Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno zasadnicze pytanie, po co palisz głupa, skoro ewidentnie miałeś item 1/x? Poprawką tego ma się zająć Karol i już mu to zgłosiłem, więc nie wiem po co piszesz kolejny post na temat tego questa, jak było to już zgłoszone wcześniej przez adiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ładowania skilla na paladynie, wskrzeszaniu na nekromancie i innymi ładowaniami trwającymi 5 sek na pasku z plusami pokazuje ze 4 sek i nagle gdy dochodzi do 4 sek dodaja sie nastepne 2 plusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lowcy nie dzialaja pulapki, nie widac drewnianych beltow, i gdy sie chodzi na boki strzelajac z kuszy nie, belty nie leca tam gdzie nacelujemy tylko na boki

Edit:Lecace belty lowcy znikaja po smierci

Edytowane przez wonder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talica aura nie działa ( tak wiem -_- pisałem ci że działa ale się myliłem) zrobiłem test z adJ i nadal nie działa. Proponował bym dać mu - 5 do redukcji i +5 do adrenaliny( tak jak ma scavenger)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To zapraszam na serwer. Skoro nikogo nie ma, to mogę Ci w prosty sposób udowodnić, że to działa, a to że np: daje mało itd to inna kwestia, bo o tym nikt nie pisze. sprawdzimy na czystych klasach czy działa z informacją na czat, okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Właściciel
5 godzin temu, Michal095 napisał:

Granaty u łowcy - jak staniesz badz w nie strzelisz wybuchaja (chodzi o druzyne w ktorej jest lowca). Zdarzało sie ze i granaty znikały

Granat może zniknąć w przypadku gdy jest ich za duży by nie wywołać jakiegoś crash lub lagów

Dobra, zablokuje możliwość ataku przez teammate skoro przeszkadza, bo bugiem to, to nie jest - celowy zabieg o którym pisałem w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy to bug ale chciałbym aby była zwrócona na to uwaga. 

Klasa: zabojca

Ma jak dobrze pamiętam 7% szans na wybicie przeciwnika w górę. Zadko się to zdarza nie ma problemu. Ale w większości przypadku jak uda się wybić przeciwnika w górę to zazwyczaj przy trafieniu go w locie podbija go jeszcze raz. Nie sądzę aby prawie za każdym razem miał takie sCzescie że po wybicie wroga będzie miał farta i wy ije go drugi raz w locie. I tak jest w większości przypadków jak dojdzie do pierwszego wybicia. Zwróciłem na to uwagę jak grałem ta klasa i podzieliłem się z tym na serverze z graczami i uznali że naprawdę dziwnie to wygląda. Mógłby ktoś coś powiedzieć czy też uważa to za dziwne. Gdyż wybicie przeciwnika jest zafkie a jak dojdzie do niego to dwa razu pod rząd i to drugi raz jeszcze w locie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

                if(GetRandomInt(1, 100) <= 7+PlayerData[attacker][pSKILL2])
                {
                    decl Float:velocity[3] = {0.0, 0.0, 500.0};
                    TeleportEntity(id, NULL_VECTOR, NULL_VECTOR, velocity);
                }

Tak wygląda kod. Nie ma tam nic innego poza switch, który sprawdza klasy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja Cię rozumiem, ale losowość to dość specyficzna rzecz i czasem może wpadać rzadko, a czasem często. To samo dzieje się na COD 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna wyłączyć opcje dawania dla CT darmowego defuse kit? Klasy niewidzialne maja widoczny często ekwipunek przy pasie jak defuse kit i granaty, i widać gdzie się znajdujemy. Gdy gra się zabójca albo jak się ma item wygładzający kroki to sly hac na słuchawkach jak to grzechocze. Jak ktoś będzie chciał defa to może sobie zawsze kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
6 godzin temu, Michal095 napisał:

Prawdopodobnie nie dziala runa Golden (Khazra)

Czemu? Runa normalnie zadaje DMG i nie rozumiem o co chodzi z tym Khazrą w nawiasie

Mówimy o DMG z ataku, a nie ze skilli

10 godzin temu, meroo napisał:

Czy mozna wyłączyć opcje dawania dla CT darmowego defuse kit? Klasy niewidzialne maja widoczny często ekwipunek przy pasie jak defuse kit i granaty, i widać gdzie się znajdujemy. Gdy gra się zabójca albo jak się ma item wygładzający kroki to sly hac na słuchawkach jak to grzechocze. Jak ktoś będzie chciał defa to może sobie zawsze kupić. 

Tak, nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ale nie dodawało do skilla czy jak? 

Tak jak wspomniałem, nie doda Ci nigdy DMG do skilla, bo to +DMG do ataku bronią 😕

Musisz mi dokładnie powiedzieć w jakim momencie Ci nie działa, a ja to zweryfikuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności