Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Item "rakieta" sie buguje gdy wstrzeli sie ja w sciane zawisa w powietrzu i caly czas celuje w najblizszego przeciwnika.... dziala to troche jak wh bo rakieta caly czas sie obraca przodem do wroga, przez co wiemy w ktore strone sie udaje.

 

na ninji nie da sie pominac questa 2000k dmg z awp jako ninja.

 

Prawdopodobnie Item gotycki miecz : wieksze obrazenia nozem.  Chyba nie dziala bo nie widze roznicy gdy zadaje obrazenia z tym itemem, albo przelicznik jest bardzo maly. 

// 

Działa - sprawdziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wczoraj chciałem pograć baalem, ale np. na klasę zjawa on nie działa, gdyż niby ta postać jest niewidzialna. Akurat w tym przypadku moim zdaniem powinna być możliwość przyciągania zjawy, bo jest półwidoczna.

Do tego item który zwiększa zadawane dmg i uderza błyskawicą ma angielski opis. Nie pamiętam nazwy itemu, ale chyba można znaleźć jakoś po moim opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 27.05.2019 o 14:20, Masakracja napisał:

Wczoraj chciałem pograć baalem, ale np. na klasę zjawa on nie działa, gdyż niby ta postać jest niewidzialna. Akurat w tym przypadku moim zdaniem powinna być możliwość przyciągania zjawy, bo jest półwidoczna.

To nie jest bug. Po prostu klasa ma taki poziom niewidzialności, który blokuje jego przyciąganie. Ja pobieram tam wartość i sprawdzam ją na baal

W dniu 27.05.2019 o 14:20, Masakracja napisał:

Do tego item który zwiększa zadawane dmg i uderza błyskawicą ma angielski opis. Nie pamiętam nazwy itemu, ale chyba można znaleźć jakoś po moim opisie.

Wystarczy wpisać dwa/trzy razy by odwiesiło. Nie wiem czemu, ale przy tak dużej translacji jaką teraz ma Diablo (spokojnie z +500) buguje się język dla różnych metod jego "nadawania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Gdy nie ma sie vipa i zakupi sie kevlar z helmem zdarza sie ze w nastepnej rundzie zostaje sam kevlar, helm zostal w poprzedniej rundzie xD. A serio to w nastepnej rundzie zostaje sam kevlar bez helmu i trzeba go dokupywac. Nie wiem czym to jest spowodowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale chyba ulepszenia za mane nie działają. Załączyłem screeny (poprosiłem gracza aby mi je zrobił przed i po ulepszeniu za manę(niewdzialność na klasie zjawa)

Powiedzcie mi czy tylko ja nie widzę róznicy? Wcześniej przed resetem lvli udało mi się ulepszyć tez siewce zagłady(implikacja energi) i z czego kojarzę tez miałem z tym problem ze nie widziałem aby coś się zmieniło. Było to chwile przed resetem ale pamiętam ze miałem to zgłaszać. Dobrze jest się temu przyjrzeć.

pobrane (1).jpg

pobrane.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbarzynca jak kogos zabije usuwa mu caly kevlar. zdarza sie chyba tez na innych klasach bez vipa, na zjawie pare razy tak mialem. myslalem ze zapomnialem kupic :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to bug ale totemy zamrazajace zamrażają kiedy np my jesteśmy w podziemiach a totem jest nad nami albo kiedy latamy ninja/archami to ten totem nas zamraża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 25.03.2020 o 07:55, meroo napisał:

Gdy nie ma sie vipa i zakupi sie kevlar z helmem zdarza sie ze w nastepnej rundzie zostaje sam kevlar, helm zostal w poprzedniej rundzie xD. A serio to w nastepnej rundzie zostaje sam kevlar bez helmu i trzeba go dokupywac. Nie wiem czym to jest spowodowane.

Zmieniłem nadawanie armoru

W dniu 30.03.2020 o 17:41, meroo napisał:

Barbarzynca jak kogos zabije usuwa mu caly kevlar. zdarza sie chyba tez na innych klasach bez vipa, na zjawie pare razy tak mialem. myslalem ze zapomnialem kupic :)

Zwrócę na to uwagę, lecz powtórzę to co napisałem wyżej, nadawanie armoru zostało zmienione

W dniu 31.03.2020 o 13:30, SharMx1337 napisał:

Na Łowcy nie działa 2x dmg z granatu 

Zapisane 

W dniu 1.04.2020 o 18:41, SharMx1337 napisał:

Niewiem czy to bug ale totemy zamrazajace zamrażają kiedy np my jesteśmy w podziemiach a totem jest nad nami albo kiedy latamy ninja/archami to ten totem nas zamraża

Pobieranie lokalizacji, a raczej różnicy w odległości właśnie tak wygląda, czyli sprawdzasz po prostu odległość dla gracza A i B, nie uwzględniając innych czynników jak np: ściana, sufit, etc

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUG Z KLASĄ ZABÓJCA 

(1) Przy ładowaniu na kosie piszę że jestem prawie niewidzialny na kosie.Rozumiem że prawie lecz pytając kolegów z serwera jest widoczny cały model.

(2) Dodatkowo przy ładowaniu niewidki zegar zatrzymuje się na 0,15 sek

(3) Gdy występuje bug w 2 punkcie lvl'e nie zapisują się po zmianie mapy które wbiliśmy na poprzedniej.

Naprawcie bugi jak można bo klasa fajna ^^ Dziękuje 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pycek napisał:

(1) Przy ładowaniu na kosie piszę że jestem prawie niewidzialny na kosie.Rozumiem że prawie lecz pytając kolegów z serwera jest widoczny cały model.

Napisałem powyżej bo był bład i było widać ninje, zabojce i zjawe normalnie ale z tego co srawdzalem wszystko wrocilo do normy

2 godziny temu, Pycek napisał:

2) Dodatkowo przy ładowaniu niewidki zegar zatrzymuje się na 0,15 sek

bug jest częsty, zeby naprawić ladowanie ktos musi wziąść nekro i cie wskrzesić

2 godziny temu, Pycek napisał:

(3) Gdy występuje bug w 2 punkcie lvl'e nie zapisują się po zmianie mapy które wbiliśmy na poprzedniej.

Wiem, noclip miał ten sam problem, wziąlem nekro, wskrzesilem go i wszystko było git.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blyskawica działa na ninje

 

W dniu 7.04.2020 o 16:36, Pycek napisał:

@SharMx1337

A to przepraszam nie zauważyłem.

Jeszcze mam pytanie można by powiedzieć że związane z serwerem.Czemu nie znajduje się gametracker Diablomoda u góry a reszta serwerów jest widoczna?

serwer jest nie wspierany

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 7.04.2020 o 00:22, Pycek napisał:

1) Przy ładowaniu na kosie piszę że jestem prawie niewidzialny na kosie.Rozumiem że prawie lecz pytając kolegów z serwera jest widoczny cały model.

Ten rzadki błąd dla niewidzialności został wyeliminowany w nowej wersji (nie zauważyłem by się powtarzał)

W dniu 7.04.2020 o 00:22, Pycek napisał:

(2) Dodatkowo przy ładowaniu niewidki zegar zatrzymuje się na 0,15 sek

To co wyżej.
Tutaj problem leżał po stronie timeru, który się po prostu bugował i nie "wyłączał" tego ładowania (błąd w kodzie powoduje zaprzestanie wykonywania się jego dalszej części dla danej funkcji)

W dniu 7.04.2020 o 00:22, Pycek napisał:

(3) Gdy występuje bug w 2 punkcie lvl'e nie zapisują się po zmianie mapy które wbiliśmy na poprzedniej.

No i to jest właśnie to co pisałem wyżej odnośnie błędów

W dniu 7.04.2020 o 12:27, SharMx1337 napisał:

Mag zadaje na start firebalem 65 dmg a w opisie jest 75dmg

Opis został zaktualizowany w nowej wersji

W dniu 7.04.2020 o 18:11, SharMx1337 napisał:

blyskawica działa na ninje

Także zostało poprawione. Nie sprawdzałem tam niewidzialności gracza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda klasa ma long jump'a , misje nie działają(no chyba że inna komenda niż ./q, ./questy ./misje) wchodząc z ./z> Itemy > są tylko dwie oferty i to te same (Sprzedaj rune)/

Widać co kto pisze na czacie gdy umrze, gdy się kogoś zabije zmienia mu się perk. Scavenger ma nieskończoną ilośc tepnięć na spawn.

Ninja może uzywać broni, Nie działają komendy klas typu  (!baal,!druid,!lowca).

Edytowane przez Visteris3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. na lowcy nie dziala kusza , nie leca pociski (miny tez nie dizalaja) // nie może działać bo tego nie ma 
2. Dalej wystepuje blad ze umiejetnoscna nozu sie zatrzymuje podczas ladowania
3. noze na ninji nie leca // nie moze działać bo tego nie ma 
4. scavenger dalej ma opoznionego spawna // bo celowo to opóźnienie dodano
5. siewca zaglady jak uzyje rakiety czy implikacji energi to resetuje mu druga umiejetnosc (uzyje rakiety to nie moge implikacji) to samo mozliwe na innych klasach. // bo korzystają z tego samego cooldown. Rakieta obszarowa jest lepsza niż zwykła. Ta klasa musiała mieć jakieś ograniczneie
6. Long jumpy dzialaja z hostem na plecach. // Poprawione
7. chyba cos jest z przelicznikiem hp. kazda z klas w nastepnej rundzie ma 100 hp gdy uleczylem sie na scavengerze mialem 130 hp po uzycia skilla wrocilo mi do 100. // Poprawione
8. Vip powinien miec komplent granatow a brakuje smoke :) //  Poprawione
9. Zabralo mi zloto z klasy mimo ze nic nie kupilem tylko przegladalem sklep 🤣
10. Lista klas sie nie wyswietla po dolaczeniu do gry, trzeba recznie wpisywac !klasa // Jest informacja po wejściu, żeby wpisać !klasa (po 3 sekundach od startu gry). Nie wyświetla CELOWO

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harpun nie dziala // Poprawione

mozna wynierac normalnie klasy premium // Przecież to beta

Cytat

 

u upadlego regenka nie dziala

regenka na all klasacg nie dziala

 

Poprawione

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asddsadasasasdasasdasdadsasd.thumb.png.ff8c0bcaff4da1c7c406451a26b81d2b.png1. Komenda !q nie działa // Są wyłączone

2. Złoto nie jest dodawane do konta (np za sprzedanie runy) // Poprawione

3. ninja może kupować broń  która znika mu na starcie następnej rundy lub po zaplanowaniu bomby // Poprawione

4. Pociski paladyna zadają normalny dmg

Ninja nadal może kupować i grać z bronią 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skill impa dziala tylko w pierwszych 5sek gry // Poprawione

kazdy wybucha po smierci // Poprawione

Cytat

perki sie za szybko niszcza

@SharMx13375 DMG to 7 pkt straty dla itemu - w poprzedniej wersji też tak było

Cytat

!party nie działa a za !drop nie dostajemy zlota

Wyżej ktoś zgłosił problem ze złotem i napisałem, że poprawione - musi minąć mapa

Co do party, to nie jest zrobione - nie napisałem nigdzie, że zostały zrobione

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przypominam, że plugin AKTUALIZUJĄ SIĘ co mapę, a nie od razu po napisaniu mojego posta, więc zwracanie uwagi na ten sam błąd gdy nie doszło do zmiany mapy, jest błędem.
Proszę też sprawdzić temat z dziennikiem i zwrócić uwagę na to czy dana rzecz (chodzi o skille lub inne dodatki jak party/questy) są tam wpisane. Jeśli nie, to nie ma ich na serwerze

Zanim wgram poprawkę, sprawdzam czy działa i tak np: Scavenger jest już poprawiony, ninja i jego bronie także, dodawanie golda także działa (od danej liczby graczy, a nie stale)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności