Skocz do zawartości

Propozycje Jailbreak


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest dodanie zabawy o nazwie 1shot 1kill.

Zasady są proste.

TT dostają deagle które w magazynku mają po JEDNYM NABOJU(Po oddaniu strzału trzeba przeładować)

Poza tym TT mają 5hp od początku rozpoczęcia się zabawy.

Więzień który wygra zabawa oczywiście ma życzenie.

 

To tyle, dziękuje.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl calkiem spoko jestem za

Edytowane przez Zyguś
Tutaj daje sie propozycje a nie potwierdza zdanie innych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam propozycję, aby:

- Dodać więcej Pojedynków do życzeń ( M4A1, M249, USP itd. )

- Opcję na życzeniu "zabawy", w której gracz będzie mógł wybrać zabawę, którą chce w następnym dniu, ale tylko niektóre, tj. (KillDay, Wojna Gangów, Ganiany, Polowanie, Dzień Awp)

- Dodać do menu Strażnika [CT] komendę "Oznacz" i "Mecz", w którym może wybrać: 30sekund, 60sekund, 90sekund.

 

Dziękuję za przeczytanie i mam nadzieję, że któreś dodacie! :)

 

Pozdrawiam~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pojedynków to odpada chyba, że zamienić nowy na stary.Przemyśle to jeszcze.

Co do życzeń zostanie to tak jak jest.

Oznaczać może tylko admin i tak pozostanie.

Co do meczów na serwerze jest zegar i tam można patrzeć na czas np. Jest 20:30 30s i mecz ma trwać 60s Max. To klawisz musi pilnować czasu na Zegarze jak i więźniów żeby ci nie oszukiwali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem admini powinni sobie uzgodnić to, kto i kiedy MA BYĆ na serwie, ponieważ gdy nie ma adminów niektóre osoby zabijają bez powodów

Propozycje mają dotyczyć serwera nie adminów.Nie każdy admin może być o danej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do meczów na serwerze jest zegar i tam można patrzeć na czas np. Jest 20:30 30s i mecz ma trwać 60s Max. To klawisz musi pilnować czasu na Zegarze jak i więźniów żeby ci nie oszukiwali.


Tak, wiem, że jest zegar, ale widziałem te menu opcji "Mecz" i było do wyboru: "Reset piłki" , "Mecz 30s, 60s, 90s,", "Gwizdek" (jak się kliknie to się gwizd włączy) ... Według mnie ww. propozycja jest dobra. Ale... Twój wybór ! :)

 

P.S: O życzeniach - przemyśl :D

 




Propozycja:
- Dodanie opcji /regulamin, w którym będzie spisany cały regulamin.
- Dodanie opcji 'vote' w konsoli. Bo czasem, jak są gracze w CT, którzy robią FK, albo Nie mają mikrofonu.. lub jeszcze coś innego, to można ogłupieć :D

 


Myślę, że się spodobają ;)

Edytowane przez Pawel.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyżej, pamiętamy o opcji "edytuj", w przeciwnym razie polecą ostrzeżenia na Wasze konta.

 

Co do Ciebie , gdy widzisz, że ktoś łamie w jakiś sposób regulamin masz go zgłaszać poprzez opcję "raportuj". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycja jest wskaźnik DMG po zadanych obrażeniach,dla wszystkich albo tylko dla VIP. :)

Przydaloby sie tez cos typu "oznacz wieznia","losuj wieznia".

Chcialem tez zaproponowac dodanie w sklepie za respekt tzw.long jump,przyspieszenie predkosci oraz smoke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją propozycja jest wskaźnik DMG po zadanych obrażeniach,dla wszystkich albo tylko dla VIP. :)

Przydaloby sie tez cos typu "oznacz wieznia","losuj wieznia".

Chcialem tez zaproponowac dodanie w sklepie za respekt tzw.long jump,przyspieszenie predkosci oraz smoke :P

1 Już jest

2 To jest tylko dla admina

3 To jest JB a nie DR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik dmg jest dodany.co do losowania nie rozumiem.

Long jump odpada,przyśpieszenie i smoke można wylosowac w rulettce i na razie tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę na forum i serwerze mnie do prawda nie było bo aż 3 miesiące ,ale czytaj wszystkie posty (od mojego ostatniego aż do teraz) nie wiem czy Zyguś jest już szansa na dodanie zabawy typu Zombie ? 
CT - Zombie 
Zombie - 35tys. HP ,możliwy łom ,szybki skok (Przytrzymując Ctrl zombie'go wywala o kilka metrów do przodu).
1 zombi - 4 TT

Więźniowie: Bronie typu M4 (120 naboi amunicji) ,AK47 (90 naboi amunicji) ,Krowa (200sztuk amunicji) ,Snajperka (10 sztuk amunicji w magazynku i 10 w zapasie) ,Deagle (28sztuk amunicji) ,USP (100 sztuk amunicji).
 - 120HP + Kamizelka. 
Dodatkiem do TT może być coś takiego ,że jeżeli TT wyciąga Kose zaczyna szybciej wiec ,ale z bronią wolniej tak by zombie miał nad nim przewagę w sytuacji gdy TT do niego strzela.

Dziękuje za Odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę na forum i serwerze mnie do prawda nie było bo aż 3 miesiące ,ale czytaj wszystkie posty (od mojego ostatniego aż do teraz) nie wiem czy Zyguś jest już szansa na dodanie zabawy typu Zombie ? 

CT - Zombie 

Zombie - 35tys. HP ,możliwy łom ,szybki skok (Przytrzymując Ctrl zombie'go wywala o kilka metrów do przodu).

1 zombi - 4 TT

 

Więźniowie: Bronie typu M4 (120 naboi amunicji) ,AK47 (90 naboi amunicji) ,Krowa (200sztuk amunicji) ,Snajperka (10 sztuk amunicji w magazynku i 10 w zapasie) ,Deagle (28sztuk amunicji) ,USP (100 sztuk amunicji).

 - 120HP + Kamizelka. 

Dodatkiem do TT może być coś takiego ,że jeżeli TT wyciąga Kose zaczyna szybciej wiec ,ale z bronią wolniej tak by zombie miał nad nim przewagę w sytuacji gdy TT do niego strzela.

 

Dziękuje za Odp.

Już kiedyś dodałem zombie i zabawa się bugowała i to strasznie i nie ma sensu wgrywać jej ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję dodać modele dziewczyn :D było by to bardzo ciekawe, np po wpisaniu /girl lub /dziewczyna :)

np.:

http://cs.gamebanana.com/skins/118432

http://cs.gamebanana.com/skins/125757

to drugie chyba bardziej by odpowiadało :)

Dobry pomysł, ale tu coś ode mnie :)

 

 
A tu zestaw dla VIP :)
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję dodać modele dziewczyn :D było by to bardzo ciekawe, np po wpisaniu /girl lub /dziewczyna :)

np.:

http://cs.gamebanana.com/skins/118432

http://cs.gamebanana.com/skins/125757

to drugie chyba bardziej by odpowiadało :)

Zobaczę czy da radę tak zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moją propozycją jest dodanie tej piosenki-https://www.youtube.com/watch?v=59JzaHjuuhQ do zabawy AWP day.

Na awp day,chuck norisie,ninja day i tych mniej granych zabaw na razie nie będzie piosenek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności