Skocz do zawartości

[NEW] Propozycje, bugi itd...


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawicie ten bug z HP??? Od czasu do czasu jak dostane dmg to ekran się obkręca o 90 stopni,  nie widze broni  i mam 0 hp.  To trochę wkurza..

Opisz mi cały ten problem na PW, od początku do końca, bo nie rozumiem tego co tutaj napisałeś...

 

 

 

Podpinam się pod @up Dodajcie do amx mod menu powód kicka "AFK" Ponieważ To jest monotonne wchodzić na specta albo w trakcie gry pisać powód zazwyczaj używam zwrotu "Kampisz" tak jak jest domyślnie. Wiele osób już się rzucało mianowicie "JAK MAM KAMPIĆ NA SPECTACH??" czy coś w tym stylu i admin (nie tylko ja) musi się z tego oczywiście tłumaczyć.

Zostanie dodane po resecie. Jeżeli ciężko Ci wpisać powód ręcznie to i będziesz się tłumaczyć.

 

 

 

Klasa "Major od 125lvl" zbugowana. W opisie jest że ma 1/7 szans na odbicie pocisku, a w rzeczywistości ta klasa ma 1/7 szans że nie zadamy sami sobie dmg strzelając do wroga. Każdy strzał w przeciwnika zadaje nam dmg co powinien otrzymać przeciwnik. No chyba że w banie to wtedy ginie on a przy okazji my...

Co do klas, po raz któryś mówię, że nie zajmuję się obecnymi, wejdą nowe i tamte będziemy edytować, dodawać czy usuwać.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaliłem z Kryptonem, że na spokojnie reset obędzie się w niedzielę, jeżeli tak się nie stanie i zawiodę was z zapowiedzią zrezygnuję z opiekuna.
Myślę, że wyrobimy się z terminem i ruszymy na nowo już w niedzielę/poniedziałek (Pora dnia nie jest ustalona). Zapraszajcie znajomych do gry! :)

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu. Gdzieś tam w głębi wierzę że się wywiążesz z roli opiekuna. Fajnie by było gdybyś pisał co dodajesz/kiedy coś dodasz.. Bo gracze jak i admini chcielibyśmy być na bieżąco :)

 

Powodzonka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Chciałbym poinformować/poprosić opiekunów o kilka/u rzeczy/ach.

BUGI:

1.Po awansie na 40 lvl wbiło mi 90 lvl i teraz za każdym strzałem pisze że awansowałem na 93, tak nawet po 100 razy na 1 mapie.(prośba o naprawę tego bugu albo danie mi 50 lvl a następnie naprawę.)
2.Napisze Opiekunom na pw bo umieszczenie go tu było by dużym ułatwieniem dla graczy i psuło by zabawę na serwie.
3.Bug na postaci wsparcie.(testowane za pomocą jednego ze znajomych z serwera) Postać wsparcia ma 1/1 z kosy

 

Propozycje:
1.Osłabienie klasy wsparcie bo rakiety na 10 lvl zadają blisko 80 dmg.
2.Odebranie granatów i dodanie ich do sklepów za  20<x monet.
3.(Dotyczy pkt.2) Klasie Szturmowiec zamiast granatów błyskowych dać dodatkowy skok.
4.Zmniejszenie expu za zabicia, plantowanie/rozbrajanie paki oraz expu w sklepie.

 

Proszę opiekunów o sprawdzenie Pw, Oraz dziękuje za przeczytanie moich spostrzeżeń.

Edytowane przez GANGER(MW3)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wgl to czemu nastąpił reset i zmiana klas itp??? Przecież nikt nie miał max lvl-a, bugów żadnych nie było.

Ludzie pokupowali premki, każdy chciałby pocykać na dobrym serwerze a tu kicha:(

Pełno bugów, serwer nie dokończony trza by go nie odpalać dopóki go nie zrobicie:), ale to tylko moje zdanie.

 

 

 

edit.

No po prostu zadałem pytanie. Komu przeszkadzał mod i poprzednie klasy itp.

Dużo ludzi uważa, że było to nie potrzebne. Mówię jak jest.

Edytowane przez k3_
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wgl to czemu nastąpił reset i zmiana klas itp??? Przecież nikt nie miał max lvl-a, bugów żadnych nie było.

Ludzie pokupowali premki, każdy chciałby pocykać na dobrym serwerze a tu kicha:(

Pełno bugów, serwer nie dokończony trza by go nie odpalać dopóki go nie zrobicie:), ale to tylko moje zdanie.

Dziękujemy za zbędna i mało (o ile nic), nie wnoszący post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wgl to czemu nastąpił reset i zmiana klas itp??? Przecież nikt nie miał max lvl-a, bugów żadnych nie było.

Ludzie pokupowali premki, każdy chciałby pocykać na dobrym serwerze a tu kicha:(

Pełno bugów, serwer nie dokończony trza by go nie odpalać dopóki go nie zrobicie:), ale to tylko moje zdanie.

 

 

 

edit.

No po prostu zadałem pytanie. Komu przeszkadzał mod i poprzednie klasy itp.

Dużo ludzi uważa, że było to nie potrzebne. Mówię jak jest.

 

Dziękujemy za zbędna i mało (o ile nic), nie wnoszący post.

Nie uważasz że to ty napisałeś zbedny i mało (o ile nic), nie wznoszący post? 

 

Dobra, jest już po resecie i odczuwam duży niedosyt. To co k3_ napisał, również nie wiem po co był ten reset, serwer był często pełny, nikt nie wbił maks lvl a już się bawimy w resety. Teraz to 10 osob wejdzie to bedzie good. Wydaję mi się że lemiwiki stracił kontrole jako opiekun. neo wracaj.

 

Szkoda że usuneliście stare, dobre klasy a wprowadziliście jakieś ......... (każdy niech sobie sam dokończy)

 

Gdy piewrszy raz wchodziłem na serwer, widziałem coś co mnie przyciągało to grania tutaj. Admini, atmosfera, klasy, a teraz nic z tego, wchodzisz po resecie i po minucie chce Ci się uciekać (moje zdanie)

 

Te napisy koloru żółtego też moim zdaniem nie wyglądają estetycznie, jestem za wprowadzeniem zielonego koloru, tak jak to było wcześniej.

 

Popieram cytat k3_ :

 

 

 

Dużo ludzi uważa, że było to nie potrzebne. Mówię jak jest.

 

To jest tylko moje zdanie, szczere i konkretne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękujemy za zbędna i mało (o ile nic), nie wnoszący post.

hahaha padlem widac to utwierdzam sie w przekonaniu ze na opiekuna tego serva sie nie nadajesz :*

Witam, chciałbym abyście od dnia dzisiejszego umieszczali swoje "ale", propozycje czy jakiekolwiek pomysły dotyczące CoD'a 201.

hahahaha zobaczcie jak to brzmi (1post w tym temaci) czy my ci mamy laske robic ze piszemy o bledach czy czym kolwiek?? Patologia

 

 

Bullet dmg nie pokazuje ilosci hp zadanego ino to obrazenia otrzymane.

Powod bana plugina ksg jest usuniety/zwalony.

Komandosowi lekka niewidka

Wywalcie te modele sa denne -_-

Zmienicie opiekuna (Kropciu wracaj)

Info o rekrutacji czy tam szybkiej rekrutacji

Przy upadku trzesie sie celownik i bron jest to wkurzajace (jak James)

 

K3 na prezydenta

 

Estetyka sklepu pierwsza klasa james czy kto to robil postarales sie info o lvl buguje sie wbijam na serva piec razy pokazuje ze na zadnej klasie awansowalem do 5 lvl :D (mistrz coda=ja)

 

 

James nie chcesz nie czytaj dolu choc w sumie i tak bedziesz mial na caly post wywalone :D

 

Zmiana podejcia jednego z opiekunów do servera i to co prosilem szanowanie zdania zwyklych ludzi i przyjecie krytyki :*

 

Edytowane przez CREATIVE
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie serwer nie powinien być wgl dostępny jeżeli jest w jakiś fazach testu ale mniejsza o to.

Po prostu chciałbym wiedzieć komu co i dlaczego nie pasowało w poprzednim modzie, dlaczego nastąpił reset?

Ktoś czymś chce się pochwalić czy ocb? Żadnego info nie było nic:( o to jestem zły:(

Ogólnie teraz bug za bugiem:( nie da się grać.

 

 

 

 
PS. Jak widać mój post coś jednak wniósł, nie tylko ja jestem niezadowolony.
Edytowane przez k3_
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę propozycje

 

Może jakieś nowe rsy ? Usunąć plugin że świąteczną bombą. Nowe modele broni

 

 

Trzeba coś z klasami zrobić, wszyscy grają tylko klasą "Szturmowiec"

Edytowane przez NeO12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego info nie było nic:( o to jestem zły:(

 

Ogólnie teraz bug za bugiem:( nie da się grać.

 

 

No mogło być jakieś info 1/2 tygodnie wcześniej.

 

K3 obwiniasz opiekunòw o bugi(mogli usunac ich wiekszość), a jak jakieś dostrzegasz napisz o nich w tym temacie. Pomòżmy opiekuna ulepszyć serwer dla naszego wspolnego dobra. ^^

 

 

 

Kolor menu sklepu/klasy fakt faktem mogło być zielone. :/

Edytowane przez GANGER(MW3)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Klasa "[P] Kapitan" nie ma awp 1/1 ona nie ma nawet 1/x i HE 1/3 to samo co awp.

2. Klasa "Snajper" albo ma AWP 1/1 albo za duży dmg. I coś się buguje z kosą bo czasami jest 1/1.

3. Nie wiem jak to nazwać... Zbugowane "Monety" ? A mianowicie chodzi o to że jak w sklepie za dolce kupi się "Monety" (powinny być 3) a tu niespodzianka, dostaje się ich AŻ 16003 :) (niżej ss na dowód)

http://scr.hu/9uav/d9mz6

4. Bullet dmg nie działa.

5. Klasa "Inwigilator" osłabić/usunąć.

6. Fajnie by było gdyby zmarły widział jaki dany gracz ma przedmiot. Bo np. Admin wchodzi na spec'ta i myśli że gracz ma "no recoil" a tak naprawdę na perk "Eliminator rozrzutu" i ban leci :)

7. Klasa "Szturmowiec" za mocna. Proponuje zmniejszyć dmg.

Edytowane przez Gang_Plebanii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Poprawiony

3. Poprawione

4. Juz powinien działać, jeśli dalej nie działa proszę mi to zgłosić(Teraz testowałem i działa).

 

Edit:

 

6. Zostanie to dziś dodane

7. Ta klasy nie ma żadnego dodatkowego DMG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to tak co prawda gram na serwerze od wczoraj ale co zauważyłem ? 

Po 1, lista map: Nr.4 - już po świętach :),  pozycja nr.6 jest bez sensu. Jest tych map za mało, chętnie przygotuję jakąś fajną paczkę mapek.

 
  1: cs_1337_assault  
  2: cs_alpin  
  3: cs_max  
  4: cs_italy_xmas  
  5: cs_office  
  6: cs_wiocha  
  7: de_aztec  
  8: de_c4  
  9: de_dust  
 10: de_dust2  
 
Po 2:
* Wg mnie szturm powinien mieć na początku mniej kondycji ( sam nim gram i uważam że jest zbyt wiele ) 
* Jakieś rs'y umiliły by pobyt na serwerze :)
* z tego co zauważyłem w sklepie za dolary nie można kupić perku
* osobiście często korzystałem z opcji /me, a z tego co zauważyłem serwer ma ją wyłączoną
 
Po 3: 
*Wygląd statystyk/nazwy klasy czy jak to nazwać u osoby którą oglądamy jest trochę odrzucający - żółty kompletnie nie pasuje, wg mnie najlepiej by wyglądało tradycyjne zielone menu tak jak ktoś wcześniej napisał.
 
Po 4:
* Wg mnie jest zdecydowanie za mało perków. 
 
Oczywiście są to tylko moje takie pierwsze spostrzeżenia. Poza tym wg mnie serwer jest świetny i z pewnością na dłużej tu zostanę. Pozdrawiam, Crash!.
Edytowane przez Crash12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie wszystko jest dodane dlatego możecie odbierać to jako niedosyt, otworzone są również tematy dotyczące propozycji klas i perków więc zapraszam, na razie skupiamy się na poprawkach.
-Crash12, także jeżeli masz chęć i czas zapraszam z paczką tutaj bądź na PW.
-RS'y zmienię pod koniec tygodnia.
-Mapki będziemy sortować i edytować ale na razie głównym celem jest testowanie wszystkiego co dodaliśmy.

 

 

Oczywiście są to tylko moje takie pierwsze spostrzeżenia. Poza tym wg mnie serwer jest świetny i z pewnością na dłużej tu zostanę. Pozdrawiam, Crash!.

 

Dziękujemy i cieszymy się, że zostajesz z nami na dłużej.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze w sprawie związanej z AMX podczas robiena ss/banów itp.. to AMX jest zamulony i trzeba czekać minute aż zlapie ss tak samo jak się pisze na Say np @@Cele! to trzeba napisać to z 10 razy żeby wyskoczył komunikat.

 

Jest jakaś informacja dotycząca zmian servera bo troche już to trwa to wgrywanie klas itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie coś z tym banowaniem za ping. Jest napisane że bana dostaje na 1min a w rzeczywistości czekam 3min z hakiem<---- http://scr.hu/9uav/irkwd. I kiedy moja klasa będzie gotowa? :)

 

Bullet dmg dalej się buguje i często nie widać ile zadało się dmg.

 

@Dziki To chyba tylko Tobie zamulają ssy i bany bo u mnie jest to natychmiastowe, co do y@@ zgodzę się ale nie do końca... Bo Ty nie widzisz co piszesz na y@@ ale gracze tak, sprawdzałem to z paroma graczami.. :)

Edytowane przez Gang_Plebanii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam tu paczkę 30 perków, jeśli dobrze patrzyłem to żadnego z nich nie ma na serwerze, perki myślę że są dość dobrze zbalansowane. 

http://speedy.sh/W37hP/perki-amxx.rar

http://speedy.sh/wDhW6/perki-sma.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucam tu paczkę 30 perków, jeśli dobrze patrzyłem to żadnego z nich nie ma na serwerze, perki myślę że są dość dobrze zbalansowane. 

http://speedy.sh/W37hP/perki-amxx.rar

http://speedy.sh/wDhW6/perki-sma.rar

Nie no przecież 3/4 są na serwerze, lepiej piszcie propozycje w odpowiednim temacie + to, że nie wszystko jest wrzucone, ponieważ testujemy to co jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jakie 3/4 na serwerze ? Na serwerze jest 21 perków, to jest za mało, co chwila się powtarzają albo trafiają dobre. Wg mnie musi być wgrane dużo więcej perków które urozmaicą gre. 

Może któreś się powtórzyły ale w większości są to inne perki, które dadzą ciekawszą grę. Jeśli coś nie jest wgrane a jest przygotowane to przepraszam ale wypowiadam się na temat tego co widzę na serwerze. Pozdrawiam

 

@EDIT
Taka prawda, zróbcie do końca to co wy zaplanowaliście na 100% a potem niech każdy zgłasza propozycje żeby to było kompletne. Takie moje zdanie  ;)

Edytowane przez James0v.
Używaj opcji edytuj // Ostrzeżenie werbalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jakie 3/4 na serwerze ? Na serwerze jest 21 perków, to jest za mało, co chwila się powtarzają albo trafiają dobre. Wg mnie musi być wgrane dużo więcej perków które urozmaicą gre. 

Może któreś się powtórzyły ale w większości są to inne perki, które dadzą ciekawszą grę. Jeśli coś nie jest wgrane a jest przygotowane to przepraszam ale wypowiadam się na temat tego co widzę na serwerze. Pozdrawiam

 

Dobra, wgramy na razie to co jest do wgrania, później przychylać będę się do propozycji w odpowiednim temacie bo to bez sensu zmieniać coś, co jest już gotowe, dojdą dzisiaj 2 premki (tak myślę), oraz reszta perków.

Również ruszy praca drobnych poprawek tych, o których już mnie upominaliście.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności