Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] ZombieExpMod v3


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego że w sumie nie tak dawno zostało wprowadzone wiele zmian.

Przywrócenie knifeblink - Odpada. Masz specjalną klasę zombie która zastępuje knife blink

Jakieś gold bronie - odpada Sam właściciel nie wyrazi na to zgody, już wiele razy było to wałkowane.

Dodanie do sklepu Autokampy - bezsens... Przecież to serwer z gunxp.

Co do odpychania - to jedyny dobry pomysł z tym big zombie.

Ultimateclip - nie może być droższy ponieważ zapomniałeś o graczach grających na serwerze bez vipów.

A z tym lvl'owaniem - to jest to specjalnie ustawione, tak jak jest. Wyobraż sobie że wchodzi na serwer nowy gracz w tym momęcie, on zaczyna z pistoletami, a ja mam już autolame. No i jeszcze na dodatek nowy gracz bez vip.

 

Link w którym macie przedstawione nowości : http://forum.cs-classic.pl/topic/38161-zombieexpmod-v3-nowo%C5%9Bci/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajzemberg, w 22 Paź 2015 - 20:28, powiedział:snapback.png

Może dodać czerwone lasery jako vip a zółte lasery jako zwykli gracze i dodac pippinade

Jakie lasery? jakie pippinade?

 
zakładam, że chodzi o to
zamiast Niebieskich lm'ów to zwykly gracz będzie mial zółty (inny kolor) a Vip Czerwony ;) a Pippinade sam niewiem co to jest ^^ :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer jest po prostu za łatwy mając ten 24 lvl (?) autokampe już jest koniec gry. Na 1 zombie madness napewno nikt nie przejdzie conajmniej 2-3. Ew bomba zabija chyba że jestes ostatnim żywym. Dlatego słabo podoba mi się balans ludzie/zombie. Ja mam 10 lvl i chodze  zm5 i mam co runde 2-3 miejsce, gdzie z autokampa bym mial po 130 fragów na runde. Proste fakty. Grałem tutaj z 2-3 edycje gdzie balans na poprzednich edycjach był zdecydowanie lepszy.

 

 

@a klasa banshee gówno daje jak stoisz za miną także proszę nie pierdolić

Edytowane przez Kay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer jest po prostu za łatwy mając ten 24 lvl (?) autokampe już jest koniec gry. Na 1 zombie madness napewno nikt nie przejdzie conajmniej 2-3. Ew bomba zabija chyba że jestes ostatnim żywym. Dlatego słabo podoba mi się balans ludzie/zombie. Ja mam 10 lvl i chodze  zm5 i mam co runde 2-3 miejsce, gdzie z autokampa bym mial po 130 fragów na runde. Proste fakty. Grałem tutaj z 2-3 edycje gdzie balans na poprzednich edycjach był zdecydowanie lepszy.


 


własnie nie. gdy sie wbija 24 lvl. robi sie reset + dostaje się darmowego Vipa a zmiany co do sklepu oraz cen zmienialismy 4 raz i tak wszystkim pasuje.


 


 


 


nie nie nie. LVL zostaja. i tak sie zaczyna z 9 lvl'em wiec jest latwo :) ja nie wyrażam zgody na usuniecie lvl. :P


 


 


żadnych lm'ów nie dodawać jest dobrze. 1 starcza na runde a s a 2. a z tymi LM kolorami to czekamy na odpowiedz od mn9 lub -_- :)


Edytowane przez JC PLAMBYGG AS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi oto a pipinade to się żuca jak masz 10000 kasy i you przyciąga kombi i wtedy bum xd i czerone lasery ma vip a zwykli gracze żółci ale lasery a nie jakieś tam małe budki xd i jakby usunąć te lvl bo to do dupytania każdy nowy gracz będzie musiał grać z golem bez sensu moja propozycja to dodać menu broni tam by się wybierało się bronie jakie chcesz a nie jakieś lvl xd

Edytowane przez hajzemberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pomysła bo wiem ,o tym że polaczek lubi robić konkursy itd. Znam go już trochę . Więc co wy na to, aby stworzyć Elitę Humanów , czyli z 7 osobową grupę która by od czasu do czasu wchodziła na jakiś pusty server ffa i trenowała celność i wgl i ta Grupa Elite Humanów by nas reprezentowała w różnych konkursach typowych serverowych :D Mniej więcej jakby się odbył konkurs, że server zombi mod na server cod moda :D itp. Wiecie o co mi chodzi :P

Edytowane przez mn9
Nie wiem czy ten pomysł wypali.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysła bo wiem ,o tym że polaczek lubi robić konkursy itd. Znam go już trochę . Więc co wy na to, aby stworzyć Elitę Humanów , czyli z 7 osobową grupę która by od czasu do czasu wchodziła na jakiś pusty server ffa i trenowała celność i wgl i ta Grupa Elite Humanów by nas reprezentowała w różnych konkursach typowych serverowych :D Mniej więcej jakby się odbył konkurs, że server zombi mod na server cod moda :D itp. Wiecie o co mi chodzi :P

 

HIHIHIHI  Hedy na zm to moja specjalność XDD

 

 

 

Powiem ci tak. gram w cs'a przeszło 6 lat ponad 3 lata to byly same ffa hihi więc jakaś wprawa jest  ^^ pozdrawiam 

i polecam opcje Edytuj XD

Edytowane przez mn9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC. Heady na zombiakach łatwo wchodzą, ale czy tak łatwo Ci wchodzą na serverze ffa ? ;) A poziom polaczka bardzo wysoki jest . Mierzyłem się nie raz gdy miałem formę i zawsze dostawałem po tyłku więc jak by mój pomysł wypalił to trenować i to ostro byśmy musieli :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę że odpada pomysł z elitarnymi humanami :-D ale next pomysł . Jestem za tym aby dodać taki plug-in ze dajmy na to nemesis albo multiinfekcja odbywały się nocą. W końcu Human musi kiedyś skorzystać z noktowizora albo latarki. A jak nie infekcje to dodać mapy gdzie jest noc;)

Edytowane przez mn9
Czekam na opinie innych co do tego pomysłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może zrobić coś jakby kamuflaż na parę sekund. Kupując w sklepie będąc zombie, biegasz przez np. 5 sekund w stroju humana i odwrotnie. Pozwoliłoby to na zmylenie przeciwnika, ułatwiając lub utrudniając grę obu stronom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw napiszę o bugu :

Na serwerze za śmierć powinno się dostawać 1 ap oraz 5 expa, jest to zbugowane i czasami wgl ani expa ani ap nie daje. ( chyba nawet zawsze :D)

 i teraz 2 sprawa ( pomysł Blacka 14)

Dodać na serwer coś co będzie odróżniało ProVipa od Vipa, żeby nie było problemów co do wchodzenia 2 ProVipów do 1 kampy.

 

( Może zmienimy 24 lvl z Opcji "reset" na broń Zloty Glock? XDD [ puchatkowi by sie spodobał  ^^ :D] i można dodać 25 lvl jako reset.)

 

 

 

z tymi broniami to się śmiałem :P

 

a co do  zmiany jakiejś w ProVipie to może np... zrobić  na say /provip i wypisuje kazdego pro vipa i juz bedzie wiadomo :)

Edytowane przez mn9
1ap za śmierć bedzie poprawione,postaram się by komenda /provip została wdrożona.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrym pomysłem byłoby dodać kolejne poziomy po 23 na przykład tak jak inni pisali złote bronie albo inne ich ulepszenia, ponieważ gra po osiągnieciu tego maksymalnego poziomu to nie to samo, nie ma już takiej motywacji jak przedtem.

Edytowane przez mn9
Złote bronie odpadają,a o następnych poziomach pomyślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stroju dla provipa. Jeżeli damy inny model provipa, to będzie się on bugował z modelami zombie. Będą sytuacje w których provip jako zombie będzie miał model humana rozumiecie?

Co do następnych lvl'i i złotych broni to nie wiem czy to przejdzie, ponieważ sam właściciel nie wyraża zgody

Co do bugowania "1ap i 5 expa za killa" myślę że da się to naprawić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dodać Klasę Duch. Miała By Dajmy np. Niewidzialność na 4 sek  ( Jak Jest Duża Kampa By Nie Widać Zombie Gdy Wchodzi do kampy.) Skill Ładuje się np. 40 sek. I Można Go Uzyć 3-4 Razy Na Rundę. (Zależy ile bedzie  chcial Admin Sekund :P)

Edytowane przez mn9
Taka klasa odpada, ale na dniach bedę myślał nad jakąś nową.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności