Skocz do zawartości

Propozycje Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Dodanie nowych czapek w tym czapka świąteczna .

 

CZAPKI : http://s827.photobucket.com/user/norbi1952/library/Czapki?sort=3&page=1

 

http://amxx.pl/topic/120421-czapki-na-serwer-jailbreak4fun-submodele/

Edytowane przez MAKSIOO !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Model VIP'a- http://cs.gamebanana.com/skins/135917

Broń dla VIP'a (łom)- http://cs.gamebanana.com/skins/116930

 

Może zrobić tak żeby RadioTT/CT można użyć raz na 1min.. Bo funkcja bardzo ciekawa i jestem za tym aby to już zostało, tylko że dzieciaki spamują tym radiem, a jak można banować kogoś co używa funkcji która jest dostępna na serwerze :)

Edytowane przez Gang_Plebanii
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu vipa się zastanowię

Co do modelu łoma zostanie dodany przy najbliższych dniach

a co do nadużywania radia:

8.21 Nadużywanie radia JB: Upomnienie -> Kick -> Ban 5-30 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje by przy pojedynkach było np 3 sek. na przygotowanie się ct/tt bo często tt zaczynają walkę zanim ct się schowa, albo ct strzela zanim tt przeładuje.
Proponuje by dodano więcej pojedynków lub zmienić obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje by przy pojedynkach było np 3 sek. na przygotowanie się ct/tt bo często tt zaczynają walkę zanim ct się schowa, albo ct strzela zanim tt przeładuje.

Proponuje by dodano więcej pojedynków lub zmienić obecne.

Dołączam się , dzisiaj na pojedynku na awp stałem za 2 strażnikiem który miał walke i jako , że odrazu włącza sie kolejna walka zostaliśmy zabici na 1 strzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pewno propozycję.
Można by było dodać taką zabawę jak "zombie" ?
TT :
100hp

Broń ,Famas ,AK-47 ,M4 ,Krowa
CT :
 

30000 HP
Broń - Pazury


Widziałem taką zabawę na nie jednym już serwerze JB i powiem że zabawa po prostu zajebista ,nie wiem czy komukolwiek mogłaby się nie spodobać ,czekam na odp w tej sprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka małą propozycje, która urozmaiciłaby grę :) A mianowicie dodanie takiej możliwości w panelu (menu) prowadzacego:

-Daj pustego deagla (wszystkim lub konkretnej)

-Daj deagla z 1 nabojem (wszystkim lub konkretnej)

Możnaby tego używać w różnoraki sposob np.w boxie podzielić TT na dwa temy no i tak się bawić a nie tylko tłuc się łomami :P lub na mapach takich jak np. jail_pyramid są takie specjalne strzelnice ;D Każdy znajdzie dla tego zastosowanie :D Niestety nie pamiętam czy był to jakiś plugin czy coś innego :/ W tych sprawach jestem ciemny.. Dobrze by było jakby grono osob wyraziło swoją opinie ;)

Ps. Spróbuje dowiedzieć się troszkę więcej na ten temat :P

Edytowane przez `DreeZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyguś ,a czytałeś mój post ? Zastanowiłeś się nad dodaniem zabawy Zombie ? 

Dobrze rozumiem ,ale jeżeli crashe na serwerze się ustabilizują to jest szansa by taka zabawa na serwerze powstała ?

Edytowane przez Zyguś
Opcja Edytuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyguś ,a czytałeś mój post ? Zastanowiłeś się nad dodaniem zabawy Zombie ? 

Tak,zastanawiałem się i na razie nie dodam z powody występujący crashy na serwerze.

Najprawdopodobniej tak

Edytowane przez Zyguś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym dodanie coś typu "Menu prowadzącego" dla prowadzącego rzecz jasna :D

Niektórzy nie potrafią stworzyć piłki, kroków, czy też dać broni na strzelnice.Zdarzy się czasem niechcący FK gdy nie ma admina,później Prowadzący/Klawisz dopiero zdają sobie z tego sprawę i nie mają jak ożywić Terrorists

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już po świętach, Mikołaje się przestarzały, to na model VIP'a polecam coś takiego: http://cs.gamebanana.com/skins/122869, nawiązuje to trochę do mocnego dmg'a z łoma, a tamte takich czarnych facetów za czasów Tymbarkowej nie były fajne :v Więc polecam te i mam nadzieję że będą wprowadzone :D a łom (bo niektórym się nie podoba) to ten: http://cs.gamebanana.com/skins/142558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponowałbym dodanie na serwerze SVIP'a,na większości serwerów fajnie to wszystko wygląda z tym SVIP'em jeśli oczywiście nie jest przesadzony :) Jeśli będzie trzeba dodam opis/bonusy dla niego. Zapewne zacznie się gadka,że już będzie wgl tragedia i że się nie będzie dało poprowadzić... Ale to nieprawda, oczywiście korzyści spod SVIP zarówno po CT jak i TT według mnie powinny być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym dodanie na serwerze SVIP'a,na większości serwerów fajnie to wszystko wygląda z tym SVIP'em jeśli oczywiście nie jest przesadzony :) Jeśli będzie trzeba dodam opis/bonusy dla niego. Zapewne zacznie się gadka,że już będzie wgl tragedia i że się nie będzie dało poprowadzić... Ale to nieprawda, oczywiście korzyści spod SVIP zarówno po CT jak i TT według mnie powinny być :P

Już była kiedyś taka propozycja i s.vipa nie będzie.Wystarczy,że Vip już ma bardzo dobre umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proponuje aby od razu po zabiciu ct bez odliczania tt ma mieć pozycję butu. Tak będzie lepiej ponieważ osoba, która została ma lepiej niż jeżeli by musiała mówić "cała mapa pozycja buntu 5 4...".  2. Kolejną moją propozycją jest aby usunąć mapy na których się nie gra tak samo z czapkami usunąć najrzadziej używane i dodać jakieś nowe. 3. Można dać więźniowi daną rzecz. Chodzi o to aby w menu ct można było dać tt np degle z 1 nabojem, degle bez nabojów, 1 granat itp. 

Edytowane przez CYCEKI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)
 3.9 Gdy zostanie zabity jeden z Klawiszy pozostała reszta więźniów jest zobowiązana w pozostanie w bezruchu.

2)

Mapy już zostały usunięte.

3)

Za jakiś czas powinno to się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycje aby na berku dodać piosenkę

a na chowanym zmienić z tej obecnej na

wiem że niedawno była zmieniana tylko że niektórzy używają /mp3stop.

To jest tylko moja propozycja jak nie to można zostawić Fifth Harmony - Worth It ft Kid Ink ponieważ była niedawno zmieniana

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności