Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] ZombieExpMod v3


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

To lepiej jak już ma być że jeden madness na jedno życie to może zrobić go za darmo -_- albo wogóle usunąć. Przecież takie coś nie ma sensu po co mi ap skoro nie moge nic kupić jeden madness na jedno życie przecież nikogo sie tym nie zabije nawet. Jakoś było po 20 ap wcześniej nikomu to nie przeszkadzało nikt nie brał nie wiadomo ile madnessów. Jestem za tym aby przywrócić to co było i nic nie mieszać z tym szalonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za ograniczeniem czasowym. Nie będę tego rozwijać.

 

Gdyby wprowadzić madnessa o połowe krótszego to gdyby jeden madness kosztował dalej 10 ap to dwa madnessy kosztowałyby 20 ap (czyli tak jakby cały madness bez zmian). Słaba propozycja ponieważ wychodzi na jedno. Lepszym rozwiązaniem jest dać madnessa za 20 ap.

To moje zdanie... Więcej się już nie będe wypowiadał ponieważ robie spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Geniu chyba nie zrozumiałeś działania. Używasz jeden madness i następny dopiero możesz użyć za X sekund. Samo skracanie tej umiejętności nic by nie zmieniło, tak jak napisałeś.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie się.. Madness od zawsze był za taką cenę i nikomu to nie przeszkadzało... Po co kombinować ? Jeśli nie umiecie grać to nawet obniżka nic nie da, kto ma dużo ap to chyba za darmo tego nie dostał i każdy chce się tym ap pobawić np. wbijając na szalonym.. A vip to jest po to żeby szybko zdobywać to ap i nie płaczcie że ludzie bez vipa nie mają gry, bo bez vipa da się spokojnie grac tylko trzeba umieć. A gdy nie umiecie grać to nie grajcie i nie dawajcie jakiś durnych propozycji bo to wam nie pomoże.  Jestem za przywróceniem madness tak jak było kiedyś. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam usuńcie tą bombe antiinfekcyjną nikt z niej nie korzysta a wszyscy się aby mylą ponieważ jak chcą kupić bezlik to zawsze kupuje sie pipe bomb. Jeszcze raz prosze żeby zostało to usunięte ponieważ ci co najbardziej chcieli aby to dodać wcale z tego nie korzystają bezsensowna zmiana. ;(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Proponuję dodać expa za zadawanie obrażeń np 10 Exp za każde 1000 dmg. Oraz na początku rundy zmniejszona grawitke, żeby utrudnić zombie gre

Nie nie nie po pierwsze po co xp za zadanie 1k dmg dla takiego pvip 10 strzałów i ma te 10 xp A jest misja żeby zadać te 300k dmg. Gravita odpada na 100 procent vip/pvip ma 2 skoki i może na txt wejść więc NIE na 2 propozycje

 

 

 

@EDIT: Zwiekszyc VIp Damage By mial te 1.1 wraz z zwrostem dmg rosnie cena :)  Raczej powinno to byc za te 3 dni 4.92 :) lub 3.69 :D

Edytowane przez mn9
zwiększony dmg u vipa stanowczo odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Większe dodatki do mini vipa np 150 kamizelki

 



Dzień vipa co miesiąc rozdawany jest VIP dla ludzi na serwerze nie obowiązuje pro vipa i mini Vipa Edytowane przez Pawel.?
Opcja "edytuj", nie pisz post pod postem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie nie nie po pierwsze po co xp za zadanie 1k dmg dla takiego pvip 10 strzałów i ma te 10 xp A jest misja żeby zadać te 300k dmg. Gravita odpada na 100 procent vip/pvip ma 2 skoki i może na txt wejść więc NIE na 2 propozycje

Moim zdanie jest to głupi pomysł! A jeśli już tak bardzo tego chcecie, to o troszke powiększyć wymogi expa na next lvl! A za vip'a płacisz poto by lepiej się grało i szybciej!

 

Większe dodatki do mini vipa np 150 kamizelki

Jeżeli miałyby się powiekszyć dodatki do zwykłego vip'a, to trzeba by zwiększyć cene!

 

 

 

 

Dzień vipa co miesiąc rozdawany jest VIP dla ludzi na serwerze nie obowiązuje pro vipa i mini Vipa

 

 

Niestety, ale jest to związane z kosztami, a nie mamy narazie na Reklamy, więc raczej odpada!

 

 

 

Pozdrawiam /Funny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs jakiś wakacyjny np: na top3, na na najlepszego zombi

Jak już mówiłem, wiąże się to z kosztami! Więc nie sądzę, żeby @mn9 lub @Black14 się na to zgodzili, ponieważ serwer nie ma jeszcze reklamy!

 

 

Pozdrawiam /Funny

Edytowane przez Funny358
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże koszty? Co ty dajesz gościu? Opiekun może dawać vipy. Co to szkodzi dać tych 3 zwycięzców dla pierwszego provip a dla dwóch (2,3 miejsca) vipy. Nie można po prostu napisać do właściciela że chcecie taki konkurs zrobić aby zwiększyć aktywność graczy? W czym problem? Dużej straty pieniędzy tu nie będzie lol -_-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Bym Dodał Hp do sklepu :D dla ct. 10ap= 100 hp. raz na  unde (albo jak u zm raz na deda :D bo ktos moze anti wziąść)

Edytowane przez xSZYNECZKAx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Bym Dodał Hp do sklepu :D dla ct. 10ap= 100 hp. raz na unde (albo jak u zm raz na deda :D bo ktos moze anti wziąść)

Opłaca się takie głupoty dodawać zawsze było tylko 100 hp dla humana i było dobrze po co zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że to jest zbyt zbędne ;)

 

 

Poczuj sie, w sytuacji zombie który ma już mało hp i ma cie na 2 hity z PPM, lecz Ty dokupujesz hp i musi uderzyć kolejne dwa razy!?

 

Edytowane przez Zomerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja Bym Dodał Hp do sklepu :D dla ct. 10ap= 100 hp. raz na  unde (albo jak u zm raz na deda :D bo ktos moze anti wziąść)

 

Myślę, że w sumie by się przydało!

 

 

Pozdrawiam /Funny :)

Edytowane przez mn9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomba Infekcyjna Nie dziala na matke zombie :/ Nawet jak sie ja zabije te pierwsze hp (10k). Dalej nie dziala. Prosze o Naprawienie.

 

P.S: To Są Propozycje a nie temat do kłótni więc lepiej przestańcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Bym Dodał Hp do sklepu :D dla ct. 10ap= 100 hp. raz na  unde (albo jak u zm raz na deda :D bo ktos moze anti wziąść)

Odpada.

 

Bomba Infekcyjna Nie dziala na matke zombie :/ Nawet jak sie ja zabije te pierwsze hp (10k). Dalej nie dziala. Prosze o Naprawienie.

 

P.S: To Są Propozycje a nie temat do kłótni więc lepiej przestańcie ...

Bomba infekcyjna zostanie prawdopodobnie usunięta z serwera.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana modeli broni może na te z cs go

Nie,Nie,Nie Odpada. Bylo to już pare razy pisane o takim czymś.mn9 też nie wyrażal zgody (Chyba że Zmienił zdanie:)) Dla mnie to sie nie nadaje.Jak chesz Bronie cs:go Zapraszam na CS:GO Mod Cs 1.6 na Naszej sieci :)

 

 Cytuje:Ja bym proponował jakieś ograniczenie dot paki u zombi wiadomo jest parę osób na serwerze i wogole nie można kupić lm bo zaraz zombi ci rzuci albo jak 2 os są w kampie

 

Jest ograniczenie 2 pak na rundę rzuconych przez JEDNEGO zombie.chyba ci o to chodzi ale jakie ograniczenie?

Ze zombie nie może bomba infekcyjna zarazic 2 osób?jak tak to jest bez sensu.

 

-Moja Propozycja:Zamienic Klasę Zombie Leech Zombie (nikt prawie jej nie uzywa) i zastopic to jakaś Nową klase np

Zombie Medyk Moze Uleczyc zombie apteczkami 2 razy na deda Lub nie dodawac nowej klasy :)

 

Shankar. I co mamy z tym poradzic??

Edytowane przez xSZYNECZKAx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności