Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
4 godziny temu, -_- napisał:

Przypominam, że plugin AKTUALIZUJĄ SIĘ co mapę, a nie od razu po napisaniu mojego posta, więc zwracanie uwagi na ten sam błąd gdy nie doszło do zmiany mapy, jest błędem.
Proszę też sprawdzić temat z dziennikiem i zwrócić uwagę na to czy dana rzecz (chodzi o skille lub inne dodatki jak party/questy) są tam wpisane. Jeśli nie, to nie ma ich na serwerze

Zanim wgram poprawkę, sprawdzam czy działa i tak np: Scavenger jest już poprawiony, ninja i jego bronie także, dodawanie golda także działa (od danej liczby graczy, a nie stale)

Przypominam (mam nadzieję, że ostatni raz)

3 godziny temu, PrawdziweKkk napisał:

Nie wiem czy bug ale Item przechodzi wraz z zmianą klasy

Poprawione

2 godziny temu, SharMx1337 napisał:

imp tepajac sie zabija sam siebie. plus obaszar jest za maly

Rozwiń proszę, bo ja nie widzę żadnego problemu. Na pewno nie dostaje DMG z ataku po TP

Co do obszaru to podchodzi pod propozycję, a nie błąd, bo obszar został celowo tak dobrany i proszę też nie liczyć, że będzie jakiś mega duzy, bo to nie ma być main skill tej klasy, bo przewyższy każdą inną klasę ze skillem magicznym

2 godziny temu, Pycek napisał:

Przy otrzymaniu itemu z double jumpem lub więcej niestety postać może skoczyć tylko raz 

Poprawione

2 godziny temu, PrawdziweKkk napisał:

Można wybrać klase premium pisząc /klasy, wybierając co ma dana premka i wyciskamy 1.Menu wyboru klas

To opisałem wcześniej. Nie jest to błąd, a jak już to błąd w samym menu (nie odblokowanie premek) - to BETA

1 godzinę temu, SharMx1337 napisał:

barbie po zabiciu zodtawia 50keva a nie dodaje

Poprawione

59 minut temu, PrawdziweKkk napisał:

Postawiony totem działa w promieniu gracza nie swojegototem.thumb.png.848361fb7603f7f6078a76454c8152fb.png

Poprawione

56 minut temu, Visteris3 napisał:

Zwinność Scavenger'a ma nieskończoną ilość tp na spawn.

Poprawione

 

 

  • Dodano pokazywanie DMG - UPRZEDZAM : DZIAŁAM WSZYSTKIM BO TO BETA
  • Scavenger - dodano sprawdzanie czy żyje
  • Poprawiono wczytywanie statystyk
  • Dodano informację o startowej ilości golda na nowej klasie
  • Mądrość Ondala dodana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzialem klasy pod dmg Scavenger/khazra  i dodatkowo trzecia bez dodatkow do dmg.
Na kazdej z klas oddalem z bliska strzal w glowe z usp.
- z itemem
- z obrazeniami bazowymi (khazra/scavenger)
- klasa z dmg khazra/scavenger z itemem 
- zwykla klasa

Na wszystkich mozliwosciach obrazenia od jednego strzalu z tej samej i z tej samej odlegosci byly te same. 

Poprawione

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
26 minut temu, SharMx1337 napisał:

nie widac piorunow demonologa

+10dmg u khazry nie dzialczy tak samo golden

DMG zostało poprawione (przed chwilą zaktualizowałem post Koyota)

Nie rozumiem tego błędu z Demonologiem, bo u mnie wszystko jest okej

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

image.png

Przy okazji wleci update dla informowania o DMG (bo HE nie pokaże obrażeń)

Co do SS, to ta wartość "x/x HP" nie występuje na serwerze, bo tyczy się DMG LICZONEGO (nie otrzymanego), a wiadomo, że gra bierze pod uwagę jeszcze armor, który tutaj nie zostanie pokazany i jest wyświetlany dopiero w tej wiadomości z jednym DMG - TUTAJ ten DMG jest ten sam, bo boty nie miały armora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
10 godzin temu, SharMx1337 napisał:

nie wiem czy ktos pisal ale pustoszyciel moze zabijac dwa razy. Jezeli zabije kogos i wybuchnie komus dodatkowo granat lub rozprucie zabija cie 2x @meroo wytlumacz to lepiej xd

Naprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
55 minut temu, Visteris3 napisał:

Każdy ma gracz granat (nade)

Zabójca musi stać żeby naładować się kosą by być niewidzialny(no chyba że to tak musi być)

1. Pozostałość po testach na botach

2. Celowy zabieg o którym już wspominałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Godzinę temu, meroo napisał:

Scavenger jak ma item zwinnosc scavengera moze spamowac odrodzeniem bez ograniczen 

Item zablokowany na klasie

2 godziny temu, PrawdziweKkk napisał:

Nie dostaję się many każdy ma 0

Poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
4 godziny temu, Pycek napisał:

Zabójca cały czas ma bug gdy defuje bombę w następnej rundzie i do końca mapy nie może ładować niewidki 

To powinno tyczyć się każdego, bo resetowałem to dla eventu bomb_planted, lecz zaktualizowałem to dla pozostałych punktów

1 godzinę temu, meroo napisał:

siewca zaglady uderzajac rakieta w przeciwnika zadaje obrazenia sobie a nie przeciwnikowi xD

Poprawione i tyczyło się to każdej klasy od wczoraj po moim jednym update dla skilli typu fireball, rakieta, kulba niebios, plazma

 

Dodano questy i naprawiono błąd z translacją dla rozwoju many i respawnu na nekro

Godzinę temu, meroo napisał:

nihlathak jak zaladuje odbicie to odbija wiecej pociskow niz 1 (podobno) ,naladuje sie raz to laduje dwa odbicia i nie marnuja sie.

Poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nihlathak jak zaladuje odbicie to odbija wiecej pociskow niz 1 (podobno) ,naladuje sie raz to laduje dwa odbicia i nie marnuja sie.

Edytowane przez meroo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności