Skocz do zawartości

Wszelkie bugi, błędy itp itd..


07 zgłoś się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otwieram taki temat ponieważ mogą się znaleźć wszelkie błędy lub niedociągnięcia w nowym silniku a więc kto wychwyci niech pisze tutaj .. ja wychwyciłem nowe dwa prócz tych o których już wie Fakel a mianowicie :

 

Item Oko Zoom'a - nie działa, klikam prawym myszy i nic się nie dzieje ..

Item Długie Skoki czy coś takiego - nie działa próbuje zrobić skok paladyn i nic .. 

 

jak coś znajdę więcej będę pisał :) i inni też niech piszą :) zawsze doprowadzi to do eliminacji wszystkich błędów ..

 

a i byłbym zapomniał .. Item Assasin Suit jest do zmiany wielu graczy się skarży, że jest zbyt przesadzony i ja również się pod tym podpisuje trzeba coś ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się podpisuje pod tym aby usunąć lub stanowczo osłabić assasin suit.. 

zjawa jest dobra, a ten item ma full hp niewidzialnosc jak ninja ciche kroki i podskok.. no heloł :D

 

special cs classic nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Questy zbugowane, pierwszy co trzeba podłożyć 15 pak się mi zrobił mimo że nie podłożyłem ani jednej :)

 - Armor u Barby dalej nie naprawiony (miałem nadzieje że po resecie z tym coś zrobicie, od stycznia czekam)

 - Nie wiem czy Upadły ma jakiegoś specjalnego buffa czy co ale dziś rano ok godziny 12:00 typ z nickiem ninjahack bił mi banie z M4 po 148 bez żadnego itemu który by mu dodał ów dmg . Przy czym miał 2pkt zręczności, a ja mu z Ak47 po 79 biłem

 - Nie wiem po co te 4pkt co lvl skoro hp i tak mają więcej, ninje pomykają niczym pendolino już na 20 lvl'u, nie mówiąc już o inteligencji -.-

Propsuje całą akcje i uważam osobiście że serwer jest dużo gorszy niż przed resetem, wtedy łatwiej było kogoś ubić niż teraz, a jak M4 wiecej bije niż Ak47 to już serwer można uznać za niedopracowany -.- może jeszcze zrobcie wiecej dmg ze Scouta i AWP wy*ebajcie również, miałem nadzieje że dalej bedzie jakieś ogarnięte diablo żeby pograć a tu widze że cs 1.6 już może iść w odstawke -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie działa misja 4 w akcie II "Strumien krwi" wybieram 4 i mnie przenosi do MENU z aktami spowrotem .. i wyskakuje komunikat : " Nie zrobiłeś poprzedniego zadania ! " radzę przyjrzeć się tym questom bo pewnie dalej też pare nie działa .. to już drugi taki przypadek i spamowanie klawiszami 2 i 4 nic nie daje .. ciągle wywala ten komunikat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Questy zbugowane, pierwszy co trzeba podłożyć 15 pak się mi zrobił mimo że nie podłożyłem ani jednej :)

 - Armor u Barby dalej nie naprawiony (miałem nadzieje że po resecie z tym coś zrobicie, od stycznia czekam)

 - Nie wiem czy Upadły ma jakiegoś specjalnego buffa czy co ale dziś rano ok godziny 12:00 typ z nickiem ninjahack bił mi banie z M4 po 148 bez żadnego itemu który by mu dodał ów dmg . Przy czym miał 2pkt zręczności, a ja mu z Ak47 po 79 biłem

 - Nie wiem po co te 4pkt co lvl skoro hp i tak mają więcej, ninje pomykają niczym pendolino już na 20 lvl'u, nie mówiąc już o inteligencji -.-

Propsuje całą akcje i uważam osobiście że serwer jest dużo gorszy niż przed resetem, wtedy łatwiej było kogoś ubić niż teraz, a jak M4 wiecej bije niż Ak47 to już serwer można uznać za niedopracowany -.- może jeszcze zrobcie wiecej dmg ze Scouta i AWP wy*ebajcie również, miałem nadzieje że dalej bedzie jakieś ogarnięte diablo żeby pograć a tu widze że cs 1.6 już może iść w odstawke -.-

- Questy celowo są zamienione na zabijanie.

- Armor - rzeczywiście, zapomniałem zgłosic to technikowi, jestem tylko człowiekiem.

- Upadły ma 10% szans na krytyka zanim coś napiszesz to przeczytaj opis danej klasy.

- Po co? Już mówiłem po co.

 

Propsuj, mam to w głębokim poważaniu, dużo gorszy? Chyba tylko Ty masz takie zdanie, bo kogo by się nie zapytało to mówi, że jest lepiej teraz niż przed resetem, co widac po ilości graczach.

P.S: Dalej mów swoje M4 bije więcej niż ak47 i serwer jest niedopracowany? Irytujesz mnie, zanim coś napiszesz pomyśl i przemyśl wszystkie możliwości.

Diablo jest ogarnięte, jesteśmy tylko ludźmi nie robotami, wszystkie błędy są na okrągło eliminowane, a to że jedna osoba hejtuje bo się jej coś nie podoba to już jej problem.

 

 

nie działa misja 4 w akcie II "Strumien krwi" wybieram 4 i mnie przenosi do MENU z aktami spowrotem .. i wyskakuje komunikat : " Nie zrobiłeś poprzedniego zadania ! " radzę przyjrzeć się tym questom bo pewnie dalej też pare nie działa .. to już drugi taki przypadek i spamowanie klawiszami 2 i 4 nic nie daje .. ciągle wywala ten komunikat .

Jak już pisałem, jesteśmy tylko ludźmi, mogę Ci rzucic taki przykład, masz przed sobą teraz 15k linijek kodu nie swojego, wszystko porozbijane, zrobiłbyś wszystko bez błędnie? Nie wierzę w to. Więc proszę o cierpliwośc, nie jesteśmy robotami.

Zostanie to wszystko naprawione w jak najkrótszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro "Questy celowo są zamienione na zabijanie." to dlaczego nie ma zmienionego opisu ? to jakiś żart czy zmyłka dla graczy ?

 

No i z tym upadłym, prosze Cie każda bania jaką bił to było 148 dmg, chyba że się zbugowała klasa i każdą banie trafia kryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro "Questy celowo są zamienione na zabijanie." to dlaczego nie ma zmienionego opisu ? to jakiś żart czy zmyłka dla graczy ?

 

No i z tym upadłym, prosze Cie każda bania jaką bił to było 148 dmg, chyba że się zbugowała klasa i każdą banie trafia kryt.

Dlaczego technik nie zmienił nazwy i polecenia, tego nie wiem. Nie, to nie jest żart.

Sam gram chłopie upadłym i jakoś nie walę cały czas krytyków więc bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zdjąć ustawienia vipowskiego czatu, żeby nie wyświetlało cały czas "s1: s2" tylko normalne komunikaty

ja sie jeszcze z takim czyms nie spotkalem ; o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W dniu 05-03 pojawił się nowy dziwny bug. Mianowicie wiele osób miało problem z różnymi questami (w tym ja). W moim przypadku był to quest na znalezienie runy Crimson jednak jak widać na ss treść zadania się zmieniła.

http://zapodaj.net/daadad0356a9e.bmp.html

Jest napisane "Zabij 25 razy" i za każdym fragiem cały chat jest zapsamowany co również widać na ss a w treści questa dostajemy dodatkowo 1 fraga. Znalazłem tego dnia rune Crimson na ninjy co może potwierdzić 07 zgłoś się jednak wyrzuciłem aby sprawdzić czy coś się poprawi. Jeżeli jest to możliwe chciałbym odzyskać ją jak questy zostaną naprawione. ;p

 

Jak już mówiłem miało to wiele osób i nie zawsze był to ten quest ale treść z tego co mi wiadomo ta sama.\

 

 

Edytuje bo zauważyłem teraz, że podczas tego buga na mapie fy_pool_day nie dostaje itemów za fragi ... nawet nie widzę w lewym górnym rogu że kogoś zabijam. (Nie wiem czy to jest tylko na tej mapie).

Edytowane przez KierooT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyczny problem mam teraz ja z questem w którym trzeba mieć 100 zabićz AK47 to jest bodajże numer 5 w akcie II Kamienioznawcy czy coś takiego .. wpisuje /q i pisze mi że mam 100/100 zabójstw z AK i za każdym razem jak zdobęde expa to wyskakuje spam w sayu, że wykonałem tą misję i dostaje 350 $ wiecej na start rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nagrodą +5hp za questa. Mam bazowo i z siłą 225 hp + 5hp za Q czyli 230. Pokazuje mi 230 hp na start, ale gdy tylko sie rusze/ulecze itp (jestem nekro) to spada mi do 225 i pokazuje, że mam 97% hp i nie da się uleczyć więcej. Tak jak by tego +5hp nie dodawało, ale liczyło w ogólnym % hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności