Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
14 godzin temu, PrawdziweKkk napisał:

Nie nalicza questa rakieta

rakieta.png

Poprawione

 

Dodano TOP3 mapy - dajcie znać czy działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu nowych map bo zauważyłem że jest np. Westwood,serwer się crashuje następuje koniec mapy piszę wynik 15:13 i mapa nie chcę się zmienić na następna.Kiedy łączyłem się z serwerem 1 raz dziś zmieniała się mapa od razu po wczytaniu np. z Dust II na aztec po kilku mapach pojawiła się mapa westwood i nie chce się zmienić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawiono questy

Godzinę temu, Pycek napisał:

Po wgraniu nowych map bo zauważyłem że jest np. Westwood,serwer się crashuje następuje koniec mapy piszę wynik 15:13 i mapa nie chcę się zmienić na następna.Kiedy łączyłem się z serwerem 1 raz dziś zmieniała się mapa od razu po wczytaniu np. z Dust II na aztec po kilku mapach pojawiła się mapa westwood i nie chce się zmienić

Tak jak wspominałem na serwerze
Tyczy się to westwood, eldorado, dd2002, sauna, lidl - będę w tym kierunku działał


Poprawiono pierścień zjawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
4 godziny temu, SharMx1337 napisał:

na szkrzydlatym harounie kiedy klikniemy ctrl mamy long jumpa

5 godzin temu, meroo napisał:

Lekkie plytowe buty dzialaja odrazu po kucnieciu

Sprawdźcie teraz proszę

 

Poprawiłem też questy oraz poprawiłem tracenie wytrzymałości dla itemu/runy przy ataku odbitym

2 godziny temu, PrawdziweKkk napisał:

image.thumb.png.9ff5354344180806abbe1661728c8b56.png

 

Patrząc na czat, miałeś po prostu więcej XP niż wymagane jest na Twoim lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
10 minut temu, SharMx1337 napisał:

nw czy to bug ale dust2002 jest w malych malach i skrzydlaty harpun ma long jumpa

Twój nóż pozwala Ci teleportować się co 3 sekundy i zrobić długi skok jak kucniesz na 3 sekundy

Myślałem wcześniej, że chodzi CI oto, że nie działa poprawnie, bo miał ten sam błąd (bo to ten sam skill), który podał Koyot. Ten item ma przecież długi skok po kucnięciu, więc nie rozumiem gdzie błąd

Co do 2002 już przeniosłem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 minuty temu, SharMx1337 napisał:

zniewilonego widac na kosie kiedy chodzi na shifcie co jest za op

Poruszamy ten temat tutaj - proszę o reakcje

 

+ dodano bełty na Łowcy. Bez kuszy, tak jak prosiliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje ni sje ze podpalenie khazry ma niekgarniczony dmg z ognia. Raz dostjae z nego po 70 a raz po 30. Btw kiedy bedą miny u lowcy?

czasami one zabija od razu

Edytowane przez SharMx1337
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, SharMx1337 napisał:

Wydaje ni sje ze podpalenie khazry ma niekgarniczony dmg z ognia. Raz dostjae z nego po 70 a raz po 30

Musisz rozwiną, bo on ma skilla i efekt po strzale dla podpalenia
Sam efekt podpalenia, a nie skill, to ignite z SM i w tym przypadku dodatkowo ingeruje w DMG (DMG / INT)

3 godziny temu, SharMx1337 napisał:

Btw kiedy bedą miny u lowcy?

Na razie dodałem bełty, bo wzceśniej ustalono jak ma to działać, czyli bez kuszy. Zaraz pojawi się post odnośnie pułapek

 

@SharMx1337 czyli przelicznik za duży

Sprawdź proszę teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Liczyły się rzecz jasna zgłoszenia w temacie i ustalałem punkty w zależnosci od tego, jakie było to zgłoszenie.

Zapraszam na PW

@meroo 16

@SharMx1337 14

@Pycek 10

@Visteris3 7

@PrawdziweKkk 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug dotyczy graczy co posiadają VIPA.

Vip na start dostaję HE FLASH SMOKE granatu zapalającego nie dostaję gdy kupimy go sami i nie stracimy go podczas rundy i zacznie się następna granat zapalający znika 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Resetuje granaty co co spawn by nie spadały na ziemię, stąd taki efekt - nie jest to błąd

Zostało to zmienione i wejdzie wraz z resetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy siewxa wypusci rakiete i jest w biegu lub skacze rakieta wybucha w nim. I czy jest mozliwosc powiekszenia obszaru tej rakiety bo jest on malutki i trzeba idealnie trafic

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
21 godzin temu, SharMx1337 napisał:

Gdy siewxa wypusci rakiete i jest w biegu lub skacze rakieta wybucha w nim. I czy jest mozliwosc powiekszenia obszaru tej rakiety bo jest on malutki i trzeba idealnie trafic

Chodzi Ci o wielkość modelu czy promień wybuchu?

Co do pierwszej części, sprawdź po zmianie mapy -> to samo tyczy się plazmy, fireball, kula

 

17 godzin temu, rilu napisał:

(stoje w miejscu i na typa celuje i jest ze "musisz stac w miejscu albo musi to byc ta widoczna postać") @-_-

No to musiałeś się chociaż lekko ruszyć

Co do widzialności, to po prostu klasa, w którą mierzyłeś miała taką widzialność, która nie pozwalała Ci jej ruszyć - sprawdza się tutaj zmienną odpowiedzialną za widzialność i jeśli jest ona większa niż dana ilość, to nie możesz w nią strzelić, przenieść, etc, bo jest tak jakby niewidzialna. 

Zwiększę tę wartość, bo w sumie jest zbyt mała

17 godzin temu, rilu napisał:

3. Fala uderzeniowa raz działa raz nie (szkoda ze nie ma żadnego czerwonego okręgu gdy jej używamy) (czasem pierdzi ogniem czasem nie pierdzi ogniem)

To pierdzenia nie ma związku z wybuchem, jest tylko efektem. Jeżeli na czacie bylo napisane, że użyto tego skilla, to go użyłeś, bo atak to osobna rzecz i nie ma związku z efektem. Efekt po prostu jest, ale nie ma wpływu na atak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Plazma buguje się na niektórych mapach i nie wystrzeliwuje. (np (aztec/westwood/mirage)
3. Fala uderzeniowa raz działa raz nie (szkoda ze nie ma żadnego czerwonego okręgu gdy jej używamy) (czasem pierdzi ogniem czasem nie pierdzi ogniem)
4. Hak Baal'a nie zawsze łapie przeciwników mimo, że stoimy w miejscu. (stoje w miejscu i na typa celuje i jest ze "musisz stac w miejscu albo musi to byc ta widoczna postać") @-_-

Edytowane przez rilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
17 godzin temu, rilu napisał:

2. Plazma buguje się na niektórych mapach i nie wystrzeliwuje.

Bez podani nazw mapy i miejscówki nie będę w stanie zweryfikować problemu

17 godzin temu, rilu napisał:

1. Plazma to cud aby trafić....

Tylko że to temat ze zgłoszeniem bugów, a to nie jest błąd

17 godzin temu, rilu napisał:

3. Fala uderzeniowa raz działa raz nie (szkoda ze nie ma żadnego czerwonego okręgu gdy jej używamy)

Kiedy działa, kiedy nie

17 godzin temu, rilu napisał:

4. Hak Baal'a nie zawsze łapie przeciwników mimo, że stoimy w miejscu.

Kiedy nie łapie i co jest napisane na czacie?

 

To co podałeś, to szczątkowe informacje, a nikt inny nie zgłaszał takich problemów. Proszę opisywać dokładnie problemy

 

17 godzin temu, rilu napisał:

(stoje w miejscu i na typa celuje i jest ze "musisz stac w miejscu albo musi to byc ta widoczna postać") @-_-

No to musiałeś się chociaż lekko ruszyć

Co do widzialności, to po prostu klasa, w którą mierzyłeś miała taką widzialność, która nie pozwalała Ci jej ruszyć - sprawdza się tutaj zmienną odpowiedzialną za widzialność i jeśli jest ona większa niż dana ilość, to nie możesz w nią strzelić, przenieść, etc, bo jest tak jakby niewidzialna. 

Zwiększę tę wartość, bo w sumie jest zbyt mała

17 godzin temu, rilu napisał:

3. Fala uderzeniowa raz działa raz nie (szkoda ze nie ma żadnego czerwonego okręgu gdy jej używamy) (czasem pierdzi ogniem czasem nie pierdzi ogniem)

To pierdzenia nie ma związku z wybuchem, jest tylko efektem. Jeżeli na czacie bylo napisane, że użyto tego skilla, to go użyłeś, bo atak to osobna rzecz i nie ma związku z efektem. Efekt po prostu jest, ale nie ma wpływu na atak

17 godzin temu, rilu napisał:

2. Plazma buguje się na niektórych mapach i nie wystrzeliwuje. (np (aztec/westwood/mirage)

Znalazłem tylko błąd na bombsite, więc go naprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności