Skocz do zawartości

Zmiany w regulaminie - dyskusja!


Shino

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1484173079__coollogo_com-25969582.pn


 


1. Automatyczne zakończenie zabaw typu "OSTATNIA REAKCJA"


 


 Przykład: Jeżeli w pierwszej reakcji zostanie wyłoniona jakaś osoba, to zabawa automatycznie zostaje zakończona przez co prowadzący może odrazu odwołać mu np bezruch. To samo tyczy się np ostatniej reakcji gdzie jeżeli ostatnia osoba zostanie zabita to zabawa się zakończy automatycznie.


 


 


2. Sobota - dzień wolny od zabaw


 


 Osoba która wygrała w zabawie cod mod (w piątek) nie może sobie zażyczyć żadnej zabawy na sobotę, do tego strażnicy nie mogą również dać zabawy nawet z własnej woli.


 


3Pozycja buntu automatycznie po zabiciu strażnika


 


 Zamiana z nakładanego bezruchu po zabiciu strażnika na pozycję buntu.


Pozycja buntu - Totalny bezruch, nakaz kucania oraz nakaz patrzenia maksymalnie w dół


 


4. Powtarzanie poleceń


 


 Gdy więzień poprosi o powtórzenie poleceń więcej niż jeden raz, wtedy osoba prowadząca nie jest zobowiązana do wykonania tej pośby.


 


5. Wymagania bycia w CT


 


● Osoba która prowadzi wciąż musi mieć 16 lat / mutacje, jednakże zwykły klawisz który chce jedynie pomóc nie musi spełniać tych wymagań (pomijając posiadanie mikrofonu - jest to obowiązkowe)


(Jeżeli osoba prowadząca / osoba z mutacją w CT, nie życzy sobie pomocy ze strony osoby niespełniającej tych wymagań, może poprosić administratora o przeniesienie jej)


 


6. Natychmiastowe wykonywanie poleceń


 


● Po wydaniu polecenia przez prowadzącego, więźniowie mają nakaz wykonania go jak najszybciej oraz bez przedłużania. (Nie dotyczy poleceń po otwarciu cel gdzie więźniowie mają wyznaczony czas na wykonanie poleceń)


 


 


 


Chciałbym się dowiedzieć co myślicie na temat wyżej wymienionych zmian, oraz prosiłbym o pisanie swoich propozycji na temat punktów w regulaminie które waszym zdaniem należy zmienić. 


 


Pomagał S3ReK


Edytowane przez Ktoś.
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jestem za, nie trzeba tego odwołać i rundy by były szybsze,

2.Jestem na nie, przykładowa sytuacja: osoba chce zabawę na sobotę a koniec mapy jest w niedzielę i to wyklucza wzięcie zabawy :/ ,

3.Jestem za, to ciekawe bo po zabiciu 1 strażnika wszyscy więźniowi jak "małpy" rzucają się do buntu a tak to by ct mógł od razu pozabijać,

4.Jestem za, bardzo fajne bo nie trzeba "miliard" razy powtarzać,

5.Jestem na nie, ja bym to poprawił jeżeli osoba nie przeszła mutacji bądź nie ma 16+ a chce być w ct i nie ma mocno piskliwego głosu i ogarnia to może być w ct,

6.Jestem na nie, to jest troche głupie bo bez odliczania tt ma mniejsze szansę na bunt,

 

 

Jestem za.

Aczkolwiek miałeś jeszcze dodać totalny bezruch i bezruch, którego nie trzeba odliczać. ->NeM0o_! :D

 

zwykłego bezruchu nie trzeba odliczać a totalny trzeba ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemo - teraz nie trzeba odliczać totalnego bezruchu, żadnego polecenia nie musisz odliczać.
3. Punkt moim zdaniem zmieni, że po buncie zamias zabijać 70% więźniów to będziemy zabijać 90%>
6. Jest już teraz, można conajwyżej jaśniej zapisać w regu i tyle :P

 

4. Spoko, niby już tak działaliśmy, ale nie było tego wyraźnie zapisanego więc plus :P

 

Moim zdaniem powinno się wyrażniej pilnować zakazu wydawania poleceń na free dayu bo jest nagminne wydawanie poleceń i nakazów czy zakazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Jestem na nie, przykładowa sytuacja: osoba chce zabawę na sobotę a koniec mapy jest w niedzielę i to wyklucza wzięcie zabawy ,

 

Baa, zapomniałem, wprowadziłbym jeszcze, że osoba nie może wziąć żadnej zabawy, jeżeli w następny dzień jest piątek/niedziela. W skrócie zakaz brania zabawy na zapas. A co do tego punktu 2, trzy zabawy pod rząd, trochę za wesoło, od razu zróbmy cały tydzień. 

 

 

 

5.Jestem na nie, ja bym to poprawił jeżeli osoba nie przeszła mutacji bądź nie ma 16+ a chce być w ct i nie ma mocno piskliwego głosu i ogarnia to może być w ct,

 

Jak dla mnie wola prowadzącego, ja osobiście bym wziął piskliwy głosik, grunt, że ogarnięty piskliwy głosik, poza tym piskliwego głosiku nie ujmiesz zbytnio w regulaminie - dlatego jest tak.

 

 

 

6.Jestem na nie, to jest troche głupie bo bez odliczania tt ma mniejsze szansę na bunt,

 

Oczywiście, że mają duże szanse na bunt, wystarczy używać głowy, a nie zachowywać się jak bezmyślne małpy, które mają 4 sekundy na wykonanie wszystkiego i w tym czasie są nie do zabicia. 

 

 

 

Aczkolwiek miałeś jeszcze dodać totalny bezruch i bezruch, którego nie trzeba odliczać. ->NeM0o_!

 

To jest zawarte w punkcie 6

 

 

 

3. Punkt moim zdaniem zmieni, że po buncie zamias zabijać 70% więźniów to będziemy zabijać 90%>

 

 

I tak 90% ludzi nie wie, że muszą mieć bezruch po zabiciu prowadzącego, słuchają się tylko jak drugi ct powie coś po śmierci prowadzącego. Pozycję buntu większość ludzi zna, jak będą wiedzieć, że trzeba ją zrobić to ją zrobią. Aktualnie raczej winą jest niedoinformowanie. 

 

 

 

Moim zdaniem powinno się wyrażniej pilnować zakazu wydawania poleceń na free dayu bo jest nagminne wydawanie poleceń i nakazów czy zakazów

 

 

Chodzi Ci o coś w stylu: "poczuję się zagrożony = giniesz"? Bo niezbyt rozumiem. 

 

Zapraszam do dyskusji!

 

Dodatkowo punkt 7

 

7. /duch nie może przebywać w tym samym pomieszczeniu co prowadzący - utrudnia to prowadzenie i przeszkadza w rozgrywce. 

Edytowane przez Ktoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pre_1484173079__coollogo_com-25969582.pn

 

1. Automatyczne zakończenie zabaw typu "OSTATNIA REAKCJA"

 

 Przykład: Jeżeli w pierwszej reakcji zostanie wyłoniona jakaś osoba, to zabawa automatycznie zostaje zakończona przez co prowadzący może odrazu odwołać mu np bezruch. To samo tyczy się np ostatniej reakcji gdzie jeżeli ostatnia osoba zostanie zabita to zabawa się zakończy automatycznie.

 

 

2. Sobota - dzień wolny od zabaw

 

 Osoba która wygrała w zabawie cod mod (w piątek) nie może sobie zażyczyć żadnej zabawy na sobotę, do tego strażnicy nie mogą również dać zabawy nawet z własnej woli.

 

3Pozycja buntu automatycznie po zabiciu strażnika

 

 Zamiana z nakładanego bezruchu po zabiciu strażnika na pozycję buntu.

Pozycja buntu - Totalny bezruch, nakaz kucania oraz nakaz patrzenia maksymalnie w dół

 

4. Powtarzanie poleceń

 

 Gdy więzień poprosi o powtórzenie poleceń więcej niż jeden raz, wtedy osoba prowadząca nie jest zobowiązana do wykonania tej pośby.

 

5. Wymagania bycia w CT

 

● Osoba która prowadzi wciąż musi mieć 16 lat / mutacje, jednakże zwykły klawisz który chce jedynie pomóc nie musi spełniać tych wymagań (pomijając posiadanie mikrofonu - jest to obowiązkowe)

(Jeżeli osoba prowadząca / osoba z mutacją w CT, nie życzy sobie pomocy ze strony osoby niespełniającej tych wymagań, może poprosić administratora o przeniesienie jej)

 

6. Natychmiastowe wykonywanie poleceń

 

● Po wydaniu polecenia przez prowadzącego, więźniowie mają nakaz wykonania go jak najszybciej oraz bez przedłużania. (Nie dotyczy poleceń po otwarciu cel gdzie więźniowie mają wyznaczony czas na wykonanie poleceń)

 

 

 

Chciałbym się dowiedzieć co myślicie na temat wyżej wymienionych zmian, oraz prosiłbym o pisanie swoich propozycji na temat punktów w regulaminie które waszym zdaniem należy zmienić. 

 

Pomagał S3ReK

 

1. Na nie, uważam, że na zabawach typu ostatnia reakcja, to prowadzący powinien odwołać danej osobie bezruch, gdyż w sposób jaki to pokazałeś wszyscy więźniowe będą mogli się ruszac po zakończeniu zabawy

2.Również na nie, to zależy od prowadzącego i od więźnia czy będzie zabawa czy nie. Nie spotkałem się z przypadkiem, żeby ktoś był niezadowolony z zabawy w sobote nawet gdyby była.

3. Jak dla mnie to chyba logiczne, że jak ktoś zabije straznika to cała mapa pozycja buntu.

4.W regulaminie jest napisane, że więzien ma prawo prosić o powtórzenie poleceniia, a nie powtarzanie polecenia- na nie.

5. Wymagania bycia w ct są takie jakie były, nie wiem po co je zmieniać- na nie

6.Tutaj też oczywiście jestem na nie. Dlaczego? Każdy ma prawo na chwilę odejść od komputera lub odwrócić głowę i nie patrzeć na ekran, więc chyba nalezy sie czas na poprawienie lub dołączenie. 

 

Ogólnie, żadna twoja propozycja mi nie odpowiada ale to jest moje zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1. Na nie, uważam, że na zabawach typu ostatnia reakcja, to prowadzący powinien odwołać danej osobie bezruch, gdyż w sposób jaki to pokazałeś wszyscy więźniowe będą mogli się ruszac po zakończeniu zabawy 2.Również na nie, to zależy od prowadzącego i od więźnia czy będzie zabawa czy nie. Nie spotkałem się z przypadkiem, żeby ktoś był niezadowolony z zabawy w sobote nawet gdyby była. 3. Jak dla mnie to chyba logiczne, że jak ktoś zabije straznika to cała mapa pozycja buntu. 4.W regulaminie jest napisane, że więzien ma prawo prosić o powtórzenie poleceniia, a nie powtarzanie polecenia- na nie. 5. Wymagania bycia w ct są takie jakie były, nie wiem po co je zmieniać- na nie 6.Tutaj też oczywiście jestem na nie. Dlaczego? Każdy ma prawo na chwilę odejść od komputera lub odwrócić głowę i nie patrzeć na ekran, więc chyba nalezy sie czas na poprawienie lub dołączenie.    Ogólnie, żadna twoja propozycja mi nie odpowiada ale to jest moje zdanie.

 

Co ty wiesz o regulaminach...

 

Mi się wszystko podoba.Regulamin jest bardzo czytelny i od razu wchodzi do głowy,dla nowych graczy jest Przydatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ,przydała by się jakaś zmiana w regulaminie , chociaż tym osobą które nie posiadają konta na forum będzie ciężko się dostosować spodziewam się większego chaosu i wzrostu banów  :ninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany zmianami i tak wszystko trza dokladnie przemyśleć i stopniowo to wprowadzać.

Przecież jak coś nie wypali można później wrócić do starej formy, a zmiany są po to nie

żeby utrudnić, ale żeby ułatwić grę nowym graczom.

 

Mnie tam wszystko wygląda w porządku, poza 1 punktem.

Rozpoczynanie i kończenie zabaw zostawił bym tak jak jest, będzie z tym za dużo zamieszania.

Bo skoro mówisz o pierwszej i ostatniej reakcji, to co z resztą zabaw? kulki, odmieniec itp? 

Te zabawy będzie trzeba zakańczać???

Ten punkt trzeba dokładnie przeanalizować. Może po prostu dodać punkt w regulaminie, 

że na zabawach można wydawać i odwoływać polecenia nieważne czy wydałeś je przed rozpoczęciem 

czy w trakcie trwania zabawy. No coś można wymyślić, ale w takiej postaci mi to nie odpowiada. 

 

 

Pozdrawiam:)

 

Edit.     18:20

 

To już szybciej zadziała:) Pierwszą i ostatnią reakcje traktować jako rozkaz, a resztę zabaw zostawić w spokoju z rozpoczynaniem i zakańczaniem.

Wtedy trzeba by określić szczegółowo w regulaminie jakich reakcji możesz używać np. p.r. podskocz, kucnij itp tak to ktoś może sobie powiedzieć o.r. hop i wszystkich zabić bo nie zrobili hop do góry xd

to tylko przykład. No ale myślę, że to lepszy pomysł niż automatyczne kończenie zabaw.

 

Ogólnie trzeba zwołać kilku ludzi od pomyślunku na ts-a, pogadać, pomyśleć bo tak pisząc to ja nie potrafię przekazać połowy swoich przemyśleń.

Edytowane przez k3_
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Shini

 

Dlatego piszę na forum w dziale dyskusji, to są jakieś pewne już zakreślone mniej więcej propozycję, nie mówię, że są idealne i że chcę je wprowadzić w takim wyglądzie. Chętnie wysłucham jakiś analiz, przemyśleń, czegokolwiek, nie chcę wprowadzać do regulaminu byle czego. 

 

Można zrobić też inaczej. Pierwszą i ostatnią reakcję nie traktować w ogóle jako zabawę tylko jako polecenia zwykłe jak totalny bezruch. -> Wtedy trzeba to wyjaśnić dokładnie w regulaminie, ale myślę, że to wyklucza Twoje założenie 

 

Bo skoro mówisz o pierwszej i ostatniej reakcji, to co z resztą zabaw? kulki, odmieniec itp?  Te zabawy będzie trzeba zakańczać???

 

Co o tym myślisz?

 

 

 

chociaż tym osobą które nie posiadają konta na forum będzie ciężko się dostosować spodziewam się większego chaosu i wzrostu banów 

 

 

Liczę na to, że nasza administracja pomoże w ogarnięciu zmian, jeżeli one nastąpią :)

 

 

 

 

To już szybciej zadziała, żeby pierwszą i ostatnią reakcje traktować jako rozkaz, a resztę zabaw zostawić w spokoju z rozpoczynaniem i zakańczaniem. Wtedy trzeba by określić szczegółowo jakich reakcji możesz używać np. p.r. podskocz, kucnij itp tak to ktoś może sobie powiedzieć o.r. hop i wszystkich zabić bo nie zrobili hop do góry xd to tylko przykład. No ale myślę, że to lepszy pomysł niż automatycznie kończenie zabaw.

 

 

No, bo ogólnie pierwszą czy ostatnią reakcję rozpoczynamy po to, żeby wyłonić jakąś osobę z tłumu, nie widzę sensu, by to było traktowane jako zabawa. A co do tego "hop" zostałoby to ujęte w regulaminie ofc

Edytowane przez Ktoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/duch został wyłączony do czasu jego modyfikacji.

 

Wszystkie punkty prócz na ten czas 1 postaram się stopniowo wdrożyć w regulamin. Admini zostaną poinformowani o zmianie, informacje na serwerze też będą. 

 

Zapraszam do składania dalszych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie punkty oprócz 1 i 7 zostały wprowadzone. /duch został na ten czas póki co wyłączony. Chciałbym poznać wasze zdanie na temat punktu pierwszego, ale coś więcej niż za czy przeciw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

za tym pierwszym to jestem przeciw niech zostanie tak było i tak się przyswoiło nie trzeba dla mnie tego zmieniać a za tym 7 to jestem za bo zdarzało mi się czasami powygłupiać i innym adminom więc to by było dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 warto dodać. Jest nudne juz nabieranie na zakończenie innej zabawy.

 

@ Shino dobry pomysł, zakanczanie jest naprawdę zbędne.

Edytowane przez ->NeM0o_!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję dodać że kampienie na zabawie powyżej 20 sekund jest karane slayem ? nie było wcześniej podanie ile ale warto to dodać bo dużo osób ma potem wątpliowści co do tego

Edytowane przez Brat Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Praktycznie za wszystkimi zmianami jestem za, lecz wątpię czy sprawdzi się punkt pierwszy ! :)

 

Większość punktów już dawno weszła w życie :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności