama jak dla wszystkich, którzy dostają perma za wh-aima ( bo przecierz głównie grają na Leisie) , nie rozumiem poco dawać szanse takim gościom wrócenia na serwer, to to samo jak by za wh i aima dawać bana na godzine....

 

 

 

 

 

[FB]: Gracz [KzZz] zostal zbanowany na [1 godzina]. Powod [Posiadasz WallHack13] > godzina za wh?

 

 
[FB]: Gracz [Lost My Life] zostal zbanowany na [1 godzina]. Powod [Posiadasz R-Aimbot]
[FB]: Gracz [8707.2AR7] zostal zbanowany na [1 godzina]. Powod [Posiadasz CDHack]
Edytowane przez bestz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ze względu na docierające do mnie skargi od graczy jak i adminów zostaną wprowadzone zmiany w regulaminie odnośnie taryfikatora za przewinienia.

 

7.6 Zabrania się ubliżaniu Administratorowi serwera [Ostrzeżenie > 1 h > 3h > 1 dzień]

7.7 Zabrania się ubliżania graczom przez czat / mikrofon. [Ostrzeżenie > Kick > 30min > 3h]

7.10 Zabrania się utrudnianiu gry [Ostrzeżenie > Kick > 5 min > 30min]

7.14 Nie wykonywanie celów mapy [Ostrzeżenie > Slay > Kick > 5 minut ]

7.15 Osoby które mają opóźnienie (klatkują) [Ostrzeżenie > Kick > 5min > 30min]

7.16 Osoby u których występuje SpectBug [5 minut]

7.17 Zabrania się spamowania na u@ w celach niezwiązanych z łamaniem regulaminu [Ostrzeżenie > Kick > 5 minut > 30 minut]
7.18 Zabrania się wykonywania reconnectów [slay > Kick > 5 minut > 30 minut]
7.19 Zabrania się dokupywania HE [Ostrzeżenie > Kick >  5 minut > 30 minut]

7.21 Zabrania się "nadużywania" kultury [Ostrzeżenie > Kick >  5 minut  > 30 minut > 3h]

7.22 Zakaz kampienia na respie TT po 1:30 [Ostrzeżenie > Ostrzeżenie (Slap x5) > Slay > Kick > 5 minut]

 

     Taryfikator wchodzi w życie z dniem dzisiejszym. Rozumiem, że stał się on mniej surowy od poprzedniego, ale dla nas opiekunów liczy się dobro ogółu. czyli gracze, którzy napędzają nasz serwer. Pamiętajcie, że ponad taryfikatorem jest jeszcze zdrowy rozsądek. 

     Po moim powrocie z Warszawy i uzyskaniu dostępu do działu z regulaminem wprowadzę oficjalne zmiany. W razie jakichkolwiek pytań można je kierować do mnie na PW, może uda mi się odpisać.

 

Pozdrawiam polaczekkkkkkkkkk

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym respem to są jakieś żarty, taryfikator powinien być w tym przypadku zaostrzony, a nie złagodzony. Ile można ostrzegać stałych graczy?! - no ile?; po drugie nic sobie nie robili z kicka, wiec na pewno będą się ogarniali , gdy otrzymają slapy/slaje -,-

po trzecie, robienie slapów to tylko opóźni reakcje adminow, bo zanim zejdzie sie na spekta, wybierze sie gracza -  zaslapuje, to on już spierdyli z tego respa, a potem udawane na u@ sapy i pretensje, że on nie był na respie i został zgładzony -,-

Jestem na NIE w związku z ulgowym traktowaniem respowiczów TT,  nie po to np. traciłam swój czas, aby pilnować respa i go konsekwentnie egzekwować, aby było fairplay w grze, żeby teraz tracić go jeszcze więcej i dodatkowo ulgowo traktować takie osoby, po czym wyśmieją cię prosto w twarz, że jesteś frajer, bo i tak wiszą im takie "karki".

Edytowane przez Xena
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki serwer jak odd2 tworza gracze . Gracz jest tu najwazniejszy .Banowanie bo siedzial na respie przy 1.29 jest w moim odczuciu bledem . Placz o resp jest caly czas . Ale my Admini jestesmy po to zeby umozliwic tutaj plynna gre wszystkim . Ja osobiscie widuje bardzo rzadko osoby ktore "ewidentnie" kampia na respie . Zwykle jest to spowodowane sytuacja na mapie w danej chwili. Dla przykladu jesli chodzi o mnie to "kampienie na respie " uwazam tylko pozycje skierowana na dluga . Z drugiej strony respa zdarzaja sie przypadki ze kolega stoi na respie. Ale zwykle chodzi tu o przewage CT nad TT . Przez pare ostatnich dni dostawalem wiadomosci od stalych graczy ktorzy dostawali bana za resp . Podkreslam ze to stali gracze , nie dzieci po 13 lat ( dla przykladu Brzeczyszczykiewicz) ktorzy otwarcie mowia ze admini przesadzaja gdyz patrza dokladnie co do sekundy , czy ktos przypadkiem po 1.30 siedzi dalej na respie i banuja . Co do Ciebie Olu rozumiem Twoje podejscie . Ale z drugiej strony jak chcemy utrzymac stala (duza) ilosc graczy trzeba czasem wsluchac sie w to co mowia. Dopiero co sie udalo nam wyjsc z kryzysu na serwerze.... Zmiany ktore Polaczek wprowadza to wlasnie sluchanie glosu gracza . Oczywiscie jesli ktos EWIDENTNIE kampi na respie to z przyjemnoscia dam mu bana . Ale jesli sytuacja jest taka a nie inna ze CT ma przewage to gdzie on ma sie schowac ? Jakis terrorysta schowal sie na respie i slyszy ze idzie po niego 5 CT . Wszyscy pisza Resp Resp ale ja wiem ze zaraz on zginie i ban na nim nic nie da poza strata gracza. Za chwile i tak juz o tym nikt nie pamieta.....

 

To dyskusja , i ja tez ją prowadze teraz . 

 

Dla mnie zmiany na plus.

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaczekkk wprowadzil prawidlowe korekty regulaminu , bez graczy serwera po prostu nie bedzie.

Co do wydluzenia czasu na respie to dobry pomysl , po uplynieciu minuty nikomu z tt nie bedzie sie chcialo kampic na respie i czekac az ct zraszuje wiec pojda w pogon za fragami lub beda odbijak pake z rak ct albo bronic ja na bs.

Edytowane przez ODSMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zmiana podoba i to nawet z tym respem ,ale nie gadanie na temat graczy bo już prawie że rzygam ! Gdyby gracze chcieli admina z wszystkimi flagami ,vipa i pozwolenie na granie z wh/aim bo w przeciwnym razie nikt na ten serwer nie wejdzie (Każdy i stały i przechodny) to też byście się na to wszystko zgodzili bo gracze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zmiana podoba i to nawet z tym respem ,ale nie gadanie na temat graczy bo już prawie że rzygam ! Gdyby gracze chcieli admina z wszystkimi flagami ,vipa i pozwolenie na granie z wh/aim bo w przeciwnym razie nikt na ten serwer nie wejdzie (Każdy i stały i przechodny) to też byście się na to wszystko zgodzili bo gracze ? 

to sa zmiany kosmetyczne . Chodzi o to , zeby ktos nie zapedzil  w tym co robi . Powstal pewien problem i jest to swoiste szukanie rozwiazania. Jesli ma ktos inny pomysl to napewno Polaczek i Mistrz wysluchaja go. 

 

 

// Zawsze mozna obnizyc np prog "kampienia" do 1 minuty. Widzialem cos takiego na innych serwerach. 

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa zmiany kosmetyczne . Chodzi o to , zeby ktos nie zapedzil  w tym co robi . Powstal pewien problem i jest to swoiste szukanie rozwiazania. Jesli ma ktos inny pomysl to napewno Polaczek i Mistrz wysluchaja go. 

 

 

// Zawsze mozna obnizyc np prog "kampienia" do 1 minuty. Widzialem cos takiego na innych serwerach. 

 

Zasad na serwerze trzeba przestrzegać lecz czasem trzeba te zasady nagiąć w zależności od sytuacji. Biorąc pod uwage wszystkie za i przeciw pomysł z wydłużeniem czasu "kampienia" może się okazać niezłym wyjściem z sytuacji. Problem dotyczy głównie miejsca przy Anarchii..Bardzo rzadko ktoś kampi od stron B. Wiecęj czasu na ogień krzyżowy przy Anarchii. TT ma większą możliwość żeby zatrzymać CT i nie puszcza do zrobienia "pleców" na gali i nikt nie płacze że resp. Chciałeś raszować (CT) to masz licz się z porażką :) Po minucie zazwyczaj już nikt na respie nie siedzi tylko pilnuje paki albo odbija z rąk CT gdzieś na mapie. Lub też wszyscy biegają za fragami xD Z reguły po minucie już wiadomo czy ktoś siedzi na respie i kampi ewidentnie z premedytacją czy też jest tam z innych względów :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak zacznijmy od punktu pierwszego:

Ad.1) - wszystko fajnie, ale po co wydłużać już i tak obszerny taryfikator. Szczerze mówiąc już teraz nieźle się muszę zastanowić nad tym co np. za drugie przewinienie w danej kwestii powinienem mu wlepić. (To akurat tyczy się dużej części regulaminu, jest zbyt rozlazły i za mało elastyczny, admin powinien mieć możliwość samodzielnego zadecydowania w pewnym momencie o stopniu przewinienia, oczywiście mówię tylko o tych sprawach związanych z obrazami, nadmiernym klnięciem itp.)

Ad.2) - to samo, po co aż 4 stopnie kary? Czy nie lepiej byłoby wprowadzić np. dwukrotne upomnienie na Y@ i później w razie braku efektu jedna konkretna kara? 

Ad.3) - przeszkadzanie w grze? Są tylko dwa rodzaje notoryczne niecelowe i celowe. w pierwszym przypadku upomnienie np. 3 krotne, bez efektu kick. Przy celowym upomnienie, później krótki ban, tyle.

Ad.4) - to samo, według mnie za dużo stopni. Egzekwowanie celów mapy jest akurat dość wymagające od admina wyczucia sytuacji i samo pojęcie wykonywania celów mapy jest dość płynne. Tu bym proponował, upomnienie>slay. Najnormalniej w świecie przy 30 osobach na serwerze jest za dużo pieprzenia w 4 stopnie kary. Miejcie trochę zaufania do rozsądnego osądu adminów. 

Ad.5) - klatkowanie... Kick>ban na 5 minut. Nie czarujmy się, z ostrzeżeń klatkowanie mu nie zniknie.

Ad.6) - ostrzeżenie>kick, po co więcej?

Ad.7) - upomnienie dwukrotne > ban godzina max.

Ad.8 - Aż cztery rodzaje kary na tak oczywistą sprawę? Jeden raz, a później ban tak na godzinę co najmniej.

Ad.9) - Tu bym dał dowolność adminowi z zaznaczeniem największej kary jaką może dać, np 30 minut, wystarczająco by ochłonąć.

Ad.10) - Hit 5 rodzajów, no litości, kto przy 30 osobach na serwerze ma na to czas, podczas gdy U@ szaleje? Moim zdaniem powinno to zostać USUNIĘTE dlaczego? Może to nauczy CT, że raszują na własne ryzyko, żeby osiągnąć cele mapy trzeba tak czy siak pójścia na stronę pilnowaną przez ct, jeśli mimo tego nie będą tego robić to kara za cele mapy ich dosięgnie. Proste.

Chciałbym jeszcze na coś zwrócić uwagę, mianowicie niech ktoś pozmienia te kolory przychodzących wiadomości na U@ od graczy (o ile jest taka możliwość), konsultacje adminów innym. Teraz wszystko jest na zielono, nawet niektóre informacje na serwerze typu, kto jest opiekunem, kto zastępcą - przecież to tylko rozprasza jak jest taką samą barwą rozpisane.

Tak serwer tworzą gracze, ale mam wrażenie że wykonuje się tu ukłon do tych co lubią mówiąć ogólnie psuć grę. Bawimy się w przedszkole czy wymagamy od siebie pewnych rzeczy? Chcecie takim pobłażaniem odstraszyć lepszych graczy, których będzie wpieniać użeranie się z takimi delikwentami? Jeśli będzie problem to nie ma sprawy niech osoby którym coś nie pasuje piszą skargi na forum. A tu jakieś po cichu szepty, kogoś tam gdzieś o coś. A na forum cichosza, pogląd jednej strony przedstawiony wystarczy więc robim zmiany pod takowych. 

Oczywiście nie można iść z skrajności w skrajność , więc proszę zastanowić się co robicie kosztem czego i gdzie chcecie zmierzać z tym wszystkim. Da się to wypośrodkować. Pozdrawiam Lipton.

Edytowane przez Lipton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany miały moim zdaniem za zadanie zablokowania surowego podejscia do banowania. Tak naprawdę nic się nie zmieniło . Tutaj bardziej chodzi o zabranie karty atutowej jaka jest regulamin. Jak dla mnie można wprowadzić surową karę jako jest ban . Ale czas trzeba zmienić na 1 minutę do końca rundy. To pozwoli na płynna rozrywkę i skończy się "szeryfowanie" . Wczoraj się rozejrzalem po innych serwach i tam jest 1 minuta. Jak wróci Polaczek to napewno znajdzie złoty środek na wyjście z impasu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale dalej nie podoba mi się jedna rzecz. Mianowicie CT mogące rushowac. Wg mnie jest to dość duży problem bo kiedy CT zrushuje środek w 5 i anarchie w 10 to TT nie ma szans na wyjście z respa i potem CT narzeka że kampia na respie a To jest powodowane właśnie rushem CT. Wg mnie powinien być całkowity zakaz rushowania dla CT. Wtedy terro nie będzie kampic na respie..

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieeeee znów ten resp, był odgrzewany schabowy, teraz to już mielonego z niego zrobimy mieląc kolejny raz temat.. Jakkolwiek czasem irytuję mnie Xena tym razem dobrze prawi. W sumie to sam zaczynam się zastanawiać kto ma tak duży wpływ albo może tak długi język, by sięgać głęboko w D... głównym decydentom by wprowadzali takie zmiany. Dopiero co była PONOWNIE dyskusja na ten temat, była ankieta w której za pozostawieniem obecnego stanu było przeszło 75% głosujących!! Tu częściowo odnoszę się do propozycji pozwolenia na siedzenie na respie do 1 minuty. Pytanie po co? Specjalnie dziś zwracałem uwagę w jakim czasie TT podkłada pakę i o 1.10-1.15 TT byli spokojnie splantować paczuszkę i o tym czasie nikogo na respie, a było nas 24 osoby na serwerze, a rozgrywka byla wyrównana. Druga sprawa rozgrywka stanie się strasznie nudna.. Przychodzę dla relaksu by sobie pobiegać, pobawić się i postrzelać a skończy się to tym że bedziemy czekać nie wiem w anarchii czy w bsie na to aż TT się znudzi siedzienie na respie i przyjdzie wykonać cele mapy.. Bo na tym to sie skończy, stricte gra skróci się i dojdzie ganianie graczy za cele mapy i płaczę na u@ o slay za cele.. To zmieńmy ten serwer na TP, będzie strefa rashu i dyskusję zakończymy. Ten regulamin jest tak rozlazły jak flaki z olejem, robi się przedszkole zamiast chillowej gry, coś na zasadzie:

1. Chłopczyku graj fair bo admin będzie zły.

2. Chłopczyku dam Ci teraz 5 klapsów byś grał zgodnie z regulaminem.

3. Chłopczyku łamiesz regulamin więc zabijam CIę.

4. Chlopczyku byłeś niegrzeczny więc Cię wywalam.

5. Chłopczyku łamiesz regulamin, masz 5 minut na przemyslenie swojego postępowania.

Dlaczego robicie ukłon w stronę graczy łamiących regulamin a nie tych którzy go przestrzegają, nie rozumiem tego sposobu gratyfikacji. Pkt 1 i w sumie 2 w regulaminie nt. obrażania.. Przecież to są powtarzające się osoby, ile można ostrzegać? Zostałeś ostrzeżony? Jeśli nie poskutkowało odpocznij 3h od gry a nie rób bydła na serwerze, nie ważne czy obrażasz admina czy gracza, nie umiesz się zachować PO RAZ KOLEJNY to spadaj. Mam nadzieję, ze zostanie to ponownie zweryfikowane bo takie niańczenie nie przypadło mi do gustu.

Edytowane przez Gerlo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że każdy powinien mieć własny rozum. Poleciały skargi , musiałem przepraszać innych nie za siebie. Wcześniej było tak że Ruda egzekwowal kulturę namiętnie banujac wszystkich na lewo i prawo. Czym to się skończyło? A tym że w dwa miesiące na serwerze grało po 15 osób. Ta dyskusja to próba zaznaczenia że nie zawsze jak ktoś jest na serwie po 1:30 to oznacza to automatycznie ze złamał regulamin. Najpierw oceń sam czy nie cofal przez respa itp itd. Ostatecznie walnij bana. Jak każdy to zrozumie to już więcej się ten temat pewnie nie pojawi. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może problem tylko tkwi w co poniektórych nadgorliwych adminach. Niestety skarg na forum na takowych jest jak na lekarstwo, a przyjętych skarg prawie w ogóle nie ma. Może zbyt pochopnie przyjmuje się adminów? Najwidoczniej brakuje wszechstronnosci takowym i warto baczniej się przyglądać kandydatom. Nie tak jak teraz "ooo fajny ziomek, do pogadania, umie rozpoznać czita, płaci składkę, gra często", a później w praniu wychodzą takie cyrki. Atmosfera na serwerze jest bardzo ważna i admin powinien umieć zachować równowagę między wykonywaniem obowiązków, a utrzymaniem dobrej atmosfery. A zmieniony został tylko taryfikator na bardziej rozlazły, co w efekcie tylko spowolni i utrudni pracę adminów. Skargi tak czy siak będą, czy to ktoś slapa dostanie czy bana. Jak ktoś ma jakieś skargi to zapraszamy na forum do odpowiedniego działu, gdy się pojawią w dyskusji o słuszności skargi więcej niż opinia jednej strony to może będziemy mogli konstruktywniej dbać o porządek i dokonać odpowiednich korekt, zawsze coś admin swojego wtrąci, albo świadkowie zdarzenia. Żadne tam skargi na priv.

 

Jeszcze wtrące przykład przyjętego admina mianowicie PREPARE FOR ANUS. Gość zagrał tydzień na serwerze, fakt faktem dużo godzin grał i w efekcie dostał adma, a teraz tydzień w ogóle go na serwerze nie ma, żadnej wpiski w nieobecności nie widzę. Sami patrzcie jakie dokonywane są wybory.

Edytowane przez Lipton
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może problem tylko tkwi w co poniektórych nadgorliwych adminach. Niestety skarg na forum na takowych jest jak na lekarstwo, a przyjętych skarg prawie w ogóle nie ma. Może zbyt pochopnie przyjmuje się adminów? Najwidoczniej brakuje wszechstronnosci takowym i warto baczniej się przyglądać kandydatom. Nie tak jak teraz "ooo fajny ziomek, do pogadania, umie rozpoznać czita, płaci składkę, gra często", a później w praniu wychodzą takie cyrki. Atmosfera na serwerze jest bardzo ważna i admin powinien umieć zachować równowagę między wykonywaniem obowiązków, a utrzymaniem dobrej atmosfery. A zmieniony został tylko taryfikator na bardziej rozlazły, co w efekcie tylko spowolni i utrudni pracę adminów. Skargi tak czy siak będą, czy to ktoś slapa dostanie czy bana. Jak ktoś ma jakieś skargi to zapraszamy na forum do odpowiedniego działu, gdy się pojawią w dyskusji o słuszności skargi więcej niż opinia jednej strony to może będziemy mogli konstruktywniej dbać o porządek i dokonać odpowiednich korekt, zawsze coś admin swojego wtrąci, albo świadkowie zdarzenia. Żadne tam skargi na priv.

 

Jeszcze wtrące przykład przyjętego admina mianowicie PREPARE FOR ANUS. Gość zagrał tydzień na serwerze, fakt faktem dużo godzin grał i w efekcie dostał adma, a teraz tydzień w ogóle go na serwerze nie ma, żadnej wpiski w nieobecności nie widzę. Sami patrzcie jakie dokonywane są wybory.

Na koniec miesiaca zawsze bedzie sprawdzac Gt i wszystko wyjdzie jak ktos nei gral i nie zglaszal nieobecnosci ;)

Pochopnosc wyborow wynika z tego ze brakuje aktywnych admniow , wiadomo ze kazdy nie bedzie siedzial non stop przy kompie dlatego tez chcemy zeby serwer byl czly czas obstawiony , aby gracze mogli sobie normalnie pograc bez oszustow itp.

Edytowane przez ODSMistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytając między wierszami można się domyślić, że chodzi mi o sposób wybierania adminów albo raczej pochopność wyborów niż kto tam ile grał.

Edit:

No to widać gdzie jest pies pogrzebany.

Edytowane przez Lipton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności