Skocz do zawartości

[NEW] Propozycje, bugi itd...


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak:
• Ze specta widać już przedmiot gracza
• Replikant jest już w całości wyposażony

• Dodano resztę klas premium, dzisiaj dojdą jeszcze 3 zwykłe i jedna premka (o ile się nie mylę [w razie W edytuję ten post])
• Klany działają jak powinny
• HUD będzie poprawiony z żółtego na zielony

• Komenda /wymien zostanie dodana

Teraz nie wiem czy chcecie może jakiś system głosowania na ostatnich zawodników, będzie wam łatwiej zbierać monety na klan. -> To już zależy od waszych wypowiedzi.

___________________________________________________
Teraz może jakieś rs'y? Mam czekać od was na propozycje, czy osobiście dodać "randomową" gotową paczkę? (Oczywiście z odsłuchem)

Edytowane przez James0v.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Klasa Obrońca zbugowane dodawanie statusu 

 

1.Ile dodawać

 

2.Int

3.Hp

4.Wyt

5.Spee

 

Chcąc dodać w int dodaje hp

Chcąc dodać hp dodaje wytrzymałość /

Chcąc dodać wytrzymałość dodaje speed

 

2.Mozliwość kupowania broni do zablokowania ponieważ grasz klasa z słabą bronią a kupujesz np awp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawiłem trochę ten serwer

 

Naprawiono cały system rs'ow oraz calutki silnik (ten błąd z brakiem wyświetlenia napisów, to wina źle dodanego HUD, który blokował inne kanały, a co do crashy, to mogły to powodować errory z CurWeapon, naprawiłem to)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To tak:
Stworzona została ruletka dla VIP:

 

Może za darmo wylosować bonus (Ruletka VIP) [/ruletkavip] - Raz na 360 sekund
[Ruletka VIP]
[3-30] Monet
Losowy Perk
Losowy Bonus do statystyk - Na jedna rundę
- [50 HP]
- [50 Kondycji]
- [50 Wytrzymalosci]
- [50 Inteligencji]
Losowy EXP [3-20]

Sprawdziłem ją, wszystko działa poprawnie, statystyki są usuwane po freeze, czyli jeżeli dostaliśmy w jednej rundzie +50hp, to po freeze na następnej rundzie to znika. Ruletkę można używać co 360 sekund. 
Wydaje mi się, że napisałem wszystko prawidłowo, przynajmniej ja sam nie napotkałem problemów i wszystko było prawidłowo blokowane, a statystyki znikały przy wyjściu serwera bądź na następnej rundzie (następna runda = czas po freeze)

 

Kończę VIPa i też zostanie on przeze mnie przetestowany, gdy go skończę, podam jego opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

VIP dostępny na serwerze

1.Specjalny model VIP
2. Dostęp do sklepu VIP [/sklepvip]  -> NIE DOSTAŁEM SPISU RZECZY KTÓRE MAJĄ TAM BYĆ WIĘC TEGO JESZCZE NIE MA
3. Dwukrotnie wiekszy EXP
4. Drop monet [x2]
5. Napis VIP w tabeli wynikow
6. Prefix "[*VIP*] Gracz"
7. Rezerwacja Slot'a
8. [Bonusy za zabojstwo]
- [+10/+15] HP za zabójstwo
- Dodatkowe [$] za zabójstwo
9. Przywitanie gdy VIP wchodzi na serwer
10. Ma unlimited ammo w magazynku
11. Co rundę jako gracz VIP otrzymuje darmowe [3] monety i [3] Exp'a!
12. Może za darmo wylosować bonus (Ruletka VIP) [/ruletkavip] - Raz na 360 sekund
[Ruletka VIP]
[3-30] Monet
Losowy Perk
Losowy Bonus do statystyk - Na jedna rundę
- [50 HP]
- [50 Kondycji]
- [50 Wytrzymalosci]
- [50 Inteligencji]
Losowy EXP [3-20]

Także gotowy i sprawdzony, więc został w nim jeszcze tylko sklepik

 

Teraz czas zabrać się za klasy i perki.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1./ruletkavip   nie działa mi 

2.mam własny klan są w nim 4 osoby jak wchodzę w zakładkę aby kogoś usunąć to jest tam tylko osoba która pierwsza dołączyła do klanu

3.Wchodząc w ranking top10 klanów są tam pokazane zabójstwa / obrażenia / hp /exp/wytrzymałość   nie pokazują się tam te statystyki (klan wyżej widać w co dał )

4.Dalej po wbiciu lvl 109 pokazało mi się awansowałeś na lvl 9  . A po wbiciu 110  Awansowałeś na lvl 4 

 

A i jeszcze spam z lvl od 80 + dalej jest 

Edytowane przez Have a nice day
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1./ruletkavip   nie działa mi 

2.mam własny klan są w nim 4 osoby jak wchodzę w zakładkę aby kogoś usunąć to jest tam tylko osoba która pierwsza dołączyła do klanu

3.Wchodząc w ranking top10 klanów są tam pokazane zabójstwa / obrażenia / hp /exp/wytrzymałość   nie pokazują się tam te statystyki (klan wyżej widać w co dał )

4.Dalej po wbiciu lvl 109 pokazało mi się awansowałeś na lvl 9  . A po wbiciu 110  Awansowałeś na lvl 4 

 

A i jeszcze spam z lvl od 80 + dalej jest 

1. Jak Ci nie działa? Sprawdzałem, mi zadziałała normalnie. Sprawdź co Ci pisze po użyciu, bo informuje co jest nie tak.

2. Z tym nie pomoge, nie ja dodawałem klany

3. Tak jak wyżej

4. Okej, luknę na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jest ten bug z HP. Miałem perk "Owoc HP" i ponad 150 własnego hp, no i jak spadłem i zadałem sobie 5-10hp to ekran się obrucił o 90 stopni padł cały hud, nie widziałem broni (ale mogłem dalej strzelać) i miałem 0 hp.

Edytowane przez Gang_Plebanii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Error: could not load file models/player/VipCT/VipCT.mdl

 

precache_model("models/player/VipCTCSC2k/VipCTCSC2k.mdl");
precache_model("models/player/VipTTCSC2k/VipTTCSC2k.mdl");
To jest odnośnik do modeli VIP'a
 
Co do ruletki, nie masz uprawnień, czyli brak flagi na nią
Mój błąd, w jednym dodałem prawidłową flagę do VIP'a, a w drugim złą, już jest okej
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkukrotnie już ktoś mi pisał że jestem mało widoczny tak jak bym miał perk na niewidzialność choć zawsze go sprzedaję a do końca mapy jestem już niewidzialny 

Edytowane przez Have a nice day
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

choć*

Perki i klasy będę robił od nowa, w sumie już zacząłem robić od nowa.

 

Pragne tylko przypomnieć, że na serwerze jest przenikanie, wiec Twoi koledzy z drużyny będą widzieć Cię przeźroczystego 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się dziś z bardzo dziwnym bugiem.. Chodzi o to że grałem na mapie de_dust2,  ktoś miał perk "defibrylator" no i jak padłem to było napisane "Zostałeś zreanimowany przez [Nick gracza]" ale problem w tym że tak naprawdę nie ożywiło mnie to a na tablicy wyników nie było nic o tym że nie żyję. Ale nie to jest dziwne... Po chwili stało się coś baaardzo dziwnego i nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć, niby żyłem, ale nie żyłem miałem normalną kamerę jak to po śmierci, obserwowałem pewnego gracza, zamurowało mnie jak po ~10-15sek po mojej śmierci zabiłem jakiegoś gracza.. a potem jeszcze dwóch.. Nie było mnie na mapie a jak ktoś się zbliżył do spawnu TT to było napisane że to ja go zabiłem.. Było normalnie słychać wystrzał z mojej AWP, ale żadnej postaci na spawnie nie było.. w skrócie {Padłem, ktoś mnie zreanimował ale dalej nie żyłem i "coś" zabijało z mojej broni z moim nickiem wszystkich graczy którzy zbliżyli się do mojego spawnu}  Pokazał bym demko ale nie wiem czemu HLTV nie nagrał nic od wczoraj.

Edytowane przez Gang_Plebanii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprawdź teraz, choć nie jestem pewien

 

Zaktualizowano wszystkie perki i klasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Server shutting dow       wywala serwer gdy ktoś mnie zabije 

 

Naprawialiśmy bugi na serwerze z @-_-

Info o awansie na kolejny lvl zostały wykasowane dzięki czemu zaczął sprawnie działać say admin.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz proponowałbym zająć się tym bo tak się nie da grać kawałek wycinka z konsoli 

 

 

 
*** Have a nice day ^_^ killed I <3 Skiluj <33 with a headshot from m4a1 ***
Error: could not load file models/player/VipTT/VipTT.mdl
pansmietanka killed Have a nice day ^_^ with m249
SnIpEr | A SnIpEr connected
Server shutting down
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Okej, sprawdzę
Możesz mi powiedzieć przy okazji którą klasą grasz?


Na dniach zostanie dodany sklepsms na serwerze dzięki któremu będziecie mogli kupić, vip'a,premki, przenieść expa, a także kupić exp x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, sprawdzę

Możesz mi powiedzieć przy okazji którą klasą grasz?

 

 

Na dniach zostanie dodany sklepsms na serwerze dzięki któremu będziecie mogli kupić, vip'a,premki, przenieść expa, a także kupić exp x2

Gram Szturmowcem ale sprawdzałem na innych klasach też tak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności