Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] ZombieExpMod v3


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

a może by tak wprowadzić noże do rzucania :>? mnie ten pomysł się podoba żeby powiedzmy rzucać max 3 nożami które powiedzmy zadawały by po 300 damage? ciekawie by to się spisywało ale oczywiście ich ilość powinna być ograniczona

Według mnie "noże do rzucania" są zbędne, jest bazooka która zadaje dodatkowy dmg.

 

 

Wprowadzenie dodatkowych broni jest dobrym pomysłem, gdyż po wibiciu max lvl po prostu gra się nudzi. Szybsze bieganie zbędne wg mnie, zm da się spokojnie uciec tylko trzeba "trochę" umieć grać :D a kupienie dodatkowego granatu zarażającego to tylko 3 ap. Apteczka na zwykłym trybie gry się nie przydała bo, gdy zm cie uderzy to zabiera ci armor a hp nie ma nic do rzeczy, a na swarm mode to jak jakiś zm cie dorwie to już apteczna nie pomoże bo 3 uderzenia i cie nie ma- zbędne.

Co do wprowadzenia dodatkowych broni typu "Gold" to z tego co mi wiadomo Właściciel nie wyraża zgody. Więc odpada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy lata z bazooką co rundę ja gram na zwykłym vipie i troche bazooka irytuje jak ci ktoś zgarnia fraga z przed nosa bo ci dobija powiedzmy 3 zombie  w kampie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Geniu, jestem starym graczem serwera. Wróciłem do gry i jestem za ponownym dodaniem bind "literka" "say /lm" Jest to naprawdę pomocny bind dla humana. Czasem human naprawdę nie zdąży zakupić lm'a i go postawić jak wbija Ci do kampy banshee.

Edytowane przez mn9
Na poprzedniej stronie jednemu graczowi wytłumaczyłem dokładnie, czemu komenda /lm została wyłączona.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c

 

Jak napisał Geniu, jestem starym graczem serwera. Wróciłem do gry i jestem za ponownym dodaniem bind "literka" "say /lm" Jest to naprawdę pomocny bind dla humana. Czasem human naprawdę nie zdąży zakupić lm'a i go postawić jak wbija Ci do kampy banshee.

co do tego, jestem przeciw podczas pisania strzelać nie mogę nie wiem czy tylko ja tak mam :D? łatwiej mi wcisnąć odpowiednią kombinacje tj M>2>6 :D. A co do Banshee to trzeba napie*dalać ile wlezie zanim się do kampy zbliży :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie trzeba nic pisać w tym że dodasz kupowanie na say, ponieważ chodzi o to aby można było sobie to zbindować pod jeden klawisz i szybciej kupywać niż przez sklep... -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stoję murem za propozycją jednego z przedmówców odnośnie usunięcia klasy "Banshee", nie wiem kto był na tyle nierozważny w poczynaniach bądź taki małostkowy, że dodał tę klasę do gry (bądź zaproponował jej dodanie).

Powiem szczerze, że bardziej bezsensownej klasy to ja już dawno nie widziałem. Klasa buguje cel, niezależnie czy jest to human (przyciąga do lm'a i dzięki czemu może go przeskanować - idiotyzm), czy zombie (przyciąga ZM nawet na MADNESS'IE do siebie). Dzisiaj zostałem chyba z 10 razy przyciągnięty w jeden z wyżej wymienionych sposobów, czym po prostu tylko się ogromnie wkurzyłem. 

Założenie, że ta klasa ma być zastępnikiem za knife blinks jest jak najbardziej chybione. Ot co... knife nie bugował celu. Knife blinks bugował używającego, ale i tak trzeba było wiedzieć jak ten bug wykorzystać (mowa o nieskończonej ilości KB - dla zaawansowanych), drugim bugiem było "przyklejenie się" do celu, ale to i tak nie było nic wielkiego porównując KB do "Banshee", która psuje zabawę na serwerze. 

Osobę, która stworzyła tę klasę powinno się... No nieważne. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Pawlem. Na takiej mapie jak np. zm_foda to sie nie da kampić bo albo w "kontenerze" zostaniesz przyciągnięty do lm'a gdy np. masz bezlika albo zostaniesz przyciągnięty w "drewnie". Ta klasa miała zastępować KB lecz działa na zupełnie innej zasadzie... Jestem za usunięciem tej klasy chociażby na jakiś czas aby sprawdzić czy rozgrywka będzie lepsza czy gorsza. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem za usunięciem tej klasy. Również dzisiaj zostałem przyciągnięty chyba z 4 razy (a dopiero godz. 11:10). Jak i również kiedyś klasa przysunęła mnie do ściany i mnie zeskanowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem za usunięciem tej klasy. Również dzisiaj zostałem przyciągnięty chyba z 4 razy (a dopiero godz. 11:10). Jak i również kiedyś klasa przysunęła mnie do ściany i mnie zeskanowali.

skanowanie to prawdziwa plaga, zwłaszcza gdy żadnego administratora nie ma online (poranne godziny), nadużywają gracze tego, do tego stopnia że załamać się można.

kolejna propozycja aby po wpisaniu komendy /nextmap pokazywało nazwę następnej mapy bo pisać /mapcycle i się domyślać która mapa next jak się jakiejś nazwy nie zna to trochu lipa :) (mam na myśli nowych graczy którzy jeszcze nie zdążyli poznać wszystkich mapek)

Edytowane przez mn9
Postaram się w najbliższym czasie dodać /nextmap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prawie zawsze na serwerze więc zgłaszaj skany... XD

A co do tej komendy to może i by sie przydała ponieważ ten mapcycle to pisze że będzie taka mapka a jest inna. (czasami) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prawie zawsze na serwerze więc zgłaszaj skany... XD

A co do tej komendy to może i by sie przydała ponieważ ten mapcycle to pisze że będzie taka mapka a jest inna. (czasami) :D

Nowłaśnie :) Popieram Geńka dzisiaj nawet pisało że będzie zm_colores a nagle  zm_foda wyskoczyła :D

I proprawcie to że mapcycle nocny jest do 10:00 a nie jest chyba wpółdo 11 a pisze dalej mapcycle nocny

Jestem również za tym żby było rtv (vote na inna mapke)

Edytowane przez mn9
rtv odpada,pisałem to już wielokrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zrobieniem asysty w zabiciu bo nie nawidze ludzi którzy wpychają się do kampy i zabierają kille

Edytowane przez mn9
Odpada,uważam iż na serwer ZM to nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zrobieniem asysty w zabiciu bo nie nawidze ludzi którzy wpychają się do kampy i zabierają kille

Asysta na Zombie Modzie wtf nawet na cs;go modzie takiego czegoś nie ma. Nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby kupowanie lm działało poprzez wpisanie na say /lm 

 

edit.

ok. ;(

Edytowane przez mn9
Na poprzedniej stronie jednemu graczowi wytłumaczyłem dokładnie, czemu komenda /lm została wyłączona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby kupowanie lm działało poprzez wpisanie na say /lm 

 

edit.

ok. ;(

mnie to nie pasi, za bardzo by grę ułatwiło :D wiele nowych graczy którzy zbytnio csa nie ogarniają miałoby problem żeby zrobić bind XD

tak tak są takie przypadki już nie mówie o poprawnym ustawieniu XD

aczkolwiek byłbym za zmienieniem wyglądu laser miny :D proponowałbym zastąpić wygląd na jakąś deske XD bo laser mina to taka troche policyjna a nie każdy gdyby była zombie apokalipsa posiadałby takie coś :D

Edytowane przez mn9
Nie da się zmienić wyglądu LaserMiny, mogę ewentualnie kolor na zielony zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajnie by było zmienić kolor miny xD zawsze to jakaś zmiana... :D

Edytowane przez mn9
Kolor był już kiedyś zmieniany i graczom się to nie podobało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote name="MrDevix" post="281125" timestamp="1459367104"]Popieram Geniuska :) jakieś zmiany mogły by być :)

 

Raczej zbędne ;D

Chyba, ze podacie co was interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sticky_Bomb-GTAV.pngcoś takiego by już zacnie wyglądało w dodaniem lasera ale nie jestem specem od dodawania tekstur więc wam nie wytłumaczę XD ale promień lasera by musiał zostać dodany :D bo aktualne miny trochu futurystycznie wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycje aby do sklepu humana dodać aure. Niby jest ten noktowizor ale nie wiem jak u innych lecz przy dłuższym graniu z noktowizorem bolą oczy xD. Flara jest dobra lecz za krótka. :3 Także podsumowując jestem za aurą w sklepie. Pozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycje aby do sklepu humana dodać aure. Niby jest ten noktowizor ale nie wiem jak u innych lecz przy dłuższym graniu z noktowizorem bolą oczy xD. Flara jest dobra lecz za krótka. :3 Także podsumowując jestem za aurą w sklepie. Pozdrawiam ...

Jestem za flary są krótkie a już mi się przed oczami lata niebieski kolor noktowizora :) Jestem za dodaniem Aury      

                            pre_1459005572__aha.png

Edytowane przez MrDevix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności