Skocz do zawartości

Propozycje Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, mało kto czyta regulamin i nie wie, że każdy więzień zobligowany jest do bezruchu w przypadku zabicia któregokolwiek klawisza. Przy czym zaznaczam, że jeśli więzień, który się nie zbuntował ucieknie do celi się schować nie może zostać zabity (rzadko stosowane przez graczy, trzeba ich w tym edukować:P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma szans na SVIP, proponowaliśmy dodanie do skleku VIP dodanie autoBH i dokupienia dodatkowych skoków. Ponieważ ten VIP w sklepie tyle że ma tylko tańsze rzeczy,a o tym menu prowadzącego co pisał Cycki też mówiłem ;x Przydałoby się dodanie tego deagla, granatów itd do menu prowadzącego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno podałem ten pomysł z deaglem w menu, Zygi powiedział, że mozna normalnie dać broń więźniu na strzelnicy. Tak więc raczej odpada, ale co do dodatkowych skoków i bh jestem za ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym piosenkę na ganianym

i zmiany skina dla vipa z łomu na kastet http://cs.gamebanana.com/skins/110348 lub na inny łom http://cs.gamebanana.com/skins/140667

Edytowane przez .Mati
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycją jest włączenie do spisu zabaw zabawę "Głupi Jaś" Zabawa rozpoczynana/zakańczana przez klawisza.

Zabawa 3 osobowa polegałaby na tym, że klawisz prowadzący respi piłkę i gracze bawią się przerzucając piłkę do siebie jeżeli gracz "Głupi Jaś" złapie piłkę wygrywa, zaś ten który nie złapie ginie lub dostaje karniaka (zależy od woli klawisza) Rozpoczęcie zabawy skutkowało by <tak jak by> ostatnią reakcją czyli klawisz mówi: 

 

- Słowo/zdanie do napisania to: Stół z powyłamywanymi nogami 1 litera duża kropka na końcu.

 

Ostatni gracz zostaje "Głupim Jasiem" i ma nakaz noszenia czapki psycho do odwołania.

Jeżeli "Głupi Jaś" nie złapie piłki w przeciągu 45 sekund gracz zostaje zabity.

Klawisz ma możliwość wyznaczenia pola gry markerem/krokami, lecz owe pole nie może być za duże.

 

Zabawa zbliżona do odmieńca i farmera, iż nudno się bawić w 3 osoby w to samo, a tak jest jakaś rozrywka.

 

Zapraszam do komentowania, ewentualnych zmian w zabawie. Ostateczne słowo ma opiekun Zyguś.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady z tym mieczem świetlnym xd lepiej już dodać kastet dla vipów zamiast łomu http://cs.gamebanana.com/skins/110348 lub inny łom http://cs.gamebanana.com/skins/140667 i przy okazji dziary dla więźniów http://cs.gamebanana.com/skins/126680

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry pomysł ... Ale Ganja sam wiesz jak to jest z tymi modelami , niby dobrze ale na mapach że spadkami fps to będzie masakra ;x

Proponuje dodać wskaźnik DMG na środku ekranu tzn. Pokaz zadanego DMG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam tu coś takiego na dużo grywalną zabawę 

   

 

  a ta mogłaby być na polowanie a jak byś przyjął propozycję Adisa to na inną zabawę

Edytowane przez Kakuś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby super,gdyby można było obstawiać respekt (dowolną ilość) na pojedynkach :) Proponuję też pojedynek na pięści tzw. kosy

Co do sklepiku... Proponowałbym coś co dodałoby szybkość, np.50% za 1000-1500 respektu, Broń Scout 2500 respekt, 2x większe obrażenia 2500 respektu Oraz po stronie CT, Coś typu paralizator/nóż który zamraża na np. 2/3sec. 1500 respektu Dodatkowe obrażenia np. +10/20 1500 respektu i ostatnia to Eliminator rozrzutu 2500 respektu zapewne wiele osób pomyśli że to przesada... Ale kto ugrał bez buntów 4 VIP'ów na serwie na mapie np. jb_snow :)

I ostatnia propozycja to ta muzyczka na zabawę Killday

 

 

Edytowane przez Karciany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Byłoby super,gdyby można było obstawiać respekt (dowolną ilość) na pojedynkach

- Niedługo to będzie dodane.

po stronie CT, Coś typu paralizator/nóż który zamraża na np. 2/3ses

 

-To nie cod mod więc odpada

-2x obrażenia odpadają

-Szybkość jest w rulettce

-Scout i Eliminator rozrzutu odpada

-Muzyka zostanie zmieniona za  nie cały miesiąc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje, by na serwie nie leciały same rapsy bo mi się grać od tego odechciewa :P Propozycja by dać strażnikom jakąś broń zadającą 0 lub 1 obrażeń by móc poganiać, a nie ranić zbytnio więźniów :P Proponuje także by wymagania na Guarda były dwa razy większe od Admina, bo jak są takie same lub podobne to nikt nie będzie się bujał po Strażnika skoro ma prawie wymagania na adma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje, by na serwie nie leciały same rapsy bo mi się grać od tego odechciewa

Na serwerze jest tylko 1 muzyka rapu także nie wiem co ci teraz przeszkadza Chyba,że w ogóle nie chcecie muzyki bo mi to bez różnicy robię to dla was nie dla siebie.

Propozycja by dać strażnikom jakąś broń zadającą 0 lub 1 obrażeń by móc poganiać, a nie ranić zbytnio więźniów

Nie widziałem takiego pluginu.Wystarczy wpisać /bron i wybrać sobie maca bo jest to broń która zadaje mało obrażeń i celujesz w nogi to zabierze mniej niż 7hp

Proponuje także by wymagania na Guarda były dwa razy większe od Admina, bo jak są takie same lub podobne to nikt nie będzie się bujał po Strażnika skoro ma prawie wymagania na adma.

Poprawione.

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka aby z powrotem dodać sklep za $$$, ponieważ dostaje się hajs i nic nie idzie z nim zrobić. Obstawianie na pojedynku też jest za $$$ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka aby z powrotem dodać sklep za $$$

Odpada a za miesiąc znów będziecie chcieli sklepik za respekt...

 

 

Obstawianie na pojedynku też jest za $$$ ...

To raczej niedługo zostanie zmienione.

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branie Mac-10 Ingram nie załatwi problemu bo wiadomo, że przy kilku vipach lepiej mieć broń na średnie i dalekie odległości.

 


 

~jak widziałeś taki plugin to podaj linka :)

 


Nie widziałem, ale w sumie może ci się nie rzucił taki w oczy :P Teraz wiesz, że takiego szukamy to może coś się wyciśnie

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności