Skocz do zawartości

Propozycje Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ja regulamin znam świetnie tylko, jak odniosę ten punkt regulaminu do chowania się tam w np. ganianego czy chowanego?

3. Chowany

Chowany to gra która polega na tym, że trzeba schować się w dowolnym miejscu na mapie

W przeciągu 60 sekund trzeba znaleźć odpowiednią dla siebie kryjówkę

Ostatni więzień ma życzenie

- Klawisze podczas tej zabawy mają obowiązek być w GR (GunRoom)

 

 

4. Ganiany

Ganiany to zabawa która polega na tym, że Klawisze gonią oraz przy pomocy paralizatora zabijają więźniów

Zakaz kampienia

Ostatni więzień ma życzenie

 

Proszę...

Na ganianym nie można się chować/kampić

Co do chowanego, to jeżeli ktoś się tam schowa, a ty nie będziesz miał możliwości dostania się do tej osoby, to jako admin powinieneś chyba w jakiś sposób zareagować nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchatek Puchatek....

Właśnie gdyby nie to, że ludzie mi wypominają "w regulaminie tego nie ma, poczytaj sobie" to bym tego nie pisał.

 

Ja coś z tym robię ale Creative miał pretensje, że zabraniam mu tam wejść bezprawnie i dlatego proszę o dodanie do regulaminu abym miał podstawy do slaya/kicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę o zmianę podpunktu z:

" 5.13 Prowadzący podczas zabawy "Wskaż kolegę do zabicia" może zezwolić na wybranie tylko jednej osoby. "

na:

" 5.13 Prowadzący podczas zabawy "Wskaż kolegę do zabicia" może zezwolić na wybranie tylko jednej osoby w czasie trwania rundy. "

I od razu odpowiadam czemu. Ponieważ klawisze dość umiejętnie przeprowadzają tą zabawę co chwilę. Dzisiaj Hames robił to tak: zabawa "szybkie słówka" > wybierz od 1 do 11 > zabijał i ponownie "szybkie słówka" > wybierz od 1 do 10 > i zabijał i chyba tak 3 razy pod rząd było, więc jak widać ograniczenie ilości osób do zabicia pod rząd się nie sprawdza, stąd też proponuję zrobić tak, żeby była możliwość zagrania w tą grę raz na rundę, bo szczerze mówiąc admin czy też klawisz może sobie tak w kółko robić żeby wbijać sobie ranking przykład: Hames. 

I pytanie czy coś ruszy z osłabieniem vipa? moją propozycją było:

- zmniejszenie HP z +50 na +25

- Odebranie 2x skoku i zastąpienie go BH

To powinno unormować grę, bo vip'y są naprawdę silne. 

 

#edit.

Nie doczytałem posta od Karola // poprawka. 

HP zostanie zmieniony

 

Proponuję pierwszy killday uczynić śmiertelnym

Nie rozumiem, a nie chodzi Ci o freeday?

 

Może założyć temat z zabawami na JB? Gracze pisali by ram nazwę zabawy i opis, np:

 

Krwawe palce

- prowadzący podaje słowo/zdanie do napisania

- osoba, która pierwsza napisze to słowo/zdanie ginie

 

Jeśli, każdy napisał by chociaż jedną zabawę to osoby. które później prowadzą nie miały by problemu z wymyślaniem ich i nie było by w kółko robienie ostatniej reakcji, szybkie paluszki itp

 

@edit

Tak to jeszcze przemyślałam i można by było stworzyć wpier temat z propozycjami, a później opiekun serwera czy tam ktoś stworzy jeden, gdzie wszystkie zabawy będą w jednym poście, będzie to bardziej przejrzyste xD

 

 

@edit2

Jest problem gdy, np zostaje jakieś 5 min mapy, ct wyjdzie i wejdzie nastepna osoba to mapa zaczyna się od początku, jest możliwość wgrania bądź usunięcia jakiegoś pluginu, żeby mapa nie zaczynała się od nowa? Nie raz jest to uciążliwe, gdy jest jakas mapa, której gracze nie lubią, CT wyjdzie, wejdzie ktoś nowy i buum mapa od nowa ;x

 

@edit3

może jeszcze dodać listę adminów? nie raz szukam kogoś a nie do końca wiem kto ma xD

 

@edit4

Co wy na to, żeby urozmaicić killday, mianowicie zrobić menu wyboru i tam było by do wyboru np:

  • Knife Day - więźniowie zabijają się tylko przy pomocy kosy
  • Fist Day (nie wiem dokładnie czy tak się to tłumaczy xD) - więźniowie zabijają się tylko przy pomocy pięści
  • Gun Day - więźniowie zabijają się tylko przy pomocy broni

Oczywiście można dodać też inne możliwości ale tylko te mi przyszły teraz do głowy xD

1. Co do spisu zabaw, nie ma sprawy. Będę wdzięczny

 

2. Co do restartowania się serwera, gotowe

 

3. Jeżeli ktoś mógłby się tym zająć, też byłbym wdzięczny, bo ja dopiero będę mógł się tym zająć najszybciej w niedziele

 

4. Według mnie killday powinien zostać taki jaki jest aktualnie

 

Po co dodawać jakikolwiek punkt w regulaminie,Wystarczy trochę pomyśleć. Regulamin jasno mówi :

 

10. Opis zabaw oraz zasady
 

1. KillDay

KillDay to gra która polega na tym, że więźniowie dostają broń i muszą nawzajem się zabijać.

Zakaz kampienia

Zakaz unikania walki

Można posiadać sojusz w maksymalnie 2 osobowych grupach

- Ostatni więzień otrzymuje życzenie

 

A jeżeli dany gracz kampi/Unika walki, to co powinien zrobić admin w tej sytuacji?? :D

 

eh... na prawdę... znajomość regulaminu co nie których adminów z JB mnie zadziwia... 

8.9 Utrudnianie gry: Ban 10-30 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciapa Ciapa Ciapa... no i karol ci wszystko wyjaśnił... gdybyś tylko sam pomyślał :)

 

@ Karol. Ok :P

 

Pkt. 1. Gotowe

http://forum.cs-classic.pl/topic/38746-spis-zabaw-na/#entry234165

Pkt. 3. Gotowe 

http://forum.cs-classic.pl/topic/38738-administracja-jailbreak/#entry234151

Edytowane przez Puchatkowy Alkoholik☺
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze nie działa komenda /mute. Nie mutuje ona graczy.

Również Lista graczy > zmutuj gracza też nie działa. Daje mutuj i nic, dalej go słyszę. Mam classic'owego cs'a wersja v43 PRO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kaczkach widok przelacza sie na dziwny tryb, niby pierwsza osoba ale bez widocznej broni ani niczego, przeciwnikow tez nie widac.

Tak jest jak sie jest martwym, da się to zreperować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na serwerze nie działa komenda /mute. Nie mutuje ona graczy.

Również Lista graczy > zmutuj gracza też nie działa. Daje mutuj i nic, dalej go słyszę. Mam classic'owego cs'a wersja v43 PRO. 

Hmm, dziwne, bo na wersji PRO powinno to działać, ale okej, dodam coś na mute graczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w trakcie rozgrywki włącza się FD. Bez powodu.

 

 

Zablokowac trzeba u TT /cele po ich otworzeniu albo inaczej jakoś :D

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CT nie ma dloni/palki.

 

Po wyrzuceniu broni nie da rady uderzyć w nic. Nie ma wgl skina rąk.

 

 

Tak samo czasem buguje sie menu broni, nie ma go w ogóle albo raz wybierzesz a w next rundzie musisz broń podnieść z mapy.

 

A czasami jest ok.

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na serwer dziś, gram 3 rundy i ban na 5 min za ping :D Nie dało by radu karolu wprowadzić immunitet dla adminów z tym pingiem? :D

Jest możliwość dodania flagi pod to (flaga A - immunity jeśli się nie mylę). Lecz wtedy musicie się liczyć też z tym, że nie będziecie mogli się slapować w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

CT nie ma dloni/palki.

 

Po wyrzuceniu broni nie da rady uderzyć w nic. Nie ma wgl skina rąk.

 

 

Tak samo czasem buguje sie menu broni, nie ma go w ogóle albo raz wybierzesz a w next rundzie musisz broń podnieść z mapy.

 

A czasami jest ok.

Teraz proszę sprawdź

Czasami w trakcie rozgrywki włącza się FD. Bez powodu.

 

 

Zablokowac trzeba u TT /cele po ich otworzeniu albo inaczej jakoś :D

Sprawdź teraz

 

Wchodzę na serwer dziś, gram 3 rundy i ban na 5 min za ping :D Nie dało by radu karolu wprowadzić immunitet dla adminów z tym pingiem? :D

gotowe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

-Dodałbym coś w stylu jak ktoś wchodzi do CT i przez 1min nie używa mikrofonu dostaje z automatu bana na CT 1h np.

-Auto bh dla vipa.

-Komende /Kontakt.

1. A wiesz jak to wykryć?;d

2. Na razie odpada, w zabawach będzie straszne ułatwienie dla VIP

3. Dodam, tylko najpierw zrobię czystki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje dodać nowe zabawy:

Dzieci Wojny:
- TT dostanie broni i musi zabić CT
- CT próbuje zabić TT i ma więcej hp od TT

Granade Day:

-TT dostają granaty i walczą pomiędzy sobą.Wygrana osoba ma życzenie.

Ninja Day

-CT są niewidzialni i mają 1 HP

-TT wybierają sobie broń lub idą do GR po broń i muszą zabić niewidzialnych klawiszy

AWP Day:

-TT dostają AWP i walczą między sobą

@dodałem to ponieważ ja gram codziennie i na serwie i inni może też także nudno trochę wybierać te same zabawy bo ciągle jest chowany/ganiany/WG

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje dodać nowe zabawy:

Dzieci Wojny:

- TT dostanie broni i musi zabić CT

- CT próbuje zabić TT i ma więcej hp od TT

Granade Day:

-TT dostają granaty i walczą pomiędzy sobą.Wygrana osoba ma życzenie.

Ninja Day

-CT są niewidzialni i mają 1 HP

-TT wybierają sobie broń lub idą do GR po broń i muszą zabić niewidzialnych klawiszy

AWP Day:

-TT dostają AWP i walczą między sobą

Dzieci Wojny, trochę słabe, bo często jest 1 vs 15, to logiczne, że klawisz sobie sam nie poradzi na 15 więźniów.

Granade Day już proponowałem, ale Karol powiedział, że dobrze jest jak jest obecnie, czy coś w tym stylu.

Ninja Day słabe. 

AWP Day, przecież mamy KillDay, w którym może nam wylosować taką broń. 

Osobiście jestem na nie co do tych propozycji, bo są raczej niepotrzebne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje,

1. dodać ranking zyczen, buntow.

2. Pozmieniać czapki ze starych na nowe np. krokodyla/kota w butach.. cos nowego ;)

3. Gdy jest 00:00, dodać taki plugin by od razu osoby respiące się zabijał. ;)

4. (nie mam pojęcia czy jest) dodać coś takiego jak KD, ale zabić można tylko w głowę..;P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje,

1. dodać ranking zyczen, buntow.

2. Pozmieniać czapki ze starych na nowe np. krokodyla/kota w butach.. cos nowego ;)

3. Gdy jest 00:00, dodać taki plugin by od razu osoby respiące się zabijał. ;)

4. (nie mam pojęcia czy jest) dodać coś takiego jak KD, ale zabić można tylko w głowę..;P

Ranking życzeń już jest :D

Co do reszty, o ile się da, to jestem za, nowe czapki na pewno się przyjmą :D

Jeszcze raz proszę o dodanie top10 gangów, wcześniej wydaje mnie się, że o tym pisałem, lecz jeszcze nie zostało dodane. Prosiłbym o przypisanie tej funkcji pod /gang10 lub /top10 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycje,

1. dodać ranking zyczen, buntow.

2. Pozmieniać czapki ze starych na nowe np. krokodyla/kota w butach.. cos nowego ;)

3. Gdy jest 00:00, dodać taki plugin by od razu osoby respiące się zabijał. ;)

4. (nie mam pojęcia czy jest) dodać coś takiego jak KD, ale zabić można tylko w głowę..;P

1. Dobry pomysł, jestem za :D

2. Czapki można dodać jakieś ale nie koniecznie zmieniać;>

3. Jest taka potrzeba?xD

4. HeadShoot Day?xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby admini nie poczuli się za błogo, to proponuję dodać kilka podpunktów do regulaminu, tak aby gracze za AB nie dostawali z miejsca perma. 

 
3.15 Jeżeli gracz w ciągu bana na 5/10/30 min wejdzie do gry, zostaje mu przedłużony ban do 3h
3.16 Jeżeli gracz w ciągu bana na 3h wejdzie do gry, to zostaje mu przedłużony ban na 1 dzień
3.17 Jeżeli gracz w ciągu bana na 1 dzień wejdzie do gry, to zostaje mu przedłużony ban do tygodnia
3.18 Jeśli gracz wejdzie do gry w ciągu bana na tydzień otrzymuje perma.
 
To samo jest na 2k1, w ten sposób unikniemy "głupich" permów.
Co do czapek, to na razie nie dam Ci żadnej propki, bo nie mam chwilowo czasu, ale do soboty coś powinienem znaleźć. 
 
 
#edit. No.1
@-_-
Hm... okej :D
Co do czapek, to ja jestem chyba ślepy, bo nic nie potrafię znaleźć ;-; niestety nie pomogę.
Edytowane przez Pawel.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu występuje błąd, że po zakończeniu czasu mapy nie dochodzi do zmiany. Z tego co wiem, to w piątek jedna mapa była grana od samego rana do ok. 18

 

@vote był na pewno, ale tak jak mówię, to musiało być z rana, na jail_p4rkour albo jb_snow

Edytowane przez JayMcKenzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności