Skocz do zawartości

[JB CS:GO] Propozycje Ogólne


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, z1xu napisał:

Jakieś nowe zabawy, bo wszystkie się już przejadły. Zamiast tych praktycznie nie używanych „snow war, ziemniak”.

- one shot, one kill ( wszyscy 1hp i deagle, rewolwery )

- awp / scope day ( chyba wiadomo, hp normalne, bez pistoletów, z kosa żeby normalnie biegać, ale nie można zabić z  niej )

- knife day ( all 1hp, only kosy )

To tylko propozycje, myśle że najciekawsza propozycja to nr 1.

 

Bardziej bym proponowal Scouta bez scoope na one shot one kill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, crate napisał:

Usunąć, bądź zrobić coś z chowanym. Aktualny stan tej zabawy na serwerze wygląda tak, że: ct daje go albo w pierwszej rundzie, żeby zarobić hajs i zniechęcić ttków, lub jako kara za buntowanie się. Myślę że nie można nazwać to mianem zabawy, jeżeli nikt praktycznie nie czerpie funy z zabawy gdzie wiekszosc osob siedzi afk 6 minut. 

Szczerze to za czasów @SnuFFy (czyli nie dawno) ta zabawa była dodana, bo to właśnie gracze chcieli tej zabawy, więc nie rozumiem co za problem? XD 

Raczej to nie jest wina zabawy, że ludzie są lekko upośledzeni i dają chowanego, bo nie potrafią ogarnąć buntów.

1 godzinę temu, offen napisał:

Przywrócić komendę !ghots :D. Zabawa, na której !ghost się miał bugować nie została wprowadzona a komenda nie została przywrócona :(.

Komenda !ghost była fajna, ale została usunięta, dlatego że była mocno zbugowana, a były takie cwaniaki co specjalnie coś bugowały, albo specjalnie skakały w grupkach na tych ghoscie przy prowadzącym, żeby utrudnić prowadzenie, bo było słychać skoki tych duszków.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cyprianeq napisał:

dodanie 2 berretek do hs daya

Kolejny syfiasty spam gun, bez sensu

//

Zabawa (Wojny Kosmonautów (xD) ale np. recoil broni by był wyłączony, exojump, leczenie za fraga, dozwolone sojusze, ograniczone pole widzenia i lekko powiększony speed

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 19:34, Medve napisał:

Komenda !ghost była fajna, ale została usunięta, dlatego że była mocno zbugowana, a były takie cwaniaki co specjalnie coś bugowały, albo specjalnie skakały w grupkach na tych ghoscie przy prowadzącym, żeby utrudnić prowadzenie, bo było słychać skoki tych duszków.

Nie było żadnych bugów prócz kilku map kiepsko zrobionych i dopóki mówiłem, że za takie coś grozi odebranie svipa i ban na tydzień (można wyciągnąć z logów kto trolluje) to nikt tego nie robił, można jak najbardziej przywrócić tak jak było dla vipa i wyżej i dodać informację czym grozi przeszkadzanie w grze

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, patrik napisał:

Nie było żadnych bugów prócz kilku map kiepsko zrobionych i dopóki mówiłem, że za takie coś grozi odebranie svipa i ban na tydzień (można wyciągnąć z logów kto trolluje) to nikt tego nie robił, można jak najbardziej przywrócić tak jak było dla vipa i wyżej i dodać informację czym grozi przeszkadzanie w grze

Ghost zostal wylaczony bo powodowal problemy przy ktorejs z nowo dodanych zabaw, nie pamietam juz ktorej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SnuFFy napisał:

Ghost zostal wylaczony bo powodowal problemy przy ktorejs z nowo dodanych zabaw, nie pamietam juz ktorej.

Został wyłączony z powodu zabawy "wyścig zbrojeń", która po tygodniu została usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, offen napisał:

Został wyłączony z powodu zabawy "wyścig zbrojeń", która po tygodniu została usunięta.

Została usunięta z innej zabawy 

payday

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Scroll no chyba że tak ale nie wydaje mi się żeby !ghost aż tak przeszkadzał w tej zabawie.

///

Naprawić !pomoz, dostaje się zbyt dużo respektu :D

- użyj ruletki 100-1000 czy jakoś tak

- [Pomoc dla ziomka] Dzięki za pomoc! Trzymaj 1556 respektu

///

@Medve nie wydaje mi się :kappa:

///

@Gemciu kurde za dużo mam tego respektu i nie mam co z nim zrobic... a tak serio to nie wiedziałem, że ten mnożnik na to też działa XD

Edytowane przez offen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie możliwości podzielenia na trzy/cztery drużyny przez !kolor.

50 minut temu, offen napisał:

Naprawić !pomoz, dostaje się zbyt dużo respektu :D

- użyj ruletki 100-1000 czy jakoś tak

- [Pomoc dla ziomka] Dzięki za pomoc! Trzymaj 1556 respektu

A może tak miało być? XDD

@offen mi też :kappa: 

Edytowane przez Medve
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, offen napisał:

@Scroll no chyba że tak ale nie wydaje mi się żeby !ghost aż tak przeszkadzał w tej zabawie.

///

Naprawić !pomoz, dostaje się zbyt dużo respektu :D

- użyj ruletki 100-1000 czy jakoś tak

- [Pomoc dla ziomka] Dzięki za pomoc! Trzymaj 1556 respektu

///

@Medve nie wydaje mi się :kappa:

Zapomnieliscie O przywileju vipa? Mnożnik respektu.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać w menu życzenia w slotach 1-4 puste nieklikalne opcje (ewentualnie jakiś tekst wyjaśniający co to życzenie i jak działają customowe życzenia) bo często zdarzają się missclicki gdy ktoś chce zmienić broń po zabawie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, offen napisał:

Naprawić komunikat przy wyrzucaniu kogoś z CT

"[VoteKick] Możesz rozpocząć jedno głosowanie na mapę!"

A powinno być napisane raz na rundę.

Tak ma być XD. Jeśli zrobisz jedno głosowanie, kolejnego już nie robisz, proste.

@offen jak dobrze pamiętam. To jak zrobiłeś jedno glosowanie nie ważne czy uddane czy nie, to już potem nie mogłeś.

Edytowane przez z1xu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znerfic Exo jumpa bo jest popierdolony w normalne prowadzenie typ se jednym skokiem cała mapę przelatuje kurwa i nic nie można zrobić...

EDIT: Przykład tego

http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_fortify_v2-1566302949-1566305669.zip

Edytowane przez Kursor2k
  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Elegancki Memek napisał:

Dodatkowo usunąć te śnieżki, runda przy tej zabawie trwa po 7-8 minut.

Rzadko kiedy tyle trwa, a jest to spoko zabawa, którą lubi dużo graczy.

Poza tym została ona dodana zamiast zbijaka.

 

  • Like 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elegancki Memek napisał:

Dodać  z powrotem survival, jedna z najfajniejszych zabawa dla TT.

Ct może samo zrobić survival po prostu idzie do gr daje zakaz wchodzenia do gr i mówi że da boxa w np 16.30 i jest survival

Edytowane przez Kursor2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elegancki Memek napisał:

Dodać  z powrotem survival, jedna z najfajniejszych zabawa dla TT. 

Ta, jedna z najfajniejszych zabaw dla tych co grają setki godzin, mają svipa i ulepszoną szybkość, nikt inny nie ma szans na niej

A jeżeli usunąć śnieżki bo za długo trwają, to oczywiście chowanego też

Edytowane przez patrik
  • Like 4
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Elegancki Memek napisał:

Usunąć regulamin z działu JB, bo nie wiadomo na który patrzeć, czy w tym głównym dziale regulaminy czy tu.

Nie można tego usunąć ponieważ tam są tez wpisywane wprowadzone zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Elegancki Memek napisał:

lecz te dwa regulaminy wygląają inaczej i mają co innego XD

Regulamin w dziale głównym regulaminów jest tym, który obowiązuje na serwerze. Ten, który jest w dziale JB jest identyczny, jest on po to aby gracze mogli w jednym temacie widzieć regulamin i jego poprawki. Nie zostanie on usunięty bo jest mi łatwiej robić zmiany na nim i później wysyłać do administratora forum, żeby zmienił to w głównym. Do tego w dziale "Regulaminy" nie mam dostępu jako moderator działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności