Skocz do zawartości

[PROPOZYCJE] ZombieExpMod v3


mn9

Rekomendowane odpowiedzi

Ten serwer jest w 1/3 taki fajny z powodu, że nie ma KB. Wiem na początku tego brakuję, ale później idzie się tak przyzwyczaić, że te KB utrudnia grę. To jest moja wypowiedź nie wiem jak "większość" graczy zadecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś konkurs :-)

Dodanie jeszcze jednego LM'a bo 2 to za mało :D

 

Ogólnie 2 lm wystarcza lecz jedynie gdy ma sie większe levele. Do mniejszych lvl zgadzam sie przydałby sie dodatkowy lm. A że wszyscy wiemy iż na serwerze występuje większość małych lvl myślę że dobrze byłoby dodać tego jednego dodatkowego 3 lm'a...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma KB, więc ogranicznik do 2 lm'ów jest idealnym rozwiązaniem. Tym bardziej, że madness'y kosztują po 20 AP.

 

Ja dzisiaj troszkę grałem na ZM, mam 9 poziom i bez problemu dałem sobie radę z JEDNYM lm'em, wystarczy trochę wiedzy teoretycznej i bez problemu można grać.  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawić VIPa bo nawet koleś który grał na sh miał ;-; Dużo graczy po banie ma darmowego na parę map

Edytowane przez mn9
Zobaczę co da się zrobić w tej sprawie,ewentualnie przekażę komu trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawić VIPa bo nawet koleś który grał na sh miał ;-; Dużo graczy po banie ma darmowego na parę map

Właśnie, mn9 jak wczoraj graliśmy gracz napisał, że jak dostanie bana ma darmowego Provip'a na 5 rund. Więc nie tylko vip jest zbugowany, ale też Provip ;/ Oczywiście jeżeli da radę to naprawić to jestem za^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje 

-Wprowadzenie innego wyglądy pro vipa jak to było kiedyś

-Dodanie głosowania na mapę jak to było kiedyś

-Zmodyfikowanie klasy Banshee tak, aby nie przyciągała przez ściany a, także zm

-Dodanie KB, ale za około 15 ap, gdyż kiedyś był on dostępny chyba od 5 ap i wydawało mi się to za mało.

-"zatrudnienia" większej ilości administratorów bo obecnie na serwie bywa tylko mn9 przez krótki okres czasu dziennie, ludzie często łamią regulamin, a chyba nikt nie będzie składał skargi za np. mikro +16.. 

 

Myślę, że większość graczy zgodzi się z moimi propozycjami :)

- Jeśli dam inny wygląd ProVipowi to będzie się on bugował i nie bedzie to zbyt dobrze wyglądać.

- Głosowanie odpada, specjalnie po to wprowadzony jest mapcykl.

- Nie jest to możliwe(tak mi się wydaje,ale dopytam kogo trzeba)

- KB odpada jak na razie .

- Od przyszłego tygodnia sytuacja ulegnie poprawie.

 

Jestem za dodaniem KB za 15 ap. Nie będzie to nikomu przeszkadzać gdyż nie każdy będzie chciał wydawać aź tyle "waluty". A dla tych którzy będą mieli więcej ap będzie przydatne.

KB nie dodam jak na razie, ponieważ musiałbym usunąć klasę Banshe a tej nie chcę na dzień dzisiejszy ruszać,ewentualnie mogę tą klasę nieco zmodyfikować.

 

Też jestem za dodaniem KB ;D 

Jak wyżej,odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu bazooka nie zostaje na następną rundę jak się przeżyje? Jak zostało to usunięte i dodane przez to dla Provipa za free to jestem myśli aby usunąć Provipowi bazooke za free, a zrobić żeby za przeżytą rundę ona została, ponieważ Provip zdobywa szybko ap, a vip czy zwykły gracz nie aż tak szybko. 

 

Płacąc 30 zł za tę usługę liczysz, że zostanie to skasowane? Cena wysoka więc dodatki muszą być.  :P Więc jestem na nie

Dobra dla Provipa może zostać, ale jestem za dodaniem bazooki, która po rundzie zostanie tak jak to było kiedyś :P

Edytowane przez mn9
To nie zostało usunięte,postaram się by ta bazooka zostawała po rundzie jak przeżyjemy,ale nic nie obiecuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu bazooka nie zostaje na następną rundę jak się przeżyje? Jak zostało to usunięte i dodane przez to dla Provipa za free to jestem myśli aby usunąć Provipowi bazooke za free, a zrobić żeby za przeżytą rundę ona została, ponieważ Provip zdobywa szybko ap, a vip czy zwykły gracz nie aż tak szybko. 

Płacąc 30 zł za tę usługę liczysz, że zostanie to skasowane? Cena wysoka więc dodatki muszą być. :P Więc jestem na nie

 

 

 

 

 

 

 

Mn9, skoro na nemku ludzie się odradzają to jestem za dodaniem tego również na survie :P

 

 

Black zawsze surv wygrywa chyba, że trafi się jakiś "Nieogarnięty" gracz

Edytowane przez mn9
Odradzanie na survie odpada,Black14 dokładnie wytłumaczył dlaczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mn9, skoro na nemku ludzie się odradzają to jestem za dodaniem tego również na survie

Jeżeli zostałby ustawiony respawn zm na survie to wtedy surv nie miałby żadnych szans przeżycia. Na nemku ludzie się odradzają ponieważ nemek ma dużo hp i inaczej ludzie nie mieliby szans na wygranie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie ilości modów na mape.. Czasem są 3 survy a to jest wkurzające

 

Ograniczenie ilości bomb. 2 na rundę razem z bombą dla 1 zombie=3 Umili grę bo gra cały czas z pakami robi się nudna

Edytowane przez mn9
W regulaminie jest odpowiedni zapis,każde zm ma prawo rzucić na rundę max 2 paki, za 3-cią jest ban.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za tym pomysłem aby ograniczyć liczbe modów ponieważ wiele osób ma misje związane z survem lub nemezisem gdyby to ograniczyć nikt niedałby rady wykonać tych misji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Geniusa. Sam mam obecnie misje żeby zadać 100k dmg w nemesisa i w brew pozorom ta misja zajmuje bardzo dużo czasu.. Nemek jest za zwyczaj raz, wyjątkowo dwa razy na mapę, a dmg jakie może zadać ktoś z ~19 lvl bez pro vipa oscyluje w granicach 5-6k na rundę, dla tego zmniejszenie liczby modów jest słabą propozycją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem na nemka któregoś dnia czekałem 4 rundy i nie było nemka jak to serwer wyliczył zajęło mi to 2800 minut coś koło tego, podobny problem z misją shotguna (m3) przerobiłem to katując zombie na no clipie ale jakoś po 18 rozegranych mapach (liczyłem) dało radę, teraz robię misje 800 zm tj berlin te zalicza normalnie nie wiem jak będzie z kolejnymi ponieważ tę dopiero zaliczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje, a mianowicie dodanie map zm_restart_v3 i mapy zm_x1.Jeśli chodzi o mape restart starsi gracze pewnie pamiętają tą mapę, gdyż była ona bardzo popularna. Mapa ta jest bardzo uniwersalna. "Długa" jaka znajduje się na tej mapie służy mniejszym lvlą, a także są na niej liczne kampy w których można kampić solo. Na mapie zm_x1 znajduje się wiele fajnych, długich kamp i platform, myślę że każdy był by zadowolony grając na tych mapach poza tym mapa ta była już kiedyś grana na serwie. Proponuje je wstawić za mapy zm_kildust i zm_battlegroud foda. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam propozycje, a mianowicie dodanie map zm_restart_v3 i mapy zm_x1.Jeśli chodzi o mape restart starsi gracze pewnie pamiętają tą mapę, gdyż była ona bardzo popularna. Mapa ta jest bardzo uniwersalna. "Długa" jaka znajduje się na tej mapie służy mniejszym lvlą, a także są na niej liczne kampy w których można kampić solo. Na mapie zm_x1 znajduje się wiele fajnych, długich kamp i platform, myślę że każdy był by zadowolony grając na tych mapach poza tym mapa ta była już kiedyś grana na serwie. Proponuje je wstawić za mapy zm_kildust i zm_battlegroud foda. pzdr

 

Takie mapki jak zm_restart_v3 oraz zm_x1 już są na serwerze. Tutaj jest temat z aktualnymi mapkami na serwerze. Mapki ZM

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mapki jak zm_restart_v3 oraz zm_x1 już są na serwerze. Tutaj jest temat z aktualnymi mapkami na serwerze. Mapki ZM

 

Ahaa. One są pewnie w godzinach nocnych. A może można by było dać je w godzinach popołudniowych/wieczornych bo to są na prawdę dobre mapy

Edytowane przez mn9
Mapcykl będzie zmieniany,więc uwzględnie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Propozycja. Zabronienie przyciągania klasą banshee przez lm.. Miałem kilka razy taką sytuacje że ktoś przyciągną mnie przez lma klasą banshee i przez niego mnie przeskanował...

Edytowane przez mn9
Ja tylko przypomnę iż zarażenie przez lm'a to nie skan.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsens,klasa Banshee została dodana bo ma możliwość przyciągania co zastępuje KB więc nie można "ZABRONIĆ" graczom używania tej opcji.

Edytowane przez Kandydat Na Bota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsens,klasa Banshee została dodana bo ma możliwość przyciągania co zastępuje KB więc nie można "ZABRONIĆ" graczom używania tej opcji.

Mi chodzi o to żeby nie przyciągali i skanowali przez lma.. Gra traci sens, gdy masz zakupionego bezlika i kampisz a tu wchodzi banshee i przyciąga, skanuje cie i nie możesz nic z tym zrobić..

 

EDIT: KB działał na zasadzie że zombie przyciągał się do humana a banshee przyciąga do siebie humana co jest zupełnie odmienne do KB więc stwierdzenie że ta klasa zastępuje KB jest nie na miejscu. 

Edytowane przez Ofensywny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapcycle z rana jest tragiczny w tygodniu już nie raz spotkałem się z sytuacją gdy grało 4-6 osób oczywiście jak już się wbiłem do kampy i zacząłem ich uklepywać bez wysiłku to wychodzili z servera po czym czas trwania mapy się resetował kiedy już było do końca mapy 5 minut i jakis gracz wyszedł i wszedł na server czas mapy się resetował (często zm_killdust, zm_gbox5, zm_colores)

przydałoby się to przerobić osobiście mam sam czasami tego dosyć gdyż taka mapa przez newbie potrafi być nawet 2-3h ze względu na resetowanie się tego czasu

co do misjii Nemezis 100k w nemka to jeszcze nie jest taka tragedia ja na survivora żeby 20 zombie ubić już czekam kilka dni a że mam czas gram nawet kilka godzin dziennie.

na 24 poziomie gra zaczyna się troche nudna robić jeżeli nie można wykonać misjii, przydałoby się dodanie nowych broni na wyższe poziomy byłbym za wprowadzeniem nowych broni typu "kusza" lub wzmocnionych broni jak już ktoś wspomniał np złoty glock bardzo fajna opcja by to była :D przydałoby się również wprowadzenie apteczki która mogłaby być kupiona za AP i regenerowałaby punkty życia humana do 100 oczywiśćie możliwość kupienia 1 na runde bo wiadomo czasem przebiega się z jednej kampy do drugiej i można być po strzale zainfekowanym :P

zauważyłem też błąd na serwerze jeżeli jest się na vipie,provipie użyje się paki i szybko antidotum human potrafi nawet 3k hp mieć :D co czyni go przeciwnikiem równie groźnym jak survivor gdyż kupienie bezliku i szybkostrzelności załatwia większość zombie i taki gracz może sobie swobodnie po mapie biegać pod warunkiem że zombie go nie zablokują przydałoby się jeszcze wprowadzenia humanowi możliwość wykupienia szybszego biegania gdyż na dużych mapach typu zm_grass_initiate human nie ma szans uciec przed zombie bez użycia frost nade a jak biegają z różnych stron to może być to trochę irytujące

Edytowane przez mn9
Wykorzystywanie wszelkich błędów gry/serwera kończy się banem permanentnym.Co do błędu zobaczę co mogę z nim zrobić.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka. Dzisiaj grając na serwerze pewien gracz spytał się o bind na szybkie kupowanie lm'a lecz jak wiemy od pewnego czasu takowego nie ma. A mianowicie dąże do tego ażeby przywrócić to co było kiedyś czyli możliwość kupowania lm'a przez wpisanie na sayu /lm. Moim zdaniem znacznie ułatwia to gre humanowi gdyż jak wcześniej była mowa można by było sobie zbindować kupno pod jeden klawisz. (troche to pokręcone ale myśle że zrozumieliście). Pozdrawiam :D

Edytowane przez mn9
Odpada,ponieważ jest limit na kupowanie lm'ów a krótko mówiąc z tym limitem ta komenda nie chciała współpracować,więc została wyłączona.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak wprowadzić noże do rzucania :>? mnie ten pomysł się podoba żeby powiedzmy rzucać max 3 nożami które powiedzmy zadawały by po 300 damage? ciekawie by to się spisywało ale oczywiście ich ilość powinna być ograniczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie dodatkowych broni jest dobrym pomysłem, gdyż po wibiciu max lvl po prostu gra się nudzi. Szybsze bieganie zbędne wg mnie, zm da się spokojnie uciec tylko trzeba "trochę" umieć grać :D a kupienie dodatkowego granatu zarażającego to tylko 3 ap. Apteczka na zwykłym trybie gry się nie przydała bo, gdy zm cie uderzy to zabiera ci armor a hp nie ma nic do rzeczy, a na swarm mode to jak jakiś zm cie dorwie to już apteczna nie pomoże bo 3 uderzenia i cie nie ma- zbędne.

Edytowane przez mn9
Dodatkowe bronie odpadają,było to już wałkowane wielokrotnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności