Skocz do zawartości

Pytania do użytkowników forum


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,

Mam parę pytań do użytkowników forum, które mają za zadanie ulepszyć naszą sieć.
Chciałbym by w tym temacie pojawiały się posty osób, które naprawdę chcą coś zmienić na sieci, więc proszę oszczędzić sobie głupich komentarzy lub powielania czyjeś treści. Każdy z osób komentująca ten temat jest zobowiązana do zapoznania się z innymi komentarzami, tak by nie dochodziło do powtarzania się danych odpowiedzi.

Dodam jeszcze, że mam prawo ukryć posta danej osoby w przypadku gdy uznam go za niestosowny, a w przypadku typowego natręctwa mogę dać nawet warna, bo jest to ważny dla mnie temat.

 

Chciałbym jeszcze dodać, że w najbliższym czasie dojdzie do aktualizacji forum do IPS 4 i zgodnie z tym co napisał mi @Diglett nowy styl dla naszej sieci zostanie wykonany w ciągu 2 tygodni.

 

 

1. Czego brakuje Ci na forum?

 

2. W jakich działach najchętniej się wypowiadasz? (możesz też dopisać działy, które chciałbyś zobaczyć na forum)

 

3. Grasz na którymś z naszych serwerów? Jeżeli tak, to podaj jego nazwę i powiedz proszę co byś w nim zmienił i co według ciebie mogłoby wpłynąć na zwiększenie ilości graczy na nim.  // W tym podpunkcie proszę nie narzekać na dane osoby, bo od tego jest dział skargi, proszę tutaj o opisanie strony technicznej bądź podejścia do spraw konkursów lub samej organizacji serwera.

 

4. Czy tematy zawarte w FAQ są na tyle obszerne, że jesteś w stanie dzięki nim uporać sobie z każdym problemem na naszej sieci? Jeżeli nie, to opisz czego brakuje.

 

5. Czy korzystasz z naszego serwera głosowego(TS3)? Jeżeli nie, to powiedz czemu.

 

6. Czy ciężko jest Ci się skontaktować z opiekunami serwerów? (np: w sytuacji gdy masz jakiś problem)

 

7. Czy brakuje Ci czegoś w naszym sklepiku? (Np:  jakiegoś poradnika lub płatności, która pozwoliłaby Ci na zakup danej usługi)

 

8. Czy regulaminy dostępne w dziale "Regulamin" są dla Ciebie zrozumiałe? Jeżeli nie, to podaj który regulamin jest dla Ciebie niejasny i dlaczego.

 

9. Jak znalazłeś się na naszym forum? Czy reklamy dostępne na serwerach zachęciły do wejścia na forum?

 

10. Czy brakuje CI jakiegoś serwera na naszym forum? Jeżeli tak, to napisz jakiego i dlaczego mielibyśmy go stworzyć, jak mielibyśmy go rozkręcić i opłacać.

 

11. Co wpłynęłoby na większą aktywność z Twojej strony na naszym forum?

Co spowodowałoby, że byłbyś w stanie więcej się udzielać, czy to na ShoutBox lub w odpowiednim dziale.

 

 

To na razie tyle z pierwszych pytań i jeszcze raz proszę o normalne i poważne wypowiedzi. Każda próba prowokacji czy celowe wprowadzenie w błąd, mające na celu wywołać jakąś kłótnie, będą karane.

 

Z góry dziękuje każdemu, kto podejdzie do tego poważnie.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Silnika IPS 4 :D

2. W każdym.

3. Jailbreak, Areny 1v1 - Wg. mnie JB jest dopracowany praktycznie do perfekcji, natomiast Areny 1v1 to kwestia czasu, aż zostaną wprowadzone propozycje z odpowiedniego tematu.

4. Są wystarczająca obszerne i jest tam odpowiedź praktycznie na każde podstawowe pytanie.

5. Tak

6. -

7. Według mnie wszystko jest w porządku.

8. Według mnie wszystkie są zrozumiałe.

9. Trafiłem przypadkowo łącząc się z jakimś randomowym serwerem, potem grałem tylko na nim i w końcu zdecydowałem się zaaplikować na admina i tak tutaj trafiłem.

10. Deathrun/Surf

11. Większe uprawnienia np. wykorzystanie html oraz css przez użytkowników posiadających range np. Gamer. Można byłoby wykorzystać to do upiększenia poradników, bądź tematów z pobieraniem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Tabelki w której byłoby napisane czy ktoś z Administracji forum jest dostępny. Przy serwerach cs go chciałbym zobaczyć dział "Zagłosuj na nasze serwery"

2. Najchętniej to w działach związanych z grami, i serwerem ODD2 1.6, ale ogólnie to wszędzie się udzielam.

3. Gram na serwerach cs'a 1.6, na ODD2 są uciążliwe lagi/ścinki.

4. Są wystarczające :) 

5. Korzystam z serwera głosowego, panuje tam miła atmosfera.

6. Nie, kontakt jest bardzo dobry 

7. Niczego nie brakuje, sklepik jest dobrze dopracowany :) 

8. Regulamin JB 1.6 był troszkę niezrozumiały, dokładnie nie było opisana sprawa z totalnym bezruchem.

9. Wszedłem na forum poprzez JailBreak 1.6 grając tam po 1 dniu wszedłem na forum i stwierdziłem że pragnę zostać tu na dłużej.

10. Brakuje mi serwera CS GO MOD 1.6 i 1vs1 arenki 1.6, sądzę że wszyscy lubią te serwery, przydał by się też 2 serwer ODD2 np ze skinami taki na luzie :) 

11. Raczej nic i tak sądzę że się sporo udzielam, czasami też nie ma się tyle czasu bo życie prywatne jest ważniejsze, i nie jest się dużo na forum

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nowego silnik

2.We wszystkich praktycznie

3. Na serwerach cs 1.6 czasami se straszne Lagi.

4.myślę że jest ok

5. Myślę że jest ok

6.zależy od pory dnia.

7.Chyba nie

8.oczywiście

9.Tak samo jak winczester. Przez randomowo wybrany serwer

10. Jeśli chodzi o forum to brakuje mi mozliwosci szybkiego dodawania spoilera w tematach( trzeba Ci samemu robic)

11. Ja jestem na forum 24 h więc chyba nic ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. -

2. Najchętniej w dziale graficznym, serwerowych, pogaduchy, muzyka. 

3. ODD2, DR 1.6, ODD2, Areny CS:GO. Uważam, iż w wielu przypadkach pomogłaby komenda do zawołania admina na serwer, ułatwiałoby to komunikację i szybszą pomoc.

4. Tak, są wystarczające.
5. Tak.
6. Rzadko bywają problemy ze skomunikowaniem się, lecz już częściej mogą pojawiać się jeśli chodzi o sedno sprawy, naprawy jakichś błędów, czasami drobnych, lecz wpływających na rozgrywkę. Sądzę, że przydatna byłaby osoba pełniąca funkcję technika serwerów. Zajmując się tylko tym miałaby większe możliwości szybko zareagować, gdyż wiadomo, że sam masz dużo na głowie jako właściciel.

7. VIP na serwerze Arena 1v1, ale sądzę, że pojawi się taka możliwość na dniach.

8. Są zrozumiałe.

9. Na forum znalazłam się poprzez chęć rezerwacji nicku. Bardzo przydatna opcja, więc to właśnie taka możliwość skłoniła mnie do rejestracji.
10. Sądzę, iż oferta serwerów jest dość zadowalająca.
11. Z całą pewnością szybkość informacji i łatwość ich znajdowania. Często ciężko jest znaleźć potrzebny temat na forum, a sam system wyszukiwania nie zawsze się sprawdza. Na moją aktywność na pewno wpływa porządek panujący w danej chwili na forum, jak i na SB, jak i trafne nazewnictwo tematów oraz tematy pojawiające się na stronie głównej, również szybkość moderacji w działach takich jak muzyka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko kilka pierwszych pytań, bo nie mam zbyt wiele czasu, potem edytuję.

1. Brakuje mi jakiegoś szybkiego czatu czy czegoś po prawej stronie forum, w którym można by się umówić na wspólną gierkę, zwłaszcza np. w kurniku. Niewiele rzeczy tak poprawia jak wspólna gra w monopol, szachy, kalambury (albo Foresta - BoBo) etc :p  

2. Jako, że ciężko z tym moim wypowiadaniem się, to tylko napiszę, że chętnie bym zobaczył moderowany dział dyskusji "naukowych" (dyskusji w stylu, które sobie prowadzą np. na forum poświęconym pamięci i twórczości S.Lema <jako, że to forum o innej tematyce, to to chyba nie jest reklama?>). Dyskusje toczyły się na temat np. działań ewolucji, podróży ludzkości w kosmos etc, a moderowany miałby być, bo jakbym zobaczył post w stylu "a ewolucja to nieprawdziwa jest" bez podania niepodważonych jeszcze dowodów lub "teatr to przeżytek dla staruchów" to bym chyba zabił.

5. Korzystam, bo udało znaleźć się ciekawych ludzi do pogadania, ale jak ktoś przychodzi "sam" na sieć to na tsie może mieć trudności ze znalezieniem kogoś do rozmowy, ludzie z serwerów (mówię o tzw. "casualach") rzadko się na ts pojawiają.

7. Możliwość edytowania premki jaką się zakupiło (czyli np. po dwóch tygodniach chcę zmienić klasę i pograć inną premką), automatyczne sprawdzanie czy doszedł przelew i dodawanie monet (ale to, nawet jeśli to możliwe, bo nie pamiętam, to pewnie kosztowne, więc nie wejdzie) oraz (niezbędne wręcz :<!) możliwość przenoszenia expa. Ja "programowo" wręcz nie wysyłam płatnych smsów, a mam czasami ochotę przenieść lv (nawet teraz nie będę przecież nadużywał rangi do tego...), a byłem też świadkiem, gdy osoba miała doładowany portfel w sklepiku, ale nie miała kasy na komie, by tego smsa wysłać.

9. Szukałem diablo, znalazłem i wbiłem, a po jakimś czasie, jeśli dobrze pamiętam, musiałem się zarejestrować i wstawić ssy. Same reklamy chyba mało dają, ale jest to trudno mierzalne.

10. Diablo i coda 2k1, ale piszę to czysto informacyjnie, bo nie mam zielonego pojęcia jak mogłyby się utrzymać.

11. Lepsza atmosfera, ludzie mający chęć/wiedzę oraz trochę czasu by się udzielać, a przede wszystkim (związane z < wcześniej) żywiołowe dyskusje na wysokim poziomie.

Są to w dużej mierze luźne uwagi, bo nie mam pojęcia jak można by niektóre rzeczy zmienić, ale to już zostawiam mądrzejszym głowom ^^

 

@pierwszy edit, punkt pierwszy i mała uwaga do punktu 7

Edytowane przez Darker
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czego brakuje Ci na forum?

Braków jako takich nie zauważam, jednak są niedociągnięcia, jak przykładowo wyszukiwarka (też opcja w profilu "znajdź zawartość"); filtry działają kiepsko, nie wyszukuje wszystkiego - jest niezbyt pomocna

 

2. W jakich działach najchętniej się wypowiadasz? (możesz też dopisać działy, które chciałbyś zobaczyć na forum)

We wszystkich, jeśli mam coś sensownego do napisania - piszę

 

3. Grasz na którymś z naszych serwerów? Jeżeli tak, to podaj jego nazwę i powiedz proszę co byś w nim zmienił i co według ciebie mogłoby wpłynąć na zwiększenie ilości graczy na nim.  // W tym podpunkcie proszę nie narzekać na dane osoby, bo od tego jest dział skargi, proszę tutaj o opisanie strony technicznej bądź podejścia do spraw konkursów lub samej organizacji serwera.

Zaskoczenie - gram na DR, nieraz wejdę też na CoD 350, odd2 czy FFA (1.6). Nie mam jednak nic konkretnego do powiedzenia na temat serwerów, bo DR jest mój (xd), a na reszcie gram zbyt rzadko by mieć wyrobione jakieś zdanie

 

4. Czy tematy zawarte w FAQ są na tyle obszerne, że jesteś w stanie dzięki nim uporać sobie z każdym problemem na naszej sieci? Jeżeli nie, to opisz czego brakuje.

Są bardzo dobrze napisane

 

5. Czy korzystasz z naszego serwera głosowego(TS3)? Jeżeli nie, to powiedz czemu.

Niestety zraziłem się do serwera dawno temu i do teraz mam o nim złe zdanie. Nie chodzi o zarządzanie, a o ludzi i czynnik ludzki

 

6. Czy ciężko jest Ci się skontaktować z opiekunami serwerów? (np: w sytuacji gdy masz jakiś problem)

Nigdy nie miałem problemu żeby się z jakimkolwiek opiekunem skontaktować, jednakże sam jestem opiekunem więc nie mnie oceniać

 

7. Czy brakuje Ci czegoś w naszym sklepiku? (Np:  jakiegoś poradnika lub płatności, która pozwoliłaby Ci na zakup danej usługi)

Uważam, że mamy schludny sklepik i dość dobrze opisany

 

8. Czy regulaminy dostępne w dziale "Regulamin" są dla Ciebie zrozumiałe? Jeżeli nie, to podaj który regulamin jest dla Ciebie niejasny i dlaczego.

Wszystkie są zrozumiałe, ale niektóre przydałoby się odświeżyć

 

9. Jak znalazłeś się na naszym forum? Czy reklamy dostępne na serwerach zachęciły do wejścia na forum?

Było to tak dawno, że nie pamiętam

 

10. Czy brakuje CI jakiegoś serwera na naszym forum? Jeżeli tak, to napisz jakiego i dlaczego mielibyśmy go stworzyć, jak mielibyśmy go rozkręcić i opłacać.

Brakuje mi modów BF2 i Only Knife, obydwa mieliśmy i obydwa padły. Jednak patrząc na dzisiejszą sytuację serwerów, wydaje mi się, że BF2 by się trzyymał tylko dzięki reklamie, a żeby utrzymać serwer i reklamę, płatne usługi na serwerze musiałyby być niewiarygodnie pomocne w rozgrywce. Co do OKnife, 1 serwer w PL się trzymał kilka lat, ale i tak nie z samego siebie; co do tego moda - niestety wymarły i nieopłacalny

 

11. Co wpłynęłoby na większą aktywność z Twojej strony na naszym forum?

Co spowodowałoby, że byłbyś w stanie więcej się udzielać, czy to na ShoutBox lub w odpowiednim dziale.

Wena, czas wolny, chęci, odzew społeczności i nic poza tym

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. -

2. Praktycznie w każdym.

3. FFA,ODD2-Na którym bywają częste lagi/ścinki,również czasami zdarzy się COD 201 oraz Jailbreak(1.6)

4. Są wystarczająco.

5. Tak.

6. Moim zdaniem kontakt z administracją jest bardzo dobry i nie ma żadnego problemu z nim.

7. Jest wszystko okej,niczego nie brakuje.

8. Regulaminy są zrozumiałe.

9. Na forum znalazłam się przypadkiem,szukając dobrego serwera ODD2.

10. Osobiście brakuje mi serwera GO MODA

11. Moim zdaniem dość dużo siedzę na forum,myślę że udzielam się dość dużo,oczywiście nie zawsze są dni Kiedy mam czas na sprawdzenia forum bo jest też życie prywatne.

Edytowane przez Wercia.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czego brakuje Ci na forum?
Niczego


2. W jakich działach najchętniej się wypowiadasz? (możesz też dopisać działy, które chciałbyś zobaczyć na forum)
Raczej w tych gdzie jakiś temat mnie zainteresuje

3. Grasz na którymś z naszych serwerów? Jeżeli tak, to podaj jego nazwę i powiedz proszę co byś w nim zmienił i co według ciebie mogłoby wpłynąć na zwiększenie ilości graczy na nim. 


DR a co bym na nim zmienił to na razie nic 


4. Czy tematy zawarte w FAQ są na tyle obszerne, że jesteś w stanie dzięki nim uporać sobie z każdym problemem na naszej sieci? Jeżeli nie, to opisz czego brakuje.
Tak tematy w faq są przydatne nie raz sam tam zajrzę jak coś potrzebuje


5. Czy korzystasz z naszego serwera głosowego(TS3)? Jeżeli nie, to powiedz czemu.
Tak


6. Czy ciężko jest Ci się skontaktować z opiekunami serwerów? (np: w sytuacji gdy masz jakiś problem)
Nie


7. Czy brakuje Ci czegoś w naszym sklepiku? (Np:  jakiegoś poradnika lub płatności, która pozwoliłaby Ci na zakup danej usługi)
Nie,wszystko jest OK


8. Czy regulaminy dostępne w dziale "Regulamin" są dla Ciebie zrozumiałe? Jeżeli nie, to podaj który regulamin jest dla Ciebie niejasny i dlaczego.
Regulamin FFA jest trochę taki nie zrozumiały,różni się od innych



9. Jak znalazłeś się na naszym forum? Czy reklamy dostępne na serwerach zachęciły do wejścia na forum?
W sumie to cod mod 4k1 mnie tutaj zwabił 


10. Czy brakuje CI jakiegoś serwera na naszym forum? Jeżeli tak, to napisz jakiego i dlaczego mielibyśmy go stworzyć, jak mielibyśmy go rozkręcić i opłacać.
Surfa mi tutaj brakuje na 1.6 bo na GO nie wypalił.Mod do dobrej zabawy na którym jest BH,bronie i można sobie polatać po mapie co przyciąga bardziej do gry.



11. Co wpłynęłoby na większą aktywność z Twojej strony na naszym forum?
Co spowodowałoby, że byłbyś w stanie więcej się udzielać, czy to na ShoutBox lub w odpowiednim dziale.
No nie wiem ciężko stwierdzić ale myślę,że konkursy a jakie to nie wiem.

Edytowane przez Zygi zabijaka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gory wybacz za brak estetyki ale nie mam dostepu do komputera (zepsuty) a pisze z telefonu.

 

1. Wszystko jest dobrze a ma byc ponoc bardziej swiezo wiec niczego nie brakuje

 

2. Ze wzgledu na obowiazki to w dziale DR teraz raczej "przywitaj sie/pozegnaj" czego brakuje? Z pewnoscia dzial dla e palaczy hah :)

 

3. Gralem na DR i z czasem znow bede gral ale serwerowi niczego nie brakuje

 

4. Tu rowniez wszystko jest dobrze sam tam czasami zagladam gdy czegos mi potrzeba do wiedzy

 

5. Czasami gdy musialem jezeli chodzilo o serwer DR. Mozna napisac, ze NIE poniewaz nie potrafie rozmawiac z ludzmi ktorych nigdy nie widzialem chyba, ze kogos znam naprawde dobrze

 

6. Kontaktowalem sie tylko z opiekunami DR nigdy nie bylo problemu rowniez ze mna na forum bywam czasami krotko ale za to bardzo czesto

 

7. Tu wszystko jest dobrze przejrzyste

 

8. Dla mnie sa jasne

 

9. Poprzez skandalicznie wykonane SS

 

10. Brakuje tutaj surfa. Wiele razy na DR poruszany byl temat surfa zdarzalo sie, ze ok. 5 graczy sie zgadalo i poszlo szukac tego moda. Rozkrecac serwer wiadomo przez atmosfere na serwerze graczy/adminow a oplacac to tak jak kazdy inny serwer na classicu

 

11. Z pewnoscia zrobic porzadne trzepanie uzytkownikow tzw. szkodnikow

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czego brakuje Ci na forum?

-dźwięku przysłanej wiadomości na Sb

-aktualizacji działów serwerów(np. Lista adminów)

 

2. W jakich działach najchętniej się wypowiadasz? (możesz też dopisać działy, które chciałbyś zobaczyć na forum)

-W gamerskich (cs 1.6, fifa)

-W dziale jailbreak 1.6

 

3. Grasz na którymś z naszych serwerów? Jeżeli tak, to podaj jego nazwę i powiedz proszę co byś w nim zmienił i co według ciebie mogłoby wpłynąć na zwiększenie ilości graczy na nim. // W tym podpunkcie proszę nie narzekać na dane osoby, bo od tego jest dział skargi, proszę tutaj o opisanie strony technicznej bądź podejścia do spraw konkursów lub samej organizacji serwera.

-Gram na: FFA, JB 1.6, Deathrun. Myślę, że te serwery są dobre- niczego bym nie zmienił.

 

4. Czy tematy zawarte w FAQ są na tyle obszerne, że jesteś w stanie dzięki nim uporać sobie z każdym problemem na naszej sieci? Jeżeli nie, to opisz czego brakuje.

-Jestem w stanie uporać się z każdym problemem przez FAQ.

 

5. Czy korzystasz z naszego serwera głosowego(TS3)? Jeżeli nie, to powiedz czemu.

-Korzystam, świetny serwer.

 

6. Czy ciężko jest Ci się skontaktować z opiekunami serwerów? (np: w sytuacji gdy masz jakiś problem)

-Gdy mam problem zazwyczaj odpowiadają w przeciagu kilku minut, wiec myśle, że jest w porządku.

 

7. Czy brakuje Ci czegoś w naszym sklepiku? (Np: jakiegoś poradnika lub płatności, która pozwoliłaby Ci na zakup danej usługi)

-Wszystko jest dobrze, dzisiaj korzystałem i poszło gładko :D

 

8. Czy regulaminy dostępne w dziale "Regulamin" są dla Ciebie zrozumiałe? Jeżeli nie, to podaj który regulamin jest dla Ciebie niejasny i dlaczego.

-Wszystkie są wykonane prawidłowo i starannie.

 

9. Jak znalazłeś się na naszym forum? Czy reklamy dostępne na serwerach zachęciły do wejścia na forum?

-poprzez jedną stronę internetową, zachęcił mnie serwer JB 1.6 do skorzystania z forum.

 

10. Czy brakuje CI jakiegoś serwera na naszym forum? Jeżeli tak, to napisz jakiego i dlaczego mielibyśmy go stworzyć, jak mielibyśmy go rozkręcić i opłacać.

-Juz wcześniej próbowałem zdziałać coś z serwerem BF2 (nie poszło). Jest to przydatny serwer, dużo osób na nim gra. Jest ciekawy przez klasy, które zostałyby zamieszczone nq owym serwerze. Osoby grające na teraźniejszych serwerach csc- myślę, że by tam też zaczęły grać. Z płatnością myślę by nie było problemu jak z innymi serwerami.

 

11. Co wpłynęłoby na większą aktywność z Twojej strony na naszym forum?

Co spowodowałoby, że byłbyś w stanie więcej się udzielać, czy to na ShoutBox lub w odpowiednim dziale.

-Na pewno nowy silnik (większa prędkość)

-Nowe wprowadzone rzeczy(cały czas to samo w końcu się nudzi, a coś nowego na pewno by się wymyśliło).

 

Myślę, że pomogłem. Pozdrawiam :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czego brakuje Ci na forum?
- aktywności

2. W jakich działach najchętniej się wypowiadasz? (możesz też dopisać działy, które chciałbyś zobaczyć na forum)
- cały dział 1,6, serwery FFa, reszta sporadyczna (cod) lub wgl

3. Grasz na którymś z naszych serwerów? Jeżeli tak, to podaj jego nazwę i powiedz proszę co byś w nim zmienił i co według ciebie mogłoby wpłynąć na zwiększenie ilości graczy na nim. // W tym podpunkcie proszę nie narzekać na dane osoby, bo od tego jest dział skargi, proszę tutaj o opisanie strony technicznej bądź podejścia do spraw konkursów lub samej organizacji serwera.
- DD2, FFa znikoma aktywność na codach

4. Czy tematy zawarte w FAQ są na tyle obszerne, że jesteś w stanie dzięki nim uporać sobie z każdym problemem na naszej sieci? Jeżeli nie, to opisz czego brakuje.
- przysłowiowy UJ by nie mógł nawet czego się złapać. Jest sporo odpowiedzi na pytania. Jest

5. Czy korzystasz z naszego serwera głosowego(TS3)? Jeżeli nie, to powiedz czemu.
- Korzystam

6. Czy ciężko jest Ci się skontaktować z opiekunami serwerów? (np: w sytuacji gdy masz jakiś problem)
- a tu będzie rozszerzona wypowiedź. Z nawiązaniem komunikacji niema problemu, on zaczyna się wtedy kiedy jest problem, a opiekun nie potrafi jemu zaradzić i tak w to brnie, że robi z małej rzeczy plątanine. Rozumiem że pewne osoby są nowe, ale pokazują swoją wyższość w tej konwersacji i nie dadzą wyrazić swojej opinii, a nawet nie zastanowić się co by było gdyby on miał rację. Ślepo pewni siebie, tu przydałby się pomysł Kasi, jak to wcześniej Łukasz robił - technik.

7. Czy brakuje Ci czegoś w naszym sklepiku? (Np: jakiegoś poradnika lub płatności, która pozwoliłaby Ci na zakup danej usługi)
- nie chce wybrzydać, ale przydały by się takie video-poradniki. Jest na forum wiele doświadczonych osób w tworzeniu ich i mogło by bez problemu zrobić takie coś.

8. Czy regulaminy dostępne w dziale Regulamin" są dla Ciebie zrozumiałe? Jeżeli nie, to podaj który regulamin jest dla Ciebie niejasny i dlaczego.
- niby idealny, ale nie do końca - Mowa o regulaminie forum, są pewne rzeczy do zmiany, otwórz temat i daj się wypowiedzieć odnośnie każdego pkt wszystkim, co do zmiany. Tak samo jak w tym temacie, byś stworzył ideał idealny :D

9. Jak znalazłeś się na naszym forum? Czy reklamy dostępne na serwerach zachęciły do wejścia na forum?
- hehe, poprzez COD 45k, wtedy było ich sporo, a ten był w czołówce.

10. Czy brakuje CI jakiegoś serwera na naszym forum? Jeżeli tak, to napisz jakiego i dlaczego mielibyśmy go stworzyć, jak mielibyśmy go rozkręcić i opłacać.
- Głosy na 2serw DD2 - nie mogło by być, byłby zapełniony w mniejszej połowie.
- Jest takie coś w CS:GO jak mody typu garrys mod xd powtarzam się. W 1,6 chyba takie coś nie istnieje, ale w CS:GO mogło by porywać graczy, bynajmniej ja bym grał godzinami xd

11. Co wpłynęłoby na większą aktywność z Twojej strony na naszym forum?
Co spowodowałoby, że byłbyś w stanie więcej się udzielać, czy to na ShoutBox lub w odpowiednim dziale.

Może w 1pkt było opisać ale ogl forum będzie tutaj.
- żeby było fajnie musi być grono osób, aktywność czasami jest zerowa, co dalej idzie trzeba zachęcić do przypływu użytkowników, co ich zachęca ma ten moment?
- poradniki, rozwiązania problemów (1 post z problemem ma czasami po 3 tyś wyświetleń), gracze interesują się też (1,6) upiekszaniem CS, modele, mapy, nawet czasem niecodzienne pluginy, gotowe serwery(paczki modów) Przykład 10116 Wyświetleń
Do niektórych tematów mogę wrócić alw to będzie sporadycznie, but tutaj potrzeba aktywnej osoby w temacie która zajmie się amxx. Tym razem się nie powtórzyłem xD
- nie mam nic do naszego moderatora, ale przydała by się większa kontrola i uprawnienia dla niego.
- dsrker ma świetny pomysł, no dość osób tu się interesuje poezja w tym ja xD, nie no bez przesady. Ale temat można rozszerzyć - stworzyć więcej działów tematycznych, każdy ma tutaj jakieś zainteresowania i chciałby pogadać o nich, stworzyć coś dla fanatyków samochodów, jakieś części samochodowe, tuning i wiele innych, a to powierzyć mechanikom - vorden xD, albo innym osobom. Oczywiście inne działy, ale to jest przykład.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Miłosz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Czego brakuje Ci na forum?

Na chwilę obecną nie mam żadnego zastrzeżenia, został dodany nowy silnik, więc z czasem zobaczymy czego będzie potrzeba.

2. W jakich działach najchętniej się wypowiadasz? (możesz też dopisać działy, które chciałbyś zobaczyć na forum)

Nie mam upodobanego działu, staram się wypowiadać wtedy, gdy mam coś do przekazania.

3. Grasz na którymś z naszych serwerów? Jeżeli tak, to podaj jego nazwę i powiedz proszę co byś w nim zmienił i co według ciebie mogłoby wpłynąć na zwiększenie ilości graczy na nim.  // W tym podpunkcie proszę nie narzekać na dane osoby, bo od tego jest dział skargi, proszę tutaj o opisanie strony technicznej bądź podejścia do spraw konkursów lub samej organizacji serwera.

Tak. Cod CS:GO. Myślę, że aktualnie wszystko idzie w dobrym kierunku, brakuje jeszcze kilku poprawek, ale to nie wpływa na liczbę graczy.

Arena 1v1. Brakuje różnorodności map. Granie ciągle tego samego u wielu osób wywołuje znudzenie. Polecałbym sprawdzić również aktywność Adminów tam grających, bo osobiście widziałem może 3. ;)

4. Czy tematy zawarte w FAQ są na tyle obszerne, że jesteś w stanie dzięki nim uporać sobie z każdym problemem na naszej sieci? Jeżeli nie, to opisz czego brakuje.

Nie mam żadnego problemu ze zrozumieniem. Myślę, że jest wszystko dobrze.

5. Czy korzystasz z naszego serwera głosowego(TS3)? Jeżeli nie, to powiedz czemu.

Oczywiście.

6. Czy ciężko jest Ci się skontaktować z opiekunami serwerów? (np: w sytuacji gdy masz jakiś problem)

Wcześniej odczuwałem takie problemy, natomiast teraz już to kwestia krótkiego czasu.

7. Czy brakuje Ci czegoś w naszym sklepiku? (Np:  jakiegoś poradnika lub płatności, która pozwoliłaby Ci na zakup danej usługi)

Moim zdaniem wszystko jest dobrze i jasno wyjaśnione, natomiast są też osoby, które mylą się co do serwerów i kupują usługi na innych dziwiąc się potem, że nie mają uprawnień tam gdzie chciały je mieć. :P

8. Czy regulaminy dostępne w dziale "Regulamin" są dla Ciebie zrozumiałe? Jeżeli nie, to podaj który regulamin jest dla Ciebie niejasny i dlaczego.

Co do obecnych regulaminów nie mam żadnych zastrzeżeń. Natomiast nie każdy serwer ma swój regulamin i tego mi brakuje, bo administracja banuje wedle własnego uznania. Jedna osoba złamie regulamin dostaje bana na 5minut, druga zrobi identycznie to samo, zostaje ukarana na 24h.

9. Jak znalazłeś się na naszym forum? Czy reklamy dostępne na serwerach zachęciły do wejścia na forum?

Kilka lat temu szukałem ze znajomym jakiegoś serwera CoD w CS;GO, żeby odreagować od normalnej gry, i tak zostałem tutaj do dnia dzisiejszego.

10. Czy brakuje CI jakiegoś serwera na naszym forum? Jeżeli tak, to napisz jakiego i dlaczego mielibyśmy go stworzyć, jak mielibyśmy go rozkręcić i opłacać.

Już wcześniej wspomniałem o serwerze BF2 w CS;GO. Serwery te cieszą się dużą popularnością. Jeśli dobrze się je prowadzi od strony technicznej jak i ogarnięciu go przez administrację, serwer może spokojnie sam na siebie zarobić. 

Nie ukrywam, że brakuje mi też Sufra w GO.

11. Co wpłynęłoby na większą aktywność z Twojej strony na naszym forum?

Co spowodowałoby, że byłbyś w stanie więcej się udzielać, czy to na ShoutBox lub w odpowiednim dziale.

Moim zdaniem spędzam dużo czasu na forum. Chociaz teraz brakuje mi czarnego tła, to białe jest zbyt rzucające się w oczy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • -_- zmienił(a) tytuł na Pytania do użytkowników forum

@-_- uważam, że dobrze jest iść za trendami i nowościami, zwłaszcza gdy dzięki temu dostajemy (jak w przypadku forum) różne aktualizacje, dodatki, łatki itp. itd., jednak zaczynam zauważać zbyt duże podobieństwo do Facebooka i obawiam się, że te zmiany furory nie robią, a jedynie trzeba się przyzwyczajać do wszystkiego na nowo. Tutaj wchodzi jeszcze to, że aktualne forum (dla nas, jego użytkowników) jest ciągle świeże i pewnie nadal sporo osób się "przyzwyczaja".

 

Co do samej aktualizacji - nic specjalnego, dupy nie urywa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności