Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem zbędna rzecz, równie dobrze można dodać się na STEAM i przypominać ani jeżeli dodawać kolejne dodatki na serwer, które nie są ważne tak naprawdę, ale to moje zdanie, decyzja należy od Droso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysek z gangu "izi" oszukuje ludzi na respect :

Przykład:

*Doda mnie ktoś do gangu ? -(klysek) jak wpłacisz respect to cie dodam. Dobra jak już owa osoba wpłaci on ją wypier.ala.

*(klysek)ile macie respectu?? -13000 -(klysek) chcesz do gangu??

Regulamin:

Zakaz proszenia o respect

 

Osoby poszkodowane: (skrócona lista)

Polar

Mrolo

Mirando

I wiele innych jeśli nie dziesiątki to setki poszkodowanych

 

O co proszę o zrobienie z tym w końcu coś a najlepszym zakończeniem sprawy byłoby usunięcie jego gangu ! Nie klam , droso jak mozesz to sprawdz ile osob wyrzucil :)

Edytowane przez Micase
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz chce odejść z gangu ale wcześniej wyrzucił mnie z gangu, ponieważ podobno nie wpłacałem respektu a tydzień wcześniej wpłaciłem 20k potem jak nie chciałem dać respektu bo już nie miałem dużo wyrzucił mnie z gangu więc w sumie i tak odchodzę z gangu a więc gang powinien zostać usunięty. Wszyscy gracze w gangu są co chwila zmieniani dla tych którzy dają więcej respektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysek z gangu "izi" oszukuje ludzi na respect :

Przykład:

*Doda mnie ktoś do gangu ? -(klysek) jak wpłacisz respect to cie dodam. Dobra jak już owa osoba wpłaci on ją wypier.ala.

*(klysek)ile macie respectu?? -13000 -(klysek) chcesz do gangu??

Regulamin:

Zakaz proszenia o respect

 

Osoby poszkodowane: (skrócona lista)

Polar

Mrolo

Mirando

 

teraz chce odejść z gangu ale wcześniej wyrzucił mnie z gangu, ponieważ podobno nie wpłacałem respektu a tydzień wcześniej wpłaciłem 20k potem jak nie chciałem dać respektu bo już nie miałem dużo wyrzucił mnie z gangu więc w sumie i tak odchodzę z gangu a więc gang powinien zostać usunięty. Wszyscy gracze w gangu są co chwila zmieniani dla tych którzy dają więcej respektu.

 

I wiele innych jeśli nie dziesiątki to setki poszkodowanych

 

O co proszę o zrobienie z tym w końcu coś a najlepszym zakończeniem sprawy byłoby usunięcie jego gangu !

Micase juz nie robie tak jak zobaczyłem swoj gang na czarnej liście polar jest u mnie w gangu mrolo sam odeszedł a mirando jest dalej więc nie wiem w czym pretensje. pozatym jak usuwałes perkza,sopela to nic nie mowiłes                                                                                                                                                                                                                                                                                     mrolo mnie sam wyzywałes na pw jak zrobiłem bunt w terorystach dlatego cie wywaliłęm po twoim przeproszeniu dodałem cie jeszcze raz a potem postanowaiłes sam odejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją kolejną propozycją, będzie nowa rasa. Jest nią arab. Miałby +hp i większe dmg ze wszystkich granatów.

Dobry pomysł, ale umiejętności złe

 

 

Można też wprowadzić coś w rodzaju ogłoszenia, że po wejściu na serwer jest np. "[GANG] Pamiętajcie o aktywności".

Trochę bajer, może kiedyś, nie zapomnę o tej propozycji

Edytowane przez OG droso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej według mnie powinni usunąć chowanego albo skrócić czas trwania, bo po pierwsze, musisz stać w miejscu przez 6 minut a po drugie jak zginiesz pierwszy to musisz przez 6 minut mieć zamglony obraz. Więc albo, powinni usunąć zabawę albo skrócić czas trwania zabawy.

Edytowane przez mrolo10000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zrobić może coś na zasadzie, że osoby, które zostaną odnalezione/zabite będą mogły sb latać lub są odrodzone, ale zrobić to na zasadzie, że nie będą widzieli innych TT ani żywi TT nie będą widzieć tych co latają/biegają.

Bo co da skrócenie? Na dużych mapach to nie jest takie łatwe znaleźć inne osoby, a z drugiej strony nudzi się innym czekanie z szarym tłem i sporo osób (nowych) myśli, że im się coś zepsuło i wychodzą. xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zaktualizować opis VIPa w sklepie bo jest stary i nieaktualny.

 

Opis VIP'a na serwerze JailBreak CS:GO: 
1. Rezerwacja slota 
2. +25 HP 
3. Większe DMG z noża 
4. Gdy trafisz nożem w plecy zawsze zabijasz.
5. Posiada kevlar 
6. Posiada podwójny skok 
7. Przywitanie po wejściu na serwer 
8. Zdobyty respekt * 1.5 
9. Szansa do drop blunta zwiększona dwukrotnie 
10. Może dropnąć blunta z ruletki 
11. CT posiada grenade, a TT medishota
 
Punkt 4 jest stary, a 10 punkt to nie wiem jaka jest szansa (jeśli w ogóle jest) na tego blunta.
Edytowane przez R0dr1g3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba zrobić tak że jak już będziesz latał po mapie to nie możesz nikogo widzieć ani nikogo nie blokować, w tym czasie jak nie żyjesz możesz sobie pozwiedzać mapę albo przechodzić np. climba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moją kolejną propozycją będzie możliwość spectowania graczy dla adminów nie wchodząc do spectów podczas chowanego. Nieraz jest tak że jak admin wejdzie do specta trzeba wyjść i wejść do serwera, żeby do jakieś drużyny dołączyć z powrotem.

Edytowane przez ra1x1or
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze miał na myśli to ze żyjąc nie da się sprawdzić czy ktoś jest w celi, bugije mapę itp.

-------------------------------------------------

Proponuje ZAKAZAĆ robienia quizu z nadrzuceniem katygorii, niech każdy ma prawo ją sobie wybrać bo tak to można zrobić(przez niektórych jest to praktykowane) quiz z X i dawać takie pytania Z żęby nikt  nie odpowiedział.

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie w tym problem.

Ktoś może wpłacić tyle respektu, i potem zacząć odwalać dziwne rzeczy, nie współpracować z gangiem itd.

Dlatego, lider, mógłby zablokować wpłacanie tej osobie tak, by ta nie mogła wpłacać respektu.

Ta osoba nie straciła by wtedy respektu, a mogłaby zostać wyrzucona.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja życzenia, którego ja miałem na moim serwerze :D

OneShoty

Pojedynek na deagle, każdy ma po jednym ammo, po każdym strzale przeciwna osoba ma znowu 100 hp (CT strzela = TT odradza do 100 hp i vice versa).

W ten sposób trzeba zabić oneshotem, czyli strzałem w głowę.

 

Dodatkowo, przydałoby się tutja ustawić jakiś limit czasu, po którym HP już by się nie odradzało, gdyż takie życzenie może być strasznie przedłużane

 

 

Dodatkowo:

Dodać do życzeń kółko krzyżyk (można zbudować w menu -- Droso raczej czai o co chodzi)

Dodać do życzeń kamień papier nożyce

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, żeby wprowadzić do sklepu terrorysty Granat, który by oślepiał na kilka sekund (koszt 16000$)? Zaraz przedstawię jego działanie. Taki granat by się rzucało np. na ścianę (jak TA) i by emitował światło oślepiające. Czyli jak osoba patrzy się w tym kierunku to nic nie widzi. Taki granat by działał przez 2-3 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, żeby wprowadzić do sklepu terrorysty Granat, który by oślepiał na kilka sekund (koszt 16000$)? Zaraz przedstawię jego działanie. Taki granat by się rzucało np. na ścianę (jak TA) i by emitował światło oślepiające. Czyli jak osoba patrzy się w tym kierunku to nic nie widzi. Taki granat by działał przez 2-3 sekundy.

moim zdaniem bez sensu :/

--

Patrz też pod kątem CT, przez 2-3 s to wszyscy Ci uciekną. 

--

Nie powiem przydałoby się coś dodać do sklepu bo troche bida ale to jeszcze nie to.

Edytowane przez B!@ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności