Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] ZombieExpMod v3


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za obniżeniem ceny Knife Blink bo 30 ap to mi się wydaje troche za dużo oraz powiększyć cene noktowizora bo 4 ap to za mało jak na noktowizor :P
                                          pre_1459005572__aha.png

Edytowane przez MrDevix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem knife blink jest w dobrej cenie. Wyobrażasz sobie co ja bym robił kiedy mam 300 ap i knife blink po 10 czy tam 15 ap? No właśnie xD.

 

Co do noktowizora to lepiej nie zwiększać jego ceny iż na niektórych mapach w kampach jest ciemno więc noktowizor sie przydaje po takiej cenie ponieważ zostaje jeszcze ap na lm'a.

A więc nie jestem za podniesieniem cen zwłaszcza że nie ma aury w sklepie.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że przydało by się troche zwiększyć cene tak np. do 7 ap a knife blink tak do 20 ap bo nie wszyscy mają vipa ...

 

pre_1460148010__zm.png

Edytowane przez MrDevix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za obniżeniem ceny Knife Blink bo 30 ap to mi się wydaje troche za dużo oraz powiększyć cene noktowizora bo 4 ap to za mało jak na noktowizor :P

Ceny KB nie zmienię,ponieważ KB będzie usunięte z serwera.Myślę że dziś to zrobię.

Co do zmiany cen noktowizora,jestem na nie.Uważam iż cena jest dobra.

 

Ja mam taką propozycje aby do sklepu humana dodać aure. Niby jest ten noktowizor ale nie wiem jak u innych lecz przy dłuższym graniu z noktowizorem bolą oczy xD. Flara jest dobra lecz za krótka. :3 Także podsumowując jestem za aurą w sklepie. Pozdrawiam ...

Nie wiem czy to dobry pomysł,zastanowię się jeszcze.Na dzień dzisiejszy zmienię ustawienia flary, tak by świeciła się dłużej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by było zmienic moda nie na exp moda, że od wybranego poziomu lvl, tylko poprostu dać pełny wybór broni, lub zrobic tak jak z tymi lvl, tylko zamiast od jakiegos lvl jakas bron, to od np. 1000 juz mamy ak.

Edytowane przez mn9
Odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej jest tak jak jest z LvL
Jestem na NIE żeby tak zrobić


 

 

 

Takie małe pytanko do mn9/Black14 (opiekunów)
Nie chcę otwierać nowego tematu dlatego napiszę to tu.
Kiedy jakiś mały konkursik na Vipa :P może jakiś konkurs aktywności znowu :)

 

pre_1460148010__zm.png

Edytowane przez Pawel.?
Opcja "edytuj", gdy chcesz coś dodać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać bombę anty-infekcyjną do sklepu Humana. Koszt takiej bomby wynosiłby 70/80 ap. Grając kiedyś na innym serwerze i bardzo dobrze się ona tam sprawdzała, a gracze byli zadowoleni, także składam propozycje i czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Takie małe pytanko do mn9/Black14 (opiekunów)  Nie chcę otwierać nowego tematu dlatego napiszę to tu. Kiedy jakiś mały konkursik na Vipa może jakiś konkurs aktywności znowu  

 

Myślimy z mn9 nad konkursem. 

 

 

 

Proponuję dodać bombę anty-infekcyjną do sklepu Humana. Koszt takiej bomby wynosiłby 70/80 ap. Grając kiedyś na innym serwerze i bardzo dobrze się ona tam sprawdzała, a gracze byli zadowoleni, także składam propozycje i czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam  
 

 

Niezły pomysł. Pomyślimy z mn9 nad dodaniem takiej bomby.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było pisane, ale ja jestem za usunięciem bomby zarażającej, ponieważ jak jest np 1v1 to zombie sobie rzuca bombe itp, tak ogółem dużo graczy pisze żeby usunąć bo to bez sensu, jak graja na zombie to niech bija ap na te paki. :) Nie ktorzy juz kupuja bezlik itp., a tu nagle bum ! Paka. :) Bezsens

Edytowane przez mn9
Odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie usunąc bomby infekcyjnej ponieważ z tym są powiązane misje także trzeba by zmieniać system misji...

Dokładnie bezsensu usuwanie bo by musieli robić nowe misje ... dużo pracy bezsensu jestem na nie

 

 

pre_1460148010__zm.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tą bombą anti infekcyjną to na czym ona miała by polegać bo nie za bardzo rozumiem?

chyba na tym że koleś (ct) może uzdrowić swoich ... ale ja jestem na nie z tym ... 

 

 

pre_1460148010__zm.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać inne modele grubego zombie i Nemesisa, ponieważ bardzo trudno im się trafia w głowę.. 

Modele Moga Zostać ;) nie ma potrzeby. Dobrzy Gracze Wiedza Gdzie Celować :)  P.S Jest Jeszcze 1 Sposób ;)

~Powtor ? :0

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunac calkowicie szalone zombie lub dac cene ok.30-25ap, bo jak zostajesz sam a zm jest SVip i ma on 200ap to ci wbija na 3 szalonych i masz pograne troche bez sensu. 

Edytowane przez mn9
Nie usunę szalonego zombie.A cena też nie może być za wysoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest obniżona cena zapewne z powodu usunięcia KB oraz banchee. Zgadzam się z tym żeby była wyższa cena za szalone zombie gdyż sam mam zazwyczaj 200-300 ap więc mogę co chwile na szalonym wchodzić i to troche nie ma sensu. 

Także jestem za przywróceniem starej ceny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniesienie ceny utrudni tylko grę graczom bez vipa.lepiej wprowadzić ograniczenie czasowe, powiedzmy szalone co 30/60 sekund. Bardzo ładnie to wyrówna przepaść między graczem a vipem.

Edytowane przez mn9
Propozycja przyjęta
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniesienie ceny utrudni tylko grę graczom bez vipa.lepiej wprowadzić ograniczenie czasowe, powiedzmy szalone co 30/60 sekund. Bardzo ładnie to wyrówna przepaść między graczem a vipem.

Jak najbardziej jestem za tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrobić tak, że na jednym życiu możemy użyć 1 madness'a? Niech ma obecną cenę, bo graczy bez vip'a wydaje się być więcej niż z vip'em.

Przykładowo jest tak samo z dodatkowymi punktami życia. Możemy użyć raz, a potem dopiero gdy umrzemy i to byłoby najlepsze rozwiązanie. Nikt by nie wbijał do kamp z 5 madness'ami. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł.

To nie zda egzaminu przy większej ilości graczy na serwerze, gdyż po prostu będzie za trudno wejść do paru kamp. Mapy są różne, większe oraz mniejsze więc trzeba postawić na równowagę, nie możemy uciąć jednej gałęzi możliwości przy samym pniu :)

Edytowane przez Pawel.?
Też racja, dlatego ten temat nazywa się "propozycje", a nie "aktualizacje" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności