Skocz do zawartości

[NEW] Propozycje, bugi itd...


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Zawsze było to zbugowane, chodzi w tym o to, że można wyrzucać z klanu tylko graczy online, ale i to się bugowało, bo nie raz mi się zdążyło, że ten kto był online nie był na liście osób do wyrzucenia.

Wyrzucanie graczy offline już działa, zostało to poprawione, a tutaj chodzi o inny rodzaj bugu, dam znać gdy zostanie to naprawione

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Problem z klanem. Pisałem wcześniej o tym żeby można było wyrzucać z klanu osoby które w nim są (wszystkie). Aktualnie mam 10/10 w klanie a mogę wyrzucić tylko 3 :/

Sprawdź proszę teraz te klany

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zbyt duża ilość znaków, stąd top 10 się zrobiło

Ot teraz nowa komenda: /codtop10

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny błąd w klanach. Usuwanie graczy działa znakomicie tylko jak wyrzucimy kogoś to miejsce w klanie się nie zwalnia. Usunąłem 1 osobę i pokazuje mi że nadal jest 12/12 a w klanie jest 11 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mógłbyś dla testu usunąć po zmianie mapy osobę i sprawdzić czy zwolni się miejsce?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś dla testu usunąć po zmianie mapy osobę i sprawdzić czy zwolni się miejsce?

Tak mogę. Ostatnio usunąłem Adam... [wczoraj] miejsce się nie zwolniło. Sprawdze jeszcze raz

 

 

@edit

 

Działa :) Tamto miejsce się nie zwolniło nadal. Wyrzuciłem osobę teraz i na następnej mapie miejsce się zwolniło ale to z wczoraj nie :/

Edytowane przez PumasS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Perk: Zestaw Alkaida

Opis: Dostajemy ak47 i HE 1/3

 

Perk nie działa. Nie dostajemy ak47 oraz HE.

Poprawione

 

 

 

 

W sklepie za pieniądze [$] na 7 pozycji znajduje się Lotto za 2000$.

Napisz w skrócie, że nie działa :/

Faktycznie, nie dodałem tam nic.

 

Chcecie taką opcję w sklepiku czy nie dodawać? Jeżeli tak, to co powinno się tam znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszcie działanie perku "Pancerz neomexowy" ponieważ wystarczy magazynek wyładować w kolesia i to nie leci w niego tylko w nas, czyli strzelamy sami w siebie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zwiększyć kondycje u wszystkich klas. Rundy będą szybsze i ciekawsze.

Popieram nie każdy może szybko biegać więc rozgrywka staje się powolna, wiadomo każdy mały lvl daje w hp potem wyt albo kondycja. Dobry pomysł friko :)

Oraz gdybyś mógł Karol to występuje tutaj ten sam bug co na cod 350. Jeśli ktoś wywali Ci 2 bronie można podnieść tylko jedną :C

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typek mnie podpalił i w następnej rundzie jarałem się cała mapę (mapa c4)

Sprawdzimy to, dziękuję za zgłoszenie błędu ;)

 

 

Co do zwiększenia kondycji, jestem na nie, ponieważ jest to CoD 201 lvl i zwiększenie kondycji początkowej będzie skutkowało tym, że jak wbijecie 150+ lvl będziecie mieli kondycji jak na 45k

Podsumowując, nie ma potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzimy to, dziękuję za zgłoszenie błędu ;)

 

 

Co do zwiększenia kondycji, jestem na nie, ponieważ jest to CoD 201 lvl i zwiększenie kondycji początkowej będzie skutkowało tym, że jak wbijecie 150+ lvl będziecie mieli kondycji jak na 45k

Podsumowując, nie ma potrzeby.

Przecież jest maksymalna kondycja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mu chodzi oto, że to jest typowy COD z małym lvl, a więc gra powinna być bardziej taktyczna, a więc też powinna trwać trochę więcej, to powinien być taki FFA z klasami, a nie jakieś bieganie na czas.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrobić tak aby sentry gun był do zniszczenia i trzymał się parę rund?

Ten co jest to jest niezniszczalny i jest tylko na 1 rundę trochę lipnie bo na serwie gra około 10 osób przeważnie a z tego wynika, że jest 5 vs 5, zanim się dojdzie do miejsca gdzie można postawić guna to albo się padnie albo przeciwny team będzie wybity i sentry gun na nic.

 

Można poprawić neomex bo jest od 1/2 - 1/6, koleś który ma 200+ hp dostał taki i był nie do zabicia bo prawie każdy pocisk się odbijał, proponuje dać od 1/3 do 1/6 czyli po prostu zmienić z od 1/2 na od 1/3 :)

 

Zauważyłem, że na klasach które nie mają HE, kiedy dostaną park taki jak zestaw alkaida albo flara niby dostajemy HE ale gdy chcemy go rzucić nie mamy tego HE. Naprawcie to :)

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godzinie 19:50 na mapie de_rats wystąpił crash

13:38 na mapie de_nuke_1337 crash/off serwer

14:12 na mapie dd2 crash

____________________________________________________________________________________________

 

Proponuje stworzyć oddzielny temat z RSY a tutaj paczka na kwiecień

http://www10.zippyshare.com/v/nfTUqwOS/file.html

Edytowane przez Zyguś
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godzinie 19:50 na mapie de_rats wystąpił crash

13:38 na mapie de_nuke_1337 crash/off serwer

14:12 na mapie dd2 crash

____________________________________________________________________________________________

 

Proponuje stworzyć oddzielny temat z RSY a tutaj paczka na kwiecień

http://www10.zippyshare.com/v/nfTUqwOS/file.html

Bardzo Ci dziękuję, temat napiszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności