Skocz do zawartości

[NEW] Propozycje, bugi itd...


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

To już zostało naprawione, ten błąd z modelem, to wina złej ścieżki modelu VIP'a.

Poprawiłem to

 

 

Wieczorem pojawi się sklep SMS, podczas testów sprawował się dobrze, jeżeli wszystko będzie okej, przerzucę go na 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godz. 12 wszedłem na serwer i jak ktoś mnie zabił to wywalało cały serwer, to się stało 3-4 razy z rzędu.

 

 

@ Edit Jeszcze jedno. Jak wchodzę na serwer to automatycznie wszystkich laguje i wywala z serwera. Sprawdziłem to ze znajomym i powiedział że wywala mu cs'a z informacją o tej błędnej ścieżce modela VIP'a. O tym też wiesz, ale skoro to też uznasz za spam to wychodzi na to że mam wejść na serwer dopiero po resecie..

Edytowane przez Gang_Plebanii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czytałeś co napisałem? TEN BŁĄD ZOSTAŁ NAPRAWIONY

Proszę nie spamować tym samym.

 

 

W niedzielę najprawdopodobniej zostanie wykonany reset. Obiecałem też sklep dla VIP, więc jeżeli macie propozycje proszę je podać. Zostało mi dodania chyba około 10 perków i to na tyle, jeżeli dobrze pamiętam.

Po resecie ruszamy z akcją reklamowania i rozkręcania tego serwera.

 

 

 

Automatyczny sklep dostępny z poziomu serwera GOTOWY

Od teraz możecie kupować usługi nie wychodząc z serwera, wystarczy, że wpiszecie /sklepsms. Po wpisaniu tejże komendy, ukaże się wam menu z wyborem usług dostępnych z poziomu serwera

Na tę chwilę są to:

  1. Przenoszenie XP (przenieś exp z klasy na klase ile razy chcesz)
  2. 2 razy większy XP (kupując go, dostajesz dwa razy więcej expa)
  3. VIP (daje VIP'a)

 

Nie wiem czy jest sens dodawania tam premek, ale jeżeli będą chętni, to i pokaże się to. Pragnę zauważyć, że tutaj wszystko jest zapisywane na nick, więc polecam wam najpierw założyć rezerwacje nicku. Nie kupujcie VIP'ow na shop.cs-classic.pl,. a potem na serwerze przez komendę /sklepsms, ponieważ może dojść do błędu, nie zlicza to dni, więc musicie kupować albo tutaj, albo tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawione

Zoptymalizowano klasę Replikant, odchudziłem trochę kod, to samo moduł odrzutowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sanitariusz poprawiony, opcja z regeneracja HP na nożu została naprawiona i dodano pasek ładowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Klasa: Strzelec Wyborowy

Inteligencja: 0

Zdrowie: 20

Wytrzymałość: 15

Kondycja: -20

Bronie: m4a1, ak47 Dodadkowy opis: brak

2.

Klasa: Zwiadowca 
Inteligencja: 0
Zdrowie: 15
Wytrzymałość: 10
Kondycja: 10
Bronie: sg552,flash,deagle
Opis: Posiada dwa flashe, +5 dmg do sg552 oraz nie słychać jego kroków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zrobić  sklep dla vipow  za monety  i przenoszenie lv za monety  bo nie wszystkich stac na wysylanie sms  mysle ze tym odstrasza  sie  niektórych  graczy

Raczej odpada.Sklep dla vip'ów nie zostanie dodany bo będzie już tego z byt wiele, a przenoszenie lvl było już omówione że nie zostanie dodane bo jest /sklepsms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czy macie jakies poprawki do klas/perków lub coś wam się nie podoba?
Proszę pisać śmiało co mamy poprawić, bo widzę, że już latają spore lvl na serwerze, więc pewnie będzie zwiększony wymagany exp od 50 lvl.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje następną propozycje. 

 

Klas'a. 

 

KLASA: SpeedHacker

inteligencia: 0 

zdrowie: -20

wytrzymalość: 10

kondycja : 150

Opis klasy : ciche kroki , tylko nóż , klasa jak sama nazwa mówi jest i powinna być bardzo szybka. :)

 

RS'Y. :)

 

1.http://www36.zippyshare.com/v/Ey2Kqbdp/file.html tu masz spakowane trzy foldery ssów wybierz sobie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy:


 


ISIS


 


OPIS:


Po śmierći wybucha zadając x/+int, ubranie wroga. Posiada nóz, ak47 i glocka.


KONDYCJA:


-15


ZDROWIE:


25


WYTRZYMAŁOŚĆ:


15


INTELIGENCJA:


-10


 


Akrobata


 


OPIS:


Posiada bh, 2 skoki, nóz i tmp.


KONDYCJA:


35


ZDROWIE:


-20


WYTRZYMAŁOŚĆ:


-5


INTELIGENCJA:


0


 


SWAT


 


OPIS:


Jak jesteśmy w ct szybciej rozbraja bombe a jak w tt to szybciej podkłada (o jakieś 15/20%). Posiada nóz usp/glocka zależy od drużyny, strój wroga.


KONDYCJA:


5


ZDROWIE:


0


WYTRZYMAŁOŚĆ:


0


INTELIGENCJA:


10


 


Perki:


 


Mocy przybywaj:


Perk jest na 1 runde po czym sie niszczy, dodaje do każdej statystki 35 pkt.


 


Przyciągnij:


W zależności od inteligencji może przyciągnąć wroga do siebie.


 


Poprawki:


 


Betonowe ciało:


Przez 10sec mogą zabić cie tylko w głowe. Zmniejszył bym czas do 5/6 sec bo perk jest bardzo mocny.


 


 


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Potrzebuje poprawek do klas/perków.
Proszę Was oto byście podawali swoje propozycje, takie które pomogą poprawić klasy/perki by gra była wyrównana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perk- Naboje platynowe obecnie mogą zadać 20dmg. MAX proponował bym zamienić to,że 15 dmg. to MAX

klasa- Szturmowiec posiada 2 fleshe i te 2 fleshe proponowałbym zamienic na HE i 1/4 z niego na natychmiastowe zabicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Proponuję wprowadzić by można było raszować po określonym czasie, sprawa wygląda tak ludzie powbijali już spore lvl ładują w kondycję i gra polega na tym żeby biec przed siebie i strzelać do wszystkiego co się rusza.

2.Wprowadzenie nagród pod koniec każdej mapy dla 3 najlepszych osób w postaci expa.

Na razie tyle coś wymyśle dodam więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności