Skocz do zawartości

Propozycje Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

skoro tam nie grasz to po co proponujesz wgranie czegoś na serwer ??

Ech... czasami nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać gdy widzę takie posty, myślenie czasami bardzo boli (jak widać) no nic.

Następna propozycja, to dodać w /ruletka możliwość wylosowania jakiejś broni.. np. AK lub AWP lub M4A1 (o ile nie ma), bo odkąd gram na tym serwerze, to nie zdarzyło mi się żadnej z tych broni wylosować, oczywiście każda z broni miałaby 1 nabój. 

Co myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proponuję dodać HPK czyli plugin, który będzie wyrzucał i banował graczy z za dużym pingiem, limit dałbym 150 m/s. Taki jak na DD2 chociażby jest i wówczas dałbym immunitet adminom, bo jest ich mało a lepiej żeby był admin z pingiem niż żeby go nie było wcale, bo tutaj są potrzebni bardzooo. 

Gotowe

 

Ja proponuję usunąć ten model vipa, ponieważ gdy przykładowo gramy w zabawę "Kolorki czy jakoś tak" to vip ma zawsze kolor czarny, a znowu więźniowie mają losowy kolor "biały,pomarańczowy,żółty" 

Nie wiem czy ta zabawa nie będzie odgórnie zakazana

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja brzmi tak:

Dodać plugin żeby nick gracza było widać na środku ekranu pod celownikiem, bo aktualnie wygląda to tak jak niżej na przedstawionym ss, i jeżeli jest sytuacja, że jestem prowadzącym i chcę żeby dany gracz wystąpił czy coś to nie mogę odczytać jego nicku -.- (To tylko przykład)

 

 

df394b5080333fe0.jpg

 

 

Propozycja 2.

Odnośnie tego modelu vipa i zabawy w kolorki, to proszę o notkę w regulaminie "Zabawa w kolorki jest zakazana" Albo coś w tym stylu :)

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja brzmi tak:

Dodać plugin żeby nick gracza było widać na środku ekranu pod celownikiem, bo aktualnie wygląda to tak jak niżej na przedstawionym ss, i jeżeli jest sytuacja, że jestem prowadzącym i chcę żeby dany gracz wystąpił czy coś to nie mogę odczytać jego nicku -.- (To tylko przykład)

 

 

df394b5080333fe0.jpg

 

 

Propozycja 2.

Odnośnie tego modelu vipa i zabawy w kolorki, to proszę o notkę w regulaminie "Zabawa w kolorki jest zakazana" Albo coś w tym stylu :)

Jeszcze zakazałbym zabawy "wskaż kolegów do zabicia" bo dzisiaj już Hames dał popis i kazał wskazać 4... co oczywiście spotkało się z krytyką graczy.

Tego typu zabawy są idiotyczne, bo nie przynoszą żadnych korzyści dla więźniów, tylko dla klawiszy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zakazałbym zabawy "wskaż kolegów do zabicia" bo dzisiaj już Hames dał popis i kazał wskazać 4... co oczywiście spotkało się z krytyką graczy.

Tego typu zabawy są idiotyczne, bo nie przynoszą żadnych korzyści dla więźniów, tylko dla klawiszy. 

Bez przesady :D po prostu trzeba z rozwagą robić takie zabawy (Nie można zabijać na początku rundy 8 więźniów a tylko z 3-4 więźniami wychodzić na mapę) to jest wgl kibel... A co do krytyki to tak była z mojej strony, myślę że zrozumiał o co chodzi w tej grze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Propozycja do regulaminu:

 

CT podczas włączania zabawy w chowanego ma obowiązek bycia w GR.

 

 

Ma to na celu uniknięcie podglądania gdzie idą/stają więzniowie.

 

Gotowe.

 

Jeszcze zakazałbym zabawy "wskaż kolegów do zabicia" bo dzisiaj już Hames dał popis i kazał wskazać 4... co oczywiście spotkało się z krytyką graczy.

Tego typu zabawy są idiotyczne, bo nie przynoszą żadnych korzyści dla więźniów, tylko dla klawiszy.

Źle zrozumiałem za pierwszym razem to co napisałeś. :D

Okej, dodane do regulaminu

 

 

Moja propozycja brzmi tak:

Dodać plugin żeby nick gracza było widać na środku ekranu pod celownikiem, bo aktualnie wygląda to tak jak niżej na przedstawionym ss, i jeżeli jest sytuacja, że jestem prowadzącym i chcę żeby dany gracz wystąpił czy coś to nie mogę odczytać jego nicku -.- (To tylko przykład)

 

 

df394b5080333fe0.jpg

 

 

Propozycja 2.

Odnośnie tego modelu vipa i zabawy w kolorki, to proszę o notkę w regulaminie "Zabawa w kolorki jest zakazana" Albo coś w tym stylu :)

Propozycja 1:

Sprawdź na next czy dalej zasłania te informacje

 

Propozycja 2

Gotowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zmniejszenie liczby głosów do otworzenia cel (/cele) o połowe albo mniej bo jak Ci wbije taki unnamed na serwer to on nie wpisze bo nie ogarnia.

 

Do tego aby po otworzeniu cel przez więzniów włączał się FD, żeby strażnicy nie myśleli, że mogą wydawać polecenia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady :D po prostu trzeba z rozwagą robić takie zabawy (Nie można zabijać na początku rundy 8 więźniów a tylko z 3-4 więźniami wychodzić na mapę) to jest wgl kibel... A co do krytyki to tak była z mojej strony, myślę że zrozumiał o co chodzi w tej grze :)

No wiesz, ja proponowałem to, bo np. dzisiaj Zygi przez całą mapę ani razu z nami nie wszedł, było tylko. Szybkie palce > wskaż 4 do zabicia i tak w kółko... 

Bezsensu. 

Zabawa w kolorki jest zakazana, a dalej jest grana... też idiotyzm. 

 

Co od propozycji.

Osłabić vip'a, bo jest zbyt mocny, zabrać mu podwójny skok, bo jak klawisze zabierają nas na basen, to nikt z vip'em nie ma szansy. Ponieważ skoczy sobie dwa razy w powietrzu i już ma pół basenu za sobą. Zamiast tego podwójnego skoku dałbym BH. Oraz osłabić dodatkowe HP. Niech ma +25, bo teraz zdaje się, że posiada +50.. 

I dalej nawołuję do dodania zakazu gry "wskaż kogoś do zabicia" od momentu, gdy klawisze nieumiejętnie się tym posługują ta gra staje się tylko pretekstem do wbijania rankingu przez klawiszy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja proponowałem to, bo np. dzisiaj Zygi przez całą mapę ani razu z nami nie wszedł, było tylko. Szybkie palce > wskaż 4 do zabicia i tak w kółko... 

Bezsensu. 

Zabawa w kolorki jest zakazana, a dalej jest grana... też idiotyzm. 

 

Co od propozycji.

Osłabić vip'a, bo jest zbyt mocny, zabrać mu podwójny skok, bo jak klawisze zabierają nas na basen, to nikt z vip'em nie ma szansy. Ponieważ skoczy sobie dwa razy w powietrzu i już ma pół basenu za sobą. Zamiast tego podwójnego skoku dałbym BH. Oraz osłabić dodatkowe HP. Niech ma +25, bo teraz zdaje się, że posiada +50.. 

I dalej nawołuję do dodania zakazu gry "wskaż kogoś do zabicia" od momentu, gdy klawisze nieumiejętnie się tym posługują ta gra staje się tylko pretekstem do wbijania rankingu przez klawiszy. 

Co do zabawy w kolorki, to najwidoczniej Admini bądź inni stali bywalcy nie odwiedzają forum, i nie wiedzą że zaszła taka zmiana.

Co do zabawy w "Wskarz osobę do zabicia" To na wszystkich serwerach jb ona obowiązuję, wystarczy dodać notkę do regulaminu, że w tej zabawie można max 2 graczy wskazać do zabicia. A admini powinni przestrzegać regulaminu i tego pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Do tego zmniejszenie liczby głosów do otworzenia cel (/cele) o połowe albo mniej bo jak Ci wbije taki unnamed na serwer to on nie wpisze bo nie ogarnia.

 

Do tego aby po otworzeniu cel przez więzniów włączał się FD, żeby strażnicy nie myśleli, że mogą wydawać polecenia.

Zrobię to.

 

No wiesz, ja proponowałem to, bo np. dzisiaj Zygi przez całą mapę ani razu z nami nie wszedł, było tylko. Szybkie palce > wskaż 4 do zabicia i tak w kółko... 

Bezsensu. 

Zabawa w kolorki jest zakazana, a dalej jest grana... też idiotyzm. 

 

Co od propozycji.

Osłabić vip'a, bo jest zbyt mocny, zabrać mu podwójny skok, bo jak klawisze zabierają nas na basen, to nikt z vip'em nie ma szansy. Ponieważ skoczy sobie dwa razy w powietrzu i już ma pół basenu za sobą. Zamiast tego podwójnego skoku dałbym BH. Oraz osłabić dodatkowe HP. Niech ma +25, bo teraz zdaje się, że posiada +50.. 

I dalej nawołuję do dodania zakazu gry "wskaż kogoś do zabicia" od momentu, gdy klawisze nieumiejętnie się tym posługują ta gra staje się tylko pretekstem do wbijania rankingu przez klawiszy. 

przecież jest jak wół zablokowane

" 5.13 Prowadzący podczas zabawy "Wskaż kolegę do zabicia" może zezwolić na wybranie tylko jednej osoby. "

5.14 Prowadzący ma zakaz przeprowadzania zabawy w kolorki."

 

Jeżeli dana osoba taką grę rozpoczyna, to proszę ją ukarać banem, a jeżeli to admin, to proszę pisać skargi, wyleci za bezmyślność.

 

 

Co do dwóch skoków przy VIP, to klawisz jasno powinien zabraniać podwójnego skoku podczas rozpoczynania takiej zabawy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zmianę podpunktu z:

" 5.13 Prowadzący podczas zabawy "Wskaż kolegę do zabicia" może zezwolić na wybranie tylko jednej osoby. "

na:

" 5.13 Prowadzący podczas zabawy "Wskaż kolegę do zabicia" może zezwolić na wybranie tylko jednej osoby w czasie trwania rundy. "

I od razu odpowiadam czemu. Ponieważ klawisze dość umiejętnie przeprowadzają tą zabawę co chwilę. Dzisiaj Hames robił to tak: zabawa "szybkie słówka" > wybierz od 1 do 11 > zabijał i ponownie "szybkie słówka" > wybierz od 1 do 10 > i zabijał i chyba tak 3 razy pod rząd było, więc jak widać ograniczenie ilości osób do zabicia pod rząd się nie sprawdza, stąd też proponuję zrobić tak, żeby była możliwość zagrania w tą grę raz na rundę, bo szczerze mówiąc admin czy też klawisz może sobie tak w kółko robić żeby wbijać sobie ranking przykład: Hames. 

I pytanie czy coś ruszy z osłabieniem vipa? moją propozycją było:

- zmniejszenie HP z +50 na +25

- Odebranie 2x skoku i zastąpienie go BH

To powinno unormować grę, bo vip'y są naprawdę silne. 

 

#edit.

Nie doczytałem posta od Karola // poprawka. 

Edytowane przez Wujek Paweł.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mnie porównujesz. Sytuacja była taka,ze zabiłem jednego ale drugi nie wykonywał moich poleceń to musiałem zabić jeszcze jednego dlatego dałem jeszcze raz te słówka bo chciałem do zabawy. Można ograniczyć np to,że takie coś można 1-3 razy na rundę bo np wolę zrobić takie coś niż robić ostatnią reakcję na 11 tt

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie tutaj zaczynają się problemy, ponieważ zamiast robić jedną zabawę po 5 razy, możesz wyjść z graczami na mapę.

Z tego co zauważyłem, to chyba tylko Puchatkowy Alkoholik, potrafi urozmaicić grę, która nie kończy się tylko na celi lub terrarium. 

Hames troszkę kreatywności, a nikt nie będzie narzekał na twoje prowadzenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mnie porównujesz. Sytuacja była taka,ze zabiłem jednego ale drugi nie wykonywał moich poleceń to musiałem zabić jeszcze jednego dlatego dałem jeszcze raz te słówka bo chciałem do zabawy. Można ograniczyć np to,że takie coś można 1-3 razy na rundę bo np wolę zrobić takie coś niż robić ostatnią reakcję na 11 tt

Dziwnym trafem tylko ty do tej pory tak robiłeś, więc nie dziw się, że dałem cię jako przykład. Wiem, że fajnie jest kończyć mapę ze statystykami 30/40/50:4, ale bez przesady, więźniowie też chcą mieć trochę frajdy z gry nie tylko klawisze, jeśli nie potrafisz wyjść z więźniami poza terrarium lub cele to nie bierz się za prowadzenie, bo każdy potrafi robić 2 - 3 zabawy i zabijać więźnów. Taki prowadzący to żaden prowadzący, a jeśli to co pisałeś w podaniu jest prawdą, to GG WP.. xD  Stąd też dalej nawołuję do ograniczenia tej zabawy raz na rundę. 

Proponuję dodać rezerwację slotu, gdy zaktualizowana zostanie liczba slotów, oraz jakiś konkursik aktywności czy coś w tym stylu.

Do wygrania vip monety itp.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może założyć temat z zabawami na JB? Gracze pisali by ram nazwę zabawy i opis, np:

 

Krwawe palce

- prowadzący podaje słowo/zdanie do napisania

- osoba, która pierwsza napisze to słowo/zdanie ginie

 

Jeśli, każdy napisał by chociaż jedną zabawę to osoby. które później prowadzą nie miały by problemu z wymyślaniem ich i nie było by w kółko robienie ostatniej reakcji, szybkie paluszki itp

 

@edit

Tak to jeszcze przemyślałam i można by było stworzyć wpier temat z propozycjami, a później opiekun serwera czy tam ktoś stworzy jeden, gdzie wszystkie zabawy będą w jednym poście, będzie to bardziej przejrzyste xD

 

 

@edit2

Jest problem gdy, np zostaje jakieś 5 min mapy, ct wyjdzie i wejdzie nastepna osoba to mapa zaczyna się od początku, jest możliwość wgrania bądź usunięcia jakiegoś pluginu, żeby mapa nie zaczynała się od nowa? Nie raz jest to uciążliwe, gdy jest jakas mapa, której gracze nie lubią, CT wyjdzie, wejdzie ktoś nowy i buum mapa od nowa ;x

 

@edit3

może jeszcze dodać listę adminów? nie raz szukam kogoś a nie do końca wiem kto ma xD

 

@edit4

Co wy na to, żeby urozmaicić killday, mianowicie zrobić menu wyboru i tam było by do wyboru np:

  • Knife Day - więźniowie zabijają się tylko przy pomocy kosy
  • Fist Day (nie wiem dokładnie czy tak się to tłumaczy xD) - więźniowie zabijają się tylko przy pomocy pięści
  • Gun Day - więźniowie zabijają się tylko przy pomocy broni

Oczywiście można dodać też inne możliwości ale tylko te mi przyszły teraz do głowy xD

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa jb_facebook, popularne środkowe drzwi z, których nie da się wyjść nie przeszedłszy deathrun'a.

 

Gracze wykorzystują go do chowania się na zabawach co jak dla mnie jest świadomym oszustem. 

 

Podczas killdaya gracz nie moze stamtąd wyjść i kampi.

Podczas chowanego przechodzi na grawitacji część dr i się kampi, CT nie da rady go znaleźć bo ma całą mapę do obejrzenia jeszcze.

Podczas ganianego to samo, świadomie się tam chowa bo CT prawdopodobnie nie dojdzie tam gdzie on.

.

.

.

 

 

Chciałbym aby w regulaminie był dodany zakaz wchodzenia na ów KZ w dni zabaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa jb_facebook, popularne środkowe drzwi z, których nie da się wyjść nie przeszedłszy deathrun'a.

 

Gracze wykorzystują go do chowania się na zabawach co jak dla mnie jest świadomym oszustem. 

 

Podczas killdaya gracz nie moze stamtąd wyjść i kampi.

Podczas chowanego przechodzi na grawitacji część dr i się kampi, CT nie da rady go znaleźć bo ma całą mapę do obejrzenia jeszcze.

Podczas ganianego to samo, świadomie się tam chowa bo CT prawdopodobnie nie dojdzie tam gdzie on.

.

.

.

 

 

Chciałbym aby w regulaminie był dodany zakaz wchodzenia na ów KZ w dni zabaw.

Po co dodawać jakikolwiek punkt w regulaminie,Wystarczy trochę pomyśleć. Regulamin jasno mówi :

 

10. Opis zabaw oraz zasady
 

1. KillDay

KillDay to gra która polega na tym, że więźniowie dostają broń i muszą nawzajem się zabijać.

Zakaz kampienia

Zakaz unikania walki

Można posiadać sojusz w maksymalnie 2 osobowych grupach

- Ostatni więzień otrzymuje życzenie

 

A jeżeli dany gracz kampi/Unika walki, to co powinien zrobić admin w tej sytuacji?? :D

 

eh... na prawdę... znajomość regulaminu co nie których adminów z JB mnie zadziwia... 

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@edit4

Co wy na to, żeby urozmaicić killday, mianowicie zrobić menu wyboru i tam było by do wyboru np:

  • Knife Day - więźniowie zabijają się tylko przy pomocy kosy
  • Fist Day (nie wiem dokładnie czy tak się to tłumaczy xD) - więźniowie zabijają się tylko przy pomocy pięści
  • Gun Day - więźniowie zabijają się tylko przy pomocy broni

Oczywiście można dodać też inne możliwości ale tylko te mi przyszły teraz do głowy xD

Legitniej byłoby jeżeli:

  • Knife day - to jest okej
  • Zamiast Fist day dałbym Granate day czy tam HE day, już tłumaczę dlaczego. Ponieważ mamy zabawę boks, co według mnie w zupełności wystarcza, a HE day mógłby być nawet ciekawy :D 
  • Gun Day - okej. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Legitniej byłoby jeżeli:

  • Knife day - to jest okej
  • Zamiast Fist day dałbym Granate day czy tam HE day, już tłumaczę dlaczego. Ponieważ mamy zabawę boks, co według mnie w zupełności wystarcza, a HE day mógłby być nawet ciekawy :D
  • Gun Day - okej. 

 

Idąc tym tokiem myślenia HE Day też jest bez sensu gdyż jest zabawa zbijak, w której więźniowie zabijają się właśnie granatami (smoke) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem myślenia HE Day też jest bez sensu gdyż jest zabawa zbijak, w której więźniowie zabijają się właśnie granatami (smoke) :)

Ale zabawa w HE różniłaby się od zabawy "zbijak" i to dość mocno już piszę dlaczego, bo tutaj niekoniecznie wystarczyłby 1 czy twa rzut w ciało puszką tylko już trzeba by się troszkę namęczyć, a przy tym świetnie się pobawić :D ja tylko proponuję xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dodawać jakikolwiek punkt w regulaminie,Wystarczy trochę pomyśleć. Regulamin jasno mówi :

 

10. Opis zabaw oraz zasady
 

1. KillDay

KillDay to gra która polega na tym, że więźniowie dostają broń i muszą nawzajem się zabijać.

Zakaz kampienia

Zakaz unikania walki

Można posiadać sojusz w maksymalnie 2 osobowych grupach

- Ostatni więzień otrzymuje życzenie

 

A jeżeli dany gracz kampi/Unika walki, to co powinien zrobić admin w tej sytuacji?? :D

 

eh... na prawdę... znajomość regulaminu co nie których adminów z JB mnie zadziwia... 

Ja regulamin znam świetnie tylko, jak odniosę ten punkt regulaminu do chowania się tam w np. ganianego czy chowanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności