Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Nie rozumiem.

W tej chwili jest taki błąd, że pomyliło mi się z jump, a miał być duck i całość po update dzisiejszym będzie wyglądać tak, że:

Skill Paladyna aktywuje się gdy gracz:
1. Jest na kucaku

2. Używa skilla (sm_skill)

 

Teraz zamiast być na kucaku, trzeba trzymać klawisz skoku (czyt. spacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iglicowy hełm często nie broni przed zabiciem headshotem. Głównie chodzi o snajperki (z awp jak dostanę w głowę to nie żyję, scout podobnie), ale też zdarzały się takie sytuacje z kałachem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
4 godziny temu, Frosty napisał:

Nejd na diablo z 42 int zadaje 2dmg

Poprawione

3 godziny temu, ziomm napisał:

Iglicowy hełm często nie broni przed zabiciem headshotem. Głównie chodzi o snajperki (z awp jak dostanę w głowę to nie żyję, scout podobnie), ale też zdarzały się takie sytuacje z kałachem. 

Muszę znać więcej szczegółów, bo sam HS na pewno nie działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może iglicowy przepuszcza heady jak przekroczy jakiś limit obrażeń? Np z tej awp w głowę, jeszcze jak paladyn no to zada ktoś dosyć dużo obrażeń. Nie przypatrzyłem się, bo może ten ktoś jak mnie zabijał to miał item na natychmiastowe zabicie ... iglicowy chyba wtedy nie chronił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to za item był xd. Ale w opisie igliowego jest "Nie możesz zostać zabitym poprzez strzał w głowę" :D. 

Btw. Pewnie ktoś zgłaszał, ale itemy z szansami na natychmiastowe zabicie są trochę pobugowane (1/4 ze scouta działa lepiej niż 1/2) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Cytuj

{"Iglicowy Hełm",                   // 75
        "Nie możesz zostać zabity przez strzał w głowe"},

Cytuj

case 75:
                {
                    if(damagetype & DMG_HEADSHOT)
                    return Plugin_Stop;
                }

 

53 minuty temu, ziomm napisał:

Btw. Pewnie ktoś zgłaszał, ale itemy z szansami na natychmiastowe zabicie są trochę pobugowane (1/4 ze scouta działa lepiej niż 1/2) 

Pobugowane? Po prostu to jest szansa losowa. Losuje liczbę od 1,2 i musi trafić 1, a w przypadku 1/4 losuje od 1 do 4 i musi trafić 1. To zwykły totolotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, -_- napisał:

 

Pobugowane? Po prostu to jest szansa losowa. Losuje liczbę od 1,2 i musi trafić 1, a w przypadku 1/4 losuje od 1 do 4 i musi trafić 1. To zwykły totolotek

No wiem jak to działa :) ale możesz popytać innych graczy i serio coś z tym jest nie tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, -_- napisał:

 

Pobugowane? Po prostu to jest szansa losowa. Losuje liczbę od 1,2 i musi trafić 1, a w przypadku 1/4 losuje od 1 do 4 i musi trafić 1. To zwykły totolotek

 

5 godzin temu, ziomm napisał:

No wiem jak to działa :) ale możesz popytać innych graczy i serio coś z tym jest nie tak ...

 

Gram prawie rok na serwie i to na pewno nie jest totolotek. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto dostał ode mnie skana na eldorado ze scouta 1/3 i przeżył.

 

@MeowTONo słuchaj 17 natychmiastowych zabić na 17 trafień z awp 1/4 to raczej nie jest fart.

Żeby nie było no to to czy się zabije czy nie zależy od przeciwnika, kiedyś była taka sytuacja że byłem z typem na serwie i poszliśmy przetestować itemek bo coś nie siadało, wynik taki że scout 1/3 na 20 trafień nie zabił, innych przeciwników zabijało za pierwszym razem. @-_-W sumie pisałem już kiedys o tym ale nie potrafiłem ci tego wyjaśnić o co mi chodzi więc w sumie to to olałem, sry.

Edytowane przez _Hades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2018 o 20:35, ziomm napisał:

Iglicowy hełm często nie broni przed zabiciem headshotem. Głównie chodzi o snajperki (z awp jak dostanę w głowę to nie żyję, scout podobnie), ale też zdarzały się takie sytuacje z kałachem. 

Z tego co pamiętam ten Item działa ( i tak miał działać ) tylko na ,, naturalne,, strzały w głowę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około godziny 14:35-14:41 był crash serwera, miałem zrobione 94 fragi na mapie, mapa miała się zmienić z poolstaya na rats1337 i scrashowało serwer. Cofnęło mi 400 złota zebranego na tej mapie, cofnęło lvl i questa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WOJTASIK napisał:

Około godziny 14:35-14:41 był crash serwera, miałem zrobione 94 fragi na mapie, mapa miała się zmienić z poolstaya na rats1337 i scrashowało serwer. Cofnęło mi 400 złota zebranego na tej mapie, cofnęło lvl i questa...

Mi cofnęło z 3 k expa i 150 złota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Shadow #RoadToSilver napisał:

Mi cofnęło z 3 k expa i 150 złota

No cofnęło całą mapę, po której był crash, a jest to na prawdę bardzo nie przyjemne, gdzie napierdzielisz prawie 100 fragów, dropnie Ci strasznie dużo run, tak jak mi w tym przypadku.. Niespełna 400 złota zarobiłem, to mi cofnęło, już nie mówiąc o lvlu i queście, który jest bardzo nudny. Szczerze to mnie to zniechęciło i wyszedłem od razu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Możecie napisać na PW, choć z goldem będzie problem

Co do crasha, to jednorazowa sytuacja czy częściej się to zdarza przy takiej zmianie mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
13 godzin temu, Kubaciszew napisał:

Niewiem czy tak ma byc ale na paladynie kucajac i uzywajac sm_skill moge to robic tylko gdy stoje w miejscu. Kazdy tak ma.

Proszę poczekać do update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dropna mi archy i je sprzedam to skok zostaje tylko ze spasc sie nie da i nieraz mialem ze mi droply archy 8-9 sprzedalem i chcialem podskoczyc i latalem pod sufitem cala runde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprecyzuj dokładnie o co chodzi. Ja nie znam Waszych skrótów z serwera.

Podaj dokładną nazwę itemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MeowTO napisał:

Jezeli dropna mi archy i je sprzedam to skok zostaje tylko ze spasc sie nie da i nieraz mialem ze mi droply archy 8-9 sprzedalem i chcialem podskoczyc i latalem pod sufitem cala runde

 

20 minut temu, -_- napisał:

Sprecyzuj dokładnie o co chodzi. Ja nie znam Waszych skrótów z serwera.

Podaj dokładną nazwę itemu

Chodzi oto ze jak sie sprzeda archy będac w locie to sie buguje i jest sie cały czas w powietrzu i nie można spaść na ziemie przez 1 runde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności