Skocz do zawartości

[DD2] Bugi, Crashe!


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Skorzystam z tego tematu.

Admini DD2 którzy 'utracili' dostęp do amxmodmenu - ogl flagi wszystkie, które mieli wcześniej, zgłaszają się do mnie na PW.

A najlepiej jak przed PW zobaczycie wiadomości, a szczególnie tą która była wysłana do was, albo wy wysłaliście ją do mnie w sprawie otrzymania admina. 

Każdy z was dostał wiadomość z hasłem, a nawet gotowca do skopiowania i wklejenia na serw.

setinfo _pw "haslo" 

 

Brawo dla każdego, płaczecie że nie ma admina tak na prawdę bo jesteście leniwi, i to każdy z wyjątkiem miko który jako jedyny wpisał hasło które dostał po otrzymaniu admina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pon/Pt 7:15 do 13:45.  14:30- ?

Sobota ?

Niedziela?

 

Od Poniedziałku do Piątku od 7:15 do 13:45 jestem ciągle na serwie   Po 14:30 jestem dalej na serwerze ale normalka śniadanie prysznic czy zakupy i obiad wlasne sprawy . Sobota i Niedziele dałem znak zapytania bo nie jestem w stanie tego określić :)

 

 

 

//Siwy

OK ;) 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie odnośnie regulaminu serwera oDD2. Dostałem bana za podmiane modeli. Czy istnieje możliwość odbanowania jeśli wgram oryginalne modele??

Napisz na PW do Pawła, Opiekun może na takie coś przystać, ale to zależy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Siema dzisiaj grałem na serwie około godziny 16 i zauważyłem że plugin na  informowanie  kto  nam  rzucił fb  sie psuje mianowicie : dostałem fb od ct a pokazało mi że dostałem go od swojego " uprzedzając głupie pytania tak na pewno go dostałem od ct "  a gracz który niby mnie oślepił dostał komunikat że ja rzuciłem mu fb 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Data [godzina/minuta/dzien]: okolo 19 przedwczoraj

2. Opisz sytuacje w której padł serwer: rzucajac HE zatrzymal sie na glowie mojego, nie zdazylo sie to raz tylko kilka razy, świadkiem Kania z ehem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Data [godzina/minuta/dzien]: 07.10 godzina: 15:50/5 - ?


2. Opisz sytuacje w której padł serwer: Straszne lagi, chodzic się nie dało z pełnego serwera zrobił się pusty serwer. Grało około 20 osób zostało ok.5 .


Edytowane przez DuNg3()N
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W nocy dostałem to

Dziś na kilka topowych serwerów CS 1.6 znajdujących się na tej jednostce były przeprowadzane dość skuteczne ataki, co mogło doprowadzić do chwilowych problemów. Ograniczyliśmy ich skutki, także wszystko powinno już działać jak należy.

 

 

Napisałem ponownie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Witaj,
 
Rozłożyliśmy obsługę karty sieciowej na wszystkie rdzenie procesora, by była ona w stanie poradzić sobie z filtrowaniem ataku.
 
Prosiłbym o informację, czy niestabilności nadal będą odczuwalne (wraz z przybliżonymi czasami występowania).

 

Proszę informować co i jak na serwerze

 

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na FFA dziś też takie momenty występowały, więc to wina pukawki.

Kto ma chęć można zrobić pomiar jak takie coś występuje czyli wyjść z gry zastosować się do tego:

http://forum.cs-classic.pl/topic/28250-problem-z-pingiem-na-naszych-serwerach/

i wkleić -_- wynik pomiaru

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Pisałem już wyżej, że jakiś idiota atakuje serwer, nie tylko my mamy problem, ale tez inne sieci z topowymi dd2

To nie jest nasza wina, ja wam nic na to nie poradze

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFA jest to samo, masakra, wczoraj nie dało się grać :(

 

Tylko, że wiecie jeśli ktoś kupuje coś (usługę lub rzecz) to przysługuje mu gwarancja i jakieś zapewnienie że usługa będzie działała bez problemów.

 

Jeśli pukawka ma problem z haxami to ich problem nie Karola, więc reklamacja jest zasadna i jeśli oni piszą, że ich atakują i oni mają problem to przyznają się do błędu i powinni ponieść tego konsekwencje czyli uznać gwarancję Karolowi i przyznać coś w zamian np. darmowy miesiąc na każdy serwer u nich dla 1 klienta lub dorzucić coś extra dla zaspokojenia klienta :)

 

Myślę, że Karol już zajął się kwestią reklamacji i to im zrobi Ciśnienie, że muszą coś z tym zrobić,a nas wali to co zrobią. Niech zatrudnią sobie dobrego hackera i niech im ogarnie temat ma to działać i koniec kropka ! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności