Skocz do zawartości

Zgłaszamy bugi


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.02.2018 o 21:35, MONATRIX_DxD #RoadToS4 napisał:

Może chodzi o pierwszy strzał; Gdyś posiadam podobny problem mianowicie nie zawsze z pierwszego albo nawet pierwszych kilku strzałów wystrzelę piorun (posiadam binda na mouse1 na strzał i skilla więc to może powodować ten błąd ale nie jestem pewny)

Nie jest to bug, jeśli nie masz celownika na przeciwniku to nie wystrzelisz pioruna, a trafienie kałachem nie wyklucza że celownik masz obok przeciwnika (rozrzut)

@MONATRIX_DxD #RoadToS4Ja grając scoutem nie raz trafiłem piorunem a samym scoutem już nie, to znaczy że piorun z celownikiem się rozkalibrowaly czy raczej jest to wina rozrzutu i strzelania w biegu? :)

 

Edytowane przez _Hades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, _Hades napisał:

Nie jest to bug, jeśli nie masz celownika na przeciwniku to nie wystrzelisz pioruna, a trafienie kałachem nie wyklucza że celownik masz obok przeciwnika (rozrzut)

Tak tylko ostatnio miałem to z awp i trafiłem afką a niebyło pioruna a też zdażało mi sie że niecelowałem się dokładnie w przeciwnika a trafiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
3 godziny temu, MeowTO napisał:

Zjawie widac normalnie bron a nie powinno być to strasznie utrudnia rozgrywke to klasa 

Cytuj

Usunięto na razie kod odpowiedzialny za niewidzialność broni

Czy Wy czytacie dziennik zmian?

  • Dziękuję 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak, przywrócę najszybciej jak mogę. Chciałbym stworzyć optymalniejszą wersją i lepiej działającą

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxx Speed
W dniu 28.02.2018 o 11:45, -_- napisał:

Przyszły reset

  • Nihlathak nie ma już szansy, a odbija dany pocisk. 8 sekund to dość długi czas ładowania jak na 1 odbicie, na które jeszcze mamy 33% szans

Wgrane

to odbicie strasznie słabo działa , nawet nw czy wg działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Godzinę temu, Maxx Speed napisał:

to odbicie strasznie słabo działa , nawet nw czy wg działa 

Wiem, zaktualizowałem to w miejscu z knife, nie pociskiem.

Wczoraj miałem wgrać na to łatke, ale jak widać, nie było mnie i nie zrobiłem tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ech, meowto

Czytasz w ogóle to co piszę w dzienniku zmian?

Może zrobimy tak. Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie lub napiszesz o jakimś błędzie, sprawdź czy przypadkiem nie zostało to uwzględnione w dzienniku, bo ciągle powtarzasz to samo, a ja nie zamierzam ciągle odpowiadac o czymś co jest już wpisane w temat.

6 godzin temu, Maxx Speed napisał:

dropienie runy nawet z vip jakoś tez słabo idzie tak prawie jak by nie było tej większej szansy  

Ciężko mi powiedzieć, bo róznica jest bardzo duża. Jeżeli nie liczymy dodatkowych umiejętnosci, które wpływają na drop, to VIP ma 6 razy większy runy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maxx Speed napisał:

dropienie runy nawet z vip jakoś tez słabo idzie tak prawie jak by nie było tej większej szansy  

Ja jak z VIPEM robiłem po 40 fragów na mapie to wylatywało mi nawet do 4 / 5 run. Oczywiście zależy to od szczęścia bo to nie jest kilkanaście procent szans, a kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxx Speed
21 minut temu, Fakel napisał:

Ja jak z VIPEM robiłem po 40 fragów na mapie to wylatywało mi nawet do 4 / 5 run. Oczywiście zależy to od szczęścia bo to nie jest kilkanaście procent szans, a kilka.

ja dziś na 2 mapach po 30+ robiłem i 2 runy tylko wiec wiesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maxx Speed napisał:

ja dziś na 2 mapach po 30+ robiłem i 2 runy tylko wiec wiesz 

Mówię, że zależy od szczęścia. Procent jest dobry, zawsze taki był i nikt nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maxx Speed

przy zmianie mapy wywaliło mi cs'a i na Nihlathaku teraz nie lądują  mi sie pancerze , i teraz co zmiane mapy wywala mi cs'a 

jakieś opcje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wiekszosc graczy wolalaby zebym tego nie pisal ale coz. Zwinnosc scavengera jest zbugowana nie wiem czy celowo ale na baze mozna wracac.w nieskonczonosc i regenerowac zycie,zamiast tylko raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

@MeowTO Twój post godzinę temu. Mój post 4h temu

Za nie sprawdzanie dziennika zmian będą warny

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności